Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3120 Classic


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σκεφτομαι να το αγορασω..ειναι φοβερο κινητο σε εξευτελιστικη τιμη..... ομως ειπε ενα μελος πιο πανω οτι ξεβαφει ευκολα μετα απο καποιους μηνες και διστασα λιγο :worry:

γι'αυτο θα ηθελα και μια δευτερη γνωμη....το ειχα δει και live στν γερμανο, και δν μου φανηκε το υλικο κατασκευης του να ξεβαφει τοσο ευκολα..

 

Eπισης υπαρχει καποια θηκη bodyglove για το εν λογω κινητο??

 

Το καπακι πισω ξεβαφει πανευκολα.. Το εχω 6μηνες..

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 241
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιχτες καλημερα

 

θελω να ρωτησω υπαρχει Προγραμμα Εορτολογιο που μπορουμε να το περασουμε στο κινητο μας???

Link to comment
Share on other sites

Παιχτες καλημερα

 

θελω να ρωτησω υπαρχει Προγραμμα Εορτολογιο που μπορουμε να το περασουμε στο κινητο μας???

 

Ναι. Υπάρχει το «Εορτολόγιο για Java κινητά», αλλά είναι τελείως απλό σε σχέση με τα «Εορτολόγια» που είναι για άλλα Series. Μπορείς να το «κατεβάσεις» από εδώ: http://rapidshare.com/files/315724717/Eortologio.jar :)

 

Γιατί όποτε πάω να ανοίξω μία εικόνα μου γράφει «Ανεπαρκής μνήμη!»; Έχω βάλει τις φωτογραφίες σε κάρτα μνήμης 2Gb και έχω χρησιμοποιήσει μόνο τα 256Mb της κάρτας και δεν ανοίγει με τίποτα! Επίσης, το ηχείο είναι πολύ μέτριο! Καθόμουν μισή ώρα και πείραζα τον «Ισοσταθμιστή» και δεν βρίσκω διαφορές σε σχέση με τις αρχικές ρυθμίσεις ή με τα άλλα προφίλ (Pop, Rock κ.α). :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημερα σας

 

Πηγα στο μενου και συγκεκριμενα "Μετρητης Πακετων Δεδομενων" και παταω Μηδενισμος Μετρητων και μου ζηταει Κωδικο ασφαλειας βρε τι 12345 εβαλα 00000 ,11111 τιποτα μου λεει λαθος κωδικος

 

Πως θα τα διαγραψω???

 

Ενταξει βρεθηκε λυση κ φτιαχτηκε!!

Edited by Cannibal
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Καλησπέρα, το ξέρω ότι ειναι λίγο αργά πλέον να μιλάμε γι' αυτό το κινητό αλλά μήπως μπορεί κάποιος να μου πεί πως ενεργοποιείται το RDS και πως προστείθενται καινούρια θέματα στο ραδιόφωνο?? :)
Link to comment
Share on other sites

είναι κανείς εδώ? :p

 

ρε παιδιά όταν μπαίνω Internet μου λέει ότι δεν υπάρχει αρκετή μνήμη η ότι είναι full , κάτι τέτοιο!

 

τι μπορεί να φταίει?

Τα Χανιά Online! chaniatown.gr
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Έβαλα το κινητό να φορτίζει στις 11 το πρωί και μέχρι τώρα φοτίζει.. Τι στο καλό συμβαίνει ?? :confused:

 

Επίσης, πριν από λίγο μου ήρθε μήνυμα και αντί να δω το

 

Νέο μήνυμα

[Όνομα]

 

και στα δεξιά να αναβοσβήνει ένας φάκελος, είδα το εξής

 

Νέο μήνυμα

 

χωρίς όνομα και στα δεξιά αντί για φάκελο έχει ένα βελάκι που πάει προς τα κάτω (σαν το εικονίδιο που εμφανίζεται όταν εισέρχεται ένα αρχείο).

 

:wacko:

Σου τα' δωσα όλα όχι όμως και το θάνατό μου. Αυτό άσε με να το κρατήσω εγώ.

http://img412.imageshack.us/img412/1559/28923n.gif

Καλό Πάσχα!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Παιδια ξεθαψα απο το συρταρι μου το κινητο αυτο,και λογω στρατου ελεγα να το χρησιμοποιησω,αλλα οταν βαζω την καρτα sim μου ζηταει κωδικο ασφαλειας που με τα χρονια που περασαν δεν τον θυμαμαι(δεν ειναι το κλασικο 12345 και 0000).Υπαρχει καμια λυση που να μπορω να ανακτησω τον κωδικο?:worry:

 

edit: ενταξει βρηκα λυση ευχαριστω!!!!

