Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μου ήρθε σήμερα το εξής μήνυμα: "ΔIΠΛAΣIA AΞIA ΣTHN 1H ANANEΩΣH ΠOY ΘA KANEIΣ AΠO 10€ (IΣXYEI MEXPI 29 ΣEΠTEMBPIOY)! O EΠIΠΛEON XPONOΣ ΔIAPKEI 30 MEPEΣ K ΔEN XPHΣIMOΠOIEITAI ΓIA AΓOPA ΠAKETΩN"

 

δηλαδή εγώ που έχω ήδη ενεργοποιημένο πακέτο με λεπτά προς όλους αν πάρω τον διπλασιασμό θα πάει τζάμπα λογικά;

 

:lol: Γι αυτό δίνουν δώρο. Γιατί έχεις ενεργοποιημένο πακέτο.. :ninja: Δώρο άδωρο βασικά. Τα 10€ θέλουν αυτοί και πάρε δώρα, αφού συνήθως τα δώρα πάνε στο βρόντο. :mad:

Άμα γίνεις κυνηγός αυτών των δώρων της wind του στυλ βάλε και πάρε, τότε μόλις την πάτησες..

http://img19.imageshack.us/img19/126/nokialumia710.jpg
Link to comment
Share on other sites

:lol: Γι αυτό δίνουν δώρο. Γιατί έχεις ενεργοποιημένο πακέτο.. :ninja: Δώρο άδωρο βασικά. Τα 10€ θέλουν αυτοί και πάρε δώρα, αφού συνήθως τα δώρα πάνε στο βρόντο. :mad:

Άμα γίνεις κυνηγός αυτών των δώρων της wind του στυλ βάλε και πάρε, τότε μόλις την πάτησες..

 

Εντάξει το να βάζει κάθε φορά την τρέχουσα προσφορά δεν αξίζει, άσε που τι να τις κάνεις τόσες παροχές, πραγματικά! Αλλά πολλές φορές είναι αρκετά συμφέρουσες.

Link to comment
Share on other sites

το πότε λήγει το υπόλοιπο των χρημάτων που είναι μέσα στην κάρτα το λέει στο widget.το πότε λήγει το νούμερο εάν δεν κάνεις καμιά κίνηση/ανανέωση που το βλέπουμε;
Link to comment
Share on other sites

το πότε λήγει το υπόλοιπο των χρημάτων που είναι μέσα στην κάρτα το λέει στο widget.το πότε λήγει το νούμερο εάν δεν κάνεις καμιά κίνηση/ανανέωση που το βλέπουμε;

το λέει η εφαρμογή....

ανοίγει και από το widget αν πατήσεις πάνω αριστερά εκεί που λέει f2g

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

παίδες

 

στην μάνα μου ανανέωσα 21 Ιουνίου το κινητό της και σήμερα της έστειλα 20 λεπτά λονγκ ιν μπόνους....όλα μια χαρά

 

Στο δικό σου ,απο εκεί που έστειλες το bonus ,πότε ανανέωσες;

Link to comment
Share on other sites

Με 10€ ή παραπάνω απο 10€ ώστε με την αφαίρεση φόρου να μείνουν τουλάχιστον 10 στην κάρτα;

Link to comment
Share on other sites

το λέει η εφαρμογή....

ανοίγει και από το widget αν πατήσεις πάνω αριστερά εκεί που λέει f2g

η εφαρμογή λέει ποτέ χάνεις τα χρήματα που έχεις μέσα. Αυτό είναι και το πότε σβήνει και το νούμερο;

Link to comment
Share on other sites

Με 10€ ή παραπάνω απο 10€ ώστε με την αφαίρεση φόρου να μείνουν τουλάχιστον 10 στην κάρτα;

 

με 10 ευρω ακριβως.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

η εφαρμογή λέει ποτέ χάνεις τα χρήματα που έχεις μέσα. Αυτό είναι και το πότε σβήνει και το νούμερο;

 

Χάνεις τον αριθμό ένα μήνα μετά τη λήξη του ποσού, εάν δεν ανανεώσεις.

