Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Countdown offer 4GB με 4€ διαθέσιμο για ενεργοποίηση μέχρι αύριο το απόγευμα.
Επιλεκτικά είναι το Countdown εμένα μου βγάζει ...0f6671211b00c39ad926b1dfa1a8cf78.jpg

 

Στάλθηκε από το Pixel 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

αλλου πρεπει να κοιτας αυτο μαλλον ειναι στο δωρακι πανω δεξια,ειναι προσωπικη προσφορα
Link to comment
Share on other sites

αλλου πρεπει να κοιτας αυτο μαλλον ειναι στο δωρακι πανω δεξια,ειναι προσωπικη προσφορα

 

 

Ναι στο δωράκι είναι ...

Στο καμπανάκι δεν έχει τίποτα ...

6db838ba156192bcf0c42c0dc44e2d20.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

-Yes..

-Why though?

-Because.. Wind!

 

Αρα...πρεπει να καταναλωσω...μεχρι αυριο με οποιον τροπο μπορω τα 1,6 ευρω αλλοιως τα χανω....και να βαλω και 6 ευρω καρτα τουλαχιστον γιατι διαφορετικα παλια χαμενος θα ειμαι αφου θα μηδενιστουν τα λεπτα ομιλιας και GB που εχω....???

 

ΣΩΣΤΑ????

Link to comment
Share on other sites

αν έχεις σκοπό να βάλεις 6 ευρώ κάρτα τότε δεν υπάρχει λόγος να καταναλώσεις τα ευρώ που έχεις μέσα , θα ενωθούν και θα λήγουν σε 1 μήνα .

Εκ παραδρομής γράφτηκε ο ένας μήνας.

Σε δύο θα λήγουν όπως πολύ σωστά γράφτηκε στο επόμενο ποστ.

Edited by panosss567
Διόρθωση
Link to comment
Share on other sites

Σε δύο μήνες θα λήγουν τα χρήματα που θα ενωθούν

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι στο δωράκι είναι ...

Στο καμπανάκι δεν έχει τίποτα ...

6db838ba156192bcf0c42c0dc44e2d20.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Τα countdown ειναι πιο κατω σε δικο τους banner. Καποιες φορες έρχονται ειδοποιήσεις και βγαίνουν στο καμπανάκι αλλα για το σημερινό δεν ήρθε κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Φίλος είχε ενεργοποιήσει το πακέτο myQ App bonus ,Προς Ελλάδα/ Ε.Ε. / Η.Π.Α./ Καναδάς με rollover,με 8,5€ και θέλει να διακόψει την αυτόματη ανανέωση ,δοκίμασε το ΝΟ στο 12000, αλλά τίποτα ,ξέρει κανείς να βοηθήσει?
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Σε περίπτωση που θέλεις να σταματήσεις την αυτόματη ενεργοποίηση ΚΙΟΥ ΣΤΑΡ AUTO, μπορείς μέσω myQ.gr/myQ app ή στείλε ΝΟ στο 12000.
Link to comment
Share on other sites

Σε περίπτωση που θέλεις να σταματήσεις την αυτόματη ενεργοποίηση ΚΙΟΥ ΣΤΑΡ AUTO, μπορείς μέσω myQ.gr/myQ app ή στείλε ΝΟ στο 12000.

 

Εστειλε το ΝΟ στο 12000 αλλά τίποτα, στο myQ μπήκε αλλά πουθενα δεν βρήκε τον τροπο να το κοψει

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Ας δοκιμάσει το No με αγγλικούς και με Ελληνικούς χαρακτήρες
Link to comment
Share on other sites

Ας δοκιμάσει το No με αγγλικούς και με Ελληνικούς χαρακτήρες

 

Ευχαριστώ θα του το διαβιβάσω

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

3GB με 2€ καουντ νταουν, ενεργό μέχρι τις 5 το απόγευμα.

