Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με 59 λεπτά υπόλοιπο και με βάση τις χρεώσεις τιμοκαταλογου εκτός πακέτων δεν μπορεί να γίνει κλήση, καθώς το υπόλοιπο δεν επαρκεί.

Προφανώς και κάποιοι αγνοούν τις χρεώσεις.

Βασικά αυτό ακριβώς έγραψε ο άνθρωπος, πρωτού σπεύσεις να γράψεις ότι δεν ισχύει.:lol:

 

Ε, καλά δεν έχουμε όλοι φετίχ να απομνημονεύουμε τον τον κατάλογο με τις χρεώσεις, είναι γεγονός αυτό.:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Βασικά αυτό ακριβώς έγραφε ο άνθρωπος, πρωτού σπεύσεις να γράφεις ότι δεν ισχύει.:lol:

 

Ε, καλά δεν έχουμε όλοι φετίχ να απομνημονεύουμε τον τον κατάλογο με τις χρεώσεις, είναι γεγονός αυτό.:rolleyes:

Επομένως και στις άλλες δεν μπορείς να κάνεις κλήση με τόσο υπόλοιπο, δεν συμβαίνει μόνο στη wind αυτό.

Όσο για τον κατάλογο, εφόσον βάσει αυτού γίνεται η συζήτηση, τότε πρέπει να είμαστε ακριβείς.

Edited by p_k

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Επομένως και στις άλλες δεν μπορείς να κάνεις κλήση με τόσο υπόλοιπο, δεν συμβαίνει μόνο στη wind αυτό.

Όσο για τον κατάλογο, εφόσον βάσει αυτού γίνεται η συζήτηση, τότε πρέπει να είμαστε ακριβείς. :lol::lol:

Και εσύ να διαβάσεις ***ακριβώς ***τι γράφει ο άλλος πριν κάνεις σχόλιο ότι δεν ισχύει.... και κρίνεις το τρόπο εκφράσης.... Για δικό σου λάθος....

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Και ο νοών, νοείτω.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς αυτό θα έλεγα και εγώ.. ο νοών νοείτο.. Το ποιος απατεωνίστικα σου μηδενίζει το υπόλοιπο με data χρεώσεις, το ποιος με 0€ δεν σε αφήνει να χρησιμοποιήσεις τα data πακέτα σου, το ποιος με 0€ και 0 data σου δίνει την επιλογή έστω ένα μήνυμα στο fb να μπορέσεις μέσω 0.facebook να στείλεις σε περίπτωση ανάγκης.. Το ποιος είναι συνεργάτης με εταιρεία που έκλεβε ρεύμα και χρέωνε τους πολίτες δήμου..

Ο νοών νοείτο :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μικρή σημασία έχει, αλλά και σε άλλο νουμεράκι που το άφησα με 0,73€ και έκανα μια κλήση για να τα φάω όλα, δεν με αφήνει λέγοντάς μου πως το υπόλοιπο δεν επαρκεί.... :lol:
Link to comment
Share on other sites

Η γελοια wind, οταν λεει οτι το χρηματικο υπολοιπο ληγει στις 12 Απριλιου, εννοει οτι θα ληξει στις 11 Απριλιου. Τοσο εγκυρη.

Στα πακετα οταν λεει οτι ληγει στις 12 Απριλιου θα ληξει στις 00:00 πμ 13 Απριλιου. Στο χρηματικο υπολοιπο αλλαζει?

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς αυτό θα έλεγα και εγώ.. ο νοών νοείτο.. Το ποιος απατεωνίστικα σου μηδενίζει το υπόλοιπο με data χρεώσεις, το ποιος με 0€ δεν σε αφήνει να χρησιμοποιήσεις τα data πακέτα σου, το ποιος με 0€ και 0 data σου δίνει την επιλογή έστω ένα μήνυμα στο fb να μπορέσεις μέσω 0.facebook να στείλεις σε περίπτωση ανάγκης.. Το ποιος είναι συνεργάτης με εταιρεία που έκλεβε ρεύμα και χρέωνε τους πολίτες δήμου..

Ο νοών νοείτο :lol:

Δεν μου κάνει εντύπωση τίποτα.... Για αυτό είναι στην θέση που είναι... η wind και εκεί θα ΜΕΊΝΕΙ.

 

είχα πει παλιότερα ότι δεν θα παρουσιάσει ποτέ υπηρεσία τύπου my Internet μέχρι στιγμής δεν το έχει κάνει.

