Jump to content

Τα πάντα για τo FREE2GO καρτοκινητό της Nova


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πολύ ώραίο όλο αυτό που συζητάτε, και καταλαβαίνω το σκεπτικό σας, για απενεργοποίηση και επανενεργοποίησει του αριθμού σας στο f2g ώστε να θεωρήθεί καινούργια σύνδεση και να πάρει το νούμερο και τα 15Gb (εκτός των 1000 λεπτών ομιλίας) της προσφοράς με σταθερό μαζί, αλλά δεν είναι απαραίτητο ότι η Nova θα την θεωρήσει νέα σύνδεση αφού δεν έρχεται το νούμερο από αλλή εταιρεία. Σε αυτήν ήταν πριν, σε αυτήν έρχεται κατευθείαν με την ενεργοποιήση. Μακάρι να είναι έτσι όπως τα λέτε. Αξίζει κάποιος να το προσπαθήσει.  

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, damianos said:

Ωραία τα λες και ακόμα πιο ωραία τα γράφεις.... 

Το θέμα είναι το ανεκπαίδευτο προσωπικό σύν το μηδενικό έσοδο για το κατάστημα....😉

(1234 λεγόταν οι εσωτερική γραμμή των καταστημάτων κ την κατάργησαν το 2009 εάν θυμάμαι καλά με το σημερινό αποτέλεσμα φυσικά, το 1260 σου έλεγε πήγαινε από κατάστημα wind κ στο κατάστημα σου έλεγαν κάλεσε 1260...🤬 αληθινή ιστορία)

Σωστή η παρατήρηση σου. 

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, opmgls said:

Πολύ ώραίο όλο αυτό που συζητάτε, και καταλαβαίνω το σκεπτικό σας, για απενεργοποίηση και επανενεργοποίησει του αριθμού σας στο f2g ώστε να θεωρήθεί καινούργια σύνδεση και να πάρει το νούμερο και τα 15Gb (εκτός των 1000 λεπτών ομιλίας) της προσφοράς με σταθερό μαζί, αλλά δεν είναι απαραίτητο ότι η Nova θα την θεωρήσει νέα σύνδεση αφού δεν έρχεται το νούμερο από αλλή εταιρεία. Σε αυτήν ήταν πριν, σε αυτήν έρχεται κατευθείαν με την ενεργοποιήση. Μακάρι να είναι έτσι όπως τα λέτε. Αξίζει κάποιος να το προσπαθήσει.  

Το κριτήριο για να πάρεις και τα 15GB είναι ο αριθμός σου να έχει ενεργοποιηθεί μετά τις 14/04/2024, όχι να έχει γίνει φορητότητα ή να είναι ένα σύνδεση. Άρα θεωρητικά η απενεργοποίηση -ενεργοποίηση καλύπτει, με βάση αυτή την ερμηνεία.

Όπως έχουμε ξαναπεί βέβαια αν δεν δοκιμαστεί στην πράξη δεν είναι γκαραντι.

9 ώρες πριν, hercoulis said:

Δεν πάμε καλά, με αυτά που διαβάζουμε εδώ..

Δε μπορεί βρε παιδιά, ο υπεύθυνος θα έχει μια γραμμή αλλά όχι οι υπάλληλοι.

Μα το όλο νόημα της εσωτερικής γραμμής είναι τα καταστήματα να συνδέονται απευθείας χωρίς καθυστέρηση με κάποιον που μπορεί να δώσει απαντήσεις γρήγορα.

Εγώ προσωπικά ξέρω ότι στη Νόβα ότι και να κάνεις θα πρέπει να έχεις υπομονή. Όμως ένιωσα άσχημα όταν η υπάλληλος αναγκάστηκε να πάρει τηλέφωνο στο 13800, να μιλάει στο αυτοματοποιημένο για να την συνδέσουν, και μετά να περιμένει στην αναμονή κι εγώ να κάνω ότι κοιτάω τα αξεσουάρ που είχαν στημένα για να μην υπάρχει ακόμη μεγαλύτερη αμηχανία. Αν ήμουν στη θέση της θα ντρεπόμουν που η εταιρεία δε δίνει ούτε στοιχειώδη υποστήριξη στα καταστήματα.

