Jump to content

Sony Ericsson C905


d2000217
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλη χρονια σε ολους ευχομαι:)

Και προχωράω στο θεμα μας, περασα μια βολτα σήμερα απο το saturn και ειχε το C905 400 ευρω το εχετε βρει καπου φτηνοτερα? εγω οσο εψαξα δεν βρηκα κατι.

Λεω να περιμενω λιγο ακομα μπας και πεσει λιγο ακομα που πιστευω θα πεσει κι αλλο κανενα 50 ευρω..

Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια σε ολους ευχομαι:)

Και προχωράω στο θεμα μας, περασα μια βολτα σήμερα απο το saturn και ειχε το C905 400 ευρω το εχετε βρει καπου φτηνοτερα? εγω οσο εψαξα δεν βρηκα κατι.

Λεω να περιμενω λιγο ακομα μπας και πεσει λιγο ακομα που πιστευω θα πεσει κι αλλο κανενα 50 ευρω..

 

μπορεις να κοιταξεις και στο skroutz.. http://www.skroutz.gr

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

400 ευρω??????? πλάκα κάνεις..η vodafone το δίνει 499..απίστευτο

 

OI τιμες εκει δεν πεζονται τα κανει δικη του εισαγωγη και δεν αγοραζη απο εδω alfa copy κ.τ.λ ;)

Link to comment
Share on other sites

ρυθμισετο χειροκινητα το σημα..

 

Πώς ρυθμίζεται χειροκίνητα το σήμα ????

 

Υ.Γ. Καλησπέρα,καλως σας βρήκα,καλή χρονιά σε όλους.

Οπως καταλάβατε είμαι newbie ..:O

"I Love The Feeling In The Air,

My Kind Of People Everywhere.."

Link to comment
Share on other sites

Πώς ρυθμίζεται χειροκίνητα το σήμα ????

 

Υ.Γ. Καλησπέρα,καλως σας βρήκα,καλή χρονιά σε όλους.

Οπως καταλάβατε είμαι newbie ..:O

 

Πας ρυθμησεις>συνδεσιμοτητα>δικτυα κινητ.τηλεφ.>επιλογη δικτυου και βρισκεις ποιο δικτυο εχεις...π.χ. της vodafone πατας στην vodafone gr

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να κοιταξεις και στο skroutz.. http://www.skroutz.gr

 

Εχω κοιταξει παντου φιλε μου 400 ευρω δεν υπαρχει πουθενα μονο στο saturn.

Aπλα μηπως ξεραμε κανενα καλο site απο εξωτερικο..:wink:

 

400 ευρω??????? πλάκα κάνεις..η vodafone το δίνει 499..απίστευτο

 

Αν και μονο που ειπα το όνομα του μαγαζιού που το εχει 400 ευρω θεωρείτε διαφήμιση, δεν το έκανα σκόπιμα ούτε εχω κάποιο όφελος.

Παντως οσο αναφορά τις τιμές κινητών οι μεγάλες εταιρίες κινητης που ολοι γνωρίζουμε δεν θελω να πω ονόματα εχουνε ξεφύγει στις τιμές σκέτης συσκευής.

 

Sony Ericsson K770i 188 ευρω

Το βρηκα 142 ευρω

Sony Ericsson W880i € 265,00

Το βρηκα 125 ευρω..

Sony Ericsson C902i

Το βρηκα 262 ευρω

Link to comment
Share on other sites

Βαγγελη κι εσενα με sim wind σου το κανει?

 

Καλημερα και συγνωμη για την αργοπορημενη απαντηση :p

Εμενα μονο με Wind μου το κανει και στο C905 και στο W910.

Περιεργο:blink:

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Εχω κοιταξει παντου φιλε μου 400 ευρω δεν υπαρχει πουθενα μονο στο saturn.

Aπλα μηπως ξεραμε κανενα καλο site απο εξωτερικο..:wink:

 

 

 

Αν και μονο που ειπα το όνομα του μαγαζιού που το εχει 400 ευρω θεωρείτε διαφήμιση, δεν το έκανα σκόπιμα ούτε εχω κάποιο όφελος.

 

 

 

Φιλε ΔΕΝ ειναι Ελληνικα της αντιπροσωπειας,ειναι δικης του εισαγωγης με οτι αυτο συνεπαγετε!

 

Βεβαια οτι το εχουν παρα ξεφτιληση με αυτες τις τιμες ειδικα οταν τα πρωτο λανσαρουν..ε,αυτο το ξερουν ολοι αλλα δυστυχως οι πιο πολλοι τουλαχιστον απο εδω μεσα δε κρατιουντε και πανε και τους τα σκανε απ την αρχη!!:D

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Τo K800 εχει μια επιλογη που σε καθε φωτο μπαινει και η ημερομηνια. Στο C905 που ειναι αυτη η επιλογη?

Η ημ/νία που τραβήχτηκε η φωτό εμφανίζεται μέσα στο EXIF Info της φωτό όταν τη βλέπεις από το PC σου.

