Jump to content

Sony Ericsson P1i


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Kalispera!Exw to P1 kai 8elw na valw ena messenger alla osa exw dokimasi me xreonoun!Yparxei

kapoio pou na anagnwrizei oti eimai sundemeni apo wifi?Help my please!

 

Check This ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Οταν προσπαθώ να παίξω κάποια παιχνίδια πχ worms, mission inposible etc δεν μπορών να χρησιμοποιήσω τα πλήκτρα 2,4,6,8 κ 5 κίνηση κ αντίστοιχα χτύπημα.Ο μόνος τρόπος για να δουλέψουν είναι να έχω πατημένο το alt κάτι που δεν είναι καθόλου βολικό.Ξέρεις κάποιος πως αλλάζει αυτό???
Link to comment
Share on other sites

Οταν προσπαθώ να παίξω κάποια παιχνίδια πχ worms, mission inposible etc δεν μπορών να χρησιμοποιήσω τα πλήκτρα 2,4,6,8 κ 5 κίνηση κ αντίστοιχα χτύπημα.Ο μόνος τρόπος για να δουλέψουν είναι να έχω πατημένο το alt κάτι που δεν είναι καθόλου βολικό.Ξέρεις κάποιος πως αλλάζει αυτό???

 

 

Για πάτα 2 φορές το ALT...πρέπει να μένει μόνιμα μετά...

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

Για πάτα 2 φορές το ALT...πρέπει να μένει μόνιμα μετά...

 

 

Φίλε μου σ ευχαριστώ πάρα πολύ παιδευόμουν καιρό:up:

Link to comment
Share on other sites

Έχει βάλει κανείς μεγαλύτερη απο 4gb? Είναι υπερβολή να ρωτάω αλλά για να ξέρουμε βρε παιδί μου...

:)

8G και κανένα πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

paidia kalispera. exw to p1i apo tote pou bgike kai twra apofasisa na dw pos doulebei to gps alla den mporw na to synxronisw me to kinhto mou. eno to brisko me to bluetooth bazw kwdiko moy leei oti sinde8ike alla to wayfinder kai to garmin den briskoyn tin siskeyh. opoios kseri parakalw na mou apantisei. eyxaristw.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω βρει το P1i μεταχειρισμένο στα 190 ευρώ και σκέφτομαι πολύ σοβαρά να το πάρω.Υπάρχει κάτι που πρέπει να ξέρω πριν το πάρω όσο αφορά τα πρόβληματα που βγάζουν με την χρήση;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

μετά από ένα χρόνο συμβίωσης με το P1i μπορώ να σου πώ με σιγουριά ότι δεν βγάζει προβλήματα και είναι ένα από τα καλύτερα κινητά που κυκλοφορούν.

τώρα αν ο προηγούμενος ιδιοκτήτης του ήταν "κάφρος" και δεν το πρόσεχε ή το πότησε τίποτα, τότε μπορεί να παρουσιάσει πρόβλημα αλλά δεν θα φταίει το τηλέφωνο.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Η πρωτη μου καλη τουμπα ειναι γεγονος.:) Η ποιοτητα κατασκευης του τηλεφωνου ειναι αψογη καθως θα επερεπε να ειχε κανει πολυ χειροτερο σημαδακι απ αυτο που εκανε. Θα ηθελα να ρωτησω αν καποιος απο εσας εχει αγορασει καινουρια προσοψη και τι ποιοτητας ειναι καθως επισης κι αν υπαρχει κι αλλος τροπος αγορας πέραν απο εκεινον του e-bay. Σκοπευω να την αντικαταστησω απο Σεπτεμβριο αλλα δε θα ειχα προβλημα να την αγορασω απο τωρα. απλα θελω να περασουν και οι διακοπες για ενοητους λογους:D. αναμενω για νεα σας
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και από μένα..εχω ένα μήνα να μπω στο θέμα..από τοτε που έδωσα το p1 δηλαδή.. Απλά ήθελα να ρωτήσω αν κυκλοφόρησε η πολυπόθητη έκδοση του cοre player που ενσωματώνει φλας πλέιερ ώστε να παίζει κανονικά βίντεο από γιου τιουμπ και οποιοδήποτε άλλο φλας υλικό..πως και πως την περίμενα τοτε αλλά δεν την πρόλαβα..

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

paidia kalispera. exw to p1i apo tote pou bgike kai twra apofasisa na dw pos doulebei to gps alla den mporw na to synxronisw me to kinhto mou. eno to brisko me to bluetooth bazw kwdiko moy leei oti sinde8ike alla to wayfinder kai to garmin den briskoyn tin siskeyh. opoios kseri parakalw na mou apantisei. eyxaristw.

apo otikatalaba h den gnorizete h den 8elete na mou apantisete. ok. pantos eyxaristo

Link to comment
Share on other sites

@eforiakos79: δοκίμασε το εξής: αντί να το συνδέσεις από πριν με το κινητό, άνοιξε το garmin και μόλις σου βγάλει μύνημα για να συνδεθει πάτα "ναι" και δες τι θα γίνει.

προχθές πούλησα το P1i, οπότε δεν μπορώ να σου πώ αναλυτικά τι μπορεί να φταίει.

αν είσαι κοντά στο Βόλο πολύ ευχαρίστως να βρθούμε να στο σετάρω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και από μένα..εχω ένα μήνα να μπω στο θέμα..από τοτε που έδωσα το p1 δηλαδή.. Απλά ήθελα να ρωτήσω αν κυκλοφόρησε η πολυπόθητη έκδοση του cοre player που ενσωματώνει φλας πλέιερ ώστε να παίζει κανονικά βίντεο από γιου τιουμπ και οποιοδήποτε άλλο φλας υλικό..πως και πως την περίμενα τοτε αλλά δεν την πρόλαβα..

 

οχι μεχρι τωρα τιποτα ακομα περιμενουμε..εξω απο το μαγαζι.

@eforiakos μηπως δεν εχεις ξεκλιδωσει το garmin σωστα?

Link to comment
Share on other sites

Δε βλεπω να ασχολειται πια κανεις να το ξεκλειδωσει.εχει περασει καιρος που κυκλοφορησε κ τιποτα
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

egoistis mode on::

Τι myphone team;; μονος μου σε βοηθησα,, εμενα να ευχαριστησεις

:rtfm:

egoistis mode off::

:p

:lol:

Γι' αυτο ειναι τα φορουμ φιλε μου,,,για να αλληλοβοηθούμαστε..

 

 

:lol::lol:xaxa...teleios!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ενδιαφέρομαι να το αγοράσω το κινητάκι. Υπάρχει όμως ακόμη σε καινούριο να το αγοράσει κανείς...;;; Από κάποιο από αυτά ας πούμε, λέει να το αγοράσω ή όχι...;;;

 

Παίρνει Μ2 8GB ή όχι...;;; :worry: ΕDIT: Στη Wikipedia, γράφει ότι δέχεται... :worry:

 

Τhanx...:)

Link to comment
Share on other sites

:)

Καλησπέρα. Ενδιαφέρομαι να το αγοράσω το κινητάκι. Υπάρχει όμως ακόμη σε καινούριο να το αγοράσει κανείς...;;; Από κάποιο από αυτά ας πούμε, λέει να το αγοράσω ή όχι...;;;

 

Παίρνει Μ2 8GB ή όχι...;;; :worry: ΕDIT: Στη Wikipedia, γράφει ότι δέχεται... :worry:

 

Τhanx...:)

 

στο http://www.e-germanos.gr το έχει. Απλά κάνε αναζήτηση για P1i. Επίσης το έχει και το http://www.play247.gr

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson P1i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...