Μια άλλη φορά χάλασε ξαφνικά ο εκτυπωτής και δε μπορούσαν να εξυπηρετήσουν κανέναν και ο κόσμος δυσανασχετουσε ότι οι υπάλληλοι είναι άχρηστοι, ενώ στην πραγματικότητα η εταιρία τσιγκουνευεται να έχει έναν δεύτερο εκτυπωτή σε κάθε κατάστημα ώστε να εξυπηρετούνται οι πελάτες μέχρι να φτιαχτεί ο πρώτος.

Μετά μας πείραζε το δημόσιο 

9 ώρες πριν, hercoulis said:

Δεν πάμε καλά, με αυτά που διαβάζουμε εδώ..

Δε μπορεί βρε παιδιά, ο υπεύθυνος θα έχει μια γραμμή αλλά όχι οι υπάλληλοι.

Μα το όλο νόημα της εσωτερικής γραμμής είναι τα καταστήματα να συνδέονται απευθείας χωρίς καθυστέρηση με κάποιον που μπορεί να δώσει απαντήσεις γρήγορα. Το να έχει ο υπεύθυνος μια εσωτερική γραμμή αλλά να μην μπορούν να τη χρησιμοποιήσουν οι υπάλληλοι δεν είναι λογικό.

Εγώ προσωπικά ξέρω ότι στη Νόβα ότι και να κάνεις θα πρέπει να έχεις υπομονή. Όμως ένιωσα άσχημα όταν η υπάλληλος αναγκάστηκε να πάρει τηλέφωνο στο 13800, να μιλάει στο αυτοματοποιημένο για να την συνδέσουν, και μετά να περιμένει στην αναμονή κι εγώ να κάνω ότι κοιτάω τα αξεσουάρ που είχαν στημένα για να μην υπάρχει ακόμη μεγαλύτερη αμηχανία. Αν ήμουν στη θέση της θα ντρεπόμουν που η εταιρεία δε δίνει ούτε στοιχειώδη υποστήριξη στα καταστήματα.

Μια άλλη φορά χάλασε ξαφνικά ο εκτυπωτής και δε μπορούσαν να εξυπηρετήσουν κανέναν και ο κόσμος δυσανασχετουσε ότι οι υπάλληλοι είναι άχρηστοι, ενώ στην πραγματικότητα η εταιρία τσιγκουνευεται να έχει έναν δεύτερο εκτυπωτή σε κάθε κατάστημα ώστε να εξυπηρετούνται οι πελάτες μέχρι να φτιαχτεί ο πρώτος.

Μετά μας πείραζε το δημόσιο 

Edited by gpapas640
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. H online ταυτοποίηση ξέρετε πόσο διαρκεί; Παρέλαβα Τετάρτη sim, ξεκινησα τη διαδικασία, την Πέμπτη πρωί ήρθε το email για την υπεύθυνη δήλωση με τα στοιχεία προσυμπληρωμένα και απο τότε ούτε φωνή ούτε ακρόαση. Την Πέμπτη μου είπαν απ το τσατ οτι θα γίνει Παρασκευή και την Παρασκευή μεχρι το τέλος της ημέρας η το πολύ Δευτέρα.

Εντωμεταξύ από την Τετάρτη με έχουν πάρει για ανανέωση πανω απο 5 τηλέφωνα. (Έχω vdsl που έχει λήξει το συμβόλαιο)

Edited by Bax
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, gpapas640 said:

Το κριτήριο για να πάρεις και τα 15GB είναι ο αριθμός σου να έχει ενεργοποιηθεί μετά τις 14/04/2024, όχι να έχει γίνει φορητότητα ή να είναι ένα σύνδεση. Άρα θεωρητικά η απενεργοποίηση -ενεργοποίηση καλύπτει, με βάση αυτή την ερμηνεία.

Όπως έχουμε ξαναπεί βέβαια αν δεν δοκιμαστεί στην πράξη δεν είναι γκαραντι.

Μα το όλο νόημα της εσωτερικής γραμμής είναι τα καταστήματα να συνδέονται απευθείας χωρίς καθυστέρηση με κάποιον που μπορεί να δώσει απαντήσεις γρήγορα.

