Jump to content

Sony Ericsson P1i


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά το P1 έχει τη δυνατότητα καταγραφής της τηλεφωνικής συνομιλίας? γιατί το p990 που είχα παλαιότερα δεν είχε.

 

Thanx

Σε σχετική ερώτηση που έκανα κι εγώ εχθές, μου απάντησε κάποιος πως δεν έχει!!!

 

Είναι βέβαιο αυτό ???

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σε σχετική ερώτηση που έκανα κι εγώ εχθές, μου απάντησε κάποιος πως δεν έχει!!!

 

Είναι βέβαιο αυτό ???

 

1000%......

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα και είχα σκοπό να το αγοράσω 2ο χέρι...

 

Φίλε μου ακόμα αξίζει αυτό το κινητό μια χαρά. Και εγώ πρόσφατα το αγόρασα και δεν με ενδιαφέρει που υπάρχουν νεότερα μοντέλα στην αγορά. Τώρα βέβαια

αν σε ενδιαφέρει η ηχογράφηση ομιλίας οποσδήποτε... τότε ψάξε κάτι άλλο.

Link to comment
Share on other sites

τι γινετε ρε παιδια κανενας δεν ασχολειτε με το αθλημα.. (χακ)???δεν ειναι τιποτα..

 

Eγω το επιχείρισα χθες το βράδυ και ολα οκ επισεις δείτε και αυτό http://www.p1iblog.com/2008/07/modding-se-g900-files.html:D το κάνω!!!!:shifty:

AMD Ryzen 5 2600 - ASUS ROG STRIX B350 8 GB Ram - MSI gtx 960 4GB - 16 gb Ram trident z

Samsung Galaxy grand duos(CM 12.1) -> Huawei p8 lite -> xiaomi redmi note 4x -> xiaomi MI A2 lite -> Poco X3 NFC

Chuwi HeroBook Pro

Ps1-Ps2-PS3 Super slim 500 gb-PSP 2004 6.60 PRO- Ps4 500gb[/color]

Link to comment
Share on other sites

Eγω το επιχείρισα χθες το βράδυ και ολα οκ επισεις δείτε και αυτό http://www.p1iblog.com/2008/07/modding-se-g900-files.html:D το κάνω!!!!:shifty:

 

τα μοντς για τον ηχο και τα midlet τα περασες? ειδες καμια διαφορα?εγω εβαλα και το φουλ sound mod αλλα τιποτα ..μηπως κανω τιποτα σταβα,,για βαλτετω και κανας αλλος να δουμε..το λινκ που δινεις λεει δεν υπαρχει

Link to comment
Share on other sites

τα μοντς για τον ηχο και τα midlet τα περασες? ειδες καμια διαφορα?εγω εβαλα και το φουλ sound mod αλλα τιποτα ..μηπως κανω τιποτα σταβα,,για βαλτετω και κανας αλλος να δουμε..το λινκ που δινεις λεει δεν υπαρχει

 

http://www.p1iblog.com/ Tο πρώτο θέμα είναι το link που έδωσα όσο για αυτά που λες δεν τα εγκαταστισα θα προσπαθήσω αργότερα αν και δεν πιστεύω να γίνετε τίποτα. Τις προαλες έβαλα 2 πατσακια για να ανοίγουν τα μηνύματα πιο γλήγορα αλλα μ@@κιες. Αν βάλω το Walkman 2 θα βλέπει τι memory card γιατι με τον 3 δεν την βλεπει:(. Για την ωρα εχω βάλει το φακό και τις notes του g700 και δουλεύει:D

AMD Ryzen 5 2600 - ASUS ROG STRIX B350 8 GB Ram - MSI gtx 960 4GB - 16 gb Ram trident z

Samsung Galaxy grand duos(CM 12.1) -> Huawei p8 lite -> xiaomi redmi note 4x -> xiaomi MI A2 lite -> Poco X3 NFC

Chuwi HeroBook Pro

Ps1-Ps2-PS3 Super slim 500 gb-PSP 2004 6.60 PRO- Ps4 500gb[/color]

Link to comment
Share on other sites

Πάντως παιδιά το κινητό μας πρέπει να είναι πολύ γερο.Πριν κάνα δυο βδομάδες μια κοπέλα μου έριξε κρασί πάνω στο κινητό,αλλα δουλεύει ακόμα ρολοι!στην αρχή μονο βρώμαγε κρασίλα! :)
:)
Link to comment
Share on other sites

Πάντως παιδιά το κινητό μας πρέπει να είναι πολύ γερο.Πριν κάνα δυο βδομάδες μια κοπέλα μου έριξε κρασί πάνω στο κινητό,αλλα δουλεύει ακόμα ρολοι!στην αρχή μονο βρώμαγε κρασίλα! :)

 

εχε το νου σου παντως. η υγρασια μπορει να σου κανει ζημια και μετα απο καιρο αν και σπανια. εγω την εχω παθει με το πρωτο μου P . το P910

