Jump to content

Sony Ericsson P1i


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπερα,ξερουμε που μπορουμε να βρουμε αυτο το προγραμματακι?? γιατι απο το site του δεν γινετε...:rolleyes: :rolleyes:

 

http://aeblogs.com/uiq/ebuddy-mobile-messenger-beta-for-uiq

 

 

δειτε κ αν ξερετε πειτε μια ιδεα!!

 

thanks

Link to comment
Share on other sites

σκευτομαι για p1 ξερει κανενας να μου πει αν το πληκτρολογια ειναι βολικο ?

και στο γραψιμω και στην διαχιριση?

 

Μόλις το συνηθίσεις θα γράφεις αέρα σε φάση που θα μπερδεύεσαι όταν γράφεις

με απλό κινητό !!!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το συνηθίσεις θα γράφεις αέρα σε φάση που θα μπερδεύεσαι όταν γράφεις

με απλό κινητό !!!

 

σκευτομαι για p1 ξερει κανενας να μου πει αν το πληκτρολογια ειναι βολικο ?

και στο γραψιμω και στην διαχιριση?

 

Πραγματικά θέλει λίγο να το συνηθίσεις αλλά μετά πάει νεράκι. Το πήρα την Πέμπτη και άρχισα να το χρησιμοποιώ την Κυριακή. Σιγά σιγά αρχίζω και το χειρίζομαι καλύτερα. Πιστεύω σε καμιά βδομάδα να το έχω συνηθίσει.

Πάντως φοβερό κινητό. Το πρότίμησα από το G900 για το χαμηλό SAR που έχει.

Αααα και το GPS πολύ καλό και βολεύει καλύτερα το σπαστό στο αμάξι τουλάχιστον.

VF Giga Unlimited Ultra

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το συνηθίσεις θα γράφεις αέρα σε φάση που θα μπερδεύεσαι όταν γράφεις

με απλό κινητό !!!

Συμφωνω, γραφεις παρα πολυ γρηγορα απο οποιοδηποτε απλο κινητο, το συνηθιζεις αρκετα ευκολα θα ελεγα ,ειδικα αν ξερεις να γραφεις σε πισι...

 

Εγω προσωπικα που το εδωσα για να παρω ενα αλλο με απλο πληκτρολογιο το θεωρω μειον του κινητου να μην εχει qwerty;)

 

Και συ μετα δεν θα θελεις να πας σε απλο αλφαριθμιτικο πληκτρολογιο

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Πια είναι η τελευταία έκδοση firmware που κυκλοφορεί; Εχουν παρατηρηθεί τυχόν προβλήματα? Εχω την R9K009
Link to comment
Share on other sites

επειδή ειδα παραπάνω οτι καποιοι εχατε προβλημα μετα απο απεγκατασταση εφαρμογων στην επανεκινηση να ζητανε εγκατασταση ξανά,και επηδη σημερα μου το κανε και μενα το εψαξα λιγο και η λυση ειναι..συνδεουμε το τηλ σε μεταφ αρχειων και παμε στην καρτα στο φακελα private βρισκουμε το φακελο 10202dce τον ανοιγουμε κα μεσα θα δουμε τις εφαρμογες σβηνουμε αυτη που μας δημιουργει το προβλημα αυτη που θελει να εγατασταθει και ειναι οκ
Link to comment
Share on other sites

επειδή ειδα παραπάνω οτι καποιοι εχατε προβλημα μετα απο απεγκατασταση εφαρμογων στην επανεκινηση να ζητανε εγκατασταση ξανά,και επηδη σημερα μου το κανε και μενα το εψαξα λιγο και η λυση ειναι..συνδεουμε το τηλ σε μεταφ αρχειων και παμε στην καρτα στο φακελα private βρισκουμε το φακελο 10202dce τον ανοιγουμε κα μεσα θα δουμε τις εφαρμογες σβηνουμε αυτη που μας δημιουργει το προβλημα αυτη που θελει να εγατασταθει και ειναι οκ

Σ ευχαριστω γιατι μου χε σπασει τα νευρα αυτη η ιστορια

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους. εψαξα παντου αλλα δεν μπορεσα να βρω απαντηση.

στο Ρ1ι με το wifi otenet δεν μου ανοιγουν τα video απο youtube μονο ο ηχος

ακουγεται αν ομως συνδεθω με connex wifi τοτε ανοιγουν κανονικα. Εχει κανεις καμμια ιδεα γιατι εγω ειμαι και λιγο ασχετος με αυτα.

Link to comment
Share on other sites

παιδες γεια και καλα μπανια!πως θα κανω το κινητακι να παιζει αρχεια rar?

