Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα, θέλω κι εγώ να βάλω το " Giga Full Summer Ατελείωτα Data ".

Είμαι free surfer (άρα νομίζω δεν μού παίρνει χρήματα σε κάθε ανανέωση πέραν του επιπλέον φόρου κινητής, αλήθεια αυτός ο φόρος θα φύγει ποτέ; ) και λογικά η 12άρα θα αρκεί, όχι;

 

Με αυτό που είπες μου θύμισες πως πέρσυ κάτι έγινε με το "τέλος συνδρομητικής τηλεόρασης" 10%, αλλά διαπιστώνω τώρα πως δεν επρόκειτο για κατάργηση, αλλά για αναστολή ενός (1) έτους από 1 Οκτωβρίου 2020 έως και 30 Σεπτεμβρίου 2021.

logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

Στο καρτοκινητής ας κάνουν μόνιμα πακέτα με 3 και 4 ευρώ και ας μείνουν οι φόροι....

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Με αυτό που είπες μου θύμισες πως πέρσυ κάτι έγινε με το "τέλος συνδρομητικής τηλεόρασης" 10%, αλλά διαπιστώνω τώρα πως δεν επρόκειτο για κατάργηση, αλλά για αναστολή ενός (1) έτους από 1 Οκτωβρίου 2020 έως και 30 Σεπτεμβρίου 2021.

Άντε, με το καλό στην κατάργηση!

 

Στο καρτοκινητής ας κάνουν μόνιμα πακέτα με 3 και 4 ευρώ και ας μείνουν οι φόροι....

Συμφωνώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά! Στην εφαρμογή έχει καταργηθεί από σήμερα η επιλογή του πακέτου "talk to all&data max", που έδινε 2000'+2000SMS προς όλους+2GB για 30 ημέρες με 17,50€, ή είναι η ιδέα μου?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά! Στην εφαρμογή έχει καταργηθεί από σήμερα η επιλογή του πακέτου "talk to all&data max", που έδινε 2000'+2000SMS προς όλους+2GB για 30 ημέρες με 17,50€, ή είναι η ιδέα μου?

 

Πήγαινε στις καλοκαιρινές προσφορές και είναι στα 12€.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει για ενεργοποιήσεις μέχρι τις 31/7

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Με την προσφορά για τα απεριόριστα data , που λέει προσπαθήστε αργότερα , έχουμε καμιά λύση ;

 

Εγώ σήμερα την πέρασα κανονικά κατευθείαν σε ένα από τα νούμερα myf2go , άμεσα δίχως καμιά καθυστέρηση.

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι αν ξέρουμε εδώ στην ομάδα. Σχετικά με τις προσφορές-δωράκια της εφαρμογής πάνω δεξιά,εχει καμια βδομάδα από την τελευταία προσφορά που δεν ενεργοποίησα και η ίδια έληξε. Και γενικά έχω καιρό να ενεργοποιήσω κάποια από αυτές τις προσφορές. Υπάρχει περίπτωση να τις έκοψαν ή προσωρινά για λίγο καιρό στον αριθμό μου δεν θα βγάλει;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι αν ξέρουμε εδώ στην ομάδα. Σχετικά με τις προσφορές-δωράκια της εφαρμογής πάνω δεξιά,εχει καμια βδομάδα από την τελευταία προσφορά που δεν ενεργοποίησα και η ίδια έληξε. Και γενικά έχω καιρό να ενεργοποιήσω κάποια από αυτές τις προσφορές. Υπάρχει περίπτωση να τις έκοψαν ή προσωρινά για λίγο καιρό στον αριθμό μου δεν θα βγάλει;

 

Ευχαριστώ

Οι προσφορές ενεργοποιούνται κάποια συγκεκριμένη ημερομηνία, τώρα θα δοθούν ξανά κοντά στις 11 Αυγούστου, οπότε υπομονή

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Το καλοκαιρινό πακέτο data με 9.90€ παρατείνει το χρηματικό υπόλοιπο; Η και κάποιο άλλο smart data πακέτο;

 

Το 12αρι που έβαλα με 2000' προς όλους,200 SMS & 2 γίγα πήρε παράταση κανονικά το υπόλοιπο μου.

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Το 12αρι που έβαλα με 2000' προς όλους,200 SMS & 2 γίγα πήρε παράταση κανονικά το υπόλοιπο μου.

