Jump to content

Nova ADSL & Double Play (Forthnet)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγω που εχω isdn και εκανα αιτηση για pstn κανονικα?:cry:

παειι :p

και για τη θεσσαλονικη αυτο για το isdn?γιατι σε εμας δεν ειπαν κατι..σιγουρο!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Καλημέρα.

 

Σήμερα μιλούσα με την τηλεφωνική εξυπηρέτηση της forthnet για την αίτηση μου στο 2play. Έχω isdn και ενημερώθηκα κατόπιν εορτής ότι θα πάω σε pstn, ΑΛΛΑ: από Σεπτέμβρη η forthnet θα υποστηρίζει isdn όπως ισχυρίζονται δύο υπάλληλοι που μίλησα στο κέντρο εξυπηρέτησης. Πολύ βολικό γιατί ετοιμαζόμουν να ακυρώσω την αίτηση, πράγμα που θα κάνω μέχρι να ανακοινωθεί η υποστήριξη της isdn :cool:

 

Καλά τόσο σημαντικό είναι για σένα το ISDN?

Ξέρεις πόσος κόσμος (και γω μέσα) είχαμε πριν ISDN και για μπούμε στο 2play, το ξεχάσαμε?

Αλλά σιγά δεν χάθηκε και ο κόσμος.

Και από την άλλη..Αν δεν γίνει το Σεπτέμβρη που λένε, τι θα κάνεις?Θα περιμένεις πότε θα το θυμηθούνε?

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

ειναι κ αυτο μια σωστη αποψη,γτ απο οτι φαινεται..ουτε οι ιδιοι οι υπαλληλοι δεν ηταν σιγουροι οταν στο ειπαν :p
Link to comment
Share on other sites

Καλά τόσο σημαντικό είναι για σένα το ISDN?

Ξέρεις πόσος κόσμος (και γω μέσα) είχαμε πριν ISDN και για μπούμε στο 2play, το ξεχάσαμε?

Αλλά σιγά δεν χάθηκε και ο κόσμος.

Και από την άλλη..Αν δεν γίνει το Σεπτέμβρη που λένε, τι θα κάνεις?Θα περιμένεις πότε θα το θυμηθούνε?

Το σπίτι μου είναι μονοκατοικία 4 όροφοι και εξυπηρετεί 4 ενήλικες. Δεν ζω φοιτητής στην επαρχία να τη βγάζω και με καρτοτηλέφωνο. Φαντάσου να προσπαθούσε να κανονίσει ο καθένας με τον άλλο πότε θα μιλήσουμε... δια βοής. Ούτε για πλάκα.

 

Αν δεν ανακοινωθεί isdn forthnet εγκαίρως, απλά θα αλλάξω internet provider πίσω στον ΟΤΕ με connx talk. Είναι λίγο πιο ακριβό αλλά δεν με απασχολεί αυτό. Προτιμώ τη forthnet για τo triple play που θα έχουν σύντομα και θα περιλαμβάνει τα ελληνικά συνδρομητικά κανάλια της nova.

 

Τέλος πάντων. Μοιράζομαι την πληροφορία περισσότερο προς επιβεβαίωση, γιατί η εξυπηρέτηση πελατών μου πρότεινε να ακυρώσω την αίτηση μέχρι τον άλλο μήνα που θα εξυπηρετούν isdn και ίσως ενδιαφέρει και άλλους.

Link to comment
Share on other sites

Εγω εδω και 9 μήνες εχω το Linksys WAG200G και λειτουργεί άψογα. Στο προτείνω...

Το πηρα και παει σφαιρα. :) Μακρια απο τα Belkin!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

εχω conx στα 1 mbit και λεω να περασω στο ιδιοκτητο δικτυο της forthnet. διαβασα το FAQ της forthnet στο site της αλλα εξακολουθω να εχω καποιες αποριες.

