Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 ώρες πριν, smetcfu said:

Άρα αυτά θα μείνουν συνέχεια ,πέραν τον βασικών πακέτων ... δυστυχώς το #3 δεν πρόκειται να υπάρξει μετά την ημερομηνία λήξεως .....

Επίσης δες οι γύφτοι τα προγράμματα αυτά δεν τα δίνουν σε 5G.....όπως επίσης και το #3.....

Δεν ισχύει τέτοιος περιορισμός μεταξύ 4g και 5g. 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, p_k said:

Δεν ισχύει τέτοιος περιορισμός μεταξύ 4g και 5g. 

Στην περιοχή μου δυστυχώς δεν υπάρχει 5G ακόμα από WIND,άρα δεν μπορώ να το τσεκαρω ...απλά το συμπέρασμα το έβγαλα επειδή δεν αναφέρει κάτω από το πακέτο αυτό διαθέσιμο σε 5G όπως αναφέρει στα υπόλοιπα .....

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, smetcfu said:

Στην περιοχή μου δυστυχώς δεν υπάρχει 5G ακόμα από WIND,άρα δεν μπορώ να το τσεκαρω ...απλά το συμπέρασμα το έβγαλα επειδή δεν αναφέρει κάτω από το πακέτο αυτό διαθέσιμο σε 5G όπως αναφέρει στα υπόλοιπα .....

Έχεις δίκιο, έτσι όπως το γράφει μπερδεύει.

Τώρα μόλις έλεγξα το my F2G του γιου μου και στο αντίστοιχο πακέτο δεν αναφέρει τίποτα για 5g.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Φορητοτητα γίνεται αν το νούμερο ειναι σε άλλο όνομα? Δλδ ταυτόχρονα και φορητοτητα και αλλαγή ονόματος? 

Edited by sakels
Link to comment
Share on other sites

On 24/3/2022 at 2:50 ΜΜ, user3650 said:

Σε συνέχεια του προηγούμενου μηνύματος μου, χτες παρέλαβα και σήμερα έβαλα την μια σιμ

έστειλα το sms 35 στο 1264 για να ενεργοποιηθεί το παραπάνω πακέτο και μετά έφτιαξα και ένα f2go λογαριασμό για να δω αναλυτικά τι μου δίνει

Περίσσεψαν 0,65 λεπτά αφού βγήκαν τα 9 ευρώ...... μου είχαν βάλει 10 ευρώ κάρτα θεωρητικά

Τα επιπλέον gb και κλήσεις για wind μπήκαν λόγω του λογαριασμού που έφτιαξα στο mf2g

Το ονομάζει λοιπόν Special Combo #3 και δίνει ότι μου είχε πει στο τηλ αλλά με 200 sms λιγότερα.... που μάλλον είναι το πακέτο Special Unlimited Talk #4 το οποίο μάλλον είναι αυτό που θα βάζω μετά τους 4 μήνες που θα ισχύει το 9ευρω

Το καλό είναι ότι και τα 2 νούμερα είναι πολύ καλά στο να τα θυμάσε και έχουν διαφορά μόνο στο τελευταίο ψηφίο. Θεωρώ ότι είναι καλή προσφορά οπότε το παλιό νούμερο μου f2go θα πάει στην εφεδρεία.

Την προσφορά μου την έδωσε η alphapromo.

 

image.thumb.png.a1eb6cea244c8bb919787bd7f6dfef2b.png

 

image.thumb.png.f78e08e2bfc318408a027430f0cc9114.png

image.thumb.png.842831f666b7fdfab9ffa6973840e970.png

 

On 26/3/2022 at 5:10 ΜΜ, HEO said:

Όχι είχε κανονικά χρήματα απλά έληγε το υπόλοιπο σε λίγες μέρες και ότι είχε μέσα δεν έφτανε για αγορά προσωπικής προσφοράς 8€ οπότε ασημωσα το ταμείο της wimd

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 

 

1 minute ago, p_k said:

Έχεις δίκιο, έτσι όπως το γράφει μπερδεύει.

