Jump to content

Τα πάντα για την Q card


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πάντως στο τέρμα Νεάπολης η Q τίποτα,ουτε με 2τζι δεν είχα νετ.

(λέω για την περιοχή σκορπιός καν καν βιοιατρική )

και χωρίς δεδομένα ανοιχτα μ'ία γραμμή με το ζόρι.

ενώ πιο κάτω στη νεάπολη μέσα στα στενά μια χαρά 3g.

 

 

*Νεαπολη Θεσσαλονίκης.

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

το ιδιο αλλα οχι ακριβως το ιδιο στην ταχυτητα.Οι συνδρομητες wind εχουν προτεραιοτητα και καλυτερες ταχυτητες.Τουλαχιστον εγω αυτο εχω καταλαβει που χρησιμοποιησα και χρησιμοποιω και τα 2 δικτυα χρονια και ταυτοχρονα.Φυσικα δεν μπορω να το αποδειξω,μονο καποιος απο μεσα θα μπορουσε να το επιβεβαιωσει

 

εχω ταξιδεψει σκυρο κ στο ιδιο σημειο με usb modem η wind ηταν τουμπανο με 3g ενω οταν εβαζα στο ιδιο στικακι την καρτα της q η αποδοση ηταν χαλια.ετυχε δεν ξερω αλλα μου εκανε εκπληξη.

Alcatel One Touch Easy,Nokia 8210,Sharp GX15/GZ100,Samsung duos gt-b5722,Lumia640,Xiaomi MiA1,Redmi Note 10Pro

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο. Έχει τύχει να κάνω τεστ αλλά και κανονική χρήση f2g και Q στα ίδια σημεία και τα αποτελέσματα ήταν ακριβώς τα ίδια.
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ σε περιαγωγή με 12 ευρώ!

 

Q NO LIMITS! 200Λ ANA ΔEYT/ΠTO ΠPOΣ EΛΛAΔA, 24 XΩPEΣ TOY EΞΩTEPIKOY & KATA THN ΠEPIAΓΩΓH ΣOY ΣTHN E.E. MONO ME 12€! H OIKONOMIA ΔEN EXEI ΣYNOPA!ΓIA ENEPΓOΠOIHΣH, KAΛEΣE ΔΩPEAN 12200 K ΠIEΣE 5-1-3!

Edited by laznokxd
Link to comment
Share on other sites

Αυτη η αλλαγη ειναι μονιμη,350 MB με 3€ και 500MB bonus; Θα μας τρελανει η Q.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

η q δηλαδη ειναι σαν την comoκαρτα στην wind ?

 

 

 

Οχι,σαν τη Frog της Cosmote.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο. Έχει τύχει να κάνω τεστ αλλά και κανονική χρήση f2g και Q στα ίδια σημεία και τα αποτελέσματα ήταν ακριβώς τα ίδια.

 

 

 

 

 

 

 

Και γω, συμβολαιο wind και κάρτα q, ίδιες ακριβως ταχύτητες στα ίδια σημεία :)

 

 

ισως παρουσιαζεται οταν υπαρχει αυξημενη κινηση στο δικτυο οποτε παιρνει πρoτεραιοτητα η wind.Παντως σιγουρα εχω πετυχει στο ιδιο σημειο καλυτερη ταχυτητα σε wind

Link to comment
Share on other sites

Έτσι φαίνεται! Πολύ καλό πακέτο!!!

Δε νομίζω να είναι μόνιμη. Στην περιγραφή του πακέτου, γράφει ότι τα έξτρα 250 MB ισχύουν έως τις 15 Ιανουαρίου. Πρέπει να είναι Χριστουγεννιάτικη προσφορά, όπως και το "talk 1000" στο F2G.

