Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όταν ανοίγεις την εφαρμογή, επάνω δεξιά, στο ανθρωπάκι, πατάς επάνω και στο εμφανίζει το user name σου και τον αριθμό σου. Πατάς δίπλα στο σύμβολο + και σου εμφανίζει φόρμα για να βάλεις τα στοιχεία του άλλου λογαριασμού. Έτσι τουλάχιστον εινα σε android.

 

Παροτι ios, ειναι το ιδιο. Σε ευχαριστω πολυ.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παροτι ios, ειναι το ιδιο. Σε ευχαριστω πολυ.

Τίποτα, να που υπάρχουν και κοινά ανάμεσα στα μήλα και στα ανθρωπάκια, με πιο κοινό το ότι τα μήλα "τρώγονται" από τα ανθρωπάκια (χιούμορ κάνω) :lol:

Link to comment
Share on other sites

εχω τα 300 bonus,πρωτα τρωει τα το login δωρο,20 λεπτα,το εκανα χθες αυτο

εχω πακετο 1GB, πρωτα εφαγε τα 30mb το login δωρο της προηγουμενης εβδομαδας

τι να πω!

 

Υπάρχει περίπτωση βλάβης του συστήματος. Το ξαναδοκιμάζω απόψε και βλέπω.

Link to comment
Share on other sites

εχω πακετο 1GB, πρωτα εφαγε τα 30mb το login δωρο της προηγουμενης εβδομαδας

τι να πω!

και σε εμένα περίπου το ίδιο

πρώτα έφαγε τα 30mb και μετά απο το πακέτο (8.5 ευρώ 300mb))

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το πιο λογικό κατά την γνώμη μου θα ήταν να καταναλώνονται πρώτα τα λεπτά / mb από το πακέτο που λήγει πρώτο ημερολογιακά, άσχετα αν είναι από αγορά πακέτου, από bonus 10 €, bonus πακέτου ή login bonus... Σύμφωνα από αυτά που διαβάζω μάλλον αυτό ισχύει... Μένει απλώς να επιβεβαιωθεί...
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον παίζει και μια καινούργια/παλιό προσφορά γιατί σε ανανέωση με 10 ευρώ έδωσε 300+120

Στο νούμερο που τα έδωσε τα έδινε και παλιότερα μέχρι πριν 2 χρόνια που το έκοψε

Εκτός αν είναι κάτι άλλο

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το πιο λογικό κατά την γνώμη μου θα ήταν να καταναλώνονται πρώτα τα λεπτά / mb από το πακέτο που λήγει πρώτο ημερολογιακά, άσχετα αν είναι από αγορά πακέτου, από bonus 10 €, bonus πακέτου ή login bonus... Σύμφωνα από αυτά που διαβάζω μάλλον αυτό ισχύει... Μένει απλώς να επιβεβαιωθεί...

Χωρίς να είμαι 100% σίγουρος, μάλλον αυτό συμβαίνει. Όπως έγραψα και πιο πάνω, έχω πακέτο 5€ με 200 λεπτά προς όλους. Την προηγούμενη εβδομάδα όταν ενεργοποίησα το πρώτο log n win, καταναλώθηκαν πρώτα τα λεπτά του δώρου. Τη δεύτερη εβδομάδα που ενεργοποίησα πάλι log n win (20 λεπτά προς όλους) και μέχρι τώρα που γράφω, κάνοντας κλίσεις φεύγουν πρώτα τα λεπτά του πακέτου. Τα 20 λεπτά μου είναι μέχρι τώρα ακέραια. Τόσο το πακέτο, όσο και τα λεπτά του δώρου έχουν ημερομηνία λήξης 29/10.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον παίζει και μια καινούργια/παλιό προσφορά γιατί σε ανανέωση με 10 ευρώ έδωσε 300+120

Στο νούμερο που τα έδωσε τα έδινε και παλιότερα μέχρι πριν 2 χρόνια που το έκοψε

Εκτός αν είναι κάτι άλλο

 

Μήπως επαναφέρουν την προσφορά χρόνου με ανανέωση από κατάστημα ;

Link to comment
Share on other sites

Μήπως επαναφέρουν την προσφορά χρόνου με ανανέωση από κατάστημα ;

 

Αυτό ισχύει κανονικά για ανανέωση από το κατάστημα με 20€ δώρο 300΄+300sms προς WIND. Δεν σταμάτησε ποτέ.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ισχύει κανονικά για ανανέωση από το κατάστημα με 20€ δώρο 300΄+300sms προς WIND. Δεν σταμάτησε ποτέ.

