Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όταν δεν έχεις 4G , σε κινητό που έχει 4G , τότε η κάρτα σου είναι παλιά.
Υπάρχει και η μικρή πιθανότητα να μην έχει τις ελληνικές μπάντες 4G...

 

Lte 1, 3, 7, 8, 20

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, αλλά αυτή η πιθανότητα είναι απειροελαχιστη.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι απειροελάχιστη, μόνο αν σου έκανε δώρο κάποιος συγγενείς κανένα φτινιαρικο τηλέφωνο από Αμερική....

 

Μου εμφανίστηκε (?) πακέτο more σε πακέτο προσωπικής προσφοράς, αυτό επεκτείνει την ημερομηνία λήξης του χρόνου;;;

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι απειροελάχιστη, μόνο αν σου έκανε δώρο κάποιος συγγενείς κανένα φτινιαρικο τηλέφωνο από Αμερική....

 

Μου εμφανίστηκε (?) πακέτο more σε πακέτο προσωπικής προσφοράς, αυτό επεκτείνει την ημερομηνία λήξης του χρόνου;;;

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

 

Στο απλό more επεκτείνεται η ημερομηνία λήξης των χρημάτων. Σε αυτό που έλαβες προσωπικά δεν γνωρίζω.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Άμα ισχύει για το κανονικό more κατά 99% ισχύει και για το της προσωπικής προσφοράς....

 

Εiναι εντυπωσιακό που στα 3 ευρώ έχεις 200 λεπτά 20 σμσ και 1 γιγα για 30 μέρες και στο καπάκι (αν δεν έρθει άλλη πρoσφορα) σου δινει 200 λεπτά 100 σμσ και 200 κιλο με 3 ευρώ για άλλες 15 μέρες

 

Εμένα πάντως μου έρχονται η μία προσωπική προσφορά πίσω από την άλλη οπότε μενει για backup το more

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Είναι ασφαλές να πούμε πως αν σου είχε χορηγηθεί standard SIM από την οποία το μόνο που μπορούσε να εξαχθεί είναι mini SIM, τότε η Wind σου την αλλάζει δωρεάν με νέα κάρτα από την οποία μπορείς να εξαγάγεις micro και nano SIM?

1000px-GSM_Micro_SIM_Card_vs._GSM_Mini_Sim_Card_-_Break_Apart.svg.png

logo-vwclub-2016.png
Link to comment
Share on other sites

Είναι ασφαλές να πούμε πως αν σου είχε χορηγηθεί standard SIM από την οποία το μόνο που μπορούσε να εξαχθεί είναι mini SIM, τότε η Wind σου την αλλάζει δωρεάν με νέα κάρτα από την οποία μπορείς να εξαγάγεις micro και nano SIM?

 

1000px-GSM_Micro_SIM_Card_vs._GSM_Mini_Sim_Card_-_Break_Apart.svg.png

η αδερφή μου είχε σιμ που δεν γινόταν νάνο μόνο μικρό αλλά ήταν κανονικά 4G

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Έληξε χθες η προθεσμία ανανέωσης χρόνου(2μηνου) ,χάνω το νούμερο; ή μπορώ να το ανανέώσω μεσα στην εβδομάδα;

Μπορείς κανονικά.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Έληξε χθες η προθεσμία ανανέωσης χρόνου(2μηνου) ,χάνω το νούμερο; ή μπορώ να το ανανέώσω μεσα στην εβδομάδα;

Για να χάσεις το νούμερο πρέπει να περιμένεις 11 μήνες ακόμη.:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Έληγαν τα χρήματα μου 15/12. Ενεργοποίησα πακέτο προσφοράς από το δωράκι της εφαρμογής και δεν επεκτάθηκε η ημερομηνία λήξης των χρημάτων όπως γινόταν πρίν μαζί με τη λήξη του πακέτου. Μάλλον το διόρθωσαν.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Το έγραψες αμέσως μόλις έβαλες το πακέτο? Για ρίξε μια ματιά τώρα ή αργότερα γιατί λένε οτι δεν αλλάζει αμέσως η ημερομηνία λήξης του υπολοίπου.
Link to comment
Share on other sites

Το έγραψες αμέσως μόλις έβαλες το πακέτο? Για ρίξε μια ματιά τώρα ή αργότερα γιατί λένε οτι δεν αλλάζει αμέσως η ημερομηνία λήξης του υπολοίπου.

 

Έχουν περάσει 4 ώρες. Καμία αλλαγή οπότε σε λίγο αναγκαστικά θα βάλω 10€.

EDIT. Μόλις ενεργοποίησα πακέτο πάλι προσφοράς από το δωράκι στην εφαρμογή στο κινητό της μητέρας μου στο οποίο τα χρήματα έληγαν 27/12 και αμέσως πήραν παράταση μαζί με το πακέτο 13/1. Στου πατέρα μου πιο πάνω δεν πήρε παράταση και εξακολουθεί να δείχνει 15/12. Θα περιμένω λίγο ακόμη μήπως και αλλάξει.

Edited by snapp

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Στην αδερφή μου που ενεργοποίησα πακέτο σήμερα η ημερομηνία άλλαξε κανονικά +30 μέρες. Πακέτο προσωπικής προσφοράς δηλαδή δωράκι από εφαρμογή

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που ενεργοποίησα δωράκι εδω και μερες δεν πηρε παράταση η ληξη του υπόλοιπου

 

Στάλθηκε από το MI 8 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει χαθεί η μπάλα. Εμένα για πρώτη φορά στο app, στα υπολειπόμενα λεπτά δε μου γράφει πότε λήγει το πακέτο.

Με κλήση στο 1269 ακούγεται η ημερομηνία λήξης των πακέτων, σε περίπτωση που για τον α ή β λόγο δεν εμφανίζεται στην εφαρμογή.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Έχει χαθεί η μπάλα. Εμένα για πρώτη φορά στο app, στα υπολειπόμενα λεπτά δε μου γράφει πότε λήγει το πακέτο.
Αυτά που λήγουν πρώτα είναι τα 120 λεπτά που δίνει η wind αν εχεις σύνδεση σταθερου;;;;

 

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

1500Λ ΠPOΣ OΛOYΣ + 1.5GB ΓIA 25 MEPEΣ MONO ME 8,57€! ΣTEIΛE 82 ΣTO 12410 ΓIA ENEPΓOΠOIHΣH MEXPI KAI 11/01!

 

Μου ήρθε πρίν λίγο...

Link to comment
Share on other sites

Χθες μου ήρθε μήνυμα για 200Λ + 20 SMS + 1GB για 30 μέρες μόνο με 3€!!! και ενεργοποίηση στο 12410 μέχρι 11/1.

Το είχα αγοράσει πριν από 1,5 μήνα, έληξε και δεν αγόρασα νέο πακέτο (είναι 2η sim) και θα ενεργοποιήσω την προσφορά γύρω στα Χριστούγεννα.

Link to comment
Share on other sites

Το πακετο των απεριοριστων data με 10,40 υπαρχει ή εχει κατεβει ? Δεν την βλεπω πουθενα .
Link to comment
Share on other sites

Υπήρχε τέτοια προσφορά? Μόνο αυτή για απεριόριστα για 15 μέρες όμως στα 5,90 αν θυμάμαι καλά.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Είχε εμφανιστεί για λίγη ώρα και μετά έφυγε.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...