Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δε νομίζω ότι ισχύει αυτό γιατι το ρώτησα κι εγώ πολλές φορές και καταστήματα και σε γνώστες του φορουμ και ολοι μου ειπαν ότι αν δεν ενεργοποιηθούν οι προωθησεις απο το ενα στο άλλο τα πακέτα σου μεταφέρονται αυτούσια στη νέα sim. Διευκρινησε το μια φορα σε ενα καταστημα οτι δε θες να εχεις προωθησεις απλά να μπουν οι δυο κάρτες σε μια sim μου φαίνεται παράλογο να αλλάζεις τοτε και οσες φορές ρωτησα μου ειπαν σε καταστηματα οτι δεν αλλάζει κατι χωρις προωθήσεις, βεβαια αν δε το δω δε χανω τιποτα αλλά αν ειναι να πας στο cu καντο πρωτα, δωρεάν γινεται κι αν δε πετυχει τη κάνεις μετά

 

Παρε το 1260 και θα δεις.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Παρε το 1260 και θα δεις.

Καλά τωρα που ανέφερες αξιοπιστη πηγή, το 1260 ειναι για γέλια αν ψαχνεις απο κει δε βρισκεις ακρη, σκέψου οτι εμενα απο κει πριν καν καταργηθει το free2go2 πριν κανα μηνα που ένα σωρό παιδιά εδώ κάνανε 2in1 δωρεάν και μπορούσαν να ενεργοποιήσουν και τα νον στοπ και ολα και εστειλα mail με παίρνουν απο την εξυπηρετηση της wind να μου πουν οτι χρεώνεται 17ευρώ η νεα κάρτα (τη στιγμή που και στο site ακόμα γράφει οτι ειναι δωρεάν) και οτι δε θα χω νον στοπ της λεω σιγουρα αφου δε θελω προωθησεις ναι δεν ηταν και σιγουρη μου λεει ποιο νον στοπ απ΄ολα καπου τα χασε και μου λεει μετά οχι μαλλον δε θα μπορειτε να βαλετε το νον στοπ της παρέας χωρις να δειχνει και σίγουρη ομως, κατάλαβα οτι ηταν ασχετη και το εκλεισα και με πήρε υποτίθεται υπάλληλος απο την εξυπηρετηση εχοντας το mail μου σκέψου και ξεροντας και καλά τι να μου πει, μπες στο topic του 2in1 τωρα και δες ολους οσους το κανανε εντελώς δωρεάν και μπορούν και πακέτα ν΄αλλάζουν και νον στοπ να έχουν και ολα

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Καλά τωρα που ανέφερες αξιοπιστη πηγή, το 1260 ειναι για γέλια αν ψαχνεις απο κει δε βρισκεις ακρη, σκέψου οτι εμενα απο κει πριν καν καταργηθει το free2go2 πριν κανα μηνα που ένα σωρό παιδιά εδώ κάνανε 2in1 δωρεάν και μπορούσαν να ενεργοποιήσουν και τα νον στοπ και ολα και εστειλα mail με παίρνουν απο την εξυπηρετηση της wind να μου πουν οτι χρεώνεται 17ευρώ η νεα κάρτα (τη στιγμή που και στο site ακόμα γράφει οτι ειναι δωρεάν) και οτι δε θα χω νον στοπ της λεω σιγουρα αφου δε θελω προωθησεις ναι δεν ηταν και σιγουρη μου λεει ποιο νον στοπ απ΄ολα καπου τα χασε και μου λεει μετά οχι μαλλον δε θα μπορειτε να βαλετε το νον στοπ της παρέας χωρις να δειχνει και σίγουρη ομως, κατάλαβα οτι ηταν ασχετη και το εκλεισα και με πήρε υποτίθεται υπάλληλος απο την εξυπηρετηση εχοντας το mail μου σκέψου και ξεροντας και καλά τι να μου πει, μπες στο topic του 2in1 τωρα και δες ολους οσους το κανανε εντελώς δωρεάν και μπορούν και πακέτα ν΄αλλάζουν και νον στοπ να έχουν και ολα

 

Ισως να μου το ειπαν αυτο επιδει κατεργηθεικε η δεσμευση τιμης???

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Ισως να μου το ειπαν αυτο επιδει κατεργηθεικε η δεσμευση τιμης???