 

Ναι, επειδή σε q ισχύει και για πιο χαμηλό ποσό, είπα μήπως σκέφτονται να το βάλουν και στο f2g.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον παίζει και μια καινούργια/παλιό προσφορά γιατί σε ανανέωση με 10 ευρώ έδωσε 300+120

Στο νούμερο που τα έδωσε τα έδινε και παλιότερα μέχρι πριν 2 χρόνια που το έκοψε

Εκτός αν είναι κάτι άλλο

Στο site του public εμφανίζεται αυτό

 

Δωρεάν λεπτά ομιλίας με κάθε ανανέωση, για να μιλάς ελεύθερα με όλα τα δίκτυα WIND, Cosmote & Vodafone και η κάρτα σου μένει για να τη χρησιμοποιήσεις όπως θέλεις.

 

200” δωρεάν χρόνο ομιλίας για να μιλάς με όλα τα δίκτυα, WIND, Vodafone & Cosmote και όλα τα σταθερά στην Ελλάδα μόνο με €20! Kαι τα €20 μένουν στην κάρτα σου για να τα χρησιμοποιήσεις όπως θέλεις!

free επικοινωνία με WIND & Q + ασταμάτητο σερφάρισμα από το κινητό, με κάθε ανανέωση από 10€ και πάνω

Link to comment
Share on other sites

επισης

Απόκτησε εντελώς δωρεάν το Πακέτο σύνδεσης F2G με δωρεάν αρχικό χρόνο ομιλίας 30€!

ξερει κανεις εαν μπορω να αγορασω πακετο internet?

δεν νομιζω,ετσι τουλαχιστον οπως το γραφει

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

επισης

Απόκτησε εντελώς δωρεάν το Πακέτο σύνδεσης F2G με δωρεάν αρχικό χρόνο ομιλίας 30€!

ξερει κανεις εαν μπορω να αγορασω πακετο internet?

δεν νομιζω,ετσι τουλαχιστον οπως το γραφει

 

http://www.public.gr/templates/windPlanRequest.jsp?formType=2&planType=F2GN

 

Προϋπόθεση μια ανανέωση 5€ και άνω εντός 30 ημερών από την ενεργοποίηση του πακέτου. • Ο αρχικός χρόνος ομιλίας 30€ αποδίδεται ως 5€ το μήνα για 6 μήνες.

σε τέτοια πακέτα που έδιναν παλιότερα τα καταστήματα μπορούσες να ενεργοποιήσεις πακέτα ιντερνετ ομιλία κλπ,ότι ήθελες. Δεν ξερω αν αλλαξε κάτι,αν το εχει πάρει κάποιος να μας πει.

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε καμιά πληροφορία για αυτό:

http://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/ola-mazi/statheri-internet-me-f2g/ ;

Πρέπει το καρτοκινητό να είναι ταυτοποιημένο με το ίδιο όνομα του σταθερού;

Link to comment
Share on other sites

επισης

Απόκτησε εντελώς δωρεάν το Πακέτο σύνδεσης F2G με δωρεάν αρχικό χρόνο ομιλίας 30€!

ξερει κανεις εαν μπορω να αγορασω πακετο internet?

δεν νομιζω,ετσι τουλαχιστον οπως το γραφει

 

http://www.public.gr/templates/windPlanRequest.jsp?formType=2&planType=F2GN

 

Προϋπόθεση μια ανανέωση 5€ και άνω εντός 30 ημερών από την ενεργοποίηση του πακέτου. • Ο αρχικός χρόνος ομιλίας 30€ αποδίδεται ως 5€ το μήνα για 6 μήνες.