με το xplore τα ανοιγεις αλλα γιατι να το κανεις αυτο?περνα τα στον υπολογιστη σου κ ανοιξε τα κ βαλε το περιεχομενο στο κινητο σου

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

έσπασα την πρώτη γραφίδα χτες (την κόλλησα αλλά πιο πολύ πειραματικά δεν έχω σκοπό να τη χρησιμοποιήσω)

ούτε κατάλαβα πως

και έχω πάρει την δεύτερη τώρα αλλά ψήνομαι να παρω να εχω αναπληρωματικες

το μονο που βρηκα απο ολο το web ειναι αυτο(γενικα δεν πολυ βρηκα το κινητο να πωλειται απο τα μεγαλα ηλεκτρονικα καταστηματα !!!)

http://mobile-parts.com.gr/gr/sonyericsson-1-2/sony-ericsson-p1i-stylus-pen-3pcs.html

εχει και αλλα ανταλακτικα για το κινητο

ομως

έχει κανένας σας καμία ιδέα για μαγαζί να το αγοράσω αμέσως?

Link to comment
Share on other sites

έσπασα την πρώτη γραφίδα χτες (την κόλλησα αλλά πιο πολύ πειραματικά δεν έχω σκοπό να τη χρησιμοποιήσω)

ούτε κατάλαβα πως

και έχω πάρει την δεύτερη τώρα αλλά ψήνομαι να παρω να εχω αναπληρωματικες

το μονο που βρηκα απο ολο το web ειναι αυτο(γενικα δεν πολυ βρηκα το κινητο να πωλειται απο τα μεγαλα ηλεκτρονικα καταστηματα !!!)

http://mobile-parts.com.gr/gr/sonyericsson-1-2/sony-ericsson-p1i-stylus-pen-3pcs.html

εχει και αλλα ανταλακτικα για το κινητο

ομως

έχει κανένας σας καμία ιδέα για μαγαζί να το αγοράσω αμέσως?

Εγω τις ειχα σπασει και τις 2 σε 2 μηνες:lol:

μετα που εξαχνα να βρω δεν εβρισκα για π1 και πηρα για π990 τις γκρι...εξειχαν λιγο απο πανω:rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Εγω τις ειχα σπασει και τις 2 σε 2 μηνες:lol:

μετα που εξαχνα να βρω δεν εβρισκα για π1 και πηρα για π990 τις γκρι...εξειχαν λιγο απο πανω:rolleyes:

ειχα ρωτησει sony ericsson center στην Πατρα κ ειχαν αρα λογικα θα εχουν κ τα υπολοιπα

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δε θυμαμαι.παντως εδιναν κ ενα.οχι μονο πακετο τρια τρια.κ αυτο που θυμαμαι ειναι το η τιμη ηταν πολυ φθηνη .ισως τρια ευρω αλλα δεν ειμαι σιγουρος γιατι εχουν περασει κ καποιοι μηνες
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλημέρα!!

 

πριν απο κάποιο καιρό σε μερικούς κολλούσε στην εκκίνηση στο σήμα της SE και δεν έκανε τίποτα.ούτε η μπάρα εμφανιζόταν απο κάτω.

 

βρήκατε λύση ή το πήγατε απο την SE???

 

thanks

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

λοιπον εκανα το κολπο με το χακ και ολα οκ εβαλα το πατσ για αυξηση των ηχων αλλα δεν μπορω να πω οτι η ενταση εχει μεγαλη διαφορα..ισως να ειναι λιγο ποιο γεματος ο ηχος επισης εβαλα και το midlet per αλλα τζιφος το τσεκαρα με ενα τζαβακι αλλα δεν βλεπω φως παντα ζηταει προσβαση..πολυ μεγαλη μ@@ αυτη για πειτε οποιος εκανε χακ να δουμε τι γινετε
Link to comment
Share on other sites

Για Γραφίδες---- > Πλαίσιο 18 EUR αγόρασα πριν 2 μήνες συσκευασία των 3.

Πανακριβα τις πηρες

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το P1 έχει τη δυνατότητα καταγραφής της τηλεφωνικής συνομιλίας? γιατί το p990 που είχα παλαιότερα δεν είχε.

 

Thanx

AM7-TL10 Β553 dual 3ram 64rom medallion edition

http://www.vmall.com/product/1668.html

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το P1 έχει τη δυνατότητα καταγραφής της τηλεφωνικής συνομιλίας? γιατί το p990 που είχα παλαιότερα δεν είχε.

 

Thanx

 

Απ'οσο γνωρίζω όχι! :(

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson P1i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...