 

ξέρεις τι είναι 1.20€ από τον κάθε κακομοίρη που δεν θα το πάρει χαμπάρι βάλε και τα. 0. 30 σε κάθε ανανέωση... ΛΕΦΤΆ.... Πολλά λεφτά

 

για παρεχόμενες υπηρεσίες του ανέμου

 

Άσε μερικά άτομα εδώ να σκίζουν τα ρούχα τους για την Wind (τους έχουμε πάρει χαμπάρι ξέρουμε ποια άτομα είναι )

 

το κακό όνομα το έχει φτιάξει μόνο που μερικά άτομα ούτε να το ακούσουν δεν θέλουν από της πικρές εμπειρίες που έχουν.

 

 

η telestet ποτέ δεν πεθαίνει....

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Στα πακετα οταν λεει οτι ληγει στις 12 Απριλιου θα ληξει στις 00:00 πμ 13 Απριλιου. Στο χρηματικο υπολοιπο αλλαζει?
Κι εγω ετσι νομιζα, μεχρι που μηδενιστηκε το υπολοιπο μου σημερσ Με ενημερωσαν λοιπον απο την εξυπηρετηση πελατων οτι το υπολοιπο μηδενιζεται στις 00.01 της ιδιας μερας. Πρακτικα στο τελος της προηγουμενης.

 

Εγω παντως, πολυ ευγενικα τους ενημερωσα οτι οι πολλοι γνωστοι και φιλοι που ειχαν ερθει στην wind, θα της κουνησουν το μαντηλι λιαν συντομως.

 

Εταιρεια της πλακας, με λογικη και πρακτικες μικροαπατεωνα. Κανει το παν για να δυσαρεστησει τους συνδρομητες της. Το εχει ξανακανει και το πληρωσε ακριβα. Ειδε κι επαθε να ξαναμαζεψει πελατες. Δεν ειναι καθε μερα του α Γιαννιου ομως.

 

.....

 

Sent from my Z2 Pro using Tapatalk

Edited by Vasileios
Αφαιρέθηκε προσωπικός χαρακτηρισμός.
Link to comment
Share on other sites

είχα πει παλιότερα ότι δεν θα παρουσιάσει ποτέ υπηρεσία τύπου my Internet μέχρι στιγμής δεν το έχει κάνει. ..

πολύ έξυπνη κίνηση και πελάτες ευχαριστημένους και λεφτακια αρπάζει

από την αγορά πακέτων "νόμιμα κι ωραία"

εννοείτε ότι όποιος πάει από cosmote σε wind και δεν το ξέρει παθαίνει ένα πολιτισμικό σοκ

 

για τους άλλους που λες τους γνωστούς,παντού υπάρχουν

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Και το άλλο που σκέφτηκα, και είναι πραγματικά γελοίο. Μου έχει τύχει αρκετές φορές να έχω κάποιο μικρό ποσό σε μια προπληρωμένη και να το χρησιμοποιώ για μέρος της ανανέωσης που θέλω να κάνω. Πχ 5€ από εκεί και στη συνέχεια 5€ από άλλη κάρτα. Αν το κάνεις αυτό πλέον θα χρεωθείς 0,60€ επιπλέον, συγκριτικά με την απευθείας ανανέωση 10€. Αν δεν είναι ηλίθιο αυτό, δεν ξέρω τι άλλο θα μπορούσε να είναι...

 

Sent from my SM-G930F

Link to comment
Share on other sites

Αν βάλεις 5 και 5 αντί για 10 δεν θα χάσεις μόνο τα επιπλεόν 0,30 , θα χάσεις και τα bonus ανανέωσης που αξίζουν περισσότερο.
Link to comment
Share on other sites

Με το που εληξαν τα 2 gb δωρο του πασχα, ξεχασα να κλεισω τα δεδομενα(τα εκλεισα την αλλη μερα το πρωι) και την επομενη ηρθε μηνυμα οτι με χρεωσαν 1.20 .

Μπηκα με τη μια στο fb και αφου τους εστειλα pm πηγα και στην αναρτηση για το δωρο που ειχαν ανεβασει και τους εκραξα κι εκει δημοσια. Μεσα σε μια ωρα και χωρις πολλα λογια, το ποσο ηταν πισω στη θεση του.

Αν δεν βαλεις τις φωνες δεν γινετε τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Με το που εληξαν τα 2 gb δωρο του πασχα, ξεχασα να κλεισω τα δεδομενα(τα εκλεισα την αλλη μερα το πρωι) και την επομενη ηρθε μηνυμα οτι με χρεωσαν 1.20 .

