Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

είσαι 100% σίγουρος; αν το ξαναγυρίσεις σε νέα καρτοκινητή για να βαλεις κάρτα πάλι κάντο αμέσως πάλι τραμπα πίσω σε free2go να δεις αν και τη δευτερη φορά εγινε το ίδιο και επέστρεψε το πάλι. Μακάρι να ισχύει αυτό αλλά ποιος το ρισκάρει..

 

άκυρο τώρα πρόσεξα ότι είπες ότι ησουν στο free2go4 το συγκεκριμένο πακέτο είναι ουσιαστικά το κλασικό free2go γι΄αυτο σε επέστρεψε σε αυτό, και στη δέσμευση τίμής το 4 ήταν το κανονικό free2go της wind και το ονομάζουν προφανώς ακόμα 4... τσάμπα τη χαρά που πήραμε φίλε μου

 

δυστηχως εχεις δικιο φιλε μου!

 

εκανα την ιδια δουλεια σε ενα αλλο νουμερο f2go5.............

πηγα σε καρτοκινητη wind και μολις γυρισα σε f2go με πηγε στο f2go4 και οχι 5.......!!!!

Link to comment
Share on other sites

δυστηχως εχεις δικιο φιλε μου!

 

εκανα την ιδια δουλεια σε ενα αλλο νουμερο f2go5.............

πηγα σε καρτοκινητη wind και μολις γυρισα σε f2go με πηγε στο f2go4 και οχι 5.......!!!!

 

Απόψε μας κόβει την κλήση στο 1260,μου λέει ότι έχει λήξει η σύνδεση σε νεα καρτοκινητή που εχω και πετάει άλλους στο f2g4.Τι στο καλό έχει πάθει το σύστημα της?Έλεος ρε γουίντ.Βέβαια δεν με χρέωσε ούτε μια φορά για τις κλήσεις στο 1260.Λετε να μου τα φάει παντως?

Edited by MPOMP
Υπογραφή εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.
Link to comment
Share on other sites

Απόψε μας κόβει την κλήση στο 1260,μου λέει ότι έχει λήξει η σύνδεση σε νεα καρτοκινητή που εχω και πετάει άλλους στο f2g4.Τι στο καλό έχει πάθει το σύστημα της?Έλεος ρε γουίντ.Βέβαια δεν με χρέωσε ούτε μια φορά για τις κλήσεις στο 1260.Λετε να μου τα φάει παντως?

προφανώς για κάποιο λόγο είχε πέσει η εξυπηρέτηση πελατών την ώρα που κάλεσες γι΄αυτο σου δειξε κατειλλημένο, αφού δε σε χρέωσε τι το σκέφτεσαι, ξανακάλεσε κάποια άλλη στιγμή. Το να σε πάει στο free2go4 είναι επίσης απόλυτα λογικό γιατί μόνο αυτό είναι διαθέσιμο πακέτο αυτή τη στιγμή οπότε όλους αναγκαστικά εκεί τους πάει αν γυρίσουν σε free2go. Τέλος για το ότι λέει ότι έχει λήξει δύο τινά υπάρχουν, είτε ότι δε στο πέρασε στο σύστημα ολοκληρωμένα αυτή στη wind είτε ότι δεν έχεις κάνει ακόμα χρεώσιμη κλήση να ενεργποιηθεί.

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβώς λές; Εξηγήσουν λίγο καλύτερα με το 1260.. Δεν μπορείς να βάλεις κάρτα δηλαδη; Το 1269 (Ενημέρωση υπολοίπου) δουλεύει κανονικά και μου λέει ότι είμαι στο f2g2-frog. Μια χαρά δλδ.
από Ericsson GF 788 ξεκινήσαμε μη σου πω από motorola c520.. By Keysmith
Link to comment
Share on other sites

στη νεα καρτοκινητη, αν πχ ληγουν στις 5 του μηνα τα 1500 λεπτσ+σμς, ληγουν μεσα στη μερα ή με το που αλλάζει απο 5 σε 6 (δηλ. στις 12 το βραδυ;;)

ξέρει κανείς;;

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια επειδη εχω μπερδεθτει εντελως!

εγω εχω καρτοκινητο wind και θελω να εχω "δωρεαν απεριοριστο χρονο ομιλιας" και τα "απεριοριστα" μνματα προς wind αριθμους!