 

Ματεξυ των αλλων αναφερουν πως δεν χρειαζεται να κανουμε εμεις την διακοπη στον οτε, αλλα συμπληρονοντας την αιτηση, οι ανθρωποι της forthnet θα εχουν εξουσιοδοτηση να κανουν ολες τις απαραιτητες ενεργειες.

Αυτο ποσο καιρο παιρνει περιπου?

Ακομη θα μεινω χωρις τηλεφωνο για συγκεκριμενο χρονικο διαστημα?

 

Ακομη το δικτυο της σε τι κατασατση βρισκεται? θα εχω προβληματα με αποσυνδεσεις, διακοπες των τηλεφωνικων συνομηλιων κλπ?

 

τελος δεν καταλαβα γιατι ενω εχουν δωρεαν απεριοριστες αστικες και υπεραστικες κλησεις, μας δειχνουν τον καταλογο χρεωσεων των κλησεων?:wacko:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το πηρα και παει σφαιρα. :) Μακρια απο τα Belkin!!!!!!!!

Πηρα το BELKIN N1 απο το πλαισιο. Οχι μονο δεν εχω παραπονο αλλα ειναι και πολυ σταθερο και καλυτερο απο linksys wag354g , linksys wag200g και απο το siemens cl-110.

συχρονιζει στα 17.6 Μbit την στιγμη που τα αλλα δεν συχρονιζουν πανω απο 16Μbit. και εχω download στα 2 mbyte/s ενω με τα αλλα δεν ειχα πανω απο 1.8mbyte/s.

και με μια gigabyte gn-wi06n (για λαπτοπ) εχω και 300mbit ασυρματη συνδεση.

δεν γνωριζω για το belkin Που πηρες. Αυτα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
εχω conx στα 1 mbit και λεω να περασω στο ιδιοκτητο δικτυο της forthnet. διαβασα το FAQ της forthnet στο site της αλλα εξακολουθω να εχω καποιες αποριες.

 

Ματεξυ των αλλων αναφερουν πως δεν χρειαζεται να κανουμε εμεις την διακοπη στον οτε, αλλα συμπληρονοντας την αιτηση, οι ανθρωποι της forthnet θα εχουν εξουσιοδοτηση να κανουν ολες τις απαραιτητες ενεργειες.

Αυτο ποσο καιρο παιρνει περιπου?

Ακομη θα μεινω χωρις τηλεφωνο για συγκεκριμενο χρονικο διαστημα?

 

Ακομη το δικτυο της σε τι κατασατση βρισκεται? θα εχω προβληματα με αποσυνδεσεις, διακοπες των τηλεφωνικων συνομηλιων κλπ?

 

τελος δεν καταλαβα γιατι ενω εχουν δωρεαν απεριοριστες αστικες και υπεραστικες κλησεις, μας δειχνουν τον καταλογο χρεωσεων των κλησεων?:wacko:

Σε όλα τα παραπάνω, η απάντηση είναι : ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

13/08/2008 10:38		Αποστολή εξοπλισμού από τη Forthnet. O εξοπλισμός αποστέλλεται με courier
12/08/2008 17:12		Η γραμμή σας βρίσκεται στη διαδικασία κατασκευής. Εκτιμώμενη ημερομηνία ενεργοποίησης:27/08/2008
12/08/2008 17:12		Προωθήθηκε επιτυχώς το αίτημα φορητότητας.
12/08/2008 17:12		Προωθήθηκε το αίτημα φορητότητας του αριθμού σας
12/08/2008 17:12		Επιτυχής καταχώρηση αίτησης από ΟΤΕ
07/08/2008 12:44		To αίτημά σας επαναπροωθήθηκε στον ΟΤΕ για υλοποίηση.
05/08/2008 10:42		To αίτημά σας επαναπροωθήθηκε στον ΟΤΕ για υλοποίηση.
01/08/2008 11:21		Αποστολή αίτησης προς ΟΤΕ
01/08/2008 11:21		Ολοκλήρωση δέσμευσης καλωδίωσης (βρόχου) στον ΟΤΕ
01/08/2008 11:21		Παραλαβή και καταχώρηση της αίτησης από Forthnet 

τα netmode κ netroute2 τι τα κανω?:p

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να εξηγήσει κάποιος πως γίνεται στο siemens cl-110 να είναι αναμένα μόνο τα λαμπάκια power & ppp ενώ τα DSL & Ethernet έχουν 2-3 μέρες να ανάψουν και να μην έχω ούτε ενδεικτικά κάποιο μικροπρόβλημα?