Link to comment
Share on other sites

Και μένα, με Cosmote, καμιά φορά τυχαίνει να έχει full σήμα, να μπορείς να πάρεις κανονικά τηλέφωνο ή να στείλεις μήνυμα, και να λέει "Μόνο κλήσεις SOS". Τι συμβαίνει;
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρα παιδια, καποια παρτιδα εχει προβλημα στον τομεα ''σημα''. Δεν μπορει να ειναι τυχαιο.. Κι απ'οτι βλεπω, το κανει και στις 3 εταιρειες..

Το δικο μου παντως, αυριο βουρ για σερβις.

Link to comment
Share on other sites

Εχω κοιταξει παντου φιλε μου 400 ευρω δεν υπαρχει πουθενα μονο στο saturn.

Aπλα μηπως ξεραμε κανενα καλο site απο εξωτερικο..:wink:

 

 

 

Αν και μονο που ειπα το όνομα του μαγαζιού που το εχει 400 ευρω θεωρείτε διαφήμιση, δεν το έκανα σκόπιμα ούτε εχω κάποιο όφελος.

 

 

 

Φιλε ΔΕΝ ειναι Ελληνικα της αντιπροσωπειας,ειναι δικης του εισαγωγης με οτι αυτο συνεπαγετε!

 

Βεβαια οτι το εχουν παρα ξεφτιληση με αυτες τις τιμες ειδικα οταν τα πρωτο λανσαρουν..ε,αυτο το ξερουν ολοι αλλα δυστυχως οι πιο πολλοι τουλαχιστον απο εδω μεσα δε κρατιουντε και πανε και τους τα σκανε απ την αρχη!!:D

και δεν εγγυηση δηλαδη? κανονικα αν ειναι αγορασμενα απο ΕΕ πρεπει να εχει.

Link to comment
Share on other sites

OI τιμες εκει δεν πεζονται τα κανει δικη του εισαγωγη και δεν αγοραζη απο εδω alfa copy κ.τ.λ ;)

 

και μπορείς να κάνεις νέα σύνδεση εκεί ή πουλάει μόνο σκέτες συσκευές;

 

Όντως,αφαιρέθηκε αυτή η λειτουργία απ'το Κ810 και μετά!

 

στο Κ850 υπάρχει...

Link to comment
Share on other sites

Video-κλήση

Δείτε ποιος μιλάει στο 3G τηλέφωνό σας. Με τη video-κλήση, βλέπετε ζωντανά σε video το συνομιλητή σας και αυτός εσάς.

Ετσι γραφει στη σελιδα του ΠΛΑΙΣΙΟΥ.Ισχυει τελικα ή δεν εχει μπροστα καμερα??Η εννοει οτι βλεπεις τον αλλο αλλα δε βλεπεις σε εικονιτσα τον ευατο σου?

Link to comment
Share on other sites

έχει βίντεο κλήση,αλλά όχι 2 κάμερες..χρησιμοποιείς λογικά την βασική κάμερα..βέβαια αυτό αμέσως αμέσως σου αφαιρεί την δυνατότητα να βλέπεις εσύ τον άλλον :-s
Link to comment
Share on other sites

και μπορείς να κάνεις νέα σύνδεση εκεί ή πουλάει μόνο σκέτες συσκευές;

 

 

 

στο Κ850 υπάρχει...

 

υπαρχουν ολα και απο ολες της μαρκες οι καλες τιμες εναι στης συσκευες χωρις συνδεση , αλα αν θες και συνδεση εχει μεσα μαγαζακια ολων των εταιριων κιν. τηλ.:cool:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ξεχασα τη συσκευη στο αμαξι ολο το βραδυ κ απ το κρυο τα κουμπια δεν λειτουργουν..σαν να κολλανε οι διαδρομες κ στο Pad και στα πληκτρα..μολις ζεσταινεται επανερχεται..αρα λογικα προσοχη στις πολυ χαμηλες θερμοκρασιες..
Link to comment
Share on other sites

Και μένα, με Cosmote, καμιά φορά τυχαίνει να έχει full σήμα, να μπορείς να πάρεις κανονικά τηλέφωνο ή να στείλεις μήνυμα, και να λέει "Μόνο κλήσεις SOS". Τι συμβαίνει;

 

Λοιπον θα σου πω εγω τι συμβαινει και ελπιζω να εχω αδικο , αν και καποιοι θα με επιβεβαιωσουν.... Τα SE εχουν αυτο το προβλημα απο τοτε που θυμαμαι να εχω τετοια συσκευη... Δεν ειναι τυχαιο που 3 στις 4 συσκευες που ειχα και ηταν SE παντα υπηρχε το προβλημα τη μια να ειναι φουλ το σημα και την αλλη μηδεν... Kατι παιζει με παρτιδες γιατι δεν υπαρχει σε ολα τα κινητα αυτο το προβλημα....

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ένα πρόβλημα με το Update Service του C905. Σε δύο υπολογιστές που το δοκίμασα μου λέει πως χρειάζεται το Adobe Flash Player version 8.0 or later και κλείνει, ενώ είναι εγκατεστημένος και στους δύο ο Flash Player version 10. Το έχετε και εσείς αυτό το πρόβλημα; Τι να κάνω;
http://i39.tinypic.com/ojjlzk.gif
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson C905

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...