ή ίσως απλά να μη ξέρουν που ειναι το πιο πιθανό.Η να τους ειπαν λετε ετσι για να μη το κανουν γιατι δε τους συμφέρει όπως και στους παλιότερους λέγανέ ότι δε μπορούν να βάλουν το νον στοπ ενώ μπόρούσαν οπότε να δε το κανουμε δε ξέρουμε αν γινεται η οχι, απλά σε καταστηματα μου ειπαν κατι λογικο, η καρτα σου μου ειπαν απλά μεταφέρεται σε μια άλλη sim δεν αλλάζει κάτι άλλο οπότε γιατι ν΄αλλάξει το πακέτο σου κι ας ειναι παλιό κι έχει καταργηθεί. Τώρα τι να σου πω κι εγώ μια δοκιμή θα μας πείσει...

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

ή ίσως απλά να μη ξέρουν που ειναι το πιο πιθανό.Η να τους ειπαν λετε ετσι για να μη το κανουν γιατι δε τους συμφέρει όπως και στους παλιότερους λέγανέ ότι δε μπορούν να βάλουν το νον στοπ ενώ μπόρούσαν οπότε να δε το κανουμε δε ξέρουμε αν γινεται η οχι, απλά σε καταστηματα μου ειπαν κατι λογικο, η καρτα σου μου ειπαν απλά μεταφέρεται σε μια άλλη sim δεν αλλάζει κάτι άλλο οπότε γιατι ν΄αλλάξει το πακέτο σου κι ας ειναι παλιό κι έχει καταργηθεί. Τώρα τι να σου πω κι εγώ μια δοκιμή θα μας πείσει...

 

Νομιζω οτι καπου εδω το διαβασα οτι καποιος φιλος που πηγε να κανει το ιδιο οντως διαγραφηκε αυτοματα το F2G2 και εγινε το απλο.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι καπου εδω το διαβασα οτι καποιος φιλος που πηγε να κανει το ιδιο οντως διαγραφηκε αυτοματα το F2G2 και εγινε το απλο.

ναι ο φιλος που το ανέφερε ενεργοποίησε τις προωθησεις μεταξύ των δυο αριθμών, εχω γράψει αναλυτικά και τους όρους στο αντιστοιχο topic για δες, το συμβολαιο που υπογραφεις λεει οτι για την ενεργοποιηση των προωθησεων σου αφαιρείτε από τη κάρτα 3,57 ευρώ και μεταφέρεσαι στο ειδικό πακέτο 2in1 free2go (κλασικό δηλ), σε περίπτωση που οπως γράφει στους όρους δεν έχεις μέσα στη κάρτα το ποσό αυτό, δε μεταφέρεσαι στο ειδικό 2in1 πακέτο παραμένεις στο υπάρχον πακέτο και δεν ενεργοποιουνται οι προωθησεις. Άρα εκεί ειναι το ζουμί, αν βαλεις προωθησεις χανεις πακέτο και πληρώνεις αν δε βάλεις δε πληρώνεις και δε μεταφερεσαι σε ειδικο πακέτο, το ρισκο ειναι ο υπάλληλος που θα σου κανει τη δουλειά να ξερει πως ακριβως να το κανει γιατι αν ειναι κανένας ασχετος θα σε βαλει στο 2in1 και μετα θα σου πει α δε θελατε προωθησεις να τις ακυρωσουμε και θα χεις ηδη χασει το πακέτο σου. Οπότε ενας αλλος τροπος ειναι να μην εχεις χρηματα στη κάρτα οπότε να μη μπορούν να σου τραβηξουν το ποσο για τις προωθησεις αναγκαστικά

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

ναι ο φιλος που το ανέφερε ενεργοποίησε τις προωθησεις μεταξύ των δυο αριθμών, εχω γράψει αναλυτικά και τους όρους στο αντιστοιχο topic για δες, το συμβολαιο που υπογραφεις λεει οτι για την ενεργοποιηση των προωθησεων σου αφαιρείτε από τη κάρτα 3,57 ευρώ και μεταφέρεσαι στο ειδικό πακέτο 2in1 free2go (κλασικό δηλ), σε περίπτωση που οπως γράφει στους όρους δεν έχεις μέσα στη κάρτα το ποσό αυτό, δε μεταφέρεσαι στο ειδικό 2in1 πακέτο παραμένεις στο υπάρχον πακέτο και δεν ενεργοποιουνται οι προωθησεις. Άρα εκεί ειναι το ζουμί, αν βαλεις προωθησεις χανεις πακέτο και πληρώνεις αν δε βάλεις δε πληρώνεις και δε μεταφερεσαι σε ειδικο πακέτο, το ρισκο ειναι ο υπάλληλος που θα σου κανει τη δουλειά να ξερει πως ακριβως να το κανει γιατι αν ειναι κανένας ασχετος θα σε βαλει στο 2in1 και μετα θα σου πει α δε θελατε προωθησεις να τις ακυρωσουμε και θα χεις ηδη χασει το πακέτο σου. Οπότε ενας αλλος τροπος ειναι να μην εχεις χρηματα στη κάρτα οπότε να μη μπορούν να σου τραβηξουν το ποσο για τις προωθησεις αναγκαστικά

