Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν έχεις άδικο, όμως:

 

Όταν ενεργοποιείς online τα 600 λεπτά προς Wind και Q, σου δίνεται bonus 100 λεπτά και 100 μηνύματα προς Wind και Q. Επίσης με τα login bonus έχεις άλλα 120 λεπτά τον μήνα προς Wind και Q.

 

Οπότε με € 5 ανά μήνα έχεις 820 λεπτά προς Wind και Q, δηλαδή 0,0061 € / min.

 

Μαλλον πρεπει να αναθεωρησεις, κι εγω επισης.

Ειχα 260’. Εβαλα τα 20/βδομαδα και παρεμειναν 260'.

Εφτασα τα 140' και μου ηρθε μυνημα χτες...αποψε ληγουν τα 20'.καντε λογκιν κλπ να παρετε δωρο κλπ. Σημερα εχω 130' και δεν εχω δωρο.

Επομενως τα δωρα αυτα ειναι ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΚΕΤΟ ΠΟΥ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ η που να τελειωσει πριν τη ληξη του δωρου.

Επομενως στην πραξη αξιζουν μονο οταν τελειωσει το πακετο η οταν δεν εχεις κανενα πακετο.

Δεν εξαντλειται δλδ το δωρο εφ οσον υπαρχει ενεργο πακετο....επομενως δεν προστιθενται τα λεπτα στον ολικο χρονο. Ψιλοαπατη της γουιντ αλλα καλοδεχουμενη για οσους δεν εχουν χρονο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εξαντλειται δλδ το δωρο εφ οσον υπαρχει ενεργο πακετο...

εγω ειχα και εχω ενεργο πακετο 1GB

πηρα το login 30mb που καταναλωθηκε πρωτα απο το πακετο,το πακετο συνεχιζει μεχρι 10\11

με μπερδεψες

τι ακριβως συμβαινει?

Link to comment
Share on other sites

εγω ειχα και εχω ενεργο πακετο 1GB

πηρα το login 30mb που καταναλωθηκε πρωτα απο το πακετο,το πακετο συνεχιζει μεχρι 10\11

με μπερδεψες

τι ακριβως συμβαινει?

 

Κι εσυ με μπερδεψες.

Δλδ οταν πηρες το δωρο προστεθηκαν ΜΒ στον ογκο σου?

Σε μενα δεν προστεθηκε τπτ.

Link to comment
Share on other sites

Δλδ οταν πηρες το δωρο προστεθηκαν ΜΒ στον ογκο σου?

.

πως να προστεθουν οταν εχουν αλλη ημερομηνια ληξις

απλα εμφανιζεται σαν ξεχωριστο πακετο με διαρκεια 7 ημερων

Link to comment
Share on other sites

πως να προστεθουν οταν εχουν αλλη ημερομηνια ληξις

απλα εμφανιζεται σαν ξεχωριστο πακετο με διαρκεια 7 ημερων

 

Ναι αλλα στη φωνη στο 1292 λεει οτι εχω τοσα λεπτα και απο αυτα, τα τοσα ληγουν τοτε.

Εδω τπτ.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα πηγα σημερα στα public (συνταγμα) και με 15 ευρω πηρα 4 νουμερα f2g τα οποια εχουν τα εξης το πρωτο 13,93 ευρω χρονο ομιλιας 280min προς ολους τον 1 μηνα και απο 120min χρονο ομιλιας καθε μηνα για ενα χρονο το δευτερο 4,53 ευρω και 160min προς ολους για 3 μηνες και τα αλλα 2 60min χρονο προς ολους ?πως σας φαινεται?ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα πηγα σημερα στα public (συνταγμα) και με 15 ευρω πηρα 4 νουμερα f2g τα οποια εχουν τα εξης το πρωτο 13,93 ευρω χρονο ομιλιας 280min προς ολους τον 1 μηνα και απο 120min χρονο ομιλιας καθε μηνα για ενα χρονο το δευτερο 4,53 ευρω και 160min προς ολους για 3 μηνες και τα αλλα 2 60min χρονο προς ολους ?πως σας φαινεται?ευχαριστω

 

Ήταν πακέτο, η μπορούσες να διαλέξεις συνδυασμό?

Link to comment
Share on other sites

Το πρόγραμμα των 2 ευρώ μπορεί να συνδυαστεί με τα 10ευρώ και τα 300' προς όλους?

οχι .......πρεπει να αγορασεις πακετο των 5€(+2€)

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

αν το υπολοιπο μου ειναι αρνητικο και βαλω 10ε θα παρω το bonus των 300 λεπτων ? ειχα 0,2 ε και κατα λαθος χρεωθηκα ιντερνετ
Link to comment
Share on other sites

καταρχήν θα σου κάνουν φραγή εξερχομένων!!Έπαθα ακριβώς το ίδιο πριν 2 μέρες!Και μετά με το που θα βάλεις κάρτα θα σου αφαιρεθεί το υπόλοιπο ποσό-τη χρέωση για το ιντερνετ!
Link to comment
Share on other sites

Να ρίξω ενα μερικό off topic.

 

Σύμφωνα με το τουιτερ και ισως πλεον (σίγουρα όχι στα "κλασσικά" ΜΜΕ) σε αλλες πηγές η Η #WINDgr βγάζει στο σφυρί κατοικία στον Πύργο Ηλείας για χρέος 800€ .

 

To θέμα έχει πάρει τοπικές διαστάσεις αλλα και στο web.

 

Η απάντηση της εταιρείας

Η @windhellas σας διαβεβαιώνει πως ουδέποτε έχει εισπράξει οφειλές συνδρομητών ως αποτέλεσμα πλειστηριασμού & ούτε προτίθεται να το πράξει.

