Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οχι πατησα to παλιό mail και μου ήρθε ένας κωδικός και to όνομά χρήστη στο κινητό μου και μπήκα μέσα και μου εκλέγε να αλλάξω τον κωδικό πρωτα μπαίνω γράφω και στα 3 κουτιά τον νέο κωδικό και τίποτα δεν προχωρούσε παρακάτω και έβγαζε σφάλμα κωδικού!

λογικοτατο,αλλα αντι αλλων εκανες,σου εξηγησα ηδη τι θα κανεις,ασε που γραφει σε ποιο κουτι θα βαλεις τι

στα δυο πρωτα θελει τον καινουριο κωδικο με τον οποιο θα μπαινεις πλεον μεσα στον λογαριασμο σου

και παλιος ειναι πλεον αυτος που σου εστειλε με μηνυμα

ο παλιος ο δικος σου που ξεχασες εχει διαγραφει

αλλοιως το cc 1260 και ζητας να σου διαγραψουν εντελως το λογαριασμο σου και να δημιουργησεις ενα καινουριο με καινουριο e-mail,user name και pas...

η cosmote μου το ειχε κανει παλαιοτερα

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

θέλουν fax που να ζητάς να διαγράψουν το account και πάλι fax φωτοτυπία ταυτότητας

 

οκ αυτό θa κάνω

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Με ανανέωση 20 ευρώ από κάρτα δεν παίρνεις το μπόνους των 300; έβαλε η αδερφή μου μια και δεν της ήρθε το μπόνους. Δλδ πρέπει η κάρτα να είναι των 10 ευρώ για να το πάρω;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Με ανανέωση 20 ευρώ από κάρτα δεν παίρνεις το μπόνους των 300; έβαλε η αδερφή μου μια και δεν της ήρθε το μπόνους. Δλδ πρέπει η κάρτα να είναι των 10 ευρώ για να το πάρω;

 

Το Bonus αποδίδετε δύο φορές τον μήνα. Μήπως ήταν η τρίτη ;

Link to comment
Share on other sites

Το Bonus αποδίδετε δύο φορές τον μήνα. Μήπως ήταν η τρίτη ;

 

Ευχαριστώ για την απάντηση.

Ναι το γνωρίζω αυτό με τις δύο φορές τον μήνα. Δύσκολα να ήταν η τρίτη! Θα ρωτήσω.

 

Αυτό με την 20ευρη κάρτα ισχύει; παίρνεις κανονικά τα 300;

 

Πονηρευτηκα γιατί της πέρασα το εβδομαδιαίο login δώρο και λέω μήπως χάνεις την προσφορά των 300!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι κανονικά το πέρνεις το Bonus με την κάρτα των 20 ευρώ.

Αλλά όλοι προτιμούμε να βάζουμε 2 κάρτες των 10 ευρώ...

Link to comment
Share on other sites

Ναι κανονικά το πέρνεις το Bonus με την κάρτα των 20 ευρώ.

Αλλά όλοι προτιμούμε να βάζουμε 2 κάρτες των 10 ευρώ...

 

Λογικό το βρίσκω. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

σημερα δεν μπαινει στο σιτε της wind , δοκιμασε κανεις? η μονο σε εμενα το κανει??

 

Εγώ απο κινητό μπαίνω κανονικά...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Με ανανέωση 20 ευρώ από κάρτα δεν παίρνεις το μπόνους των 300; έβαλε η αδερφή μου μια και δεν της ήρθε το μπόνους. Δλδ πρέπει η κάρτα να είναι των 10 ευρώ για να το πάρω;

Μηπως ειναι νεα συνδρομητρια; για τους νεους δεν ισχυει το μπονους. Νομιζω η ημερομηνια αναφορας ειναι Απριλιος 2013... ας με διορθωσει καποιος αν λεω βλακειες.

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ειναι νεα συνδρομητρια; για τους νεους δεν ισχυει το μπονους. Νομιζω η ημερομηνια αναφορας ειναι Απριλιος 2013... ας με διορθωσει καποιος αν λεω βλακειες.

 

Όχι είναι παλιά. Το είχε το μπόνους των 300.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ απο κινητό μπαίνω κανονικά...

Κι εγω κανονικοτατα.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Μπορω να ζητησω τηλεφωνικα να μου κοψουν το ιντερνετ σε ενα f2g γιατι καθε μερα πληρωνω το ενα ευρω η πρεπει να παω σε καταστημα;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μπορω να ζητησω τηλεφωνικα να μου κοψουν το ιντερνετ σε ενα f2g γιατι καθε μερα πληρωνω το ενα ευρω η πρεπει να παω σε καταστημα;

 

Μπορείς. Εγω το κάνω κάθε φορά που πάω ταξίδι.

