Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παρε τηλεφωνο στο τμήμα εξυπηρέτησης πελατών της wind και ζήτα διευκρινίσεις. Θα σου που οτι στο σύστημα τους φενεται οτι ειναι 1.5gb.Μην ξεχασεις να ρωτήσεις το ονομα του υπαληλου που θα μιλησεις. Ετσι τουλάχιστον εγινε με εμενα σε παρόμοια προσφορα.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω στο f2g app, κάψε flames και κέρδισε MB.

Το έχει κάνει κανείς ?

 

ναι το ειδα και εγω

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

Λογικά εννοεί να κάψεις- ποντάρεις τα flames σου σε διαγωνισμούς που τρέχουν με συμμετοχή για πιθανή κλήρωση σου ή επιτυχία σου στους τρέχοντες διαγωνισμούς με δεδομένα (data κλπ). Δεν τα καίς με μπόνους την απόκτηση- ανταλλαγή με ΜΒ . Εγώ αυτό έχω καταλάβει...
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον χωρίς κλήρωση είναι το συγκεκριμένο.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Παλιότερα είχε βγει προσφορά όπου εκαιγες flames όπου ήθελες και σου έδινε κάποια gb. Κάτι τέτοιο θα παίζεται πάλι.
Link to comment
Share on other sites

Τα οποία για την ακρίβεια εκ των υστέρων σου έλεγαν ότι γίνεται κλήρωση.

Βέβαια τους έστειλα μήνυμα στο Facebook κ κατευθείαν μου τα έδωσαν...

Παλιότερα είχε βγει προσφορά όπου εκαιγες flames όπου ήθελες και σου έδινε κάποια gb. Κάτι τέτοιο θα παίζεται πάλι.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως αμφιβάλλω για όλο το σύστημα έχω ποντάρει χιλιάδες πόντους από 10 ενεργούς λογαριασμούς που έχω στο app και κανένας δεν έχει κερδίσει τίποτα

 

Και δεν μιλάμε για μεγάλο δώρο αλλά π. χ GB για 3 μήνες κανένας και τίποτα ξαναλέω χιλιάδες πονταρίσματα

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Παίζεις με τις πιθανότητες τώρα. Λογικά δεν θα είναι και ότι πιο εύκολο...

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Όλοι το ίδιο κάνουμε.... ποντάρουμε :)

 

Πάντως θυμάμαι κάποιον να γράφει εδώ μέσα ότι κέρδισε ένα τηλέφωνο

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως θυμάμαι κάποιον να γράφει εδώ μέσα ότι κέρδισε ένα τηλέφωνο

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

 

Καλά, μη δένεις και κόμπο ο,τι διαβάζεις εδώ... έχουν δει πολλά τα μάτια μας!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως επειδή δε μου ερχόταν καμία προσφορά στο νούμερο μου... συμπλήρωσα τη φόρμα που έχει στο site αλλά και στο Facebook που με κάθε νέο αριθμό F2G δίνει 2GB δωρεάν κάθε μήνα για 1 χρόνο και διπλασιασμό της κάρτας για 3 μήνες. Ισχύει μόνο για νέα νούμερα και μόνο online όχι στα καταστήματα. Περιμένω με κούριερ τη σιμ...

Πριν 2 χρόνια που ήθελα να πάρω καλύτερη προσφορά για το συμβόλαιο μου στη vodafone, είχα κάνει ηλεκτρονικά (για να μπορώ να υπαναχωρήσω και να μην πληρώσω και 30 ευρώ φορητότητα) αίτηση φορητότητας στη wind και συγκεκριμένα είχα παραγγείλει απο το site κάρτα 10 ευρώ με sim f2g. Μόλις παρέλαβε το αίτημα φορητότητας η voda μου έκανε αντιπροσφορά την οποία και δέχτηκα και την κάρτα των 10 ευρώ την χρησιμοποίησα στον f2g αριθμό που έχω, ως δεύτερο.

Τώρα δεν βλέπω/βρίσκω στο site αυτή την δυνατότητα (διατήρηση του ίδιου αριθμού) παρά μόνο νέο αριθμό f2g. Υπάρχει κάπου και δεν το βρίσκω;;;:blink:

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Πριν 2 χρόνια που ήθελα να πάρω καλύτερη προσφορά για το συμβόλαιο μου στη vodafone, είχα κάνει ηλεκτρονικά (για να μπορώ να υπαναχωρήσω και να μην πληρώσω και 30 ευρώ φορητότητα) αίτηση φορητότητας στη wind και συγκεκριμένα είχα παραγγείλει απο το site κάρτα 10 ευρώ με sim f2g. Μόλις παρέλαβε το αίτημα φορητότητας η voda μου έκανε αντιπροσφορά την οποία και δέχτηκα και την κάρτα των 10 ευρώ την χρησιμοποίησα στον f2g αριθμό που έχω, ως δεύτερο.

Τώρα δεν βλέπω/βρίσκω στο site αυτή την δυνατότητα (διατήρηση του ίδιου αριθμού) παρά μόνο νέο αριθμό f2g. Υπάρχει κάπου και δεν το βρίσκω;;;:blink:

 

Ούτε εγώ το βρίσκω. Αν θέλεις να κάνεις πάλι "κατάχρηση" της φορητότητας, για κάποια αντιπροσφορά μπορείς να το κάνεις μέσω φορητότητας σε Q. Βέβαια, η κάρτα των 10ε θα χαράμιστει...

Link to comment
Share on other sites

Καλά, μη δένεις και κόμπο ο,τι διαβάζεις εδώ... έχουν δει πολλά τα μάτια μας!
Δεν διαφωνώ σε αυτό που λες

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα κερδίσει κάτι εισιτήρια για Αιγαίο πέρυσι το καλοκαίρι τα οποία τελικά δε χρησιμοποίησα. Μου έστελνε μήνυμα κάθε τρεις και λίγο μέχρι Οκτώβρη αν θυμάμαι να καλέσω κάποιο νούμερο να τα χρησιμοποιήσω. Και σε κάποιο για data για τρεις μήνες αλλά ήταν ένα από τα πρώτα που από ότι κατάλαβα έδινε σε όποιον πάταγε.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, σήμερα πρωί έχω δεχτεί στο κινητό μου δύο αναπάντητες κλήσεις από παρακάτω αριθμούς... επισυνάπτω screen shot με τον ένα απ'τα δύο νούμερα...

Κάποια βοήθεια, ιδέα τι να κάνω για να αποφευχθεί...

https://i.postimg.cc/w38mccGY/Screenshot-20200619-102341.jpg

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ μόλις το έκανα, απλά δεν μου είχε ξανά συμβεί να δεχθώ τέτοιου είδους κλήσεις.... Τατζικιστάν χα χα χα
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

εμένα από 88 ξεκινουσε!

 

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

 

Κι εμένα από +88 κάνουν αναπάντητες για να τους πάρεις πίσω και να χρεώσουν υπέρογκα ποσά:mad:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ μόλις το έκανα, απλά δεν μου είχε ξανά συμβεί να δεχθώ τέτοιου είδους κλήσεις.... Τατζικιστάν χα χα χα

 

Η εισερχόμενη κλήση δεν χρεώνεται, οπότε δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας. Απαντάς άφοβα να δεις τι θέλουν και αν εξακολουθούν να καλούν τότε τους βάζεις σε μαύρη λίστα.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...