 

Nαι μεν μιλάμε για κερδοσκοπική εταιρεία αλλα νομίζω οτι το πράγμα αρχίζει να ξεφεύγει. :X

 

αλλά

 

Πάνω από 100 κάτοικοι μαζεύτηκαν στο δικαστηριο, μπλοκαροντας την εισοδο με αποτέλεσμα να ματαιωθεί ο πλειστηριασμος #WINDgr[/quotE]

 

 

Συνέχεια έχει δωθεί και εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=376285

Edited by vagosman
Link to comment
Share on other sites

καταρχήν θα σου κάνουν φραγή εξερχομένων!!Έπαθα ακριβώς το ίδιο πριν 2 μέρες!Και μετά με το που θα βάλεις κάρτα θα σου αφαιρεθεί το υπόλοιπο ποσό-τη χρέωση για το ιντερνετ!

 

θα παρω τα 300 λεπτα ομως?

Link to comment
Share on other sites

θα παρω τα 300 λεπτα ομως?

 

Θεωρητικά ναι. Δεν έχω διαβάσει όρο ότι δεν πρέπει να χρωστάει κάποιος.

Βάλε 11

Link to comment
Share on other sites

Είχα ενεργοποιήσει την περασμένη εβδομάδα το log n win παίρνοντας 20 λεπτά προς όλους. Παρακολουθώντας το λογαριασμό μου, είδα ότι πρώτα καταναλώθηκαν αυτά και μετά τα του πακέτου των 5€. Τη δεύτερη εβδομάδα που το ενεργοποίησα πάλι, είδα ότι τα 20 λεπτά είναι ακέραια και μου καταναλώθηκε χρόνος από το πακέτο των 5€. Θα το παρακολουθήσω και πάλι μήπως και δεν πρόσεξα εγώ καλά.

 

Edit. Πρόσεξα καλύτερα και είδα ότι τόσο τα λεπτά του πακέτου, όσο και του δώρου, λήγουν την ίδια ημερομηνία. Λέτε γι'αυτό να πήρε πρώτα από του πακέτου;

Link to comment
Share on other sites

οχι εδωσα μονο 15 ευρω και πηρα ολα αυτα 4 νουμερα f2g ενα με 280 λεπτα αρχικη και 120 λεπτα καθε μηνα ,το αλλο με 160 λεπτα για 3 μηνες και 2 με 60 λεπτα !!!
Link to comment
Share on other sites

Είχα ενεργοποιήσει την περασμένη εβδομάδα το log n win παίρνοντας 20 λεπτά προς όλους. Παρακολουθώντας το λογαριασμό μου, είδα ότι πρώτα καταναλώθηκαν αυτά και μετά τα του πακέτου των 5€. Τη δεύτερη εβδομάδα που το ενεργοποίησα πάλι, είδα ότι τα 20 λεπτά είναι ακέραια και μου καταναλώθηκε χρόνος από το πακέτο των 5€. Θα το παρακολουθήσω και πάλι μήπως και δεν πρόσεξα εγώ καλά.

 

Edit. Πρόσεξα καλύτερα και είδα ότι τόσο τα λεπτά του πακέτου, όσο και του δώρου, λήγουν την ίδια ημερομηνία. Λέτε γι'αυτό να πήρε πρώτα από του πακέτου;

Και σε μένα έτσι έγινε. Μόνο πακέτο έτρωγε. Αν έχω λεπτά τρώει λεπτά και το δώρο μένει ανέπαφο.

Έχει μια λογική.... Οτι αφού δεν μπορείς να φας τα δικά σου, τι τα θες τα επιπλέον.

Πάντως έχω έτσι βάλει μπροστά ένα δικαρτο με f2g παλιό με 0,5€ και βολευτηκα τσάμπα. Θέλει το κόλπο του πάντως.

Link to comment
Share on other sites

χθες το βραδυ βγηκε η αναβαθμιση για ios για την εφαρμογη myf2g. Γραφει οτι προστεθηκε η δυνατοτητα προσθηκης και διαχειρισης πολλαπλων λογαριασμων. Με ποιο τροπο γινεται κατι τετοιο; Εψαξα αλλα δεν βρηκα ακρη.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ολα καλα με αυτες τις εφαρμογες ,αλλα απο την στιγμη που τα κλειδωσαν και δεν μεταφερονται στην καρτα μνημης ειναι μειον αυτο..
http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

χθες το βραδυ βγηκε η αναβαθμιση για ios για την εφαρμογη myf2g. Γραφει οτι προστεθηκε η δυνατοτητα προσθηκης και διαχειρισης πολλαπλων λογαριασμων. Με ποιο τροπο γινεται κατι τετοιο; Εψαξα αλλα δεν βρηκα ακρη.

Όταν ανοίγεις την εφαρμογή, επάνω δεξιά, στο ανθρωπάκι, πατάς επάνω και στο εμφανίζει το user name σου και τον αριθμό σου. Πατάς δίπλα στο σύμβολο + και σου εμφανίζει φόρμα για να βάλεις τα στοιχεία του άλλου λογαριασμού. Έτσι τουλάχιστον εινα σε android.

Link to comment
Share on other sites

Έχει μια λογική.... Οτι αφού δεν μπορείς να φας τα δικά σου, τι τα θες τα επιπλέον.

.

εχω τα 300 bonus,πρωτα τρωει τα το login δωρο,20 λεπτα,το εκανα χθες αυτο

εχω πακετο 1GB, πρωτα εφαγε τα 30mb το login δωρο της προηγουμενης εβδομαδας

τι να πω!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...