Τώρα μόλις έλεγξα το my F2G του γιου μου και στο αντίστοιχο πακέτο δεν αναφέρει τίποτα για 5g.

Και μπορεί να συνδεθεί σε 5G?

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, smetcfu said:

 

 

Και μπορεί να συνδεθεί σε 5G?

Το πρόβλημα είναι ότι δεν έχει κινητό 5g, όμως γνωρίζω φίλους μου που έχουν F2G και συνδέονται κανονικά σε 5g.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Το επιβεβαιώνω δουλεύει το F2G σε 5G. Δοκιμασμένο και στο κινητό και στο mifi.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, cmvr said:

Το επιβεβαιώνω δουλεύει το F2G σε 5G. Δοκιμασμένο και στο κινητό και στο mifi.

Το ερώτημα είναι αν τα τρία special combo παρέχουν την δυνατότητα 5G όχι όλα τα υπόλοιπα που εξάλλου το λέει πως παρέχεται και 5G

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μία βοήθεια. Έχει καταργηθεί το μπόνους ανανέωσης σε mb για 15 ημέρες που έδινε παλιά από 12€ και πάνω; Ανανέωσα σε δύο κινητά σήμερα 12€ και πήρα μόνο τα 1500' προς magic number. Και την Παρασκευή που ανανέωσα στο δικό μου πάλι τα ίδια. Δηλαδή δίνει μόνο το tap and get it συν τα log n win;

Edited by snapp

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, snapp said:

Ρε παιδιά μία βοήθεια. Έχει καταργηθεί το μπόνους ανανέωσης σε mb για 15 ημέρες που έδινε παλιά από 12€ και πάνω; Ανανέωσα σε δύο κινητά σήμερα 12€ και πήρα μόνο τα 1500' προς magic number. Και την Παρασκευή που ανανέωσα στο δικό μου πάλι τα ίδια. Δηλαδή δίνει μόνο το tap and get it συν τα log n win;

Ναι φίλε μου, δυστυχώς έτσι έγινε. Τα μπόνους ανανέωσης καταργήθηκαν. 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, p_k said:

Ναι φίλε μου, δυστυχώς έτσι έγινε. Τα μπόνους ανανέωσης καταργήθηκαν. 

Μου αρέσει που επικοινώνησα μέσω messenger την Παρασκευή γιατί δεν πήρα το μπόνους ανανέωσης και μου απάντησαν συστημική δυσλειτουργία. Ούτε αυτοί δεν ξέρουν.😄

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους και καλή εβδομάδα. Μόλις μπήκα στην εφαρμογή στο νούμερο του γιου μου και είδα ότι υπάρχει πασχαλινή προσφορά για unlimited δεδομένα στα 9 ευρώ αντί για 15, με προϋπόθεση ενεργοποίησης εννοείται του unlimited talk max και αντίστοιχα 0,00 ευρώ για ενεργοποίηση των data nights και data weekend!

Στις δύο τελευταίες περιπτώσεις, η ημερομηνία ενεργοποίησης είναι μέχρι 2/5.

Από ό,τι λέει στην εφαρμογή η προσφορά ισχύει μέχρι 30/4.

Καλή περίπτωση.

Edited by p_k

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

το επιβεβαιωνω και γω 9 ευρω το ullimited  και 0 τα αλλα δυο,

 

το roll over στα data που δινει το unlimited talk max ισχυει?

Edited by sakels
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί ήδη, αλλά τρέχει μια "προσφορά" της Wind για το F2G αυτό το διάστημα, για το Πάσχα - κλασική Wind. 😞

Προσφορά Πάσχα – Δωρεάν Data για 4 ΣΚ ή για 30 νύχτες με αγορά πακέτου 12.90€

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, geoponer said:

Δεν ξέρω αν έχει αναφερθεί ήδη, αλλά τρέχει μια "προσφορά" της Wind για το F2G αυτό το διάστημα, για το Πάσχα - κλασική Wind. 😞

Προσφορά Πάσχα – Δωρεάν Data για 4 ΣΚ ή για 30 νύχτες με αγορά πακέτου 12.90€

Δεν καταλαβαίνω πού είναι το περίεργο.