σε τέτοια πακέτα που έδιναν παλιότερα τα καταστήματα μπορούσες να ενεργοποιήσεις πακέτα ιντερνετ ομιλία κλπ,ότι ήθελες. Δεν ξερω αν αλλαξε κάτι,αν το εχει πάρει κάποιος να μας πει.

 

τελευταία φορά που έκανε αυτό με το 30αρι, μπορούσες να αγοράσεις όποιο πακέτο ήθελες. Η ερώτηση μου είναι, εαν αγοράσεις ενα τέτοιο πακέτο, μόλις βάλεις τα 5 ευρώ, θα σου τα φάει με την αυτόματη ενεργοποίηση των 200' προς όλους, ή μόνο στο 10ευρω το κάνει;

Link to comment
Share on other sites

τελευταία φορά που έκανε αυτό με το 30αρι, μπορούσες να αγοράσεις όποιο πακέτο ήθελες. Η ερώτηση μου είναι, εαν αγοράσεις ενα τέτοιο πακέτο, μόλις βάλεις τα 5 ευρώ, θα σου τα φάει με την αυτόματη ενεργοποίηση των 200' προς όλους, ή μόνο στο 10ευρω το κάνει;

με 5€ δεν νομιζω γιατι ειναι και ο φορος ...

αλλα τωρα θα παρεις 5€ συν 5€...

το ειχα ξεχασει αυτο....πολυ καλη ερωτηση!

πως μπορουμε να το απενεργοποιησουμε απο πριν αραγε η να ενεργοποιησει πακετο ιντερνετ των 5€??????

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Έχουμε καμιά πληροφορία για αυτό:

http://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/ola-mazi/statheri-internet-me-f2g/ ;

Πρέπει το καρτοκινητό να είναι ταυτοποιημένο με το ίδιο όνομα του σταθερού;

κανονικά ναι αλλά υπάρχουν αναφορές οτι βάζεις όποιο νούμερο θες. Ρώτα και σε κατάστημα,λογικά θα ξέρουν.

Link to comment
Share on other sites

τελευταία φορά που έκανε αυτό με το 30αρι, μπορούσες να αγοράσεις όποιο πακέτο ήθελες. Η ερώτηση μου είναι, εαν αγοράσεις ενα τέτοιο πακέτο, μόλις βάλεις τα 5 ευρώ, θα σου τα φάει με την αυτόματη ενεργοποίηση των 200' προς όλους, ή μόνο στο 10ευρω το κάνει;

 

Πριν βάλεις 5€ απενεργοποιησε την αυτόματη.

Με ένα τέτοιο είχα 6 μήνες δωρεάν ίντερνετ, γιατί τα 5€ που δίνει είναι καθαρά χωρίς φόρο.

Link to comment
Share on other sites

Όπως μου είπαν σε κατάστημα wind,ο συνδρομητής του σταθερού, μπορεί να ορίσει όποιο νούμερο καρτοκινητό επιθυμεί

Oukitel K6000 Pro

LG G3

Link to comment
Share on other sites

με 5€ δεν νομιζω γιατι ειναι και ο φορος ...

αλλα τωρα θα παρεις 5€ συν 5€...

το ειχα ξεχασει αυτο....πολυ καλη ερωτηση!

 

και τα 5 δωρο να μπουν, 9,4 θα είναι, οπότε λογικά δε θα ενεργοποιηθει (φανταζομαι)

Link to comment
Share on other sites

και τα 5 δωρο να μπουν, 9,4 θα είναι, οπότε λογικά δε θα ενεργοποιηθει (φανταζομαι)

 

Το δώρο είναι καθαρό. 5€

Link to comment
Share on other sites

'''Προϋπόθεση μια ανανέωση 5€ και άνω εντός 30 ημερών από την ενεργοποίηση του πακέτου.'''

 

 

μα 5€ κανει το πακετο αρα φτανουν και περισευουν να σου τα παρει..φανταζομαι και εγω

πηρα τηλ.1260 με πεταξε εξω λογω φορτου,μου εφαγε 24 σεντς,αυτα να μην ειχε....:mad::shoot:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...