Εγώ προσωπικά ξέρω ότι στη Νόβα ότι και να κάνεις θα πρέπει να έχεις υπομονή. Όμως ένιωσα άσχημα όταν η υπάλληλος αναγκάστηκε να πάρει τηλέφωνο στο 13800, να μιλάει στο αυτοματοποιημένο για να την συνδέσουν, και μετά να περιμένει στην αναμονή κι εγώ να κάνω ότι κοιτάω τα αξεσουάρ που είχαν στημένα για να μην υπάρχει ακόμη μεγαλύτερη αμηχανία. Αν ήμουν στη θέση της θα ντρεπόμουν που η εταιρεία δε δίνει ούτε στοιχειώδη υποστήριξη στα καταστήματα.

Μια άλλη φορά χάλασε ξαφνικά ο εκτυπωτής και δε μπορούσαν να εξυπηρετήσουν κανέναν και ο κόσμος δυσανασχετουσε ότι οι υπάλληλοι είναι άχρηστοι, ενώ στην πραγματικότητα η εταιρία τσιγκουνευεται να έχει έναν δεύτερο εκτυπωτή σε κάθε κατάστημα ώστε να εξυπηρετούνται οι πελάτες μέχρι να φτιαχτεί ο πρώτος.

Μετά μας πείραζε το δημόσιο 

Μα το όλο νόημα της εσωτερικής γραμμής είναι τα καταστήματα να συνδέονται απευθείας χωρίς καθυστέρηση με κάποιον που μπορεί να δώσει απαντήσεις γρήγορα. Το να έχει ο υπεύθυνος μια εσωτερική γραμμή αλλά να μην μπορούν να τη χρησιμοποιήσουν οι υπάλληλοι δεν είναι λογικό.

Εγώ προσωπικά ξέρω ότι στη Νόβα ότι και να κάνεις θα πρέπει να έχεις υπομονή. Όμως ένιωσα άσχημα όταν η υπάλληλος αναγκάστηκε να πάρει τηλέφωνο στο 13800, να μιλάει στο αυτοματοποιημένο για να την συνδέσουν, και μετά να περιμένει στην αναμονή κι εγώ να κάνω ότι κοιτάω τα αξεσουάρ που είχαν στημένα για να μην υπάρχει ακόμη μεγαλύτερη αμηχανία. Αν ήμουν στη θέση της θα ντρεπόμουν που η εταιρεία δε δίνει ούτε στοιχειώδη υποστήριξη στα καταστήματα.

Μια άλλη φορά χάλασε ξαφνικά ο εκτυπωτής και δε μπορούσαν να εξυπηρετήσουν κανέναν και ο κόσμος δυσανασχετουσε ότι οι υπάλληλοι είναι άχρηστοι, ενώ στην πραγματικότητα η εταιρία τσιγκουνευεται να έχει έναν δεύτερο εκτυπωτή σε κάθε κατάστημα ώστε να εξυπηρετούνται οι πελάτες μέχρι να φτιαχτεί ο πρώτος.

Μετά μας πείραζε το δημόσιο 

Κατευθείαν στον Σταθόπουλο πρέπει να πάει η αναφορά σου! Άντε στον Γεωργιόπουλο μπας και γίνει κάτι. Αλλιώς μην περιμένεις! 

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, Chrischal1908 said:

Κατευθείαν στον Σταθόπουλο πρέπει να πάει η αναφορά σου! Άντε στον Γεωργιόπουλο μπας και γίνει κάτι. Αλλιώς μην περιμένεις! 

Ναι καλά, λες και δε τα ξέρουν. 

