Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα.. η Q στο messenger δεν απαντανε πια?

πρεπει να γραψω κατι συγκεκριμενο για να μιλησω με καποιον?

η λειτουργει μονο με BOT πλεον?

Γνωριζει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε το εξής μήνυμα "ΣOYΠEP ΠPOΣΦOPA! H Q AΠO ΣHMEPA ΣOY XAPIZEI AΠEPIOPIΣTA ΛEΠTA OMIΛIAΣ KAI SMS ΠPOΣ OΛA TA KINHTA WIND/Q ΣTHN ΠPΩTH ANANEΩΣH KAΘE MHNA ΓIA ENAN OΛOKΛHPO XPONO! ΓIA NA ANANEΩΣEIΣ TO XPONO OMIΛIAΣ ΣOY MEΣΩ TOY MYQ APP MΠEΣ EΔΩ..."

 

Δηλαδή οπότε κάνω ανανέωση θα έχω τα δωρεαν επάνω? Έκανα πρόσφατα ανανέωση πριν καμιά δεκαριά μέρες.. Υπάρχει κάποιο χρονικό περιθώριο, δεν έχω καταλάβει..

 

Edit :μάλλον καθε φορά που θα κάνω ανανέωση, θα δικαιούμαι τα δωρεάν λεπτά και sms για ένα μήνα.. Αυτό θα γίνεται για ένα χρόνο?

Edited by boltsis
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε το εξής μήνυμα "ΣOYΠEP ΠPOΣΦOPA! H Q AΠO ΣHMEPA ΣOY XAPIZEI AΠEPIOPIΣTA ΛEΠTA OMIΛIAΣ KAI SMS ΠPOΣ OΛA TA KINHTA WIND/Q ΣTHN ΠPΩTH ANANEΩΣH KAΘE MHNA ΓIA ENAN OΛOKΛHPO XPONO!

 

Αν όντως έχεις αριθμούς WIND με τους οποίους επικοινωνείς πολύ ή σκέφτεσαι βασιζόμενος στην προσφορά αυτή να αποκτήσεις, μια χαρά. Από την άλλη αναλαμβάνεις τη δέσμευση να ανανεώνεις κάθε μήνα όχι μόνο για να παίρνεις την προσφορά, αλλά και για να μην την χάσεις (υπάρχει η τάση αν ξεχάσεις και μηδενιστεί το υπόλοιπο να διαγράφονται και οι προσφορές).

 

Δηλαδή η προσφορά είναι όντως σούπερ (και δεν θυμάμαι να έχει αναφερθεί ποτέ πριν), αν είσαι τακτικός πελάτης και έχεις περιβάλλον με WIND.

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε το εξής μήνυμα "ΣOYΠEP ΠPOΣΦOPA! H Q AΠO ΣHMEPA ΣOY XAPIZEI AΠEPIOPIΣTA ΛEΠTA OMIΛIAΣ KAI SMS ΠPOΣ OΛA TA KINHTA WIND/Q ΣTHN ΠPΩTH ANANEΩΣH KAΘE MHNA ΓIA ENAN OΛOKΛHPO XPONO! ΓIA NA ANANEΩΣEIΣ TO XPONO OMIΛIAΣ ΣOY MEΣΩ TOY MYQ APP MΠEΣ EΔΩ..."

 

Δηλαδή οπότε κάνω ανανέωση θα έχω τα δωρεαν επάνω? Έκανα πρόσφατα ανανέωση πριν καμιά δεκαριά μέρες.. Υπάρχει κάποιο χρονικό περιθώριο, δεν έχω καταλάβει..

 

Edit :μάλλον καθε φορά που θα κάνω ανανέωση, θα δικαιούμαι τα δωρεάν λεπτά και sms για ένα μήνα.. Αυτό θα γίνεται για ένα χρόνο?

 

Σήμερα, η συγκεκριμένη προσφορά ήρθε και στη γυναίκα μου και στην κόρη μου.