Το περίεργο είναι οτι όλα λειτουργούν άψογα. :/

 

p.s.Μην μου πεί κανεις είναι καμμένα, θα κάνω χαρακίρι.Οταν κάνω reset ανάβουν.:p

http://img369.imageshack.us/img369/9788/n222800402208886943te9.jpg

Sleepless Degenerate Drunk.

Link to comment
Share on other sites

Alekz182 είναι σύνηθες να "κολλάνε" κατά το κοινώς λεγόμενο τα ledάκια και να μην ανάβουν ενώ έπρεπε να ανάβουν. Το εκνευριστικό θα ήταν το αντίστροφο :p Σκέψου να μην έχεις net και το siemens να τα έχει όλα πράσινα ... Πάντως για ταπεινό routerάκι το siemens είναι καλό, το έχω όσο καιρό έχω την 24άρα και δεν έχω πολλά παράπονα. Δεν είναι βέβαια Linksys σε δυνατότητες, αλλά τη δουλειά την κάνει μια χαρά. Το Linksys το αναφέρω γιατί εμένα μου το έκανε το Linksys αυτό που λες. Μετά από 2-3 μέρες συνεχούς λειτουργίας συνδεδεμένο στο net, το ledάκι του net έσβηνε αλλά το net δούλευε μια χαρά. Δεν είναι κάτι ανησυχητικό, κατά την άποψή μου απλά ενίοτε εκνευριστικό.
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Μπορει να εξηγήσει κάποιος πως γίνεται στο siemens cl-110 να είναι αναμένα μόνο τα λαμπάκια power & ppp ενώ τα DSL & Ethernet έχουν 2-3 μέρες να ανάψουν και να μην έχω ούτε ενδεικτικά κάποιο μικροπρόβλημα?

Το περίεργο είναι οτι όλα λειτουργούν άψογα. :/

 

p.s.Μην μου πεί κανεις είναι καμμένα, θα κάνω χαρακίρι.Οταν κάνω reset ανάβουν.:p

 

Κοιτα, αν καιγεσαι να τα βλεπεις αναμμενα...σφηνωσε κατι στο reset! :p

Μετα θα ισχυει αυτο που λεει ο skabouri :p

Link to comment
Share on other sites

Αν η σύνδεση που έχεις είναι PPP dynamic, τότε κάθε 24 ώρες λειτουργίας θεωρητικά χρειάζεται να κάνεις ένα resert + reconnect ώστε να σου ανατεθεί νέα ΙΡ και ίσως για αυτό να σβήνουν τα leds. Στην τελική κάνε μια επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων, autodetect, δήλωση username + password etc. και δοκίμασε ξανά...

I used to be arrogant, but now I am PERFECT! :D

Link to comment
Share on other sites

Παίδες τί κάνουμε; Κατ'αρχάς μπράβο σε μένα που χτύπησα και τις 88 σελίδες. Τι να κάνουμε, το ψάχνω απ'όλες τις πάντες τι θέμα πριν να κάνω το μεγάλο βήμα.