Μπηκα με τη μια στο fb και αφου τους εστειλα pm πηγα και στην αναρτηση για το δωρο που ειχαν ανεβασει και τους εκραξα κι εκει δημοσια. Μεσα σε μια ωρα και χωρις πολλα λογια, το ποσο ηταν πισω στη θεση του.

Αν δεν βαλεις τις φωνες δεν γινετε τιποτα.

Απορώ γιατί το έχουν ακόμα έτσι. Σβήνει cosmote μετά από πολλά μονοευρα συγκινήθηκαν και έβαλαν κόφτη ίντερνετ μόλις τελειώσουν και τέλος η χρέωση. Πρέπει να το κάνουν και οι υπόλοιποι.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χθες εκανα ανανεωση στη μανα μου..παρατηρησα οτι δεν μπηκε το σωστο ποσο στη καρτα της (φυσικα αφαιρεσα το 12% του φορου). Σε επικοινωνια με τη Wind μου ειπαν κατι που δεν ειχα παρατηρησει (αλλα και ακομη δε το βρηκα πουθενα!!) οτι με καθε ανανεωση απο 29/3 γινεται παρακρατηση 0.30€ . Αυτο ηταν και το ποσο που ελειπε
Αυτό γίνεται εδώ και αρκετό καιρό, το 0,30

 

Στάλθηκε από το LG-D802 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα κάνει μέσω του site ανανέωση 5€ και κράτησε κανονικά 0,30€!!

ανανέωση μεσω σαιτ 5 euro. και σε μενα κράτησε 0,30 μέ PayPal

Edited by strass32
Link to comment
Share on other sites

Απορώ γιατί το έχουν ακόμα έτσι. Σβήνει cosmote μετά από πολλά μονοευρα συγκινήθηκαν και έβαλαν κόφτη ίντερνετ μόλις τελειώσουν και τέλος η χρέωση. Πρέπει να το κάνουν και οι υπόλοιποι.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Γιατί πολύ απλά δεν τους συμφέρει.. Εδω δε σε αφήνουν με 0€ υπόλοιπο να χρησιμοποιήσεις τα αγορασμενα data, τη στιγμή που η κοσμοτε και με 0€ και 0 data δε σου κλεινει τα δεδομένα και μπορείς έστω ένα 0.facebook να μπεις για επικοινωνία..

Ναι ναι ξέρω.. Η δικαιολογία που δεν το κανουν αυτο με τα 0€ και γραφτηκε απο χρηστες εδω μεσα είναι ότι ετσι θα μπορούσαμε θεωρητικά να έχουμε τσαμπα ίντερνετ σαν αυτο που είχε βουιξει ο τοπος από την Cosmote... Λες και δεν υπάρχει τροπος να μην λειτουργεί το τζάμπα.. Ορίστε η πράσινη έκλεισε την τρύπα οχι εις βαρος του καταναλωτή δηλαδή να ελεγαν και αυτοι οτι πλεον πχ με 0.01€ θα έχετε το νετ απο τα πακέτα σας

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γιατί πολύ απλά δεν τους συμφέρει.. Εδω δε σε αφήνουν με 0€ υπόλοιπο να χρησιμοποιήσεις τα αγορασμενα data, τη στιγμή που η κοσμοτε και με 0€ και 0 data δε σου κλεινει τα δεδομένα και μπορείς έστω ένα 0.facebook να μπεις για επικοινωνία..

Ναι ναι ξέρω.. Η δικαιολογία που δεν το κανουν αυτο με τα 0€ και γραφτηκε απο χρηστες εδω μεσα είναι ότι ετσι θα μπορούσαμε θεωρητικά να έχουμε τσαμπα ίντερνετ σαν αυτο που είχε βουιξει ο τοπος από την Cosmote... Λες και δεν υπάρχει τροπος να μην λειτουργεί το τζάμπα.. Ορίστε η πράσινη έκλεισε την τρύπα οχι εις βαρος του καταναλωτή δηλαδή να ελεγαν και αυτοι οτι πλεον πχ με 0.01€ θα έχετε το νετ απο τα πακέτα σας

 

Στάλθηκε από το LEX820 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δηλαδή φίλε μου είναι καλύτερο να γίνονται ρεζίλι στο Facebook και μετά να ξανά δίνουν πίσω το 1 ευρώ? Εγώ με την cosmote και τα μονοευρα ησύχασα. Πολλές φορές την πάτησα παλιότερα και εγώ κάθε φορά που έβαζα Rom ξεχνουσα να βγάλω την κάρτα και πάει το ευρώ. Με το MI internet έχω πάντα ανοιχτά δεδομένα χωρίς να σκέφτομαι αν έχω η όχι. Γενικά η cosmote με τα πάρε μοίρασε καβατζα πάρε δώσε έχει ανέβει πολύ τα τελευταία 2 χρόνια. Αυτό με τα 7.5 το χαμηλότερο πακέτο δεν έπρεπε να γίνει όμως. Ευτυχώς promo4 αλλά λίγοι το έχουμε.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς δεν τους ενοχλεί να γίνουν ρεζίλι μια στο τόσο.. Αφού οι περισσότεροι (ναι δυστυχώς βάζω και εμένα μέσα) δεν θα ασχοληθούν..