Edited by Argonath
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Παιδία επειδή με το προηγουμενο κινητό μου είχα πρόβλημα με την χωρητικότητα των μηνυμάτων...αυτό πόσα χωράει?
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Παιδία επειδή με το προηγουμενο κινητό μου είχα πρόβλημα με την χωρητικότητα των μηνυμάτων...αυτό πόσα χωράει?

 

Χωράει γύρω στα 1500-1900 μηνύματα το τηλέφωνο. Είναι αρκετά ικανοποιητικά πιστεύω.

Nokia 6600, Sony Ericsson K700i, Motorola L7, Sony Ericsson W810i, Nokia 6680, Nokia 3120 classic, Nokia E71, Nokia C5-03, Nokia N900, Samsung Galaxy S, Google Nexus S, HTC 8S, Nokia N9, Moto G 2nd, Moto X 2nd, OnePlus X, Nexus 6, Redmi Note 5, Mi8
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 year later...

Καλημέρα, παιδιά. :)

Εδώ και 1 - 1,5 μήνα αντιμετωπίζω ένα σημαντικό πρόβλημα με το συγκεκριμένο κινητό. Στα περισσότερα μέρη που κινούμαι δεν έχω κάλυψη δικτύου, ούτε 2ης, ούτε 3ης γενιάς, ενώ με se neo v δεν υπάρχει κανένα απολύτως πρόβλημα.

Για παράδειγμα, στο σπίτι μου το nokia ή δεν έχει σήμα ή έχει 1 γραμμή, ενώ το se έχει φουλ σήμα. Έχω δοκιμάσει με όλες τις εταιρείες και όλες οι κάρτες sim είναι καινούργιες.

Καμιά ιδέα; :worry:

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Καλησπέρα,

 

αντιμετωπίσω το εξής πρόβλημα: ενώ πατάω το κουμπί ενεργοποίησης του κινητού, αυτό αρχικά ενεργοποιείται, εμφανίζεται το γνωστό λογότυπο με τα δυο χέρια της Νοκια και μετα η οθόνη σβήνει, μαυρίζει. Δυστυχώς συνδέω το καλώδιο και δεν το βλέπει ο Η/Υ, μέσω Pc suite.

 

Μπορώ κάπως να πάρω τις επαφές; Μάλλον αντιλαμβάνομαι ότι έπαθε κάτι για κάποιον λόγο το λειτουργικό.

Samsumg Galaxy S GT-I9000

Running cm 10.11-SNAPSHOT M5

Έκδοση Android: 4.4.2, RAM: 371 MB

Ευχαριστω που λυνετε τις αποριες μου:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καλησπέρα έχω ένα θεματάκι ελπίζω κάποιος-α να μπορέσει να με βοηθήσει. Σύνδεσα το τηλέφωνο με τον υπολογιστή και πήγα να κάνω αναβάθμιση (νέο λογισμικό) και ξαφνικά μου έβγαλε ότι χάθηκε η σύνδεση μεταξύ υπολογιστή και κινητού .Μου ζήτησε να ακολουθήσω κάποια βήματα και μετά να ξαναπροσπαθήσω.Για να μην τα πολυλογώ είχε κολλήσει το λογισμικό και δεν φόρτωνε με αποτέλεσμα να αφαιρέσω το κινητό από τον υπολογιστή που τον είχα συνδέσει με καλώδιο usb.Μετά όμως απ΄ όλα αυτά δεν μπόρεσα να το ανοίξω ξανά και επίσης δεν φορτίζει:blink:
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Καλησπερα! Δεν βρηκα αλλο topic για 3110c αλλα επειδη ειναι ιδια κατηγορια με το 3120 το γραφω εδω. Εχω ενα 3110c και ειναι φουλ απο μηνυματα (αν θυμαμαι καλα καπου 2000-3000), που και που κολλουσε αλλα μετα απο λιγο ηταν κομπλε και εχω βαλει και κωδικο ασφαλειας οταν κλειδωνει το πληκτρολογιο με αποτελεσμα οταν το ανοιγω ζηταει κωδικο τον πληκτρολογω και κολλαει εκει (οταν πληκτρολογω λαθος κωδικο δεν κολλαει απλα μου λεει "λαθος κωδικος")..Υπαρχει καποια γιατρεια??
χρηστης HTC TOUCH PRO,NOKIA 9500,NOKIA 9210i,NOKIA 6270
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...