Εμένα ... απ'έξω! :lol:

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Αφορά τον υπάρχοντα αριθμό ή δίνεται ως προσφορά σε νέο αριθμό;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και εμένα. Έκανα και ανανέωση και φυσικά δεν έδωσε τίποτα. Γιατί αυτό που δεν γράφει στο sms είναι πως θέλει ανανέωση 10+€. Κι εγώ πρωτού το δω αυτό στην εφαρμογή, όπου εμφανίστηκε στις προσφορές, έκανα ανανέωση 6€...

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Μα έτσι κ αλλιώς όλοι παιρνουν 1500' προς wind/q κ 1,5gb με την πρώτη ανανέωση 10+ ευρώ, έτσι δεν είναι;

Με την συγκεκριμένη προσφορα φαίνεται ότι αντί για gb θα παιρνει SMS. Λάθος κατάλαβα;

Link to comment
Share on other sites

Μα έτσι κ αλλιώς όλοι παιρνουν 1500' προς wind/q κ 1,5gb με την πρώτη ανανέωση 10+ ευρώ, έτσι δεν είναι;

Με την συγκεκριμένη προσφορα φαίνεται ότι αντί για gb θα παιρνει SMS. Λάθος κατάλαβα;

 

Αυτό που λες ισχύει για όλους. Η προσφορά που συζητάμε είναι ειδική και ισχύει μόνο για όσους έλαβαν το σχετικό SMS και ισχύει πλέον της πρώτης, δεν την αντικαθιστά.

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε το εξής μήνυμα "ΣOYΠEP ΠPOΣΦOPA! H Q AΠO ΣHMEPA ΣOY XAPIZEI AΠEPIOPIΣTA ΛEΠTA OMIΛIAΣ KAI SMS ΠPOΣ OΛA TA KINHTA WIND/Q ΣTHN ΠPΩTH ANANEΩΣH KAΘE MHNA ΓIA ENAN OΛOKΛHPO XPONO! ΓIA NA ANANEΩΣEIΣ TO XPONO OMIΛIAΣ ΣOY MEΣΩ TOY MYQ APP MΠEΣ EΔΩ..."

 

Δηλαδή οπότε κάνω ανανέωση θα έχω τα δωρεαν επάνω? Έκανα πρόσφατα ανανέωση πριν καμιά δεκαριά μέρες.. Υπάρχει κάποιο χρονικό περιθώριο, δεν έχω καταλάβει..

 

Edit :μάλλον καθε φορά που θα κάνω ανανέωση, θα δικαιούμαι τα δωρεάν λεπτά και sms για ένα μήνα.. Αυτό θα γίνεται για ένα χρόνο?

 

Ειχες καιρό να βάλεις κάρτα;

Link to comment
Share on other sites

το αφεντικο τρελάθηκε...αυτο που πρεπει να δουμε ειναι αν ισχυει και για ανανέωση 6 ευρω (μαλλον οχι,αλλα δεν το διευκρινίζει) και το τι γινεται αν δεν βαλεις λεφτα καποιον μηνα (συνεχιζει να στα δινει με την επομενη ή "κόβεται" η αλυσίδα). Βέβαια για ανθρώπους που δεν μιλάνε πολύ,ισως ειναι και λιγο παγιδα. Θα βρεθούν με τεράστιο υπολοιπο το οποιο δεν θα εχουν τι να το κανουν...
Link to comment
Share on other sites

Είναι απίστευτη η συγκεκριμένη προσφορά, άραγε έχει έρθει και σε συνδρομητές F2G;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη αλλά αυτή η προσφορά δείχνει να είναι προσωποποιημένη καθώς είναι σε μήνυμα που δεν έχουμε λάβει όλοι.

 

Ισχύει κάτι άλλο; :confused:

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα είναι προσωποποιημενη προσφορά.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πρόσεξα μέσα στην εφαρμογή κάτι παράξενο για την απεριόριστη προσφορά, κάτι για να μας καλέσουν για νέο νούμερο.

Όσοι λάβατε το μήνυμα, είστε σίγουροι ότι έχει δοθεί στο δικό σας αριθμο; Ανανέωσε κάποιος και την πηρε;

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Πρόσεξα μέσα στην εφαρμογή κάτι παράξενο για την απεριόριστη προσφορά, κάτι για να μας καλέσουν για νέο νούμερο.