Ευχαριστώ για την απάντηση. Απλά επειδή έβαλες και το 9.90€ σε κάποια κάρτα σου όπως έγραψες ήθελα να ξέρω αν πήρε και σε αυτή τη περίπτωση παράταση.

Link to comment
Share on other sites

Εκεί δεν μπορώ να γνωρίζω διότι έκανα ανανέωση κάρτας, οπότε πήρε κανονικά δίμηνη παράταση. Λογικά θα δίνει πιστεύω...
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θεωρώ πως δεν θα δίνει το πακέτο Giga Full Summer Ατελείωτα Data διότι (αν έχω καταλάβει σωστά) τα πακέτα δεν δίνουν παράταση...

 

Παράταση έχω δει πως δίνουν το More και οι προσφορές (μόνο για 'σένα)

 

Edit: Συγνώμη, τώρα αντιλήφθηκα πως έδωσε παράταση με το Talk Full Summer, οπότε ίσως τα έκτακτα πακέτα να δίνουν (σε αντίθεση με τα μόνιμα)

Edited by GraveDigger
logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

Το καλοκαιρινό πακέτο data με 9.90€ παρατείνει το χρηματικό υπόλοιπο; Η και κάποιο άλλο smart data πακέτο;

 

Το καλοκαιρινό , ενεργοποιημένο με SMS , δεν μου έδωσε παράταση.

Link to comment
Share on other sites

Τα μόνιμα δίνουν, το αγαπημένο more όμως σταμάτησε την γενναιοδωρία του (τουλάχιστον πριν λίγο καιρό που το δοκίμασα μου έριξε πόρτα)

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Οταν λέμε μόνιμα εννοούμε και των data; Παράδειγμα αν πάρω το data nights που ειναι και για 30 μέρες θα δώσει παράταση στο υπόλοιπο;

Sorry που ρωτάω αλλα τσίμπησα οριακα την τελευταία προσωπική προσφορά 10/7 και δεν θα προλάβω να ανανεώσω τον Αυγουστο με αυτον το τρόπο. Μας άφησε και το αγαπημένο more .....

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το συγκεκριμένο που ρωτάς δεν το γνωρίζω... :)

 

Οπότε ας βοηθήσει κάποιος άλλος

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Στο τηλέφωνο της μητέρας μου είχα βάλει προσφορά και είχε πάρει παράταση πριν από 30 ημέρες. Σήμερα που έληγε της είχε μια προσφορά στα €10,40 με ελάχιστο χρόνο ομιλίας (δεν χρησιμοποιεί data) και πήραμε το ρίσκο να ενεργοποιήσουμε More... και πήρε παράταση! :D
logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το more είναι πολύ περίεργο, σε ένα νούμερο που το πάω back to back και είχε σταματήσει να δίνει, πριν λίγες μέρες ξαφνικά έδωσε. Ήταν μια μέρα πριν λήξει το υπόλοιπο και το πήγε ένα μήνα μετά, ενώ 15 μέρες πριν στο προηγούμενο more δεν είχε δώσει.
Link to comment
Share on other sites

ευχάριστο αυτό με το αγαπημένο more....

 

Ίσως το μετάνιωσαν και είπαν να ξαναδώσουν την παράταση ;)

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Έχω υπόλοιπο 7.45€.

Μπορώ να ενεργοποιησω το pay later 40' to all και πως ?

 

κληση στο 1265 πατας να ενεργοποιησεις το 1ο πακετο με 10.40€ σου λεει δεν επαρκει το υπολοιπο και σου προτεινει το pay later

edit

προυποθεση να εχεις ανανεωσει το τελευταιο μηνα

Edited by dkostas
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

κληση στο 1265 πατας να ενεργοποιησεις το 1ο πακετο με 10.40€ σου λεει δεν επαρκει το υπολοιπο και σου προτεινει το pay later

edit

προυποθεση να εχεις ανανεωσει το τελευταιο μηνα

 

Για το pay later 20 sms, ποιο πακέτο καλώ ?

Link to comment
Share on other sites

AΠOKΛEIΣTIKH ΠPOΣΦOPA! UNLIMITED DATA ΓIA 30 MEPEΣ MONO ME 5€ KAI ΣEPΦAPEIΣ AΣTAMATHTA! ΓIA ENEPΓOΠOIHΣH ΣTEIΛE UD ΣTO 12410 MEXPI KAI 23/07. ΓIA NA MH ΛAMBANEIΣ ΠPOΣΦOPEΣ MΠEΣ https://wn.gr/epik

 

Το έχει βάλει κανείς???

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...