Jump to content

Sony Ericsson P1i


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δε ξερω τι συμβαινει κ αν βγαλουν αλλη αλλα δεν εχουν δηλωσει πουθενα οτι δε θα υπαρξει νεα.αλλα κ να υπαρξει θα σκεφτω πολυ να την περασω αφου το κινητο δεν εχει κανενα προβλημα
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Πάντα υπάρχουν πράγματα να διορθώσες...

Ειδικά στα SE

 

:bow::respect::bow:

 

:lol:

μου έφτιαξες το βράδυ πολύ πετυχημένο, ακόμα γελάω

:up::clap:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

δεν το έβαλα, βασικά δεν μου χρειάζεται το ακούω το κινητό μια χαρά όταν χτυπάει.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Πωλείται: Τίποτα. Ζητείται: Τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Έχω φάει τον κόσμο να ψάχνω για το εργοστασιακό case του p1i αλλά δεν μπορώ να βρω τίποτα. Κοίταξα ebay και google αλλά βρίσκω μόνο θήκες.

Ξέρει κανένας από που μπορώ να παραγγείλω;

 

Η μόνη σελίδα που έχω βρει είναι αυτή http://cnn.cn/shop/sonyericsson-p1i-c-28_381.html

Link to comment
Share on other sites

Έχω φάει τον κόσμο να ψάχνω για το εργοστασιακό case του p1i αλλά δεν μπορώ να βρω τίποτα. Κοίταξα ebay και google αλλά βρίσκω μόνο θήκες.

Ξέρει κανένας από που μπορώ να παραγγείλω;

 

Η μόνη σελίδα που έχω βρει είναι αυτή http://cnn.cn/shop/sonyericsson-p1i-c-28_381.html

 

Και εγώ αυτή θα σου πρότεινα. Είναι πολύ αξιόπιστο κατάστημα (έχω ψωνίσει πολλές φορές).

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ αυτή θα σου πρότεινα. Είναι πολύ αξιόπιστο κατάστημα (έχω ψωνίσει πολλές φορές).

 

Εγω ρε παιδιά θέλω να ρωτήσω αν ξέρει κανείς αν μπορώ να κάνω το Ρ1 όλο μαύρο δηλαδή αν υπάρχει μαύρη πρόσοψη !!

AMD Ryzen 5 2600 - ASUS ROG STRIX B350 8 GB Ram - MSI gtx 960 4GB - 16 gb Ram trident z

Samsung Galaxy grand duos(CM 12.1) -> Huawei p8 lite -> xiaomi redmi note 4x -> xiaomi MI A2 lite -> Poco X3 NFC

Chuwi HeroBook Pro

Ps1-Ps2-PS3 Super slim 500 gb-PSP 2004 6.60 PRO- Ps4 500gb[/color]

Link to comment
Share on other sites

Σε sony ericsson center ρωτησες;αν οχι κ κει τοτε δυσκολο.

 

Στο φόρουμ διάβασα ότι ζητούσαν γύρω στα 80 ευρω...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είναι αδύνατο να καταφέρω να διαβάσω τόσες σελίδες!

Τι προβλήματα υπάρχουν με τη συσκευή σε σχέση με τα παλιότερα P ?

Επίσης σε ποιά τιμή πωλείται καινούριο το P1 ? και σε ποιά μεταχ/νο ?

 

Θένκς.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Είμαι νέος στο forum .

Έχω το p1 3 εβδομάδες και δεν μπορώ να συνδεθώ σε wifi router( συγκεκριμένα speedtouch) , ενώ συνδέεται αρχικά μετά στο web μου γάζει μήνυμα δεν μπορεί να βρεί το link που ζητάω, και όταν κοιτάω την σύνδεση μου την δείχνει ανενεργή.

 

Μήπως φταίει το router? Κάποια ρυθμιση?

Ξέρει κάποιος να βοηθήσει?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Είμαι νέος στο forum .

Έχω το p1 3 εβδομάδες και δεν μπορώ να συνδεθώ σε wifi router( συγκεκριμένα speedtouch) , ενώ συνδέεται αρχικά μετά στο web μου γάζει μήνυμα δεν μπορεί να βρεί το link που ζητάω, και όταν κοιτάω την σύνδεση μου την δείχνει ανενεργή.

 

Μήπως φταίει το router? Κάποια ρυθμιση?