Πρόκειται για την ίδια ακριβώς προσφορά, στην οποία αναφερθηκα πιο πριν.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, p_k said:

Δεν καταλαβαίνω πού είναι το περίεργο.

Πρόκειται για την ίδια ακριβώς προσφορά, στην οποία αναφερθηκα πιο πριν.

Τίποτα το περίεργο - απλά μπήκα βιαστικά από το γραφείο για την ανάρτηση και δεν πρόλαβα να δω τα προηγούμενα μηνύματα.

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

On 9/4/2022 at 11:23 ΜΜ, silvertaur said:

Καλησπέρα σε όλους.Μια ερώτηση επειδή δεν πρόλαβα τις εξελίξεις και θέλω να αποσαφηνίσω κάτι. Έβαλα 20 ευρώ για 2η φορά,μου έδωσε απεριόριστο χρόνο αλλά μου έφαγε πάλι όλα τα χρήματα,ενώ πριν έτρωγε ένα ποσό ανα 2ο μήνα. Δε δίνει πλέον bonus ανανέωσης; Αν βάλω 12 ή 15 ευρώ πάλι το ίδιο γίνεται; Τι σου δίνει με αυτά τα χρήματα; Ευχαριστώ.

πήγαινε στα πακέτα -->free to talk και θα δεις με μπλε γράμματα "Το πακέτο ενεργοποιείται αυτόματα με ανανέωση αξίας 20€ και άνω".
για να απενεργοποιήσεις στείλε sms OXI στο 1237.
Θα σου έρθει αμέσως απαντητικό sms ότι "η διαγραφή από το free2talk ολοκληρώθηκε και πλέον θα επιλέγεις μόνος σου τα πακέτα σου.

προσοχή τα πακέτα free to talk θα χαθούν από τις επιλογές και η διαδικασία δεν αντιστρέφετε. Δηλαδή δεν μπορείς να το ενεργοποιήσεις ξανά.

Link to comment
Share on other sites

οταν λεει οτι τα λεπτα ληγουν στις 15/4 εννοει 15 στις 23:59? η στις 14 το βραδυ?
15 στις 23:59

Στάλθηκε από το Mi 9 Lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 11/4/2022 at 8:12 ΜΜ, balkos said:

πήγαινε στα πακέτα -->free to talk και θα δεις με μπλε γράμματα "Το πακέτο ενεργοποιείται αυτόματα με ανανέωση αξίας 20€ και άνω".
για να απενεργοποιήσεις στείλε sms OXI στο 1237.
Θα σου έρθει αμέσως απαντητικό sms ότι "η διαγραφή από το free2talk ολοκληρώθηκε και πλέον θα επιλέγεις μόνος σου τα πακέτα σου.

προσοχή τα πακέτα free to talk θα χαθούν από τις επιλογές και η διαδικασία δεν αντιστρέφετε. Δηλαδή δεν μπορείς να το ενεργοποιήσεις ξανά.

Σ'ευχαριστω παρα πολυ για την ενημερωση. Γνωριζεις αν κανω την απενεργοποιηση αυτη, αν θα επανελθουν τα 300 δωρεαν λεπτα που εδινε στην ανανεωση;

Ευχαριστω και παλι.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, silvertaur said:

Σ'ευχαριστω παρα πολυ για την ενημερωση. Γνωριζεις αν κανω την απενεργοποιηση αυτη, αν θα επανελθουν τα 300 δωρεαν λεπτα που εδινε στην ανανεωση;

Ευχαριστω και παλι.

Αυτά αν και ήταν ¨"ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ" όταν τα έδωσαν, τελείωσαν οριστικά.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα για να ενεργοποιήσω ένα πακέτο που κοστίζει 12,90 ευρώ τι ποσό πρέπει να προσθέσω; 15 ευρώ ή μπορώ και λιγότερα;

Link to comment
Share on other sites

51 λεπτά σου περισεύουν από την ανανέωση των 15 ευρώ. Άρα λιγώτερα δεν γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...