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Πόσο κοστίζει ένας νέος αριθμός Q; (Όχι φορητότητα)

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

Πόσο κοστίζει ένας νέος αριθμός Q; (Όχι φορητότητα)

Με παραγγελία μέσω internet σου έρχεται η σιμ και μια κάρτα ανανέωσης, και το τελικό κόστος είναι η αξια της κάρτας ανανέωσης. Αν επιλέξεις δηλαδή κάρτα ανανέωσης των 15ε, θα πληρωσεις στον κούριερ 15ε (στην ουσία σου κάνουν δώρο τη σιμ και τα μεταφορικά). Το αρνητικό που εχουν επισημάνει κάποιοι είναι πως δεν εχεις τη δυνατότητα να επιλέξεις τον αριθμό σου.

 

Εναλλακτικά, μπορείς να πας και σε κάποιο κατάστημα, και να επιλέξεις έναν αριθμό απο τους διαθέσιμους. Είναι σχεδόν βέβαιο οτι θα σε υποχρεώσουν να κάνεις μια ανανέωση χρόνου ομιλίας όπως επίσης ότι ειναι προενεργοποιημενο το πακετο q star. Στην περίπτωση που επιλέξεις το κατάστημα, συνεπώς, σιγουρέψου ότι δε θα γίνει αυτόματη ενεργοποίηση του πακέτου, ζητώντας απο τον υπάλληλο να πράξει τις απαραίτητες ενέργειες ΠΡΙΝ προχωρήσει στην ανανέωση χρόνου ομιλίας.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ! Οπότε αν κατάλαβα καλά, δεν το γλιτώνεις το 10ρικο..

Ερώτηση: Όταν έχει countdown, μπορείς να ζητήσεις ανανέωση 6€ από το κατάστημα;

 

Από πού γίνεται η παραγγελία sim; Δεν μπορώ να βρω τη σελίδα.

Εχώ βρει για F2G (https://www.wind.gr/f2g-sim-paraggelia/) και vodafone (https://www.vodafone.gr/forms/prepay/), αλλά για Q, τίποτα..

 

Έχω διαβάσει ότι στην Q, μπαίνει φραγή εισερχομένων στους 13 μήνες. Αλλά δεν ισχύει πάντα. Επειδή τον αριθμό τον θέλω καθαρά για εισερχόμενες, έχει διαφορά εάν θα επιλέξω αριθμό από κατάστημα ή από site ως προς την φραγή εισερχομένων κλήσεων;

Edited by user_one

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

Για παραγγελία σιμ Q δοκίμασε το παρακάτω:

https://www.wind.gr/q-sim-paraggelia/?d=null&locale=el_GR

Όσο για την φραγή εισερχομένων ισχύει μέχρι σήμερα ότι δεν κλειδώνει η κάρτα για 12 μήνες τουλάχιστον από την τελευταία ανανέωση χρόνου ομιλίας. Αν αυτό στο μέλλον αλλάξει δεν μπορούμε να το ξέρουμε.

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

Πως είπαμε οτι πας από f2g se Q? Και πόσο κοστίζει πλέον;

Για το κόστος δεν γνωρίζω, όμως η διαδικασία είναι πάρα πολύ απλή και σύντομη και γίνεται σε οποιοδήποτε κατάστημα Wind.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Για το κόστος δεν γνωρίζω, όμως η διαδικασία είναι πάρα πολύ απλή και σύντομη και γίνεται σε οποιοδήποτε κατάστημα Wind.

αν δεν σου πουν παπάντζες ότι τάχα δεν έχουν SIM και τέτοια.. Σαν να μην θέλουν να ασχοληθούν με "φορητότητα" καρτοκινητών.

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Δεν κοστίζει τίποτα, θα προσπαθήσουν να σού πουλήσουν κάρτα την οποία χωρίς να στο πουν θα χρεώσουν σε πακέτο αυτόματα όποτε θα την χάσεις, εκτός αν είχες σκοπό να βάλεις πακέτο έτσι και αλλιώς οπότε δε σε πειράζει. Εγώ πάντως το έχω κάνει χωρίς να πληρώσω κάρτα.

 

Επίσης να ξέρεις ότι θα χάσεις το υπόλοιπο του f2g άρα κοίτα να μην είναι μεγάλο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...