Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εδώ και 2 ημέρες το 6933813802 δε σταματάει να μου κάνει κλήσεις!

 

Εεε είπα σήμερα να το σηκώσω!!! Να τους δώσω μία ευκαιρία!

 

Wind-W5-GB.jpg

 

Τo παραπάνω πρόγραμμα μου το δίνει για 24 μήνες τελική τιμή ΜΟΝΟ 25€!!!

 

Γιατί από 12€ η κάρτα θα πάει στα 15€, όπως μου ανέφερε!

Edited by spookype20

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή η προσφορά κατά τη γνώμη μου.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και 2 ημέρες το 6933813802 δε σταματάει να μου κάνει κλήσεις!

 

Εεε είπα σήμερα να το σηκώσω!!! Να τους δώσω μία ευκαιρία!

 

Wind-W5-GB.jpg

 

Τo παραπάνω πρόγραμμα μου το δίνει για 24 μήνες τελική τιμή ΜΟΝΟ 25€!!!

 

Γιατί από 12€ η κάρτα θα πάει στα 15€, όπως μου ανέφερε!

 

Καλά μην πολύ πιστεύεις για την αλλαγή της κάρτας! Ίσως είναι τεχνική για να σε κάνουν πελάτη. ! Από την άλλη άμα δεν δεις γραπτή την προσφορά που λέει μην προχωρήσεις έχω διαβάσει διαφορά. Από την άλλη άμα εσύ τον ένα μήνα δεν κάνεις τόση μεγάλη χρήση και τον άλλον λίγο παραπάνω ίσως πάλι να μην σου χρειάζεται τόση μεγάλη δεσμεύση! . Και η κάρτα και παλι να σε βολέψει.επίσης μέσα στα 25 ευρώ έχει μέσα και ΦΠΑ και τέλος συνδρομητών ? Ή όχι? . Επίσης σαν κάρτα έχεις και το πρόγραμμα που μαζεύεις πόντους wind club και σαν free to go μεταφέρεις το υπόλοιπα από mb internet στον επόμενο μήνα κάτι που δεν υπάρχει στα συμβόλαια!

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Καλά μην πολύ πιστεύεις για την αλλαγή της κάρτας! Ίσως είναι τεχνική για να σε κάνουν πελάτη. ! Από την άλλη άμα δεν δεις γραπτή την προσφορά που λέει μην προχωρήσεις έχω διαβάσει διαφορά. Από την άλλη άμα εσύ τον ένα μήνα δεν κάνεις τόση μεγάλη χρήση και τον άλλον λίγο παραπάνω ίσως πάλι να μην σου χρειάζεται τόση μεγάλη δεσμεύση! . Και η κάρτα και παλι να σε βολέψει.επίσης μέσα στα 25 ευρώ έχει μέσα και ΦΠΑ και τέλος συνδρομητών ? Ή όχι? . Επίσης σαν κάρτα έχεις και το πρόγραμμα που μαζεύεις πόντους wind club και σαν free to go μεταφέρεις το υπόλοιπα από mb internet στον επόμενο μήνα κάτι που δεν υπάρχει στα συμβόλαια!

 

Εννοείται ότι δε θα δεχτώ! Απλώς το αναφέρω σαν καινούργιο πρόγραμμα για τους καρτοκινητούς! Παλιά μας έπαιρναν τηλέφωνο για καρτοσύνδεση, τώρα παίρνουν και για συμβόλαια! Μια χαρά τα βγάζω με το F2G!

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Το data#2 το άλλαξαν νωρίτερα και όχι από 16-03 που μας είχαν γράψει στην ανακοίνωση.

Έγινε ωραίο πακετακι τώρα.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και 2 ημέρες το 6933813802 δε σταματάει να μου κάνει κλήσεις!

 

Εεε είπα σήμερα να το σηκώσω!!! Να τους δώσω μία ευκαιρία!

 

Wind-W5-GB.jpg

 

Τo παραπάνω πρόγραμμα μου το δίνει για 24 μήνες τελική τιμή ΜΟΝΟ 25€!!!

