Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλήμερα μετά από μερικούς μήνες αποχής:p

 

1. Ισχύει ακόμα το 0,10€/1' για τους F2G2; Ελάχιστη χρέωση το 1';

(προεπιλεγμένο να έχεις τα 300' προς όλους με >10€ ανανέωση χωρίς να μπορείς να διαλέξεις το internet)

 

2. Η υπηρεσία TWIN είναι τελικά μόνο για συμβόλαια; Πληρώνεις τα 3,05€ κάθε μήνα πάγιο;

Αν και λίγο :offtopic: , υπηρεσία TWIN για καρτοκινητά σε Vodafone ή Cosmote υπάρχει;

 

3. Το φοιτητικό γίνεται πλέον και σε παλιά νούμερα ή ακόμα ισχύει μόνο για νέες ενεργοποιήσεις; Και μέχρι πότε έχει ισχύ; Μέχρι να λήξει η ισχύς ειδικού εισιτηρίου;

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Mπορείτε να μου πείτε πως γίνεται η χρέωση στο blender? Πχ αν καταναλώσω 100MB πόσα λεπτά ομιλίας μου κόβει?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Mπορείτε να μου πείτε πως γίνεται η χρέωση στο blender? Πχ αν καταναλώσω 100MB πόσα λεπτά ομιλίας μου κόβει?

 

Το 1/5 δηλαδή 40΄. Το καλύτερο πακέτο που υπάρχει στην κινητή!!!

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Το 1/5 δηλαδή 40΄. Το καλύτερο πακέτο που υπάρχει στην κινητή!!!

 

Αν και το είχα υποτιμήσει λίγο στην αρχή, όντως είναι πολύ βολικό. Έχεις και internet σε περίπτωση που χρειαστείς, αλλά και sms. Το ενεργοποίησα για πρώτη φορά αυτόν το μήνα με το σκεφτικό, επειδή είχα ενεργοποιήσει τα δεδομένα λόγω προσφοράς 1GB με ανανέωση 10€, όταν θα έληγαν είχα τον φόβο μήπως και αρχίσουν πάλι οι γνωστές χρεώσεις για daily internet χωρίς να έχω κάνει χρήση. Έτσι μπορώ να έχω το κεφάλι μου ήσυχο και μέσω της εφαρμογής ελέγχω το υπόλοιπο ανά πάσα στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να παραθέσω ένα bug να το πώ; σχετικά με την χρονική διάρκεια του lucky day. Στο newsletter μέσω email που μου έρχεται χρονική διάρκεια είναι μέχρι τα μεσάνυχτα της ημέρας της προσφοράς, ενώ στη σελίδα του F2G για το lucky day είναι μέχρι την επόμενη μέρα τις 09:00 το πρωί της επόμενης. Π.χ.
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

για τον φίλο που ρώτησε.... twin για Vodafone καρτοκινητα υπάρχει, και έχω εδώ και μερικούς μήνες....

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Έκανα χτες ανανέωση και ενώ είμαι εντός πακέτου προς όλους + data μου έφαγε 2 ευρώ... Τους έγραψα στο Facebook... Τι παίζει τα δίνουν πίσω;; τι άλλη διαδικασία υπάρχει;
Link to comment
Share on other sites

Έκανα χτες ανανέωση και ενώ είμαι εντός πακέτου προς όλους + data μου έφαγε 2 ευρώ... Τους έγραψα στο Facebook... Τι παίζει τα δίνουν πίσω;; τι άλλη διαδικασία υπάρχει;

 

Ισως στα δωσουν αν ειναι λαθος χρεωση, αλλα θα σε σκασουν πρωτα

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να παραθέσω ένα bug να το πώ; σχετικά με την χρονική διάρκεια του lucky day. Στο newsletter μέσω email που μου έρχεται χρονική διάρκεια είναι μέχρι τα μεσάνυχτα της ημέρας της προσφοράς, ενώ στη σελίδα του F2G για το lucky day είναι μέχρι την επόμενη μέρα τις 09:00 το πρωί της επόμενης. Π.χ.

 

Όντως έχεις δίκιο, πάντως σαν προσφορά το +200' απλά τα σπάει

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Έκανα φορητοτητα στην WIND την δευτέρα, απο τότε καμιά ενημέρωση αν εγκρίθηκε η οχι!! Να πάρω τηλ η να περάσω απο το καταστήμα? Καρτα sim εχω πάρει, άλλα το παλιό δίκτυο δουλεύει ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

ρε παλικάρια επειδή έχω καιρό να ανανεώσω, τι δίνει τώρα με 10 ευρώ αν τα βάλεις με paypal;

ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

ρε παλικάρια επειδή έχω καιρό να ανανεώσω, τι δίνει τώρα με 10 ευρώ αν τα βάλεις με paypal;

ευχαριστώ.

στην αδερφή μου έδωσε 1 γιγα δεδομένα ....

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

ρε παλικάρια επειδή έχω καιρό να ανανεώσω, τι δίνει τώρα με 10 ευρώ αν τα βάλεις με paypal;

ευχαριστώ.

http://www.wind.gr/gr/f2g/upiresies/ananeosi-hronou-omilias/online-ananeosi-hronou-omilias/

Link to comment
Share on other sites

Έκανα φορητότητα δύο νούμερα στην Wind από την Vodafone και πραγματικά είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος.

