Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απλά απάντησα στην ερώτηση του μέλους αν υπάρχει κάτι νέο σε φοιτητικό . Συμφωνώ μαζί σας απλά εννοείται από εκεί και πέρα ότι ο καθένας επιλέγει ανάλογα με τις ανάγκες του. Προσωπικά κρίνοντας η wind δίνει πολλές προσφορές ανά τακτά χρονικά διαστήματα... για μένα είναι πολύ ευέλικτη η καρτοκινητή με το mf2go και ο καθένας προσαρμόζεται ανάλογα τις ανάγκες του κι όπως πολύ ορθά έχει αναφερθεί από άλλα μέλη εδώ άμα δεν το "ταΐζεις " έρχονται σούπερ προσφορές... προσωπικά τους τελευταίους 4 μήνες την έχω βγάλει με μόνο 2 ανανεώσεις των 12 ευρώ όπου ενδιάμεσα επέλεγα ανανέωση με 12 ευρώ με 500 λεπτά προς όλους 2 γιγα ίντερνετ... τυγχάνει να έχουμε και καραντίνα ( άρα σπίτι δουλειά με WiFi) έδωσε και τά 10 γίγα για 15 μέρες ... κομπλέ ✌️
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς από πρόσφατη εμπειρία αν η ενεργοποίηση πακέτου επεκτείνει τη λήξη του υπολοίπου; Και αν ναι για πόσο; :confused:
Επεκτείνεται ενα μήνα (συνέβη 17 Νοεμβρίου)

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Edited by HEO

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε αν την προσφορά που δίνει με ανανέωση 12€ 500 λεπτά προς όλους και 1GB για 30 μέρες τη δίνει και με ανανέωση 10€;

 

Μου την έδινε μέχρι πριν δύο μήνες με 10 ευρώ . Αν δεν βιάζεσαι θα σου πω σίγουρα σε μια βδομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Μου την έδινε μέχρι πριν δύο μήνες με 10 ευρώ . Αν δεν βιάζεσαι θα σου πω σίγουρα σε μια βδομάδα.
Την δίνει και με 10 ευρώ (δοκιμασμένο σε δύο αριθμούς 21 Νοεμβρίου)

 

Ναι είναι προσωπική προσφορά, πρέπει να έρθει μήνυμα . Εμένα έρχεται παντα (έδω και μήνες) σε τρια νούμερα που χειρίζομαι λίγες μέρες πριν λήξουν και όχι μόνο μια φορά αλλά 2-3.

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Πήρα σήμερα αυτό το μήνυμα για 1η φορά, από το 2013 που έβαλα και το σταθερό στην Wind, και το βρίσκω εξαιρετικά ενδιαφέρον, αν και έχω τα 300' δωρεάν κάθε μήνα:

ΜΕΙΝΕ ΣΕ ΕΠΑΦΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΥΣ ΣΟΥ! ΑΠΟΚΤΗΣΕ 1200' ΠΡΟΣ ΚΙΝΗΤΑ ΕΛΛΑΔΟΣ ΑΠΟ ΣΤΑΘΕΡΟ ΜΕ 5€/ΜΗΝΑ, ΧΩΡΙΣ ΔΕΣΜΕΥΣΗ

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς από πρόσφατη εμπειρία αν η ενεργοποίηση πακέτου επεκτείνει τη λήξη του υπολοίπου; Και αν ναι για πόσο; :confused:

 

Τελικά επέκτεινε τη λήξη υπολοίπου κατά 30 μέρες η ενεργοποίηση πακέτου που διαρκεί 30 μέρες, συνέβη σήμερα αυτό και η λήξη του υπολοίπου ήταν σήμερα:)

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να κανω απο σύνδεση vodafone κάρτα σε wind f2g από online γίνεται???
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να κανω από σύνδεση vodafone κάρτα σε wind f2g από online γίνεται???