 

Γιατί από 12€ η κάρτα θα πάει στα 15€, όπως μου ανέφερε!

Ναι έχουν πάρει και άλλους με αυτή την προσφορά δεν φαίνεται να είναι fake και αξίζει για τα λεφτά της. Φυσικά δεν χάνεις κάτι να ρωτήσεις ποιός συνεργάτης είναι. Από την άλλη δεν συμφωνείς να κλήσεις τίποτα τηλεφωνικά παρά μόνο με υπογραφή συμβολαίου σε κούριερ που πριν θα το δεις πριν υπογράψεις.

 

Στάλθηκε από το EVR-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by cmvr

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

εδω και 2 μερες τα mb που καταναλωνω δεν αλλαζουν.:wacko:

2500mb ειχα προχθες 2500mb και σημερα.:confused:

bug;

 

edit προσθεσα 150mb με τον LognWin πηγαν 2650 αλλα παλι δεν ρουφαει mb.

Edited by satsok1979

Alcatel One Touch Easy,Nokia 8210,Sharp GX15/GZ100,Samsung duos gt-b5722,Lumia640,Xiaomi MiA1,Redmi Note 10Pro

Link to comment
Share on other sites

εδω και 2 μερες τα mb που καταναλωνω δεν αλλαζουν.:wacko:

2500mb ειχα προχθες 2500mb και σημερα.:confused:

bug;

 

edit προσθεσα 150mb με τον LognWin πηγαν 2650 αλλα παλι δεν ρουφαει mb.

Άρχισε το τσάμπα μάλλον που ζήτησε η κυβέρνηση...
Link to comment
Share on other sites

Το τσέκαρε κανένας άλλος να δούμε τι ισχύει;Σε εμένα δεν ισχύει πάντως. Edited by scream
Link to comment
Share on other sites

Ούτε σε μένα ισχύει, μειώνονται με τη χρήση τα mb.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

μπορει να κολλησε και να τα φαει μια και καλη. Νομιζω εχει ξαναγινει,για καλεσε 1269 ή οποιο αλλο αναφέρει τα υπόλοιπα,μηπως εκει τα αναφερει σωστα.
Link to comment
Share on other sites

Ενημερώνω όπως είχα υποσχεθεί

Μετά από τρεις μήνες με μεγάλη ταλαιπωρία και μετά από καταγγελία στην ΕΕΤΤ μου επέστρεψε προχθές η Wind πίσω το υπόλοιπο της κάρτας που είχα ζητήσει λόγω μονομερής τιμολογιακής πολιτικής. Αφορά αριθμό Q

Link to comment
Share on other sites

Ξεκολλησε. Οκ δεν τα ρούφηξε αναδρομικά.

Alcatel One Touch Easy,Nokia 8210,Sharp GX15/GZ100,Samsung duos gt-b5722,Lumia640,Xiaomi MiA1,Redmi Note 10Pro

Link to comment
Share on other sites

Ενημερώνω όπως είχα υποσχεθεί

Μετά από τρεις μήνες με μεγάλη ταλαιπωρία και μετά από καταγγελία στην ΕΕΤΤ μου επέστρεψε προχθές η Wind πίσω το υπόλοιπο της κάρτας που είχα ζητήσει λόγω μονομερής τιμολογιακής πολιτικής. Αφορά αριθμό Q

 

Ξεμπέρδεψες! Τον αριθμό σου τον ακυρωσαν; Ειχες κανει αιτημα φορητοτητας πιο πριν;

Link to comment
Share on other sites

Δεν το ήθελα το νούμερο και χάθηκε. Το είχα μόνο για data σε μια σχολή που πήγαινα και έπιανε καλά μόνο η Wind. Όταν έκοψαν αυτό το 1G για 1 μήνα με 8 ευρώ για 8 μήνες και ήθελε μετά συνέχεια τάισμα τέλος.
Link to comment
Share on other sites