Οι παρατηρήσεις μου:

1. Καλύτερη κάλυψη! Με την Vodafone και καλά είχα 4G αλλά στο 70% των περιπτώσεων που χρειαζόμουν το internet έπρεπε να κλειδώσω χειροκίνητα το 3G γιατί από μόνο του έπιανε G.

2. Προσφορές απίστευτες!

3. Σοβαρή εφαρμογή για το κινητό.

Συνηθίζεται να γράφουμε τα άσχημα σε forum αλλά θεωρώ ότι έπρεπε να μοιραστώ την άριστη εμπειρία μου.

Link to comment
Share on other sites

έλεος ρε wind......

βάζω κάρτα 10 € προχτές, μου δίνει 1gb , τώρα πριν λίγο μου σκάει μηνυμα ΄΄ σου κάναμε δώρο 60' προς όλα τα σταθερά και κινητά΄΄ .

Εχει καταντήσει αηδία:D:D:D λέμε

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

έλεος ρε wind......

βάζω κάρτα 10 € προχτές, μου δίνει 1gb , τώρα πριν λίγο μου σκάει μηνυμα ΄΄ σου κάναμε δώρο 60' προς όλα τα σταθερά και κινητά΄΄ .

Εχει καταντήσει αηδία:D:D:D λέμε

Εγω αν ημουν στη θεση σου θα ειχα αλλαξει εταιρεια.. Ακου Wind....

Edited by aenaos15

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποίησα τη Δευτέρα ένα πακέτο blender και εχτές το log n win 20 λεπτά προς όλους.

Παρόλα αυτά εξακολουθεί να χρεώνεται το υπόλοιπο του blender, ενώ τα 20 λεπτά παραμένουν.

Τι λογική είναι αυτή; Καταργούν δηλ στην πράξη τα log n win δώρα όταν χρησιμοποιείς το blender;

Με το πακέτο των 200 λεπτών προς όλους δεν συνέβαινε κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

έλεος ρε wind......

βάζω κάρτα 10 € προχτές, μου δίνει 1gb , τώρα πριν λίγο μου σκάει μηνυμα ΄΄ σου κάναμε δώρο 60' προς όλα τα σταθερά και κινητά΄΄ .

Εχει καταντήσει αηδία:D:D:D λέμε

Απάπα! χάλια, μα να σου κάνουν τέτοια πράγματα; Καταγγελεία τώρα! :p:p:p

Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποίησα τη Δευτέρα ένα πακέτο blender και εχτές το log n win 20 λεπτά προς όλους.

 

Παρόλα αυτά εξακολουθεί να χρεώνεται το υπόλοιπο του blender, ενώ τα 20 λεπτά παραμένουν.

 

Τι λογική είναι αυτή; Καταργούν δηλ στην πράξη τα log n win δώρα όταν χρησιμοποιείς το blender;

 

Με το πακέτο των 200 λεπτών προς όλους δεν συνέβαινε κάτι τέτοιο.

 

 

Ενημέρωσε τους να το κοιτάξουν. Και σε εμένα ειχε συμβεί.

Μάλιστα τωρα τελευταία, πήρα log n win data και η εφαρμογή αφαιρεί απο το πακέτο το οποίο λήγει και νωρίτερα. Απο το δώρο.

It's nice to be important, but it's more important to be nice...
Link to comment
Share on other sites

Μια φίλη μου σκεφτεται να κάνει φορητοτητα από συμβόλαιο κοσμοτε σε f2g ή q. Έχει καμία διαφορά (από θέμα bonus λεπτών κλπ) αν η αίτηση φορητοτητας γίνει online ή σε κατάστημα? ?
Link to comment
Share on other sites

Το 1GB με 10€ ανανέωση το δίνουν ακόμα?

http://www.wind.gr/gr/f2g/upiresies/ananeosi-hronou-omilias/online-ananeosi-hronou-omilias/

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Αγορασα ενα ταμπλετ και σκεφτομαι τι καρτα να του βαλω. Νομιζω f2g θα ηταν οτι καλυτερο γτ θα στελνω απο το βασικο μου νουμερο το logwin αλλα με προβληματιζει το οτι οταν πραγματικα το χρειαστω εκτος σπιτιου πχ διακοπες εκτος αττικης δεν θα εχει σημα.

 

oftopic: Ενα κακο νεο για εμας της wind... Δυστυχως διαβασα σε αρθρο οτι αφου προχωρησει η εξαγορα της forthnet απο vodafone και wind το αμεσως επομενο βημα της vodafone ειναι η εξαγορα της wind αφου ποια υπαρχει και 4η εταιρια και μπορει να προχωρησει η εξαγορα γιατι θα μεινουν παλι 3 εταιριες..... Νομιζω βγηκε σαν 4ος παικτης στην αγορα σε συμφωνια με τη vodafone και wind μονο και μονο για να προχωρησει η ενωση των 2 εταιριων που ειχε μπλοκαριστει για ανταγωνιστικους λογους.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...