πειτε μου σας παρακαλω ποια υπηρεσια πρεπει να ενεργοποιησω!!!

αναμενω απαντηση σας

min kaneis tpt ayrio otan mporeis na to kaneis me8ayrio
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια επειδη εχω μπερδεθτει εντελως!

εγω εχω καρτοκινητο wind και θελω να εχω "δωρεαν απεριοριστο χρονο ομιλιας" και τα "απεριοριστα" μνματα προς wind αριθμους!

πειτε μου σας παρακαλω ποια υπηρεσια πρεπει να ενεργοποιησω!!!

αναμενω απαντηση σας

http://www.wind.com.gr/pages.fds?langID=1&pageid=2001
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια επειδη εχω μπερδεθτει εντελως!

εγω εχω καρτοκινητο wind και θελω να εχω "δωρεαν απεριοριστο χρονο ομιλιας" και τα "απεριοριστα" μνματα προς wind αριθμους!

πειτε μου σας παρακαλω ποια υπηρεσια πρεπει να ενεργοποιησω!!!

αναμενω απαντηση σας

βέβαια σε αυτο που παραθέτει ο pluss δε λέει τι πρέπει να κάνεις. Το θέμα είναι τι καρτοκινητο wind έχεις;; free2go; αν ναι τοτε καλείς πρώτα το 1342 ακούς τα ηχογραφημένα και πατάς το νούμερο που αντιστοιχεί στη νέα καρτοκινητή wind όταν σου πει να διαλέξεις. Στη συνέχεια απλά βάζεις κάρτα 10€ και πάνω και αυτοματα αποκτάς τα 1500 λεπτά και sms

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

βέβαια σε αυτο που παραθέτει ο pluss δε λέει τι πρέπει να κάνεις. Το θέμα είναι τι καρτοκινητο wind έχεις;; free2go; αν ναι τοτε καλείς πρώτα το 1342 ακούς τα ηχογραφημένα και πατάς το νούμερο που αντιστοιχεί στη νέα καρτοκινητή wind όταν σου πει να διαλέξεις. Στη συνέχεια απλά βάζεις κάρτα 10 και πάνω και αυτοματα αποκτάς τα 1500 λεπτά και sms

Στο Link που παρέθεσα γράφει μεταξύ άλλων: ''Τώρα η Καρτοκινητή WIND προσφέρει δωρεάν και απεριόριστη επικοινωνία στους συνδρομητές της με κάθε ανανέωση χρόνου ομιλίας από 10 και άνω, αυτόματα χωρίς να κάνουν τίποτα. ''

Νομίζω ότι λέει ξεκάθαρα τι πρέπει να κάνει. :)

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες δλδ απλα θα βαλω την 11€ καρτα και αυτοματα χωρις να κανω τπτ θα εχω 1500 και 1500 ετσι απλα???
min kaneis tpt ayrio otan mporeis na to kaneis me8ayrio
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες δλδ απλα θα βαλω την 11€ καρτα και αυτοματα χωρις να κανω τπτ θα εχω 1500 και 1500 ετσι απλα???

 

Ακριβώς. Μόλις βάλεις 11 ευρώ κάρτα θα μπουν αυτόματα στο λογαριασμό σου 1500' και 1500 sms προς Wind / Q και άλλα 11 ευρώ για 15 ημέρες.

Σου τα' δωσα όλα όχι όμως και το θάνατό μου. Αυτό άσε με να το κρατήσω εγώ.

http://img412.imageshack.us/img412/1559/28923n.gif

Καλό Πάσχα!

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταργήθηκε η κάρτα ανανέωσης των 11 ευρώ; Όταν πήγα στο περίπτερο να πάρω, μου είπε ότι δεν υπάρχουν πλέον των 11 ευρώ και μου έδωσε των 10! :confused:
Link to comment
Share on other sites

Δεν καταργήθηκε η κάρτα ανανέωσης των 11 ευρώ; Όταν πήγα στο περίπτερο να πάρω, μου είπε ότι δεν υπάρχουν πλέον των 11 ευρώ και μου έδωσε των 10! :confused:

 

Στο επίσημο site της εταιρείας υπάρχει κανονικά η κάρτα ανανέωσης των 11 ευρώ. Μήπως ο περιπτεράς είχε ακόμα παλιές κάρτες ανανέωσης χωρίς και το φόρο (αν και πολύ παράξενο να'χουν μείνει από τον Σεπτέμβρη τέτοιες κάρτες) ? :confused:

Σου τα' δωσα όλα όχι όμως και το θάνατό μου. Αυτό άσε με να το κρατήσω εγώ.

http://img412.imageshack.us/img412/1559/28923n.gif

Καλό Πάσχα!

