Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

On 11/5/2024 at 1:59 ΠΜ, GPOWER said:

Να ενημερωσω επειδη αναφερθηκε προηγουμενως το αντιθετο,πως το πακετο 6γβ/25ημερες με 5,35 ευρω δεν κανει ρολοβερ με το πακετο 2γβ+500' προς Βουλγαρια με 5 ευρω.

Ενεργοποιησα αρχικα για 2 μηνες το 6γβ/5,35 και τον 3ο μηνα το 2γβ/5 και δεν ενσωματωθηκαν,με αποτελεσμα να χαθουν γυρω στα 10γβ μαζεμενα.

Περίεργο. Εγώ έτσι το κάνω εδώ και πολλούς μήνες! Έβαλα μια φορά τα 6GB, και εδώ και 3 ή 4 μήνες, βάζω τα 2GB, προστίθενται στο σύνολο, και πάει η λήξη σε 30 μέρες! Εκτός και άλλαξε κάτι τις τελευταίες ημέρες. Τελευταία φορά το έκανα στις 30/04.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 19,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

3 ώρες πριν, yyyy said:

Περίεργο. Εγώ έτσι το κάνω εδώ και πολλούς μήνες! Έβαλα μια φορά τα 6GB, και εδώ και 3 ή 4 μήνες, βάζω τα 2GB, προστίθενται στο σύνολο, και πάει η λήξη σε 30 μέρες! Εκτός και άλλαξε κάτι τις τελευταίες ημέρες. Τελευταία φορά το έκανα στις 30/04.

Ισως επειδη εγω εβαλα 2 φορες το πακετο με 6 γβ και εκαναν ρολοβερ μεταξυ τους (τον 2ο μηνα) και μετα συνεχισα με τα πακετα των 2γβ(τον 3ο μηνα) μη κανοντας ρολοβερ με τα προηγουμενα.

Link to comment
Share on other sites

Εάν μετατρέψω ένα what’s up και μια cosmoκάρτα σε frog, μπορούν να προστεθούν στο app της COSMOTE; Και εάν ναι γίνεται να μπουν και στο COSMOTE One;

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, panoszavra said:

Εάν μετατρέψω ένα what’s up και μια cosmoκάρτα σε frog, μπορούν να προστεθούν στο app της COSMOTE; Και εάν ναι γίνεται να μπουν και στο COSMOTE One;

Ναι φυσικά

Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, sou_d said:

Ναι φυσικά

Και η αλλαγή γίνεται στέλνοντας κάποιο μήνυμα;

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

On 10/5/2024 at 1:08 ΜΜ, ANAGNPANA said:

Όσοι μένετε Αθήνα τρέχει ακόμα το πρόγραμμα με τα 120 ευρώ απεριόριστο Ίντερνετ για ένα χρόνο 

σημερα πηγα και το πήρα και το ενεργοποίησα στο κατάστημα της σταδίου 

η πληρωμή γίνεται με κάρτα

Μόνο με κάρτα; Αν έχεις δηλαδή μετρητά, δεν τα δέχονται;

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, soch said:

Μόνο με κάρτα; Αν έχεις δηλαδή μετρητά, δεν τα δέχονται;

Κάνε τους ένα τηλεφώνημα να το σιγουρεψεις. 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, soch said:

Μόνο με κάρτα; Αν έχεις δηλαδή μετρητά, δεν τα δέχονται;

Είχε αναφερθεί παλαιότερα ότι δέχονται μόνο μετρητά, για αυτό το ανέφερε μάλλον.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, soch said:

Παίρνω δυστυχώς δεν το σηκώνουν

Είναι μόνο μια κοπέλα από το πρωι η δεύτερη πάει το απόγευμα τετράωρη όποτε δεν είναι εύκολο να ενεργοποιεί προγράμματα και να απαντάει στα τηλέφωνα 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, soch said:

Μόνο με κάρτα; Αν έχεις δηλαδή μετρητά, δεν τα δέχονται;

Τα μετρητά, τα βάζεις στην κάρτα .

Edited by GREGORYMO
Συμπληρώμα
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, GREGORYMO said:

Τα μετρητά, τα βάζεις στην κάρτα .

Άλλο εννοεί ο άνθρωπος αν μπορεί να πληρώσει με μέτρητα η με καρτα

εγω πλήρωσα με κάρτα …..γιατί λειτουργούσε το pos 

την προηγούμενη φορά δεν λειτουργούσε το pos για αυτό δέχονταν μόνο μετρητά 

 

Link to comment
Share on other sites

Διπλασιαζει αυτη την εβδομαδα,γνωρίζει καποιος?

 

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, panosss567 said:

Η προσφορά ισχύει μέχρι 19/5

Eυχαριστω

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

άντε να δούμε πότε θα μου βάλουν τα 120 λεπτά από φορητότητα,από Παρασκευή τους είχα πάρει τηλέφωνο στο 1299,καμία ενημέρωση ούτε ένα τηλέφωνο 

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, lefkaditis said:

Διπλασιαζει αυτη την εβδομαδα,γνωρίζει καποιος?

 

Έτσι λέει ότι διπλασιάζει. 

IMG_5467.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους... Ηθελα μια βοήθεια γιατί έχω ψιλό χαθεί λίγο... Περιμένω τέλη του μήνα να γυρίσει στο Αφμ μου ένα εταιρικό συμβόλαιο που έχω και να γίνει καρτοκινητο και σκοπεύω να το κάνω φορητοτητα στη φρογκ. Επειδή με ενδιαφέρουν τα πολλά δεδομένα σκέφτομαι να βάζω κάρτα wifi greece 15€ (70Gb+600' σε όλους). Τι άλλες παροχές θα έχω από φρογκ σε δεδομένα και χρόνο ομιλίας;;;; (επίσης έχω και σταθερό ΟΤΕ στο όνομα μου.... Αν παίζει ρόλο για το κόσμοτε one). Ευχαριστώ παιδιά 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Μετέφερα αριθμό από Neo με ΑΛΠΑΚ στο frog. Μου έδωσε τα 120 προς όλους που είναι για τους 12 πρώτους μήνες όμως το πακέτο 25gb 200’ προς όλους και 400 προς φρογκ δεν το εμφάνισε στην εφαρμογή. Έχει κανεις εμπειρία με ΑΛΠΑΚ να μου πει αν του έδωσε το πακέτο αυτό;

Link to comment
Share on other sites

Αυτο είναι για online παραγγελία (νεου αριθμου και φορητότητα)

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, thansof_7 said:

Τι άλλες παροχές θα έχω από φρογκ σε δεδομένα και χρόνο ομιλίας;;;; (επίσης έχω και σταθερό ΟΤΕ στο όνομα μου.... Αν παίζει ρόλο για το κόσμοτε one).

Θα μπει κανονικά στο cosmote one. Extra gb και 1000 λεπτά ομιλίας προς αριθμούς που ανήκουν στο Cosmote one.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...