 

Δε κανεις τιποτα και εισαι ησυχος. Σιγα μη ψαχνω ολοκληρη εγκικλοπαιδεια και αν ξερει ο υπαλληλος. Το αντιστοιχο vodafone 2gether ειναι πανευκολο και δε ψαχνεις τιποτα.

Edited by manosn2
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Δε κανεις τιποτα και εισαι ησυχος. Σιγα μη ψαχνω ολοκληρη εγκικλοπαιδεια και αν ξερει ο υπαλληλος. Το αντιστοιχο vodafone 2gether ειναι πανευκολο και δε ψαχνεις τιποτα.

μπορει να ναι πιο απλό αλλά σε καμία περίπτωση το ίδιο οικονομικό με το συνδιασμό free2go2 και wind καρτοκινητή. Οπότε αν αποφασίσεις να τη κάνεις από τη wind το ρισκάρεις, τζαμπέ είναι κι αν δε πετύχει την επόμενη κι ολας μέρα πας για voda. Φαντάζομαι θα μεταφέρεις τον υπάρχον free2go2 αριθμό σου, σωστά; οποτε αν εχεις αποφασισει να φυγεις δε σε νοιαζει ν΄αλλαξες πακέτο απλά τονίζεις στο καταστημα οτι δε θες προωθησεις και τους εξηγεις και το λογο για να το προσεξουν κατα την ενεργοποιηση της νεας sim

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

μπορει να ναι πιο απλό αλλά σε καμία περίπτωση το ίδιο οικονομικό με το συνδιασμό free2go2 και wind καρτοκινητή. Οπότε αν αποφασίσεις να τη κάνεις από τη wind το ρισκάρεις, τζαμπέ είναι κι αν δε πετύχει την επόμενη κι ολας μέρα πας για voda. Φαντάζομαι θα μεταφέρεις τον υπάρχον free2go2 αριθμό σου, σωστά; οποτε αν εχεις αποφασισει να φυγεις δε σε νοιαζει ν΄αλλαξες πακέτο απλά τονίζεις στο καταστημα οτι δε θες προωθησεις και τους εξηγεις και το λογο για να το προσεξουν κατα την ενεργοποιηση της νεας sim

 

Οπως το λες ειναι ρισκο να αφησεις το F2G2 ενω ξερεις αλλοι θα παρακαλουσαν να το εχουν!!! Θα το αφησω ως εχει..

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Οπως το λες ειναι ρισκο να αφησεις το F2G2 ενω ξερεις αλλοι θα παρακαλουσαν να το εχουν!!! Θα το αφησω ως εχει..

η παίρνεις ενα sim cloning μηχανισμό και πειραματίζεσαι... εγώ έχω ήδη παραγγείλει από ebay αν κλωνοποιούνται οι καρτούλες μου θα ειμαι κομπλέ!!!

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

η παίρνεις ενα sim cloning μηχανισμό και πειραματίζεσαι... εγώ έχω ήδη παραγγείλει από ebay αν κλωνοποιούνται οι καρτούλες μου θα ειμαι κομπλέ!!!

 

Αυτο με το cloning δε το εχω καταλαβει ποτε, δηλαδη τι μπορεις να κανεις???

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Αυτο με το cloning δε το εχω καταλαβει ποτε, δηλαδη τι μπορεις να κανεις???

αν εχεις όρεξη και χρονο για διαβασμα http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=1798 συνοπτικά σου δίνει τη δυνατότητα να αντιγράψεις μέσα σε μια sim που σου στέλνουν πολλές διαφορετικές κάρτες sim (πλέον έως 16) και όπως στη 2in1 απο ειδικό μενού μέσα στο κινητό να πηγαίνεις απο τo ένα νούμερο στο άλλο, δε κλωνοποιούνται οι 3G καρτες ή η vodafone. Στα καρτοκινητά wnd κατά πάσα πιθανότητα γίνεται δουλειά εκτός αν είναι πολύ καινούργια sim. με 3 ευρώ που κοστισε το πείρα να πειραματιστώ σα παιδί κι εγώ κι αν πετύχει θα βρω την υγειά μου...