Link to comment
Share on other sites

250GB + 1000 ΛEΠTA ΠPOΣ OΛOYΣ ΓIA 30 HMEPEΣ MONO ME 7€! ΣTEIΛE UD ΣTO 12410 H ENEPΓOΠOIHΣE TO ΣTO FREE2GO APP f2g.gr/f2gcampn MEXPI KAI 12/8! ΓIA NA MHN ΛAMBANEIΣ ΠPOΣΦOPEΣ MΠEΣ EΔΩ nvgr.gr/epik

On 27/7/2024 at 11:52 ΜΜ, gpapas640 said:

Το κριτήριο για να πάρεις και τα 15GB είναι ο αριθμός σου να έχει ενεργοποιηθεί μετά τις 14/04/2024, όχι να έχει γίνει φορητότητα ή να είναι ένα σύνδεση. Άρα θεωρητικά η απενεργοποίηση -ενεργοποίηση καλύπτει, με βάση αυτή την ερμηνεία.

Η επίσημη απάντηση από την εξυπηρέτηση πελατών Νόβα:

H YΠHPEΣIA Buy More ΠOY ΠPOΣΦEPEI 1000 ΠPOΣ OΛOYΣ KAI 15GB EINAI ΔIAΘEΣIMH MONO ΓIA NEEΣ ENEPΓOΠOIHΣEIΣ KAI ΦOPHTOTHTEΣ KAPTOKINHTHΣ. ΠAPAMENOYME ΠANTA ΣTH ΔIAΘEΣH ΣOY!

Το ακριβώς αντίθετο δηλαδή από ότι γράφεται....

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, damianos said:

250GB + 1000 ΛEΠTA ΠPOΣ OΛOYΣ ΓIA 30 HMEPEΣ MONO ME 7€! ΣTEIΛE UD ΣTO 12410 H ENEPΓOΠOIHΣE TO ΣTO FREE2GO APP f2g.gr/f2gcampn MEXPI KAI 12/8! ΓIA NA MHN ΛAMBANEIΣ ΠPOΣΦOPEΣ MΠEΣ EΔΩ nvgr.gr/epik

 

Όταν καταλάβει η Nova ότι δεν μπορεί να αυξήσει την πελατειακή της βάση με επιλεκτικές προσφορές, με αδιευκρίνιστες προϋποθέσεις και εντελώς περιστασιακά, τότε μπορεί να βελτιώσει τη θέση της. 

Μέχρι τότε βλέπω ότι πολλοί επιλέγουν είτε τη φθηνότερη (Voda) ή αυτή με το καλύτερο δίκτυο (Cote).

Δεν θα ξεχάσω ότι για μεγάλο διάστημα τάιζα το F2G μου με €8 το μήνα για να πάρω 400 λεπτά ομιλίας και 400MB (!!!) (πακέτο X Small) ΧΩΡΙΣ δώρα για 3ήμερα κλπ., όταν στο CU γινόταν πάρτυ με τις προσφορές και τα δώρα.

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Αυτή είναι η μόνη επίσημη απάντηση της Nova για το ΝΈΟ Buy More 15gb 2.0😉 

Υστερόγραφο: όπου νέες είναι ΜΕΤΑ από 14.04.2024 και αποκλείονται η Q telecom όπου μπαίνουν μόνο 1000'

IMG_20240729_121251.jpg

Edited by damianos
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, geoponer said:

Μέχρι τότε βλέπω ότι πολλοί επιλέγουν είτε τη φθηνότερη (Voda) ή αυτή με το καλύτερο δίκτυο (Cote).

Μόνο το κασμπακ είναι φτηνότερο στην βοντα και το πακέτο με τα 3€ στο φρόγκ, όσο για το σήμα 2G δουλεύουν όλοι για ομιλία.

Όσοι θέλουν πολλά δεδομένα μένουν νόβα γιατί τις προσφορές τις δίνει σε πάρα πολλούς, ακόμα. Δεν μπορεί να δώσει επίσημα αυτά τα πακέτα γιατί αυτό θα κάνουν και οι άλλοι και θα γίνει πάρτι από τους συνδρομητές.

