Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

έχω χρεωστική Εθνικής,ούτε Viber ούτε κάτι άλλο,η συναλλαγή εκτελείται αυτόματα με ένα κλικ παραπάνω απλά δίνεις έγκριση ότι αποδέχεσαι την συναλλαγή, με ibank φυσικά,αμέσως έρχεται μήνυμα με sms και μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου χωριστά

δεν ξέρω αν είναι ασφαλές αλλά εγώ αισθάνομαι ασφαλέστερος σε σύγκριση με πριν,η όλη διαδικασία δεν παίρνει πάνω από μερικά δευτερόλεπτα,φυσικά χειρίζομαι εγώ τον λογαριασμό μου και όχι κάποιου άλλου που ίσως εκεί να δημιουργείται το προβλημα

δηλ το app της Q, ibank ,αριθμός τηλεφώνου είναι όλα στο ίδια συσκευή

 

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

έχω χρεωστική Εθνικής,ούτε Viber ούτε κάτι άλλο,η συναλλαγή εκτελείται αυτόματα με ένα κλικ παραπάνω απλά δίνεις έγκριση ότι αποδέχεσαι την συναλλαγή, με ibank φυσικά,αμέσως έρχεται μήνυμα με sms και μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου χωριστά

δεν ξέρω αν είναι ασφαλές αλλά εγώ αισθάνομαι ασφαλέστερος σε σύγκριση με πριν,η όλη διαδικασία δεν παίρνει πάνω από μερικά δευτερόλεπτα,φυσικά χειρίζομαι εγώ τον λογαριασμό μου και όχι κάποιου άλλου που ίσως εκεί να δημιουργείται το προβλημα

δηλ το app της Q, ibank ,αριθμός τηλεφώνου είναι όλα στο ίδια συσκευή

 

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

 

 

εγω παλι που χειριζομαι τους λογαριαμους Q 4 ατομων που δεν καθονται σε Ηλεκτρονικο Υπολ. ουτε κατεχουν αριστα τις εφαρμογες τις κινητης Τηλεφωνιας θελω πανω απο 3 συνδεσεις με λογαριασμο Q - Λογαριασμό viber - Λογαριασμο Ibank - Λογαρισμο Τηλεφωνου για την καθε μια συνδεση και αναβαθμιση ποσου 6 ευρω.....

Αντ αυτου .....εχθες που πηγα στο καταστημα της Wind για να βαλω 10 ευρω στο λογαρισμο 4 ανθρωπων καρτοκινητη Q .......μου λενε.......... 15 ευρω ελαχιστη καταθεση ...Κυριε!!!!!!

 

Απο το κακο στο χειροτερο....:mad::mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

το Viber δεν κατάλαβα που κολλάει ?

το καθιέρωσαν τελικά τα καταστήματα το 15€..... μάλιστα...ούτε συμβόλαιο να ηταν

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

τα απεριόριστα δεδομένα ισχύουν για όλους ή μήπως είναι κι αυτό προσφορά σε επιλεγμένους κατόχους Q ?

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

τα απεριόριστα δεδομένα ισχύουν για όλους ή μήπως είναι κι αυτό προσφορά σε επιλεγμένους κατόχους Q ?

 

Σε επιλεγμένους είναι με 9,90€ και σε ακόμα πιο επιλεγμένους με 5€.

Link to comment
Share on other sites

Eχει αρκετό καιρό να δώσει countdown μόνο με mb, σπρώχνοντας με αυτόν τον τρόπο όσους χρειάζονται 2-3gb το μήνα να πάνε στο summer πακέτο :down: και να πάνε χαμένα τα υπολειπόμενα mb
Link to comment
Share on other sites

Μήπως δεν δίνουν mb επίτηδες στα καουντ-νταουν για να μην μπλοκάρουν το σύστημα τους λόγω μεγάλης ζήτησης από αυτούς που τα πλήρωσαν τα πολλά Gb ; δεκτό. :)

Αλλά δεν μας έχουν ΟΛΟΥΣ στο πλεονέκτημα οτι αν το είχα κι εγω το "με 9,90 απεριόριστα ντατα" θα το έπαιρνα, ρε "βλάκες", το έχει η γυναίκα μου που δεν το χρειάζεται ας πούμε... η που το θέλω για την κόρη κι ούτε εκεί το βγάζει...

πυροβολάνε τα πόδια τους πάντως με το πιστόλι που έχουν ρε φουστη μου, αν είναι δυνατόν... τεσπα.