 

Για ISDN δε σας βλέπω να πολυ-μιλάτε... Μερικοί ίσως να το βλέπουν παράλογο με την έννοια ότι αφού δεν έχεις το μόντεμ να μονοπωλεί μια γραμμή, τί να την κάνεις τη 2η γραμμή; Πόσο μάλλον αν έχεις και αναγνώριση κλήσης με PSTN. Βασικά δεν είμαι τόσο κολλημένος τόσο με την ISDN όσο με τα 2 νουμεράκια που έχω απάνω της (κεφαλικό, συν 1 MSN που λέμε). Επίσης, αν περάσω πίσω σε PSTN, σημαίνει ότι πετάω στα σκουπίδια εξοπλισμό όπως τηλεφωνικές συσκευές (ενσύρματες, ασύρματες και γενικώς), κλπ.

 

Ξέρω ότι σε ίδιες συνθήκες, μια ADSL over ISDN είναι ελαφρά αργότερη από μια ADSL over PSTN, αλλά δε με πειράζει και τόσο. Δε θα πεθάνω αν χάσω 5 KByte/sec (λέω παράδειγμα).

 

Οπότε το θέμα έχει ως εξής;

1) Διάβασα ότι αργότερις φέτος θα δώσουν 2play over ISDN, ισχύει;

2) Ταυτόχρονα στις ίδιες περιοχές όπως το 2play over PSTN; Η θα ξεκινήσουνε από Αθήνα και φέξε μου μέχρι να φτάσει Σαλαμίνα;

3) Από τιμές τι παίζει;

4) Το NETMOD τι το κάνουμε; Το επιστρέφουμε και μας δίνει τι δικό της η φόρθ; Το βαστάμε;

 

Στο σχέδιο είναι φυσικά αν είναι να κάνω το μεγάλο βήμα είναι να απαλλαγώ πλήρως από λογαριασμό ΟΤΕ.

 

Τώρα έχω ISDN φυσικά μέσω ΟΤΕ και ADSL από forthnet 1BILL 1024, που ανανεώνω κάθε 6μηνο.

 

Merci d'avance.

There is no host like http://localhost .

 

Σύνθημά μας: "Try SCE to AUX!". Αν δε πιάσει, δοκιμάστε SCE2AUX @ danaus .NET

Link to comment
Share on other sites

1) Επίσημα λένε εντός Σεπτέμβριου. Η δική μου αίτηση είναι καιρό στη forthnet παγωμένη με όρο να προωθηθεί μόλις ενεργοποιηθεί το isdn [δική τους ιδέα]

2) θα ήταν ενδιαφέρον να μάθουμε από κάποιον σχετικό στα τεχνικά θέματα

3) Υπολόγιζε +ενα πάγιο γραμμής στην τιμή. Ο ΟΤΕ χρεώνει 14ευρώ άρα η forthnet κάτι λιγότερο

4) αυτό σίγουρα το επιστρέφουμε με το που γίνει η αλαγή γιατί αλλιώς μας το χρεώνουν 100ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Προσοχή οι 2 που ρωτάτε για το τι να κάνετε το netmod, το καλύτερο είναι να το πάτε στον ΟΤΕ για να αποφύγετε δυσάρεστεσ χρεώσεις.

 

Ερώτηση: Ότι η forthnet δεν δίνει double play με isdn γραμμή το ξέρω. Δεν δίνει όμως απλό adsl όπως άλλοι over isdn (shared); Εγώ το είχα τόσο καιρό στη vivodi αυτό.

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Προσοχή οι 2 που ρωτάτε για το τι να κάνετε το netmod, το καλύτερο είναι να το πάτε στον ΟΤΕ για να αποφύγετε δυσάρεστεσ χρεώσεις.

 

Ερώτηση: Ότι η forthnet δεν δίνει double play με isdn γραμμή το ξέρω. Δεν δίνει όμως απλό adsl όπως άλλοι over isdn (shared); Εγώ το είχα τόσο καιρό στη vivodi αυτό.

Φυσικά και δίνει.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδες , υπαρχει καποια οικονομικη συνδεση ADSL εντος ιδ.δικτυου (2-4 Mbps) απο Forthnet ?

 

Επισης : Υπαρχει καποιο πακετο adsl με 6μηνη δεσμευση ?