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταργήθηκε η κάρτα ανανέωσης των 11 ευρώ; Όταν πήγα στο περίπτερο να πάρω, μου είπε ότι δεν υπάρχουν πλέον των 11 ευρώ και μου έδωσε των 10! :confused:

 

και εγω στο ζητησα καρτα και μου εδωσε των 10 και χαρηκα γιατι λεω ειναι απο τις παλιες χωρις φορο, αλλα τελικα ειχε. μηπως επανακυκλοφορησαν οι καρτες των 10 ευρω?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω; Πως μπορω να δω ποσα λεπτα μου απομενουν οταν εχω το πακετο Wind Καρτοκινητη; Οπως επισης πως μπορω να δω ποσα virtual χρηματα εχω; (Λογω διπλασιασμου παντα)

 

Ευχαριστω εκ των προτερων:O

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να ρωτησω; Πως μπορω να δω ποσα λεπτα μου απομενουν οταν εχω το πακετο Wind Καρτοκινητη; Οπως επισης πως μπορω να δω ποσα virtual χρηματα εχω; (Λογω διπλασιασμου παντα)

 

Ευχαριστω εκ των προτερων:O

 

1269 και 1209 κενά μηνύματα

His wicked sense of humour /// suggests exciting sex

his fingers focus on her /// touches /// Venus is a boy

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να επανακυκλοφορούν των 10 ευρώ.

Απορώ πάντως πώς τους ήρθε και έβγαλαν κάρτα ανανέωσης αξίας 11 ευρώ. :p

E γιατί το 1€ το παίρνει ο Παπακωνσταντίνου πρώην Παπαθανασίου.

Link to comment
Share on other sites

και εγω στο ζητησα καρτα και μου εδωσε των 10 και χαρηκα γιατι λεω ειναι απο τις παλιες χωρις φορο, αλλα τελικα ειχε. μηπως επανακυκλοφορησαν οι καρτες των 10 ευρω?

 

Γράφει η κάρτα πάνω ότι περιλαμβάνει το φόρο ή όχι;

Link to comment
Share on other sites

Γράφει η κάρτα πάνω ότι περιλαμβάνει το φόρο ή όχι;

 

δυστυχως την πεταξα χωρις να το προσεξω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δυστυχως την πεταξα χωρις να το προσεξω

από το νέο υπόλοιπο δεν μπορείς να καταλάβεις αν είχε φόρο ή όχι; :worry:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

από το νέο υπόλοιπο δεν μπορείς να καταλάβεις αν είχε φόρο ή όχι; :worry:

 

ανεφερα και πιο πανω οτι παρα το γεγονος οτι ηταν των 10 ευρω ειχε φορο καρτοκινητης 19%

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ερωτηση

ειμαι στο f2g κ εχω βαλει το σοσ,λεω να αλλαξω σε νεα καρτοκινητη ..αν αλλαξω και βαλω κ καρτα αυτη θα διπλασιαστει κ θα εχω 1500 η οχι?

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Αν αλλάξεις από F2G σε Νέα WIND Καρτοκινητή και βάλεις κάρτα από 10 ευρώ και πάνω τότε, και θα σου διπλασιαστεί η αξία της, και θα έχεις τα 1500...
Link to comment
Share on other sites

Αν αλλάξεις από F2G σε Νέα WIND Καρτοκινητή και βάλεις κάρτα από 10 ευρώ και πάνω τότε, και θα σου διπλασιαστεί η αξία της, και θα έχεις τα 1500...

 

ναι οκ!αλλα εγω εχω κανει κ επεκταση οποτε αν βαλω 10 θα αφαιρεθουν καποια ευρω ισχυει κ ετσι?

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...