Συμφωνούμε ότι και για τους άλλους δεν έπρεπε να γίνει αυτό με τα πακέτα. Αντίστοιχα και στο f2g για κάτι που διαφήμιζαν ως δωρεάν την υπηρεσία που με τις 2 πρώτες 10αρες κάρτες το μήνα, έπαιρνες 300 προς όλους, αποφάσισαν να χρεώνουν αρχικά 1 φορά το χρόνο 5€ και τώρα φτάσαμε 8€ το εξάμηνο.. Ετσι απλά γιατί μπορούν... Γενικά όλοι κάνουν αυξήσεις, επειδή μπορούν.. Προσωπικά δεν τους έκανα την χάρη να τους δώσω το χαράτσι..

Μου ήρθε σήμερα προσφορά μιας και έχω πάνω απο μήνα να βάλω κάρτα.. 500 προς όλους και 50 sms προς όλους με 4.44€.. Στην προ-χαρατσίου εποχή των έξτρα 0.30€ θα μπορούσα να βάλω 5€ κάρτα και έφτανε να ενεργοποιήσω το πακέτο καθως θα μου άφηνε μέσα 4.46 καθαρά.

Τώρα όμως θέλει 6€.. ΠΟΙΟΝ ΚΟΡΟΪΔΕΥΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ ΡΕ WIND?? :mad: Ας πουν καλύτερα 500 προς όλους και 50 sms προς όλους με 5.02€ ώστε να ξέρουμε ότι θέλουμε 6€ για την ενεργοποίηση του πακέτου.. Αλλά βλέπεις το 4.. φαντάζει πιο δελεαστικό ως νούμερο μάλλον..

Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Ουδέποτε χρεώθηκα το 1,20 διότι φροντίζω πριν λήξει το τρέχον πακέτο να βάζω άλλο και όχι κατ' ανάγκη με πολλά χρήματα, μπορείς να χρησιμοποιείς πχ. το Log & Win των 150 mb, τρόποι υπάρχουν.

Αυτό που είναι αδόκιμο, είναι να προσπαθούν κάποιοι να περάσουν μόνο τη δική τους άποψη ως σωστή.

Απόψεις θα υπάρχουν τόσες όσοι και οι άνθρωποι, αυτό είναι το καλό σε έναν διάλογο.

Επίσης είναι προφανές ότι σε κανέναν δεν αρέσουν οι αυξήσεις και ότι όποιος δεν βρίσκει συμφέρον ένα προϊόν ή μια υπηρεσία, πολύ απλά παύει να τα χρησιμοποιεί, δεν τον υποχρεώνει κανένας.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Το κακό με τα 0.30 είναι ότι δεν είναι ανταποδοτικά όπως ήταν στα καταστήματα που σου έδινε 120 προς Wind και Q

 

εμένα προσωπικά με βόλευε γιατί με τα 10€ μου έδινε 300 προς όλους παλιά προσφορά. συν τα παραπάνω με αποτέλεσμα όταν καλούσα προς Wind και Q να τρώει;από αυτά τα λεπτά άρα να έχω και περισσότερο χρόνο ομιλίας

 

 

Τώρα όμως που τα τραβάει και σου δίνει αέρα κοπανιστό είναι πρόκληση... Δεν της κοστίζαν τίποτα τα 120 γιατί απλά είναι προς την ίδια εταιρία...

 

Από την αρχή υπήρχε σχέδιο όταν έβαλαν τα 0.30 στα καταστήματα κάποια στιγμή να κόψουν το bonus και το τερμάτισε όταν αυτά τα 0.30 τα έβαλε και στη online ανανεωση

 

Βαπτίζονται διαχειριστικό τέλος δεν μας χ@@@@@ ρε wind θέλω και εγώ διαχειριστικό τέλος για τα κουμπιά που πατάω να κάνω online ανανέωση...