Link to comment
Share on other sites

Ο αδερφός μου έκανε αίτηση για forthnet 2play με νέο αριθμό (ανενεργός βρόχος) στο κατάστημα της Κομοτηνής. Η αίτηση έγινε στις 28/8 ημέρα Πέμπτη και του είχαν πει ότι την επόμενη εβδομάδα θα δεχόταν με sms το νέο του αριθμό και ειδοποίηση ότι η διαδικασία ενεργοποίησης έχει ξεκινήσει. Παρ'όλα αυτά δεν έλαβε τίποτα!

 

Τη Παρασκευή επικοινώνησε με το 13831 όπου του είπαν να περιμένει και άλλο, πιθανότατα δεν έχουν λάβει την αίτηση ή δεν έχει καταχωρηθεί στο σύστημα τους και τον παραπέμψανε στο κατάστημα. Από το κατάστημα του είπαν πως στις 30/8 η αίτηση στάλθηκε στη Forthnet και πως 100% την έχουν λάβει. Πήρε και σήμερα στο 13831 και του είπαν ότι κανονικά θα έπρεπε να έχει καταχωρηθεί η αίτηση και πως θα πρέπει να καλέσει αύριο ώστε να γίνει έλεγχος στο τμήμα καταχωρήσεων. Και ρωτάω:

 

α)Πόσο περίπου διαρκεί η καταχώρηση μιας αίτησης για 2play στη Forthnet? Eίναι λογικό να υπάρχει αυτή η καθυστέρηση ή να αρχίσει να ανησυχεί (έχουμε ακούσει και διάφορα περι εξαφάνισης αιτήσεων κ.τ.λ...) ???:worry:

 

β)Είναι δυνατόν μια εταιρεία που αυτοαποκαλείται ο μεγαλύτερος εναλλακτικός provider να μην διαθέτει στα καταστήματα της σύστημα για άμεση, on-line, καταχώρηση των στοιχείων των πελατών (όπως o ΟΤΕ στη σταθερή ή oi Vodafone/Wind/Cosmote στη κινητή) αλλά να στέλνουν έντυπες αιτήσεις ταχυδρομικώς στα κεντρικά??? :blink::lol: Έλεος...

Link to comment
Share on other sites

Ο αδερφός μου έκανε αίτηση για forthnet 2play με νέο αριθμό (ανενεργός βρόχος) στο κατάστημα της Κομοτηνής. Η αίτηση έγινε στις 28/8 ημέρα Πέμπτη και του είχαν πει ότι την επόμενη εβδομάδα θα δεχόταν με sms το νέο του αριθμό και ειδοποίηση ότι η διαδικασία ενεργοποίησης έχει ξεκινήσει. Παρ'όλα αυτά δεν έλαβε τίποτα!

 

Τη Παρασκευή επικοινώνησε με το 13831 όπου του είπαν να περιμένει και άλλο, πιθανότατα δεν έχουν λάβει την αίτηση ή δεν έχει καταχωρηθεί στο σύστημα τους και τον παραπέμψανε στο κατάστημα. Από το κατάστημα του είπαν πως στις 30/8 η αίτηση στάλθηκε στη Forthnet και πως 100% την έχουν λάβει. Πήρε και σήμερα στο 13831 και του είπαν ότι κανονικά θα έπρεπε να έχει καταχωρηθεί η αίτηση και πως θα πρέπει να καλέσει αύριο ώστε να γίνει έλεγχος στο τμήμα καταχωρήσεων. Και ρωτάω:

 

α)Πόσο περίπου διαρκεί η καταχώρηση μιας αίτησης για 2play στη Forthnet? Eίναι λογικό να υπάρχει αυτή η καθυστέρηση ή να αρχίσει να ανησυχεί (έχουμε ακούσει και διάφορα περι εξαφάνισης αιτήσεων κ.τ.λ...) ???:worry:

 

β)Είναι δυνατόν μια εταιρεία που αυτοαποκαλείται ο μεγαλύτερος εναλλακτικός provider να μην διαθέτει στα καταστήματα της σύστημα για άμεση, on-line, καταχώρηση των στοιχείων των πελατών (όπως o ΟΤΕ στη σταθερή ή oi Vodafone/Wind/Cosmote στη κινητή) αλλά να στέλνουν έντυπες αιτήσεις ταχυδρομικώς στα κεντρικά??? :blink::lol: Έλεος...