Παιρνω στο 1260 και τους λέω να το ανοίξουν, όταν γυρίζω σπίτι που είμαι πάντα σε wi fi το κλείνω.

Link to comment
Share on other sites

Μπορω να ζητησω τηλεφωνικα να μου κοψουν το ιντερνετ σε ενα f2g γιατι καθε μερα πληρωνω το ενα ευρω η πρεπει να παω σε καταστημα;

μπορεις αλλα θα σου κοψουν γενικα το νετ

Link to comment
Share on other sites

δεν το ήξερα ότι το επαναφέρουν τηλεφωνικά

ναι,θελει κσποια ωρα βεβαια

εαν δεν κανω λαθος δωρεαν στο 1231

Link to comment
Share on other sites

Mονο εγω εχω προβλημα ή κανεις δεν μπορει να ενεργοποιησει τα νεα 2€ πακετα?

Μου βγαζει οτι υπαρχει καποιο σφαλμα και να δοκιμασω σε λιγο

Link to comment
Share on other sites

Mονο εγω εχω προβλημα ή κανεις δεν μπορει να ενεργοποιησει τα νεα 2€ πακετα?

Μου βγαζει οτι υπαρχει καποιο σφαλμα και να δοκιμασω σε λιγο

 

Δεν έχεις αγοράσει κάποιο από τα πακέτα των 5€ για να ξεκλειδώσεις τα υπόλοιπα.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Τα πακέτα των 2 ευρώ τι ημερομηνία λήξης έχουν; 30 μέρες από την ενεργοποίηση τους ή λήγουν τη μέρα που λήγει το βασικό πακέτο των 5 ευρώ;
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχεις αγοράσει κάποιο από τα πακέτα των 5€ για να ξεκλειδώσεις τα υπόλοιπα.

 

 

 

Bασικα εχω αγορασει πακετο ΑΥΤΟΝ τον ορολογιακο μηνα αλλα ΠΡΙΝ ανακοινωσει/ενεργοποιησει την υπηρεσια η wind

Ισως για αυτο?

Βεβαια δεν θα επρεπε να συμβαινει ετσι

Link to comment
Share on other sites

Ειχα ενα αριθμο wind που ειχε ενεργοποιημενα τα 300 λεπτα προς ολους οσο ημουν στρατο. Τον αριθμο τον ειχα μονο για internet. Ο κανονικος μου αριθμος ηταν cosmote κ ηταν συνδεση.. Ειδα ολα αυτα π προσφερει το f2g κ μολις απολυθηκα πηγα κ γυρισα την συνδεση σε f2g.. Ομως ειχε περασει ενας μηνας απο τοτε π ειχε ληξει η προσφορα για τα 300 προς ολους.. Ρωτησα μηπως γινεται να μεταφερουν το bonus (free2talk) απ τον ενα αριθμο στον αλλο αλλα δεν... Για πειτε καμια γνωμη πως να τους "απειλησω" ωστε να μου το δωσουν?? Με μια αιτηση φορητοτητας ισως??
Link to comment
Share on other sites

Ειχα ενα αριθμο wind που ειχε ενεργοποιημενα τα 300 λεπτα προς ολους οσο ημουν στρατο. Τον αριθμο τον ειχα μονο για internet. Ο κανονικος μου αριθμος ηταν cosmote κ ηταν συνδεση.. Ειδα ολα αυτα π προσφερει το f2g κ μολις απολυθηκα πηγα κ γυρισα την συνδεση σε f2g.. Ομως ειχε περασει ενας μηνας απο τοτε π ειχε ληξει η προσφορα για τα 300 προς ολους.. Ρωτησα μηπως γινεται να μεταφερουν το bonus (free2talk) απ τον ενα αριθμο στον αλλο αλλα δεν... Για πειτε καμια γνωμη πως να τους "απειλησω" ωστε να μου το δωσουν?? Με μια αιτηση φορητοτητας ισως??

 

Έπρεπε πρώτα να τους το ζητήσεις και μετά να πας τον αριθμο στη Wind.Τι εννοώ...εχω 2 αριθμούς,ο βασικός Κοσμοτε ο 2ος Wind.Σκέφτηκα λοιπόν πρόσφατα να μεταφέρω τον βασικό στη Wind και τους ζήτησα αν γινεται να γυρισω τον F2G σε Q ώστε να χάσω την προσφορά και να μου έβαζαν τα 300' στον Κοσμοτε.Δεχτηκαν...αλλα για κάποιους λόγους δεν το έχω κάνει ακομα και τελικά δεν νομίζω να το κάνω.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...