Link to comment
Share on other sites

Στο site λέει το εξής: "Παράγγειλε τώρα ένα πακέτο σύνδεσης Q και κέρδισε 500ΜΒ για 6 μήνες σε κάθε μηνιαία ανανέωση"

Ασαφές κάργα... με τι ποσό εννοεί; έβαλα 5€ περίμενα μπας και δω κάτι, αλλά τζίφος... γνωρίζει κάποιος σχετικά;

Link to comment
Share on other sites

Στο site λέει το εξής: "Παράγγειλε τώρα ένα πακέτο σύνδεσης Q και κέρδισε 500ΜΒ για 6 μήνες σε κάθε μηνιαία ανανέωση"

Ασαφές κάργα... με τι ποσό εννοεί; έβαλα 5€ περίμενα μπας και δω κάτι, αλλά τζίφος... γνωρίζει κάποιος σχετικά;

 

Πως κατάφερες και παρήγγειλες με 5€ αφου οι επιλογές ειναι 10€ 15€ και 20€ μιλάμε για πακέτο έτσι? οχι για ανανέωση.

Link to comment
Share on other sites

Αποκλείεται να εννοεί ότι έκανε ανανέωση σε πακέτο που πήρε μετά από αυτήν την προσφορά;
Link to comment
Share on other sites

Πως κατάφερες και παρήγγειλες με 5€ αφου οι επιλογές ειναι 10€ 15€ και 20€ μιλάμε για πακέτο έτσι? οχι για ανανέωση.

 

Υπαρχει και η ανανεωση σε καταστημα η η ηλεκτρονικη ανανεωση

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει και η ανανεωση σε καταστημα η η ηλεκτρονικη ανανεωση

 

 

 

 

Ακριβως,η οποια γινεται με 16ψηφιο κωδικο(καρτα),πιστωτικη/χρεωστικη και paypal.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Αύριο κάνω ανανέωση 10ευρω. Ισχυει το μπόνους των 500μβ και τα 120 λεπτα προς σταθερά?

Αν η ανανέωση γίνει online, θα πάρεις 1 GB+1000' προς Q, αν γίνει σε κατάστημα, εκτός από τα παραπάνω, θα πάρεις 120 MB ή 120' προς σταθερά, με χρέωση 0,30 ευρώ, ενώ αν γίνει με κάρτα από περίπτερο, θα πάρεις 500 MB+1000' προς Q.

Link to comment
Share on other sites

@ soleman: έχει και 5€ στο site της q για να ανανεώσεις.

Μιλάμε απλά για παραπληροφόρηση δηλαδή... το λέει κα-θα-ρά, σε κάθε μηνιαία ανανέωση. Ετσι λοιπόν διάλεξα να ανανεώσω με 5€, δεν μου λέει πόσο θα πρέπει να βάλω, με αποτέλεσμα ενώ έχω χρήματα στην κάρτα μου, να προσθέσω κι άλλα... :mad:

Ποιά τα "προνόμια" δηλαδή που λένε; το να βάλω 10€ ξέρω τι μου δίνει, αλλά σε τι διαφέρει π.χ. η προσφορά που θα δώσει στο νεο χρήστη σε σχέση με κάποιον παλιό που επίσης θα βάλει 10€; όλοι τα ίδια παίρνετε με δυο λόγια... τεσπα.

@Gm87: τους το ζητάς αυτό, οτι δεν θέλω τα 120mb αλλά θέλω τα 120' προς σταθερά; πως γίνεται;

Link to comment
Share on other sites

Δε πρόλαβα καταστημα, οπότε θα κάνω ονλινε(κάρτα εθνικής περνάει κανονικά?)

 

 

 

Ναι,εχει συγγενης μου μια Go.Περναςι κανονικα

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία! Σε λίγο θα ανανεωσω

Το paypal για ελλάδα δουλεύει καιρό. το paypal έχω καταλάβει δεν περνάει μόνο όταν πληρώνεις λογαριασμούς εκτός ΕΕ (πχ κάποιον κινέζο στο ebay)

από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...