Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3120 Classic


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 241
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Μπορει να μου προτεινει κανεις μια καρτα μνημης 2 ή 4 gb Απο το e-shop;

 

Μπερδευτηκα με το Transflash και την πιο γρηγορη.. τελικα ποια παίρνει το κινητο;

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

microsd=transflash το ίδιο πράγμα είναι,όποια και να πάρεις μέχρι 8 γίγα δουλεύει μια χαρά,εγω έχω μια 8αρα sandisk,δουλεύει μια χαρα
Link to comment
Share on other sites

Εαν προσεξα καλα στην νοκια γιατί λεει μέχρι 4gb;

 

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.569101

 

αυτη εδω κανει δηλαδη;

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να ρωτήσω αν έχετε παρατηρήσει ότι ενώ το 3120 CLASSIC γράφει πολύ καλό video 640X480, υστερεί πολύ στον ήχο του video? Έψαξα σε διάφορα forum και υπάρχουν και άλλοι που έχουν παράπονα. Με τις τελευταίες αναβαθμίσεις στο firmware μπορεί κάποιος να δοκιμάσει και να μας πει αν βελτιώνεται καθόλου ο ήχος?
Link to comment
Share on other sites

Έκανα ένα τεστ στο video και είναι 640Χ480 24 bit. O ήχος όμως είναι απαράδεκτος πραγματικά. 8 ΚHz 16 bit. Και δυστυχώς έχει και αυτόματη σίγαση όταν οι ήχοι του περιβάλλοντος δεν είναι δυνατοί. Υπάρχει τρόπος να το ζητήσουμε όταν γίνεται αναβάθμιση firmware? Υπάρχει email για προτάσεις για αναβαθμίσεις στην Nokia?
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει δυνατότητα να ρυθμίζουμε την φωτεινότητα της οθόνης;;;

 

Ακόμα για όσους δεν το έχουνε ψάξει, δέχετε κανονικά 8GB μνήμη!!!

Συλλογή κινητών:

SonyEricsson K750@W800, K800@K810,

Nokia N80i, E51i, 3120c,

Motorola V220, V300,

Siemens M75, LC KC550.

Link to comment
Share on other sites

Προς ενημέρωση βγήκε νέα έκδοση firmware για το κινητό η 9.41 δε ξέρω τι φτιάχνει,εγώ τη πέρασα πάντως

 

 

7,16 εχω εγω.. μαλλον παλια :)

 

ΠΑντως σημερα το παρελαβα, πολυ ωραιο κινητο για τα λεφτα του.. :D

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ περασα την 9.41, αλλά διαφορά δεν βλέπω σε κάτι... Αν κάποιος ξέρει ας μας πει τί άλλαξε;;;

Συλλογή κινητών:

SonyEricsson K750@W800, K800@K810,

Nokia N80i, E51i, 3120c,

Motorola V220, V300,

Siemens M75, LC KC550.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να ανεβάσει φώτος στη μέγιστη ανάλυση απο τη κάμερα του τηλεφώνου?

Ορίστε μία !!!

http://www.turboimagehost.com/p/1212412/0006.jpg.html

Kai άλλη μία σε πλήρη ανάλυση

http://www.turboimagehost.com/p/1220217/0007.jpg.html

Link to comment
Share on other sites

Τελικα αν αγoρασω ενα απλο καλωδιο συνδεσης micro USB ,το τηλέφωνο θα συνδεθει με το pc?

Η θα πρέπει να πάρω το καλώδιο της nokia?

Link to comment
Share on other sites

Ναι, δεν θα υπάρχει κανένα πρόβλημα.

Μη πάρεις Nokia, δεν υπάρχει λόγος να πληρώσεις τουλάχιστον 20€ αντί για 5€ που κάνει ένα συνηθισμένο.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

ερώτηση???

πως μπορω να ενεργοποιησω την μπροστινη καμερα???

το εχω ψαξει και δεν μπορω να βγάλω ακρη!!!

Link to comment
Share on other sites

δεν το εχω το κινητο αλλα λογικα ενεργοποιειται αυτοματα οταν κανεις βιντεοκληση. απαραιτητη προϋποθεση να εχεις βαλει το δικυτο σου σε 3G (UMTS) και φυσικα να εχει και ο αλλος την αντιστοιχη ρυθμιση.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδιά, μπορεί να με πληροφορήσει κάποιος αν υπάρχει η δυνατότητα ρύθμισης του χρονικού ορίου για το φωτισμό της οθόνης; Ευχαριστώ. :bow:
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Γνωρίζει κανείς ποιο τύπο mini usb καλωδίου παίρνει το συγκεκρημενο μοντέλο κινητού και αν μπορούμε να το βρούμε από κάπου.

 

Και αυτό γιατί το αυθεντικό καλώδιο της nokia για αυτό το μοντέλο κοστίζει 20 ευρώ.

και το βρίσκω κοροϊδία για ένα καλώδιο να δώσω 20 ευρώ.

http://www.nokia.com.gr/MEDIA_BANK_100/R6Accessories/C/CA-101/ca-101_312x312.jpg

 

Ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

 

Γνωρίζει κανείς ποιο τύπο mini usb καλωδίου παίρνει το συγκεκρημενο μοντέλο κινητού και αν μπορούμε να το βρούμε από κάπου.

 

Και αυτό γιατί το αυθεντικό καλώδιο της nokia για αυτό το μοντέλο κοστίζει 20 ευρώ.

και το βρίσκω κοροϊδία για ένα καλώδιο να δώσω 20 ευρώ.

http://www.nokia.com.gr/MEDIA_BANK_100/R6Accessories/C/CA-101/ca-101_312x312.jpg

 

Ευχαριστώ πολύ

Εγω πηρα απο τα media markt καλωδιο micro usb,μαρκας "hama",ηταν λιγο ακριβο(11ευρω),αν ψαξεις μπορει να βρεις και φθηνοτερο....

αλλα προσεχε....micro usb!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...