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Να πούμε ότι με την παραπάνω λύση ΔΕΝ λειτουργούν ταυτόχρονα και οι δύο (τρεις τεσσερεις κτλ) SIM αλλά ένα νουμερο κάθε φορά..

Υ.Γ. Επειδή η διαδικασία κλωνοποίησης κάνει κάποιου είδους broute force και κάνει την κάρτα να δουλεψει πολλές φορες (challenge responce) υπάρχρει μικρός κίνδυνος (αναλογα τη SIM) να την "κάψει" (της source sim) καθώς εξαντλεί τον κυκλο ζωής της (κάποιες φτηνές sim εχουν συγκεκριμένο αριθμό που μπορούν να ανοιξουν και να εκτελέσουν το αλγόριθμο Α2-comp)

Edited by keysmith
από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

Το καρτοκινητό μου είναι πολύ παλιό. Κάποια στιγμή το είχα κάνει f2g. Διαβάζοντας αυτό το θρέντ διαπιστώνω ότι το καλύτερο πακέτο είναι το f2g2. Πως μπορώ να περάσω σε αυτό το οικονομικό πακέτο? Κάλεσα το 1342 και πατώντας το 1 θα με μετέφερε στο f2g4. Τί πρέπει να κάνω? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!
Link to comment
Share on other sites

Το καρτοκινητό μου είναι πολύ παλιό. Κάποια στιγμή το είχα κάνει f2g. Διαβάζοντας αυτό το θρέντ διαπιστώνω ότι το καλύτερο πακέτο είναι το f2g2. Πως μπορώ να περάσω σε αυτό το οικονομικό πακέτο? Κάλεσα το 1342 και πατώντας το 1 θα με μετέφερε στο f2g4. Τί πρέπει να κάνω? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

δυστυχως για σενα, δεν μπορεις πλεον να μεταφερθεις στο F2G2.

τα διαθεσιμα πακετα καρτοκινητης της WIND ειναι το απλο WIND Free2Go και η WIND Νεα Καρτοκινητη.

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Το καρτοκινητό μου είναι πολύ παλιό. Κάποια στιγμή το είχα κάνει f2g. Διαβάζοντας αυτό το θρέντ διαπιστώνω ότι το καλύτερο πακέτο είναι το f2g2. Πως μπορώ να περάσω σε αυτό το οικονομικό πακέτο? Κάλεσα το 1342 και πατώντας το 1 θα με μετέφερε στο f2g4. Τί πρέπει να κάνω? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

δεν έχεις διαβασει τις προηγουμενες σελίδες καθόλου;; δεν υπάρχει πλέον free2go2 όπως και κανένα άλλο πακέτο πια πέραν του κλασικού όλα τα άλλα εχουν καταργηθεί, όσοι ηταν τυχεροι και τα προλαβαν μενει ετσι οι υπολοιποι μονο το κλασικο free2go πια

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα. Οπότε θα μεταφερθώ στο f2g4 αναγκαστικά. Πως θα ενημερωθώ για την έκδοση του f2g που έχω(f2g 1,2,3,...)?

 

καλεις 1269 κ στο λεει καπου προς το τελος!!!

Link to comment
Share on other sites

αν εισαι στη νεα καρτοκινητη πως βλεπεις ποσα λεπτα κ ποσα μηνυματα σου απομενουν απο τα 1500?σε τ στελνεις μηνυμα?

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

αν εισαι στη νεα καρτοκινητη πως βλεπεις ποσα λεπτα κ ποσα μηνυματα σου απομενουν απο τα 1500?σε τ στελνεις μηνυμα?

 

καλεις το 1268 η στελνεις μηνυμα στο 1209!

Link to comment
Share on other sites

Εχτές έληξε το non-stop που είχα (προς 1 αριθμό) αλλά δεν μου δίνει την επιλογή να το ξαναενεργοποιήσω, παρά μόνο να ακούσω τον αριθμό που είχα επιλέξει, για τον οποίο μου έχει μηδενίσει το υπόλοιπο.

 

Πήρα στο 1260 το πρωί και μου είπαν ότι όντως υπάρχει κάποιο τεχνικό πρόβλημα με τη γραμμή μου, και ότι θα το προωθούσαν ώστε να επιλυθεί μέσα στην ημέρα.