Link to comment
Share on other sites

Η WIND HELLAS ανακοινωθηκε σημερα οτι πουληθηκε στην UNITED, που εχει εξαγορασει ηδη την ΝΟΒΑ. Να δουμε πως θα διαχειριστουν την εταιρεια οι νεοι μετοχοι...
Link to comment
Share on other sites

Η WIND HELLAS ανακοινωθηκε σημερα οτι πουληθηκε στην UNITED, που εχει εξαγορασει ηδη την ΝΟΒΑ. Να δουμε πως θα διαχειριστουν την εταιρεια οι νεοι μετοχοι...
Να πάρει θέση ο κύριος pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

το ερώτημα είναι τι θα κάνει με την q, ελπίζω να μην αλλάξουν πολύ τα πράγματα (προς το χειρότερο). Είναι νωρίς βέβαια, η εξαγορά θα πρέπει να προχωρήσει πρώτα και να εγκριθεί, οπότε από του χρόνου βλέπουμε.
Link to comment
Share on other sites

το ερώτημα είναι τι θα κάνει με την q, ελπίζω να μην αλλάξουν πολύ τα πράγματα (προς το χειρότερο). Είναι νωρίς βέβαια, η εξαγορά θα πρέπει να προχωρήσει πρώτα και να εγκριθεί, οπότε από του χρόνου βλέπουμε.
Ευτυχώς η κιού έχει αυτονομία στο τμήμα μάρκετινγκ. Οπότε μέχρι να εγκριθεί εμείς συνεχίζουμε να απολαμβάνουμε τις μοναδικές προσφορές για κάνα 2 χρόνια το λιγότερο. Μετά βλέπουμε. Ναμαστε καλά μέχρι τότε, αν βέβαια δεν υπάρξει (που θα υπάρξει) κάποια εμπλοκή, να δούμε.:lol:
Link to comment
Share on other sites

απο που προκυπτει αυτο που λες? έχεις εσωτερική πληροφόρηση? (για την αυτονομία του marketing εννοώ). Άλλο η αυτονομία οργανωτικά και άλλο η αυτονομία διοικητικά και οικονομικα. Δεν φαντάζομαι το marketing της q να δουλευει ανεξαρτητα ή και ανταγωνιστικά με την (θεωρητικά) "μητρική" εταιρία
Link to comment
Share on other sites

απο που προκυπτει αυτο που λες? έχεις εσωτερική πληροφόρηση? (για την αυτονομία του marketing εννοώ). Άλλο η αυτονομία οργανωτικά και άλλο η αυτονομία διοικητικά και οικονομικα. Δεν φαντάζομαι το marketing της q να δουλευει ανεξαρτητα ή και ανταγωνιστικά με την (θεωρητικά) "μητρική" εταιρία
Ναι δουλεύει ανταγωνιστικά με όλους. Έχουμε εξαντλήσει αυτή την συζήτηση πέρισυ. Μην ξαναλέμε τα ίδια. Υπάρχουν διαδικτυακά όλα αυτά.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει εξαντληθεί το θέμα. Όποιος κάνει κάποια αναζήτηση τα βρίσκει όλα. Έχουμε γράψει εκατοντάδες σχόλια εδώ στο νήμα. Δεν αξίζει να ξαναρχίσει πάλι.
Link to comment
Share on other sites

Α, εννοείς τα σχόλια εδώ πέρα... Νόμιζα ότι είχε γραφτεί κάπου επίσημα αυτό για την εταιρεία. Οκ...

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Προς το παρον CD offer 3GB με 3ευρω για 30 μερες και ανανεωση υπολοιπου για 30 μερες. Τι ειπατε;

 

Έβαλα το Countdown χθες αλλά ανανέωση υπολοίπου δεν είδα ακόμα :mad:

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα το Countdown χθες αλλά ανανέωση υπολοίπου δεν είδα ακόμα :mad:

 

Δεν γράφεις πότε έληγε το υπόλοιό σου, πριν αγοράσεις το countdown

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα το Countdown χθες αλλά ανανέωση υπολοίπου δεν είδα ακόμα :mad:

 

Δεν κάνει ανανέωση. Κάνει επέκταση του υπολοίπου αν ήταν να λήξει πριν τη λήξη του πακέτου που ενεργοποίησες (αν το υπόλοιπο έληγε δηλαδή σε λιγότερο από 30 μέρες).

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα το Countdown χθες αλλά ανανέωση υπολοίπου δεν είδα ακόμα :mad:

Κι εγώ το αγόρασα προχτές και το υπόλοιπο μου που έληγε 21/8 πήγε αμέσως 16/9. :D

Link to comment
Share on other sites

Εβαλε κάποιος 10 ευρω? Του κρατάει το 1,70 που λέγαμε?

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

έχει βέβαια και καινουργιο countdown με 150 λεπτά και 500 ΜΒ και 3 ευρω

ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΑΡΒΟΥΝΟ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...