Ξέρει κάποιος να βοηθήσει?

 

σε αλλα δυκτια δοκιμασες να συνδεθεις?.απενεργοποιησε το firewall.. μαλον αυτο φταιει

Link to comment
Share on other sites

Σε προηγούμενα πόστ κάποιοι ψάχνανε για πενάκια. Εχει το eshop με 5,50 €.

 

Καλή τιμή (για όποιον ενδιαφέρεται).. Θα πρέπει όμως να διευκρινιστεί αν είναι πακέτο ενός (1) ή τριών (3) τεμαχίων πακέτο.

Link to comment
Share on other sites

Το πακέτο αναφέρεται σε 1 πενάκι.Δεν είναι φθηνό αλλά τουλάχιστον δεν χρεώνεσαι για 3 μαζί πενάκια λες και θα χαλάς ενα τη βδομάδα.
Link to comment
Share on other sites

Καλή τιμή (για όποιον ενδιαφέρεται).. Θα πρέπει όμως να διευκρινιστεί αν είναι πακέτο ενός (1) ή τριών (3) τεμαχίων πακέτο.

 

thanksss man!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

 

Είμαι νέος στο forum .

Έχω το p1 3 εβδομάδες και δεν μπορώ να συνδεθώ σε wifi router( συγκεκριμένα speedtouch) , ενώ συνδέεται αρχικά μετά στο web μου γάζει μήνυμα δεν μπορεί να βρεί το link που ζητάω, και όταν κοιτάω την σύνδεση μου την δείχνει ανενεργή.

 

Μήπως φταίει το router? Κάποια ρυθμιση?

Ξέρει κάποιος να βοηθήσει?

 

Πρέπει να δεις αν στο router σου το wifi ειναι G η G&B. Το κινητό μας δυστυχώς υποστηρίζει το B(μέχρι 11Mbps). Κι εγώ είχα παρόμοι πρόβλημα και μόλις ρύθμισα το router όλα λύθηκαν.

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να δεις αν στο router σου το wifi ειναι G η G&B. Το κινητό μας δυστυχώς υποστηρίζει το B(μέχρι 11Mbps). Κι εγώ είχα παρόμοι πρόβλημα και μόλις ρύθμισα το router όλα λύθηκαν.

 

Τι ειναι τα G η G&B?Εμένα το ρουτερ μου δεν λεει τέτοια.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι προτόκολλα ασύρματης επικοινωνιας. Λογικα κάπου ίσως υπάρχει αυτή η ρύθμιση στο router σου. Ανάλογα βέβαια με πιο χρησιμοποιείς. Το B ειναι πιο παλιό και πιο αργο απο το G. (http://el.wikipedia.org/wiki/802.11). Πρέπει να ανατρέξεις στο manual του router σου για να δεις αν μπορείς να το ρυθμίσεις.
Link to comment
Share on other sites

http://img24.imageshack.us/img24/8241/image1ph.jpg

 

Κάθε εθνικό οικοδόμημα,κατά συνέπεια και το ελληνικό πρέπει να στηριχθεί σε τρεις στύλους: Τη θρησκεία, την παιδεία και την δικαιοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

 

Πολύ μαυρίλα ρε παιδί μου :ninja:

 

(προσωπικά δεν μ' αρέσει)

Link to comment
Share on other sites

όσο και όσο που το μαύρο είναι πιο ωραίο ... εμένα σε κινητά πάντα μοθ άρεσε το μαυρο χρώμα ... αυτός είναι και ο λόγος που τώρα δεν έχω το Ν82 , γιατί δεν υπήρχε σε μαύρο χρώμα ...
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

λοιπόν. χθες λογω τοθ οτι αγορασα laptop συνδεσα το παλιο μου ρουτερ το speedtouch 585i για να εχω wi-fi στο σπιτι. το προβλημα μου ειναι οτι ενω ολες οι συσκευες μου (playstatioon 3 και laptop) συνδέονται αψογα στο wi-fi του σπιτιου μου το P1i μου κανει νερά. Ενω βρισκει κανονικα το speedtouch με full σημα οταν παω να σύνδεθω μου βγάζει ''η σύνδεση απέτυχε''. Το περιεργο ειναι οτι μια βδομαδα πριν συνδεόμουν με τις ωρες σε wifi ενος φιλου μου σε On telecoms. Βοηθειααα:D
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson P1i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...