 

Αν βρεις τρόπο να μοιραστείς μαζί μας το παράξενο που είδες μέσα στην εφαρμογή...

Link to comment
Share on other sites

Ορίστε . Είναι για καινούριους αριθμούς . Οποίος την θέλει ας μου το πει σε dm να συμπληρώσω τα στοιχεία του .

 

 

 

https://ibb.co/K2rsX4W https://ibb.co/jRxnCKs

Edited by triviz
Link to comment
Share on other sites

δεν εχει σχεση με το μηνυμα που λαβανε οι προηγουμενοι πιο πανω. Το μηνυμα αναφερεται στους αριθμους οι οποιοι το ελαβαν. Αυτο που βλεπετε στην εφαρμογη είναι για παραγγελια νεων αριθμων και υπαρχει λιγο καιρο τωρα. Απλα τωρα εβαλαν και το μπανερακι δεξια μεσα στην εφαρμογη οπως δειχνει η πρωτη εικονα.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το εικονίδιο εμφανίστηκε όταν μου έστειλαν και εμένα το μήνυμα . Σε κάποιους έστειλαν απεριόριστα σε wind q και σε κάποιους σε όλους .

 

ΣOYΠEP ΠPOΣΦOPA! H Q AΠO ΣHMEPA ΣOY XAPIZEI AΠEPIOPIΣTA ΛEΠTA OMIΛIAΣ KAI SMS ΠPOΣ OΛA TA KINHTA WIND/Q ΣTHN ΠPΩTH ANANEΩΣH KAΘE MHNA ΓIA ENAN OΛOKΛHPO XPONO! ΓIA NA ANANEΩΣEIΣ TO XPONO OMIΛIAΣ ΣOY MEΣΩ TOY MYQ APP MΠEΣ EΔΩ tinyurl.com/myQapplogin 'H MEΣΩ TOY MYQ.GR MΠEΣ EΔΩ bit.ly/q_login

 

δεν εχει σχεση με το μηνυμα που λαβανε οι προηγουμενοι πιο πανω. Το μηνυμα αναφερεται στους αριθμους οι οποιοι το ελαβαν. Αυτο που βλεπετε στην εφαρμογη είναι για παραγγελια νεων αριθμων και υπαρχει λιγο καιρο τωρα. Απλα τωρα εβαλαν και το μπανερακι δεξια μεσα στην εφαρμογη οπως δειχνει η πρωτη εικονα.
Link to comment
Share on other sites

Να μην πω τι κάνει το σύστημα ανανέωσης τους σήμερα.

Προσπαθώ 1 ώρα να βάλω λεφτά από κάρτα και λέει στο τέλος απέτυχε. Άσε που έβγαλαν πάλι τα 6€

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το εικονίδιο εμφανίστηκε όταν μου έστειλαν και εμένα το μήνυμα . Σε κάποιους έστειλαν απεριόριστα σε wind q και σε κάποιους σε όλους .

 

ΣOYΠEP ΠPOΣΦOPA! H Q AΠO ΣHMEPA ΣOY XAPIZEI AΠEPIOPIΣTA ΛEΠTA OMIΛIAΣ KAI SMS ΠPOΣ OΛA TA KINHTA WIND/Q ΣTHN ΠPΩTH ANANEΩΣH KAΘE MHNA ΓIA ENAN OΛOKΛHPO XPONO! ΓIA NA ANANEΩΣEIΣ TO XPONO OMIΛIAΣ ΣOY MEΣΩ TOY MYQ APP MΠEΣ EΔΩ tinyurl.com/myQapplogin 'H MEΣΩ TOY MYQ.GR MΠEΣ EΔΩ bit.ly/q_login

 

το μηνυμα παντως φαινεται οτι ειναι ξεκαθαρο. Δεν μιλαει για νεο αριθμο. Μάλιστα δινει παραπομπη για να ανανεωσεις (το δικο σου υπολοιπο)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...