Edited by makap
Link to comment
Share on other sites

Στο δικό σου ,απο εκεί που έστειλες το bonus ,πότε ανανέωσες;

πρόσφατα.....

 

υγ.... το νούμερο δεν το χάνεις εύκολα, ακόμα και αν απόσυνδεθεί από το δίκτυο μπορείς να ζητήσεις να στο ξανασυνδεσουν..... έχει τύχη να ζητήσω επνασυνδεσει αριθμού που είχε λήξει πριν ένα χρόνο και να μου τον ξανασυνδεσουν.....

Edited by HEO

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

η εφαρμογή λέει ποτέ χάνεις τα χρήματα που έχεις μέσα. Αυτό είναι και το πότε σβήνει και το νούμερο;

Το νούμερο σβήνει 7 μήνες μετά από την ημερομηνία λήξης του υπολοίπου ή με άλλα λόγια 13 μήνες μετά την τελευταία ανανέωση.

Link to comment
Share on other sites

Μα το λέει ξεκάθα πλέον

http://manz.tk/uploads/1ad2a.jpg

 

πάντα αυτό έγραφε ακόμα κι όταν όλοι είχαμε διαπιστώσει ότι είναι 3μηνο

Cats are like Music:

It's foolish to try to explain their worth

to those who don't appreciate them :kitty:

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως εκανα ανανεωση τελη ιουνιου 6 ευρω και επειδη μου βαζουν 120 λεπτα το μηνα δεν εχω ξαναβαλει, αλλα εδω και πολλες εβδομαδες -σιγουρα πανω απο 4- παιρνω το δωρο των 300μβ απο το

f2g apk

Link to comment
Share on other sites

Το νούμερο σβήνει 7 μήνες μετά από την ημερομηνία λήξης του υπολοίπου ή με άλλα λόγια 13 μήνες μετά την τελευταία ανανέωση.

μπορείς να το ζητήσεις να στο ενεργοποιησουν και μετά τους 7 μήνες..

 

το έχω δοκίμασει, φτάνει να πέσεις σε καλό υπάλληλο....

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και σε μένα με μήνυμα αυτή η προσφορά. 700 λεπτά προς όλους με 7 ευρω λέει. Είναι μόνο για εκείνους που θα λάβουν το μηνυμα; Υπάρχει περίπτωση να επηρεάσει το bonus 300 λεπτά με κάθε ανανέωση με 10 ευρω;
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε και σε μένα με μήνυμα αυτή η προσφορά. 700 λεπτά προς όλους με 7 ευρω λέει. Είναι μόνο για εκείνους που θα λάβουν το μηνυμα; Υπάρχει περίπτωση να επηρεάσει το bonus 300 λεπτά με κάθε ανανέωση με 10 ευρω;

 

Ήρθε και σε μένα το μήνυμα αυτό και με προβλημάτισε λίγο μήπως έτσι χάσω την προσφορά με τα 300 λεπτά. Έχω και εγώ αυτή την απορία, αλλά μάλλον δε νομίζω να επηρεάσει την προσφορά η ενεργοποίηση του.

Link to comment
Share on other sites

Μα το λέει ξεκάθα πλέον

http://manz.tk/uploads/1ad2a.jpg

 

πάντα το ιδιο ελεγε, αλλα δεν ισχυε στην πραξη

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια λόγω ταξιδιού στο εξωτερικο θα ηθελα να ξέρω αν μπορω να χρησιμοποιο τα data του τηλεφώνου? τωρα που ειναι και 1 g
Link to comment
Share on other sites

πάντα αυτό έγραφε ακόμα κι όταν όλοι είχαμε διαπιστώσει ότι είναι 3μηνο

 

Με ανανέωση στις 15/8 δε μου δίνει log n win, φαίνεται ότι έκοψαν πλέον το τρίμηνο

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...