 

Μέχρι τώρα τίποτα.

Τι να κάνω? Να τους στείλω email? Έχω την υποψία πως αν καλέσω, πάλι δε θα γίνει τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

κατι πολυ ενδιαφερον.....................!!!!!!!!

 

σε 1 νουμερο wind ειχα ενεργο το f2go4 και το πηγα στην καρτοκινητη ενεργοποιοντας το μπονους 1500 βαζοντας 10 ευρω.

οταν θελησα να παω σε f2go ετσι ωστε να στειλω λεφτα με το wind sharing με εστειλε πισω στο f2go4!!!!!!!

 

αρα ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ η δεσμευση τιμης μπορει να επανερχεται σε καποιον που εφυγε απο f2go (1,2,3 κτλ) προς καρτοκινητη ........και ξαναγυρισε!!!

Edited by zampas
Link to comment
Share on other sites

κατι πολυ ενδιαφερον.....................!!!!!!!!

 

σε 1 νουμερο wind ειχα ενεργο το f2go4 και το πηγα στην καρτοκινητη ενεργοποιοντας το μπονους 1500 βαζοντας 10 ευρω.

οταν θελησα να παω σε f2go ετσι ωστε να στειλω λεφτα με το wind sharing με εστειλε πισω στο f2go4!!!!!!!

 

αρα ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ η δεσμευση τιμης μπορει να επανερχεται σε καποιον που εφυγε απο f2go (1,2,3 κτλ) προς καρτοκινητη ........και ξαναγυρισε!!!

 

Ας το δοκιμασει καποιος να μας πει. Μακαρι παντως να ειναι ετσι.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

κατι πολυ ενδιαφερον.....................!!!!!!!!

 

σε 1 νουμερο wind ειχα ενεργο το f2go4 και το πηγα στην καρτοκινητη ενεργοποιοντας το μπονους 1500 βαζοντας 10 ευρω.

οταν θελησα να παω σε f2go ετσι ωστε να στειλω λεφτα με το wind sharing με εστειλε πισω στο f2go4!!!!!!!

 

αρα ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ η δεσμευση τιμης μπορει να επανερχεται σε καποιον που εφυγε απο f2go (1,2,3 κτλ) προς καρτοκινητη ........και ξαναγυρισε!!!

είσαι 100% σίγουρος; αν το ξαναγυρίσεις σε νέα καρτοκινητή για να βαλεις κάρτα πάλι κάντο αμέσως πάλι τραμπα πίσω σε free2go να δεις αν και τη δευτερη φορά εγινε το ίδιο και επέστρεψε το πάλι. Μακάρι να ισχύει αυτό αλλά ποιος το ρισκάρει..

 

άκυρο τώρα πρόσεξα ότι είπες ότι ησουν στο free2go4 το συγκεκριμένο πακέτο είναι ουσιαστικά το κλασικό free2go γι΄αυτο σε επέστρεψε σε αυτό, και στη δέσμευση τίμής το 4 ήταν το κανονικό free2go της wind και το ονομάζουν προφανώς ακόμα 4... τσάμπα τη χαρά που πήραμε φίλε μου

Edited by pan82

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

είσαι 100% σίγουρος; αν το ξαναγυρίσεις σε νέα καρτοκινητή για να βαλεις κάρτα πάλι κάντο αμέσως πάλι τραμπα πίσω σε free2go να δεις αν και τη δευτερη φορά εγινε το ίδιο και επέστρεψε το πάλι. Μακάρι να ισχύει αυτό αλλά ποιος το ρισκάρει..

 

Παιδια σε μια νεα καρτοκινητή που εχω εκανα κλήση στο 1260 και ενώ μου έλεγε η κλήση χρεώνεται 12 λεπτά μετά μου έκανε του,του,του,του,και έπεφτε η κλήση.Λέω να βάλω και το f2g2 που εχω και μου έκανε τα ίδια:-S.Μήπως έγινε και σε κανένα άλλο αυτό το πράμα?Και κάτι άλλο,προχθές πήρα από κάτι παιδιά που προωθούσαν την νεα καρτοκινητή γουιντ 2 νούμερα.Το 1 μόνο ταυτοποίησα.Απόψε μου λέει το νούμερο σας έχει λήξει.Τι στο καλό συμβαίνει με την γουιντ?:-S

Υπογραφή εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...