Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι παραπάνω να δώσει στην νέα καρτοκινητή που δίνουν οι άλλες; Είπαμε, καλές οι προσφορές, αλλά όχι και κάθε μέρα. Συν τοις άλλοις, είναι η μόνη που δίνει bonus διπλασιασμού για 2 βδομάδες.
Link to comment
Share on other sites

Θα χαθει το F2G2!!! Διασταυρωμενο!!!

 

Την περασμενη εβδομαδα αλλαξα καρτα SIM που ειχε το προγραμμα F2G2 και μεχρι αυτη τη στιγμη εξακολουθω να εχω F2G2. Δεν αλλαξε...

NOKIA:5110,6150,6210,6310,6310i,6510,7110,E51,6700c,6700s, C3-01,N8,701,515, Lumia 925.

8110,8210,8250,8310,8810,8850,8910,8910i,8600Luna,8800,8800 Sirocco, 8800Arte.

SAMSUNG:Galaxy Note 8, Tab S 8.4

Galaxy Note3, Galaxy Alpha, S7 edge

Link to comment
Share on other sites

Την περασμενη εβδομαδα αλλαξα καρτα SIM που ειχε το προγραμμα F2G2 και μεχρι αυτη τη στιγμη εξακολουθω να εχω F2G2. Δεν αλλαξε...

προφανώς και δεν αλλαζει εγώ το χω γράψει ένα σωρό φορές αλλά κάποιοι λένε τα δικά τους... βαρέθηκα πια, ειναι αδύνατον να χαθει ένα πρόγραμμα που έχει κάποιος όταν απλά του αλλάξει το χαρτονάκι που βάζει στο κινητό του; θα ήταν απλά τρελλό τελειώς δε ξέρω πως το σκέφτονται

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

προφανώς και δεν αλλαζει εγώ το χω γράψει ένα σωρό φορές αλλά κάποιοι λένε τα δικά τους... βαρέθηκα πια, ειναι αδύνατον να χαθει ένα πρόγραμμα που έχει κάποιος όταν απλά του αλλάξει το χαρτονάκι που βάζει στο κινητό του; θα ήταν απλά τρελλό τελειώς δε ξέρω πως το σκέφτονται

 

Εμενα πηγε ενας κολητος μου και αλλαξε sim και χαθηκε τωρα δε ξερω, επισης και στο 1260 σου λενε οτι χανεται! Wind ειναι αυτη...

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι κανοντας ανανεωση σε καταστημα wind, ΔΕΝ σου αφαιρειται ο φορος;)

 

Σε ανανεωση οποιοδήποτε ποσού δεν αφαιρείται ο φόρος?

Link to comment
Share on other sites

Σε ανανεωση οποιοδήποτε ποσού δεν αφαιρείται ο φόρος?

 

Την τελευταία φορά ήταν για ανανεώσεις πάνω από €20. Ρώτα καλού-κακού πριν την ανανέωση, γιατί μπορεί να έχει αλλάξει κι αυτό μαζί όλες τις άλλες αλλαγές.

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

εβαλα 30 ευρω σημερα και δεν αφαιρεθηκε ο φορος!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Η ζωή ειναι πολύ μικρή για να μην την περνάς με τα άτομα που αγαπάς. . . .

 

think positive !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν αφαιρείτε ο φόρος είτε η ανανέωση γίνει από κατάστημα wind είτε από περίπτερο είτε μέσω τραπέζης.
fake! :X
Link to comment
Share on other sites

Δεν αφαιρείτε ο φόρος είτε η ανανέωση γίνει από κατάστημα wind είτε από περίπτερο είτε μέσω τραπέζης.

Δηλαδή εσύ έβαλες κάρτα από περίπτερο ή internet πρόσφατα και δεν σου αφαιρέθηκε φόρος?

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή εσύ έβαλες κάρτα από περίπτερο ή internet πρόσφατα και δεν σου αφαιρέθηκε φόρος?

 

Ναι, ανανέωσα από περίπτερο πριν 1 ώρα περίπου 10€.

fake! :X
Link to comment
Share on other sites

Ναι, ανανέωσα από περίπτερο πριν 1 ώρα περίπου 10€.

Δεν παίζει αυτό, εγώ ανανέωσα πριν δέκα ημέρες από περίπτερο 20 ευρώ και αφαιρέθηκε κανονικότατα ο φόρος!

Link to comment
Share on other sites

Μια κρισιμη ερωτηση παιδια. Αν αλλαξω το F2G στο νεο καρτοκινητο οι χρεωσεις ομιλιας προς ολα τα κινητα ειναι ιδιες και συμφερει πολυ? Επισης επειδη εχω 20 λεπτα δωραν απο εισερχομενες κλησεις χανω αυτο το πλεονεκτημα και ο χρονος που εχω υπολοιπο προς χρηση θα αφαιρεθει ή μπορω να εχω την υπηρεσια και μετα την αλλαγη? Τελικα συμφερει?
Link to comment
Share on other sites

σε καταστημα wind?

ναιιι!!!!! πριν 15 μερες εβαλα ομως 20 ευρω και μου εβγαλε τον φορο.

 

δε ξερω τι παιζει πραγματικα

[sIGPIC][/sIGPIC]

Η ζωή ειναι πολύ μικρή για να μην την περνάς με τα άτομα που αγαπάς. . . .

 

think positive !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μήπως είχε παλιές κάρτες; Μάλλον αυτό πρέπει να είναι...

 

 

Τσάμπα χάρηκα..... :cry: τελικά δεν ξέρω τί παίζει... σήμερα έβαλα άλλα 10 και μου αφαίρεσε κανονικότατα τον φόρο.....

fake! :X
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να πιστεύω όχι..

 

θέλω να πιστεύω και ελπίζω να μην γίνει σαν τις ανατιμήσεις της βενζίνης!:(

αλλιώς βλέπω να παρκάρουμε και τα κινητά μας....

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν πηρα απαντηση αν στη νεα καρτοκινητη οι χρεωσεις προς αλλα κινητα ειναι ιδιες ή φθηνοτερες με το γνωστο F2G...
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...