Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παίδες, επειδή έχει μαζευτεί ένα αρκετά μεγάλο υπόλοιπο στο F2G μου,

 

υπάρχει κάτι άλλο που μπορεί να χρησιμοποιηθεί αυτό το υπόλοιπο; (πχ. σε προσφορές, εκπτώσεις ή αγορά κάποιου πράγματος; )

 

Σημείωση: Το "i Love TV" δε με ενδιαφέρει.

EvEn DeAtH MaY DiE
Link to comment
Share on other sites

Μυνηματα σε ραδιοφωνικούς διαγωνισμούς όπου ίσως να κερδίσεις κάτι
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, επειδή έχει μαζευτεί ένα αρκετά μεγάλο υπόλοιπο στο F2G μου,

 

υπάρχει κάτι άλλο που μπορεί να χρησιμοποιηθεί αυτό το υπόλοιπο; (πχ. σε προσφορές, εκπτώσεις ή αγορά κάποιου πράγματος; )

 

Σημείωση: Το "i Love TV" δε με ενδιαφέρει.

 

Αν δεν βρεις κάτι ενδιαφέρον, στείλε στο χαμόγελο του παιδιού. Από το να χαθούν, καλύτερο είναι. :)

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα πως μπορω να παρω 10gb στην τιμη των 5gb?θελει καποιο κωδικο?ευχαριστω

μεχρι ποτε ισχυει?

 

Έληξε η "προσφορά": Πια μόνο 5 GΒ στην τιμή των 15€. Για 10GB πρέπει να ενεργοποιήσεις 2 πακέτα Absolut Surf, άρα 30€!

 

Κατά την εκτίμηση μου (κρίνοντας την κατά μέσο όρο ποιότητα "παροχής" ΜΒ από τη Wind) η "σωστή" τιμή των 10GB από τη Wind έπρεπε να είναι στα 9€, άντε 10€.

 

Ποτέ δε θα'παιρνα τόσα GB (10GB) στη Wind για χρήση σε όλη την Ελλάδα, εκτός αν τα χρησιμοποιούσα σε μέρος με "εγγυημένο" σήμα!

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, επειδή έχει μαζευτεί ένα αρκετά μεγάλο υπόλοιπο στο F2G μου,

 

υπάρχει κάτι άλλο που μπορεί να χρησιμοποιηθεί αυτό το υπόλοιπο; (πχ. σε προσφορές, εκπτώσεις ή αγορά κάποιου πράγματος; )

 

Σημείωση: Το "i Love TV" δε με ενδιαφέρει.

 

Αν δεν βρεις κάτι ενδιαφέρον, στείλε στο χαμόγελο του παιδιού. Από το να χαθούν, καλύτερο είναι. :)

 

Κι εδώ (Κιβωτός του Κόσμου) μπορείς να στείλεις!;)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω 2 νούμερα f2go.

Στο ένα το παλιό που έχει και την ειδική προσφορά με τα 1500 και τα 300 με την ανανέωση, δεν έχει έρθει ποτέ καμιά άλλη προσφορά, ακόμα και τώρα που το έχω αφήσει αχρησιμοποίητο 5 μήνες.

Στο δεύτερο που δεν έχει τίποτα επάνω κάνανε οι προσφορές παρέλαση Νοέμβρη- Δεκέμβρη μέχρι που ενεργοποίησα αυτή που ανέφερες κι απο τότε δεν ξανάρθε τίποτα.

 

Προχθές μεταφέρθηκα σε f2g μετά απο φορητότητα απο συμβόλαιο απο vodafone. Υπάρχει τρόπος να αποκτήσω τη προσφορά με τα 8€???

Link to comment
Share on other sites

προσπάθησα δυο φορές να κανω διαγραφή απο το free2all αλλα τζίφος...

μίλησα μέσω του chat....

 

καμμια αλλη ιδέα;;;

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Προχθές μεταφέρθηκα σε f2g μετά απο φορητότητα απο συμβόλαιο απο vodafone. Υπάρχει τρόπος να αποκτήσω τη προσφορά με τα 8€???