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εμένα δεν με πειράζει το να πληρώνω 10 ή 20 ευρώ με πειράζει ότι με αυτά τα χρήματα στην υπόλοιπη Ευρώπη παίρνεις πολύ πράμα. Εδώ ακόμα χρεώνουν τον κούκο αϊδονι και έχουμε και την μεγάλη απάτη με τα 3 λεπτα

 

Send by ASUS Zenfone 3 Ultra 6.8" by Tapatalk

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εμένα δεν με πειράζει το να πληρώνω 10 ή 20 ευρώ με πειράζει ότι με αυτά τα χρήματα στην υπόλοιπη Ευρώπη παίρνεις πολύ πράμα. Εδώ ακόμα χρεώνουν τον κούκο αϊδονι και έχουμε και την μεγάλη απάτη με τα 3 λεπτα

 

Send by ASUS Zenfone 3 Ultra 6.8" by Tapatalk

 

Ωραία πάσα του φίλου.

 

Κάνουν αυξήσεις; Ναι. Είναι δικαίωμα της κάθε εταιρείας. Δεν θα το αναλύσω άλλο.

 

Ωστόσο: Η ελάχιστη διάρκεια κλήσης, είναι ο,τι πιο αισχρό και από τους τρεις (πλην Q, Frog). Είναι κλεψιά. Φθηνού επιπέδου πολιτική.

 

Από πού και ως μας χρεώνουν τρία λεπτά κλήση, τη στιγμή που μιλήσαμε 15 δευτερόλεπτα; Θρασύτητα σε όλο της το μεγαλείο.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Ουδέποτε χρεώθηκα το 1,20 διότι φροντίζω πριν λήξει το τρέχον πακέτο να βάζω άλλο και όχι κατ' ανάγκη με πολλά χρήματα, μπορείς να χρησιμοποιείς πχ. το Log & Win των 150 mb, τρόποι υπάρχουν.

 

Φιλε μου το οτι εσυ βαζεις πακετο πριν ληξη αυτο που εχεις, ειναι δικη σου αποφαση και καλα κανεις. Δεν σημαίνει ομως οτι πρεπει να το κανουν και οι αλλοι αυτο. Εμενα ουτε με ενδιαφερει να εχω ανα πασα στιγμη δεδομενα, αλλα ουτε και θελω να ζω μεσα στο αγχος μη ληξουν τα δεδομενα και με χρεωσουν.

Για να ληγουν τα δεδομενα κι εγω να μην εχω βαλει αλλα, σημαίνει οτι προφανως δεν θελω να βαλω. Δεν μπορει λοιπον η Wind και η καθε Wind να μου βαζει με το ετσι θελω. Δεν ειμαι χαζος για να κρινει καποιος αλλος οτι ντε και καλα πρεπει να βαλω πακετο δεδομενων και να μου το επιβαλει.

Και μαλιστα να στο βαζει με απολυτη πονηρια, μιας και σε ειδοποιεί μια μερα μετα , οταν δηλαδη εχουν ληξη τα 50 mb και αρα δεν μπορεις να τα χρησιμοποιησεις.

Εγω ημουν σπιτι , το κινητο ηταν συνδεδεμενο με το Wi Fi , δεν το χρησιμοποιουσα εκεινη την ωρα και καποια στιγμη κατα τη μια το απενεργοποιησα και ειχα ξεχασει να κλεισω τα δεδομενα. Κατι που εκανα την επομενη μερα που ξυπνησα.

Προφανως καποια στιγμη το κινητο εχασε τη συνδεση με το Wi Fi για καποιο διαστημα και βρηκαν την ευκαιρια να με χρεωσουν. Κατι που ετσι κι αλλιως εγινε ασκοπα , μιας και δεν χρησιμοποιουσα το κινητο να πω οτι τουλαχιστον τα καταναλωσα. Αρα με χρεωσαν για κατι που ουτε το ζητησα αλλα ουτε και ειχα τη δυνατοτητα να το χρησιμοποιησω αφου το πληρωσα.

Link to comment
Share on other sites

Η αγαπημένη μας Wind κάνει και το άλλο μαγικό. λέει για παράδειγμα ότι τα δεδομένα λήγουν 11/4 και αν τα χρησιμοποιήσεις 11/4 ώρα 23:57 την επόμενη μέρα θα σε χρεώσουν 1,20 € για χρήση ίντερνετ που δεν έγινε ποτέ . μου έχει συμβεί ήδη τέσσερις φορές και μου έχουν επιστρέψει τα χρήματα πίσω μετά από επικοινωνία που είχα μαζί τους. οταν τους ρώτησα Γιατί συμβαίνει αυτό και πώς μπορώ να το αποφύγω δεν πήρα καμία απάντηση
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...