EINAI ΣHMANTIKO AYTEΣ TIΣ ΣTIΓMEΣ NA MENEIΣ ΣE EΠAΦH ME AYTOYΣ ΠOY ΘEΛEIΣ. ANANEΩΣE TΩPA KAI TON XPONO OMIΛIAΣ TΩN AΓAΠHMENΩN ΣOY KANONTAΣ ΠPOΣΘHKH TOY APIΘMOY ΠOY ΣE ENΔIAΦEPEI ΣTO MYF2G APP https://tinyurl.com/myF2G-Login #MENOYMEΣΠITI
Link to comment
Share on other sites

EINAI ΣHMANTIKO AYTEΣ TIΣ ΣTIΓMEΣ NA MENEIΣ ΣE EΠAΦH ME AYTOYΣ ΠOY ΘEΛEIΣ. ANANEΩΣE TΩPA KAI TON XPONO OMIΛIAΣ TΩN AΓAΠHMENΩN ΣOY KANONTAΣ ΠPOΣΘHKH TOY APIΘMOY ΠOY ΣE ENΔIAΦEPEI ΣTO MYF2G APP https://tinyurl.com/myF2G-Login #MENOYMEΣΠITI

Ήρθε και σε μένα.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

EINAI ΣHMANTIKO AYTEΣ TIΣ ΣTIΓMEΣ NA MENEIΣ ΣE EΠAΦH ME AYTOYΣ ΠOY ΘEΛEIΣ. ANANEΩΣE TΩPA KAI TON XPONO OMIΛIAΣ TΩN AΓAΠHMENΩN ΣOY KANONTAΣ ΠPOΣΘHKH TOY APIΘMOY ΠOY ΣE ENΔIAΦEPEI ΣTO MYF2G APP https://tinyurl.com/myF2G-Login #MENOYMEΣΠITI

 

για να βαλεις καρτα σε αλλο νουμερο free to go αποσκοπει αυτο το μυνημα ; δεν εχω καταλαβει ;

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

για να βαλεις καρτα σε αλλο νουμερο free to go αποσκοπει αυτο το μυνημα ; δεν εχω καταλαβει ;

 

Έψαχνε η Wind αφορμή να δείξει ότι νοιάζεται για τους συνδρομητές. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Είναι xxxxx Τωρα το θυμήθηκαν. Σε λίγο θα βγαλουν και πανέρι.

Προχτές δεν λειτουργούσε με κανένα τροπο η ανανέωση.

Έβαλα πακετο, εφαγε το υπόλοιπο και τωρα μετα απο φορμα και τηλεφωνική επικοινωνία περιμένω κατι να γίνει.

Τους εξηγείς ότι αφορά υπερήλικα το νούμερο και εχει μείνε χωρίς τηλέφωνο και παλι σου λενε καταλαβαίνω σε καλούμε πισω και τις γνωστές μπουρδες.

Δεν πειράζει αυτοι θα χασουν .

Τους βάζω μεσα και γουστάρω γιατι ειναι xxxxx.

Edited by Vasileios
προσωπικοί χαρακτηρισμοί διαγράφτηκαν.
Link to comment
Share on other sites

MEINE AΣΦAΛHΣ ΣTO ΣΠITI KANONTAΣ ANANEΩΣH EΔΩ https://tinyurl.com/myF2G-Topup K ΠAPE ΔΩPO 500Λ ΠPOΣ OΛOYΣ K 2GB ΓIA 30 HMEPEΣ (AΠO 12€ ANANEΩΣH ΣTIΣ EΠOMENEΣ 2 HMEPEΣ)! ΓIA NA MH ΛAMBANEIΣ ΠPOΣΦOPEΣ MΠEΣ EΔΩ bit.ly/WIND-epikoinonia

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

MOΛIΣ AΠEKTHΣEΣ 500Λ ΠPOΣ OΛOYΣ KAI 2GB ME ΔIAPKEIA 30 HMEPEΣ! ENHMEPΩΣH YΠOΛOIΠOY ΣTO http://WWW.F2G.GR, H ΣTO MYF2G APP H TO 1269 (TO ΠAKETO EINAI ΔIAΘEΣIMO ΓIA XPHΣH ENTOΣ EΛΛAΔAΣ)

Link to comment
Share on other sites

Καλή περίπτωση, εφόσον το υπόλοιπο μένει στην κάρτα.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...