 

Πολύ δύσκολο... Αν ήθελες καινούργιο αριθμό F2G, έχοντας ήδη ενεργή την προσφορά των 8€ και μένεις Αθήνα, θα μπορούσαμε να σου πούμε που θα βρεις... Εγώ έτσι την πήρα... :rolleyes:

 

Εναλλακτικά, αν βρεις κάποιο γνωστό σου φοιτητή ή που κάνει μεταπτυχιακό και δεν έχει φοιτητικό What's Up ή CU (κάποιο από τα 2), πας και κάνεις φορητότητα στη συγκεκριμένη εταιρία και μετά με μια βεβαίωση σπουδών ή το πάσο του, θα έχεις κι εσύ φοιτητικά πακέτα... Η WIND φοιτητικά ή ειδική προσφορά, μόνο σε νέους συγκεκριμένους αριθμούς δίνει...

Edited by MitsosDaBest13
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν βρεις κάτι ενδιαφέρον, στείλε στο χαμόγελο του παιδιού. Από το να χαθούν, καλύτερο είναι. :)

Είχα 3,5 € υπόλοιπο από τα 10 που μου επέστρεψε η wind σαν bonus κι έστειλα μήνυμα στο χαμόγελο.

Μου κράτησε όμως το κόστος του μηνύματος απ'το κανονικό μου υπόλοιπο και όχι απ'το bonus.

Ήξερα οτι τα 10€ που μου επέστρεψε δεν μπορούν να χρησιμοποιηθούν για αγορά πακέτων, αλλά φαίνεται τελικά πως δεν μπορούν να χρησιμοποιηθούν ούτε για το χαμόγελο.

Ξέρει κανείς αν είναι όντως έτσι;

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς έτσι είναι . Ούτε για πακέτα ούτε για υπηρεσίες.
Link to comment
Share on other sites

Μου έρχεται συχνά η προσφορά "700 ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΜΟΝΟ ΜΕ 7€ ΚΑΙ ΔΙΑΡΚΕΙΑ 30 ΜΕΡΕΣ. ΣΤΕΙΛΕ 15 ΣΤΟ 12410 ΕΩΣ ...".

Αυτή η προσφορά είναι από f2g (wind)? Γιατί έψαξα στο site wind και δεν βρήκα τίποτα για τον αριθμό 12410.

Επίσης ενεργοποιώντας αυτή την προσφορά χάνω κάτι από τις υπάρχουσες υπηερσείες/προσφορές?

Link to comment
Share on other sites

Μου έρχεται συχνά η προσφορά "700 ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΜΟΝΟ ΜΕ 7€ ΚΑΙ ΔΙΑΡΚΕΙΑ 30 ΜΕΡΕΣ. ΣΤΕΙΛΕ 15 ΣΤΟ 12410 ΕΩΣ ...".

Αυτή η προσφορά είναι από f2g (wind)? Γιατί έψαξα στο site wind και δεν βρήκα τίποτα για τον αριθμό 12410.

Επίσης ενεργοποιώντας αυτή την προσφορά χάνω κάτι από τις υπάρχουσες υπηερσείες/προσφορές?

 

Με 4€ (για Wind τα 700΄ όλους) είναι μια "σωστή" προσφορά (στα όρια του άνω ανεκτού).

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6527678#post6527678

Με 7€ (τα 700' όλους για Wind) δεν την ενεργοποίησα ποτέ: Ασύμφορη (για μένα).

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

προσπάθησα δυο φορές να κανω διαγραφή απο το free2all αλλα τζίφος...

μίλησα μέσω του chat....

 

καμμια αλλη ιδέα;;;

 

Μέσω του chat "πέτυχα" ΠΛΗΡΗ διαγραφή από το free2all μέσα σε 1 βδομάδα (7 μέρες) από την αίτησή μου.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6512021#post6512021

Link to comment
Share on other sites

Μου είχε έρθει ανάμεσα στις άλλες και η προσφορά με 3€ για 200' & 1GB για ενεργοποίηση μέχρι χτες. Ξέχασα να το κάνω και είπα να δοκιμάσω σήμερα το πρωί και μου το έδωσε.