Έχει αναλυθεί λεπτομερώς το ζήτημα. Εμάς δεν μας ενδιαφέρουν οι θεωρίες μάρκετινγκ, μας ενδιαφέρει να έχουμε φτηνή τηλεφωνία μέσω του φόρουμ και αυτο έχει επιτευχθεί για όλους, εκτός 2-3 εξαιρέσεων, διότι "δεν συνεμορφώθησαν με τας υποδείξεις"😀

Edited by dimitroula10
Link to comment
Share on other sites

Οταν μιλαω και με καλεσει καποιος, του δειχνει οτι καλει κανονικα και οχι οτι ειμαι κατειλημμενος. Γινεται αυτο να αλλαξει και να δειχνει οτι ειμαι κατειλημμενος?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, thanos678 said:

Οταν μιλαω και με καλεσει καποιος, του δειχνει οτι καλει κανονικα και οχι οτι ειμαι κατειλημμενος. Γινεται αυτο να αλλαξει και να δειχνει οτι ειμαι κατειλημμενος?

Πρέπει να κλείσεις την αναμονή κλήσεων. Μετά θα ρυθμίσεις την ενημέρωση κλήσεων σε περίπτωση που είναι το τηλ σου κατειλημμένο.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, thanos678 said:

Οταν μιλαω και με καλεσει καποιος, του δειχνει οτι καλει κανονικα και οχι οτι ειμαι κατειλημμενος. Γινεται αυτο να αλλαξει και να δειχνει οτι ειμαι κατειλημμενος?

Να απενεργοποιήσεις την αναμονή κλήσεων.

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, dimitroula10 said:

Όσοι θέλουν πολλά δεδομένα μένουν νόβα γιατί τις προσφορές τις δίνει σε πάρα πολλούς, ακόμα.

😀

Εγώ πάντως έφυγα από το F2G γιατί προφανώς δεν ήμουν ανάμεσα στους παρά πολλούς που παίρνουν προσφορές (δεν είχα πάρει καμία τα τελευταία χρόνια).

Αυτό μάλλον επειδή τον αριθμό μου τον είχα για να τον χρησιμοποιώ, και όχι για να κάνω πειράματα με το πόσο καιρό μπορεί να μείνει "αταϊστος" μέχρι να πάρω κάποια προσφορά. 

Εξαντλήθηκε η υπομονή μου σε κάποια φάση, και δεν βγήκα χαμένος με το CU.

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, geoponer said:

Εγώ πάντως έφυγα από το F2G γιατί προφανώς δεν ήμουν ανάμεσα στους παρά πολλούς που παίρνουν προσφορές (δεν είχα πάρει καμία τα τελευταία χρόνια).

Αυτό μάλλον επειδή τον αριθμό μου τον είχα για να τον χρησιμοποιώ, και όχι για να κάνω πειράματα με το πόσο καιρό μπορεί να μείνει "αταϊστος" μέχρι να πάρω κάποια προσφορά. 

Εξαντλήθηκε η υπομονή μου σε κάποια φάση, και δεν βγήκα χαμένος με το CU.

Εγώ έχω στο frog την ελάχιστη ομιλία που μου χρειάζεται με 3€/μήνα και στις τρεις διαφορετικές ατάιστες σιμ Q που τις πάω εναλλάξ την προσφορά με τα unlimited για τα δεδομένα.

Οπότε με 10€+φόρο είμαι κομπλές.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, geoponer said:

Αυτό μάλλον επειδή τον αριθμό μου τον είχα για να τον χρησιμοποιώ, και όχι για να κάνω πειράματα με το πόσο καιρό μπορεί να μείνει "αταϊστος" μέχρι να πάρω κάποια προσφορά

Εννοείται ότι τους χρησιμοποιούμε κανονικά τους αριθμούς, οικογένεια και συγγενείς και φίλοι. Και βέβαια επειδή κάποιοι για κάποιο λόγο τα ταιζουν μέχρι σκασμού τα νούμερα, δεν παίρνουν προσφορές, αλλά αυτό είναι πολύ σπάνιο και δεν αξίζει να γίνεται γενίκευση.

Επειδή κάποιος έκοψε το χέρι του με ένα μαχαίρι στην κουζίνα, πετάει όλα τα μαχαίρια και είναι ευχαριστημένος που κόβει το ψωμί με το ψαλίδι.😁 

Δεν πιέζουμε κανένα να πάει Q (οχι f2g) γιατι εκεί ξεκίνησαν οι προσφορές. Ο καθένας κάνει ότι θέλει και βέβαια πληρώνει το κόστος των επιλογών του. 

