Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές - Μέρος ΙΙ


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδες εχει κανενας τον Opera mini στο Ε71? Αν ναι μπορειτε να μου πειτε 2 πραγματα?

Πως αλλαζω την γλωσσα οταν γραφω διευθυνση και αν εχει καποια συντομευση για zoom (in and out) ή το zoom ειναι μονο ενος επιπεδου.

 

Την γλωσσα προσπαθησα να την αλλαξω οπως στον browser του κινητου με shift+ctrl αλλα δεν δουλευει.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για να κάνεις το κινητό σου hotspot μπορείς να χρησιμοποιήσεις το JoikuSpot Premium.

Αλλά τώρα αν γίνεται τα δεδομένα που κατεβάζεις εσύ μέσω GPRS/3G να τα στέλνεις μέσω WiFi στο iPod Touch δεν το γνωρίζω.

 

το JoikuSpot Premium δουλευει καλα για συνδεση με υπολογιστη,για καποιες αλλες συσκευες κανει προβληματα και δεν δουλευει

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει και το WalkingHotSpot
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω να με βοηθησετε στο εξης.

Εχω ενα αρχειο excel περασμενο στο κινητο και εχω περασμενες καποιες συναρτησεις σαυτο οποτε θελω αλλαζοντας τις τιμες των πεδιων να παιρνω και τα καταληλα αποτελεσματα καθε φορα. Βλεπω ομως οτι μεσω του quickoffice που ηταν προεγκατεστημενο στο κινητο δεν μπορω να τροποποιησω τα δεδομενα του αρχειου..Υπαρχει καποιος τροπος να το κανω η εστω καποιο αλλο προγραμμα?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει...

Μπορείς να βρεις το Quickoffice Premier 6.0 ή το MobiSystems OfficeSuite 4.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση: Πως μπορω να διαγραψω το ιστορικο των αναζητησεων απο την εφαρμογη youtube?

Υπαρχει καποιος τροπος? Η απεγκατασταση και εν συνεχεια ξανα εγκατασταση του προγραμματος θα βοηθουσε??

Link to comment
Share on other sites

παιδια το προγραμμα flexιspy υπαρχει περιπτωση να το βρουμε???

εχει φαση... οσο και να εψαξα δεν το βρηκα...

Απο 1/9/2009 απαγορεύονται τα greeklish.
Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση: Πως μπορω να διαγραψω το ιστορικο των αναζητησεων απο την εφαρμογη youtube?

Υπαρχει καποιος τροπος? Η απεγκατασταση και εν συνεχεια ξανα εγκατασταση του προγραμματος θα βοηθουσε??

 

Αν μπεις μεσα στο μενου help εχει επιλογες clear search history, και clear private data.

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση: Πως μπορω να διαγραψω το ιστορικο των αναζητησεων απο την εφαρμογη youtube?

Υπαρχει καποιος τροπος? Η απεγκατασταση και εν συνεχεια ξανα εγκατασταση του προγραμματος θα βοηθουσε??

Eγω δεν μπορω να δω βιντεακια απο το youtube.Θελει κανενα προγραμμα?:O

Link to comment
Share on other sites

Με τον browser του κινητού μπορείς να δεις βιντεάκια αν μπεις στο youtube. Πέρα από αυτό υπάρχουν και εφαρμογές όπως είναι η youtube και η mobitubia
Link to comment
Share on other sites

Που μπορω να βρω το προγραμμα guitar tuner και τι ακριβως ειναι?

 

Στον φιλο μας τον γουγλη εριξες καμια ματια;:google:

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Το guitar tuner είναι ένα εξαιρετικό κουρδιστήρι οργάνων!! Το είχα παλιά στο 6600 αλλά δεν λειτουργεί στα νέα μας Symbian.. Τώρα πια χρησιμοποιώ το Metronome το οποίο είναι μετρονόμος και κουρδιστήρι! Μπορείς να το βρείς στα γνωστά μαγαζάκια...
Link to comment
Share on other sites

Καποιο προγραμμα για να βαζω προγραμματα να ανοιγουν με το boot του κινητου? Καπου το πηρε το ματι μου αλλα δεν το βρισκω τωρα...
Link to comment
Share on other sites

jbak task manager
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Για να κάνεις το κινητό σου hotspot μπορείς να χρησιμοποιήσεις το JoikuSpot Premium.

Αλλά τώρα αν γίνεται τα δεδομένα που κατεβάζεις εσύ μέσω GPRS/3G να τα στέλνεις μέσω WiFi στο iPod Touch δεν το γνωρίζω.

 

Ευχαριστω. Τελικα λειτουργησε αψογα. Τοσο αψογα που πηρα και εγω ipod λολ.

(καλα δεν ηταν ο βασικος λογος, ετσι κ αλλιως το ηθελα, αλλα με την συγκεκριμενη εφαρμογη θεωρω πως εκμεταλευεται κανεις στο επακρο τις λειτουργιες του, χωρις να μπει στην διαδικασια iphone για κυρια συσκευη. Anyway, offtopic).

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει κανεις το guardian 3.0 να με βοηθησει σε κατι?

Στην εγκατασταη σου δινει την επιλογη αν θες να φαινεται το εικονιδιο της εφαρμογης η να ναι κρυμμενο.

Επιλεγω να ναι κρυμμενο αλλα πως ανοιγω μετα την εφαρμογη για να την ρυθμισω??:confused:

Link to comment
Share on other sites

@ rostropol : Η εφαρμογούλα για τον καιρό δεν κάνει σε Ν79?
ΘΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΜΕ ΚΑΙ Η ΓΗ ΘΑ ΤΡΕΜΕΙ!!! [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ειμαι καινουργιος στο forum και αν μπορει καπιος να απαντησει

Πηρα το Ε51 και θα ηθελα να βαλω το psiloc irremote γινετε; αν ναι πως γιατι εχω δοκιμασει τα παντα και δεν μπορεσα να κανω κατι (ειμαι και λιγο καινουργος στα pc)

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Είδες το μήνυμα που σου έγραψα εδώ;

Έχεις πιστοποιητικό ώστε να τη υπογράψεις;

Πως περιμένεις να την εγκαταστήσεις;

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Εχω κανει εγκατασταση το HelloOX το ROMPatcer το X-plore το HelloCarbide CapsOFF CapsOn εχω κατεβασει τα κλειδια απο το κινεζικο site αυτα δεν φτανουν; α και το SingSIS κατεβασα
Link to comment
Share on other sites

@ rostropol : Η εφαρμογούλα για τον καιρό δεν κάνει σε Ν79?

 

Εννοείται οτι κάνει,εγώ την έχω εγκατεστημένη σε Ν78,κατέβασε την και εγκατέστησε την,είναι πολύ καλύτερη από Worldmate πάντως,πιο γρήγορη και καλύτερα γραφικά.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ειμαι καινουργιος στο forum και αν μπορει καπιος να απαντησει

Πηρα το Ε51 και θα ηθελα να βαλω το psiloc irremote γινετε; αν ναι πως γιατι εχω δοκιμασει τα παντα και δεν μπορεσα να κανω κατι (ειμαι και λιγο καινουργος στα pc)

ευχαριστω

 

Μπορεις να γινεις λιγο συγκεκριμενος?

Το εγκατεστησες και δεν δουλευει?

[sIGPIC][/sIGPIC]

Why So Serious?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...