Ακόμα ελπίζω για τα 8€ .....:(

 

Για ξανακοίτα το sms "αποκλειστικής προσφοράς"!!:: Σε όλους στέλνουν την ίδια προθεσμία (ΟΟΟΟταν στέλνουν).

Και αυτό που ισχύει αυτή τη στιγμή είναι "Έως 31/1/2016".

 

Ξανακοίτα το sms που σου'στειλε....:D

Link to comment
Share on other sites

Για ξανακοίτα το sms "αποκλειστικής προσφοράς"!!:: Σε όλους στέλνουν την ίδια προθεσμία (ΟΟΟΟταν στέλνουν).

Και αυτό που ισχύει αυτή τη στιγμή είναι "Έως 31/1/2016".

 

Ξανακοίτα το sms που σου'στειλε....:D

Έχεις δίκιο, είπα και εγώ

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε η προσφορά με τα 3€, πάλι καλά....Ακόμα ελπίζω για τα 8€

ανταλλαζουμε; :p

Link to comment
Share on other sites

Με 4€ (για Wind τα 700΄ όλους) είναι μια "σωστή" προσφορά (στα όρια του άνω ανεκτού).

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6527678#post6527678

Με 7€ (τα 700' όλους για Wind) δεν την ενεργοποίησα ποτέ: Ασύμφορη (για μένα).

 

----- προσθήκη μηνύματος 12 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Μέσω του chat "πέτυχα" ΠΛΗΡΗ διαγραφή από το free2all μέσα σε 1 βδομάδα (7 μέρες) από την αίτησή μου.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6512021#post6512021

έκανε εφτα μέρες;;; , οπότε έχω ακόμα ελπίδες.... ας κάνω υπομονή :D

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Μου έρχεται συχνά η προσφορά "700 ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΜΟΝΟ ΜΕ 7€ ΚΑΙ ΔΙΑΡΚΕΙΑ 30 ΜΕΡΕΣ. ΣΤΕΙΛΕ 15 ΣΤΟ 12410 ΕΩΣ ...".

Αυτή η προσφορά είναι από f2g (wind)? Γιατί έψαξα στο site wind και δεν βρήκα τίποτα για τον αριθμό 12410.

Επίσης ενεργοποιώντας αυτή την προσφορά χάνω κάτι από τις υπάρχουσες υπηερσείες/προσφορές?

Με 7€ (τα 700' όλους για Wind) δεν την ενεργοποίησα ποτέ: Ασύμφορη (για μένα).

Αυτό που ρωτάω είναι αν το 12410 είναι της Wind. Και αν αυτή η προσφορά υπάρχει περίπτωση να ακυρώσει κάποια άλλη υπηρεσία/προσφορά ή αν κρύβει κάτι άλλο.

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα και καλό μήνα.

ένας φίλος μου παλιότερα κάτι μου είχε πει για κάποιο Wind club, στέλνεις ένα μήνυμα από το κινητό, γίνεσαι μέλος, και κάθε φορά που κάνεις ανανέωση κερδίζεις πόντους.

ξέρει κανείς κάτι γι αυτό το club; είχα στείλει SMS παλιότερα, από την προηγούμενη συσκευή μου, είχα γίνει μέλος, αλλά από τότε καμία ειδοποίηση/ενημέρωση.

θα ήθελα να μάθω αν ξέρει κανείς κάτι γι αυτό το club, καθώς και αν υπάρχει κάποιο όφελος ουσιαστικό (θυμάμαι ότι μου είχε πει ότι μέχρι και συσκευή μπορείς να πάρεις τζάμπα) ή κάποιος τρόπος να παρακολουθώ τους πόντους και πώς μπορώ να τους χρησιμοποιήσω.

ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Που βρίσκουμε πληροφορίες για αυτό;

 

https://www.wind.gr/gr/f2g/upostirixi/faq/

Σ αυτο το λινκ (ειναι μετα τη μέση),με δωρεαν κλήση στο 1263 και επίσης υπάρχει αντίστοιχο νήμα εδω στα καρτοκινητά της Wind

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...