Edited by dimitroula10
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, geoponer said:

Αυτό μάλλον επειδή τον αριθμό μου τον είχα για να τον χρησιμοποιώ, και όχι για να κάνω πειράματα με το πόσο καιρό μπορεί να μείνει "αταϊστος" μέχρι να πάρω κάποια προσφορά. 

Ακριβώς έτσι και στη δική μου περίπτωση.. κι εγώ όταν είχα Q για κανονικό, κάτι χαζά μου έδινε. Το unlimited μόνο ατάιστο.

Edited by Teiresias_
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, dimitroula10 said:

Εννοείται ότι τους χρησιμοποιούμε κανονικά τους αριθμούς, οικογένεια και συγγενείς και φίλοι. Και βέβαια επειδή κάποιοι για κάποιο λόγο τα ταιζουν μέχρι σκασμού τα νούμερα, δεν παίρνουν προσφορές, αλλά αυτό είναι πολύ σπάνιο και δεν αξίζει να γίνεται γενίκευση.

Δεν ξέρω αν με το να κάνει κάποιος την ελάχιστη ανανέωση κάθε μήνα / δίμηνο, για να μη χαθεί το υπόλοιπο ή να μπορεί να ενεργοποιήσει το φθηνότερο πακέτο για να μιλήσει και να σερφάρει λίγο θεωρείται ότι ταϊζει μέχρι σκασμού (τουλάχιστον αυτή ήταν η περίπτωσή μου - €8/μήνα για το πακέτο X Small).

Το αν είναι κάτι γενίκευση δεν το ξέρουμε, αφού δεν μπορούμε να ξέρουμε ποιο ποσοστό των κατόχων F2G παίρνει δωράκια κάθε μήνα ή κάνει ανανέωση κάθε δίμηνο. Εγώ την προσωπική μου εμπειρία μεταφέρω.

Τα άλλα με τα μαχαίρια δεν τα καταλαβαίνω, αν και διακρίνω ειρωνία.

10 ώρες πριν, Teiresias_ said:

Εγώ έχω στο frog την ελάχιστη ομιλία που μου χρειάζεται με 3€/μήνα και στις τρεις διαφορετικές ατάιστες σιμ Q που τις πάω εναλλάξ την προσφορά με τα unlimited για τα δεδομένα.

Οπότε με 10€+φόρο είμαι κομπλές.

Αυτό ακούγεται λογικό, γιατί καταλαβαίνω ότι έχεις έναν αριθμό για κλήσεις (που σε βρίσκουν όλοι) και παίζεις μπάλα με τα δεδομένα που δε σε νοιάζει αν αλλάζει ο αριθμός κάθε φορά. Θα το δοκίμαζα αν είχα χρόνο, ισως στο άμεσο μέλλον.

Edited by geoponer
Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, aektzhs 1 said:

Άρα αν έχεις άλλον για να σε βρίσκουν και άλλο για την προσφορά με τα data σημαίνει ότι θα πληρώνεις διπλή κάρτα;;;;

Σωστή η παρατήρηση σου. Η κοινή λογική αυτό λέει. Δύο κάρτες που πρέπει να τις ταΐζεις και τις δύο ανεξάρτητα από προσφορές και τι χρήματα βάζεις στην κάθε μία.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, aektzhs 1 said:

Άρα αν έχεις άλλον για να σε βρίσκουν και άλλο για την προσφορά με τα data σημαίνει ότι θα πληρώνεις διπλή κάρτα;;;;

Μία 10€ στην frog το τρίμηνο και μία 8€ το μήνα στην Q για να πάρεις το unlimited. (που πλέον έγινε 250GB)

Edited by Teiresias_
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Teiresias_ said:

Μία 10€ στην frog το τρίμηνο και μία 8€ το μήνα στην Q για να πάρεις το unlimited. (που πλέον έγινε 250GB)

Και αν δεν με καλύπτουν τα 120 λεπτά της Frog;;;;

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, aektzhs 1 said:

Και αν δεν με καλύπτουν τα 120 λεπτά της Frog;;;;

Έχεις άλλα 1000 από το πακέτο της Q. Απλώς με άλλο νούμερο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...