Ναι γίνεται. Πατάς την επιλογή "Θέλω να κρατήσω τον αριθμό μου". https://www.wind.gr/gr/f2g/f2g-sim-paraggelia/

Link to comment
Share on other sites

Τελικά επέκτεινε τη λήξη υπολοίπου κατά 30 μέρες η ενεργοποίηση πακέτου που διαρκεί 30 μέρες, συνέβη σήμερα αυτό και η λήξη του υπολοίπου ήταν σήμερα:)

Με ποιό πακέτο έγινε η επέκταση; Με κάποιο από τα μόνιμα πακέτα ή από κάποια προσωπική προσφορά;

Link to comment
Share on other sites

Με ποιό πακέτο έγινε η επέκταση; Με κάποιο από τα μόνιμα πακέτα ή από κάποια προσωπική προσφορά;
λάθος δημοσιευση Edited by NTAKOTA2
Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα δούλεψε δύο φορές σε προσωπικές προσφορές

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Επομένως κάθε μήνα ενεργοποιώντας κάποιο πακέτο επεκτείνεις τη διάρκεια του χρηματικού σου υπολοίπου συνεχώς ή γίνεται μόνο μια φορά η επέκταση; Γιατί αν ισχύει το πρώτο, επιτέλους ένας τρόπος να ροκανίσεις το υπόλοιπό σου χωρίς να βάζεις χρήματα.
Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο να είναι να ροκανίζεις τα χρήματα με πακέτα προσφορές των 3€...

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο να είναι να ροκανίζεις τα χρήματα με πακέτα προσφορές των 3€...

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

 

Δηλαδή αν ενεργοποιώ πακέτα χωρίς να προσθέτω χρήματα (εννοείται ότι υπάρχει χρηματικό υπόλοιπο) παίρνει παράταση ο αριθμός μου χωρίς να τον κόψουν στο δίμηνο που λένε?

Link to comment
Share on other sites

Το υπόλοιπό μου λήγει αύριο, μετά από παράταση με την ενεργοποίηση πακέτου. Παρατήρησα ότι δεν μου ήρθε ενημερωτικό SMS για να ανανεώσω το χρόνο ομιλίας μου ούτε ακούω το κλασικό ενημερωτικό ηχητικό μήνυμα πριν ξεκινήσω κάποια κλήση μου, όπως γινόταν παλιότερα.

 

Προσοχή λοιπόν μην χάσετε τυχόν υπόλοιπο χρόνου ομιλίας όσοι έχετε πάρει παράταση με ανανέωση πακέτου!

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Να υποθέσω ότι θα βάλεις και σήμερα/αυριο καινούργιο πακέτο? Αν ναι πες μας αν θα πάρεις νέα παράταση
Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου υπόλοιπο έληγε την ΚΥ 6/12 και ήταν μεγάλο, σκέφτηκα να αγοράσω τα 1500' "φοιτητικού" για 25 μέρες, μιας και είχα νααγοράσω από το 2017 που είχε 8,57€, και παρέσυρε τη λήξη του υπόλοιπου για 29/12, δηλαδή κατά 25 μέρες που έχει διάρκεια αυτό το πακέτο.

Αρκετά καλό φαίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Το υπόλοιπό μου λήγει αύριο, μετά από παράταση με την ενεργοποίηση πακέτου. Παρατήρησα ότι δεν μου ήρθε ενημερωτικό SMS για να ανανεώσω το χρόνο ομιλίας μου ούτε ακούω το κλασικό ενημερωτικό ηχητικό μήνυμα πριν ξεκινήσω κάποια κλήση μου, όπως γινόταν παλιότερα.

 

Προσοχή λοιπόν μην χάσετε τυχόν υπόλοιπο χρόνου ομιλίας όσοι έχετε πάρει παράταση με ανανέωση πακέτου!

 

Σε εμένα μετά από παράταση μου έστειλε μύνημα 15 ημέρες πριν την νέα λήξη και άκουγα και το ενημερωτικό πριν την πρώτη κλήση της ημέρας .

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...