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχεις δίκιο το σκέφτηκα αυτό.Αλλα έτσι και αλλιώς δεν μπορώ να κάνω τίποτα,η υγρασία δεν είναι μέσα στην εγγύηση.Αλήθεια ποσο κάνει αν ζητήσω καθαρισμό εντός εγγύησης?
:)
Link to comment
Share on other sites

http://www.p1iblog.com/ Tο πρώτο θέμα είναι το link που έδωσα όσο για αυτά που λες δεν τα εγκαταστισα θα προσπαθήσω αργότερα αν και δεν πιστεύω να γίνετε τίποτα. Τις προαλες έβαλα 2 πατσακια για να ανοίγουν τα μηνύματα πιο γλήγορα αλλα μ@@κιες. Αν βάλω το Walkman 2 θα βλέπει τι memory card γιατι με τον 3 δεν την βλεπει:(. Για την ωρα εχω βάλει το φακό και τις notes του g700 και δουλεύει:D

 

εγω εβαλα επισης και το power offer το οποιο λειτουργει κανονικα το γουοκμαν δεν το βαζω εχω το w950 για αυτη τι δουλεια

Link to comment
Share on other sites

Καλά, δεν έχει εύρεση επαφών; :blink::worry::X

Είχα το P990i στο οποίο μπορούσες να κάνεις εύρεση επαφών πχ να βρεις όλους όσους ζουν στην τάδε πόλη ή όσους έχουν το τάδε όνομα κοκ...

Τώρα δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα; Τι μπαρούφα είναι αυτή!!! :cry:

Link to comment
Share on other sites

Καλά, δεν έχει εύρεση επαφών; :blink::worry::X

Είχα το P990i στο οποίο μπορούσες να κάνεις εύρεση επαφών πχ να βρεις όλους όσους ζουν στην τάδε πόλη ή όσους έχουν το τάδε όνομα κοκ...

Τώρα δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα; Τι μπαρούφα είναι αυτή!!! :cry:

 

 

Όντως ..και ειναι το μεγάλο μου παράπονο..

 

Ψάχνει μόνο στο πεδίο όνομα ή επίθετο και ψάχνει μόνο στα πρώτα γράμματα

δλδ εάν δώσεις "ώστ" θα σου ψάξει να σου βρει όνομα που να ξεκινάει έτσι.. και όχι να σου εμφανίσει όλους τους "Κώστηδες" ... που αυτό δούλευε στο Ρ990

Samsung Galaxy Note 5 SM-N920C Black Sapphire

Samsung GEAR S

Samsung Galaxy Tab S2 9.7 T813

Link to comment
Share on other sites

Όντως ..και ειναι το μεγάλο μου παράπονο..

 

Ψάχνει μόνο στο πεδίο όνομα ή επίθετο και ψάχνει μόνο στα πρώτα γράμματα

δλδ εάν δώσεις "ώστ" θα σου ψάξει να σου βρει όνομα που να ξεκινάει έτσι.. και όχι να σου εμφανίσει όλους τους "Κώστηδες" ... που αυτό δούλευε στο Ρ990

 

Απίστευτο!!! Απαράδεκτο!!! Ελπίζω να βγει κανένα update. Υπάρχει τρόπος να το ζητήσουμε; Ή το βάζω αγγελία, μόλις το πήρα;

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμαμαι καλα, νομιζω ειχαν πει παλιοτερα τελος τα updates για το Ρ1...

 

Ολοκαίνουριο μοντέλο και τέλος τα updates;

Link to comment
Share on other sites

Ολοκαίνουριο μοντέλο και τέλος τα updates;

 

Ε δεν ειναι και ολοκαινουργιο.. δεν ξερω καν αν λεγετε και καινουργιο πλεον.

Εχει βγει πολυ καιρο τωρα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ολοκαίνουριο μοντέλο και τέλος τα updates;

 

Τον Αύγουστο συμπληρώνει ένα (1) χρόνο κυκλοφορίας ;).

Link to comment
Share on other sites

Τον Αύγουστο συμπληρώνει ένα (1) χρόνο κυκλοφορίας ;).

 

Και πάλι, δεν δικαιολογείται τέτοια έλλειψη και να μην βγάλουν αναβάθμιση. Εδώ έχει αναζήτηση λέξεων μέσα στα sms και δεν έχει αναζήτηση στις επαφές;

Link to comment
Share on other sites

Τον Αύγουστο συμπληρώνει ένα (1) χρόνο κυκλοφορίας ;).

 

Μονο? Οχι οτι ειναι πολυ λιγο, αλλα νομιζα παραπανω.. Σε καποια καταστηματα μαλιστα εχει σταματησει η διαθεση του κιολας.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αναφορικά με την αναζήτηση ονομάτων υπάρχει το Easy Search. Εγώ έχω ένα άλλο πρόβλημα. Όταν μου έρχονται email με μικρά ελληνικά τα διαβάζει κινέζικα. Δοκίμασα όλες τις κωδικοποιήσεις στο σετ χαρακτήρων αλλά τζίφος. Τι να κάνω?
Link to comment
Share on other sites

Απίστευτο!!! Απαράδεκτο!!! Ελπίζω να βγει κανένα update. Υπάρχει τρόπος να το ζητήσουμε; Ή το βάζω αγγελία, μόλις το πήρα;

δεν ισχυει αυτοπου λες.για p990 ισχυε αυτο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν ισχυει αυτοπου λες.για p990 ισχυε αυτο

 

Ποιο δεν ισχύει; Δεν κατάλαβα.

Link to comment
Share on other sites

δεν ισχυει αυτοπου λες.για p990 ισχυε αυτο

οτι δε θα βγει νεο update.εκανα λαθος παρθεση.σορρυ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson P1i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...