 

Εδώ στην αθήνα περιμένει ο κόσμος κανένα μήνα και εσείς θέλατε να είστε online σε 1 βδομάδα??:blink:

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Εδώ στην αθήνα περιμένει ο κόσμος κανένα μήνα και εσείς θέλατε να είστε online σε 1 βδομάδα??:blink:

 

Περιμένει ένα μήνα ....να φτάσει η αίτηση του στα γραφεία της Forthnet και να καταχωρηθεί???:blink::blink::blink:

 

Δεν μιλάω για το χρόνο ενεργοποίησης της σύνδεσης. Όλοι ξέρουμε τι ισχύει με τους εναλλακτικούς. Μιλάω για τη καταχώρηση της αίτησης. Δεν μπορώ να δεχτώ ότι κάποιος, που είναι σίγουρο πως θα περιμένει αρκετό καιρό να ενεργοποιηθεί η υπηρεσία του, θα πρέπει αρχικά να περιμένει και πότε θα στείλει το κατάστημα την αίτηση στα κεντρικά και πότε θα τη καταχωρήσουν...

Link to comment
Share on other sites

Περιμένει ένα μήνα ....να φτάσει η αίτηση του στα γραφεία της Forthnet και να καταχωρηθεί???:blink::blink::blink:

 

Δεν μιλάω για το χρόνο ενεργοποίησης της σύνδεσης. Όλοι ξέρουμε τι ισχύει με τους εναλλακτικούς. Μιλάω για τη καταχώρηση της αίτησης. Δεν μπορώ να δεχτώ ότι κάποιος, που είναι σίγουρο πως θα περιμένει αρκετό καιρό να ενεργοποιηθεί η υπηρεσία του, θα πρέπει αρχικά να περιμένει και πότε θα στείλει το κατάστημα την αίτηση στα κεντρικά και πότε θα τη καταχωρήσουν...

Φυσικά και υπάρχει πρόβλημα. Ψάξτε το περαιτέρω...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω μια ερώτηση, η θεία μου μόλις μετακόμισε στο καινούργιο της νεόκτιστο σπίτι. Κατά την κατασκευή του σπιτιού ο ΟΤΕ τους ζητούσε κάτι λιγότερο από 1000 ευρώ για την τοποθέτηση τηλεφωνικού κουτιού, όπως τους είπαν απαιτείτε πλέον ένα τηλεφωνικό κουτί για κάθε σπίτι και όχι ένα κουτί για κάθε περιοχή/γειτονιά όπως ίσχυε πιο παλιά, τελικά αποφάσισαν να απορρίψουν τελείως το κουτί. Τώρα όμως που η περιοχή καλύπτετε από το ιδιόκτητο της Forthnet ενδιαφέρονται για το 2Play.

 

Τί γίνεται σε αυτήν την περίπτωση; Χρειάζεται το τηλεφωνικό κουτί; Αν ναι το αναλαμβάνει η Forthnet ή πρέπει πρώτα να μεσολαβήσει ο ΟΤΕ και πόσο κοστίζει σε κάθε περίπτωση;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων, να σημειώσω ότι πήραν τηλέφωνο την Forthnet μιλήσανε και τρεις διαφορετικούς εκπροσώπους και τεχνικούς και κανένας δεν ήξερε με σιγουριά τι συμβαίνει σε τέτοιες περιπτώσεις, για το μόνο που μας διαβεβαίωσαν ήταν ότι μπορούν να εκδώσουν καινούργιο τηλεφωνικό νούμερο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...