Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 ώρες πριν, kmpatra said:

Αυτο είναι για online παραγγελία (νεου αριθμου και φορητότητα)

 Τον Αυγουστο του 2023 έκανα φορητότητα σε κατάστημα Cosmote από Q σε Frog (απευθείας, όχι αλλπακ) και μου το έδωσε το πακέτο με τα 25Gb + 200' για 3 μήνες. Δεν το ενεργοποιούσα όμως γιατί τότε έκανα λίγη χρήση και δεν με συνέφερε οικονομικά την συγκεκριμένη χρονική περίοδο.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, kmpatra said:

Αυτο είναι για online παραγγελία (νεου αριθμου και φορητότητα)

Δεν είναι μόνο για online. Εγώ έκανα φορητότητα σε κατάστημα πρόσφατα και πήρα κανονικά την προσφορά.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Teiresias_ said:

Δεν είναι μόνο για online. Εγώ έκανα φορητότητα σε κατάστημα πρόσφατα και πήρα κανονικά την προσφορά.

Συνολικά πόσες μέρες πήρε μέχρι ολοκληρωθεί η φορητότητα σου?

Link to comment
Share on other sites

κωλος τα χουν κάνει αυτό ξέρω εγώ ,άσε που δεν βλέπουν τα τικετς,χρεώνουν 19 λεπτά την κλήση και λύση δεν βλέπω ενώ είναι δικό τους λάθος και ούτε τηλέφωνο παίρνουν 

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, akalos said:

κωλος τα χουν κάνει αυτό ξέρω εγώ ,άσε που δεν βλέπουν τα τικετς,χρεώνουν 19 λεπτά την κλήση και λύση δεν βλέπω ενώ είναι δικό τους λάθος και ούτε τηλέφωνο παίρνουν 

Πάρτε στο 10ψηφιο που είναι δωρεάν ή μέσω τσατ στο cosmote app. Πρωτάρηδες είστε;

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, gpapas640 said:

Πάρτε στο 10ψηφιο που είναι δωρεάν ή μέσω τσατ στο cosmote app. Πρωτάρηδες είστε;

ποιος είναι ο δωρεάν δεκαψηφιος ? 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, akalos said:

ποιος είναι ο δωρεάν δεκαψηφιος ? 

Ήταν ο αριθμός που είχαν για κλήση από εξωτερικό ο οποίος κόπηκε. Ωστόσο βλέπω ότι τα 4 πρώτα λεπτά για κλήση στο 13888 από κινητό είναι δωρεαν 

https://help.cosmote.gr/system/templates/selfservice/gnosisgr/#!portal/201600000002048/article/PROD-8976/002KW070

Εχω χρόνια να καλέσω τηλεφωνικά για θέμα μου, πάντα μιλάω από το τσατ και βρίσκω άκρη.

 

Edited by gpapas640
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, gpapas640 said:

Ήταν ο αριθμός που είχαν για κλήση από εξωτερικό ο οποίος κόπηκε. Ωστόσο βλέπω ότι τα 4 πρώτα λεπτά για κλήση στο 13888 από κινητό είναι δωρεαν 

https://help.cosmote.gr/system/templates/selfservice/gnosisgr/#!portal/201600000002048/article/PROD-8976/002KW070

Εχω χρόνια να καλέσω τηλεφωνικά για θέμα μου, πάντα μιλάω από το τσατ και βρίσκω άκρη.

 

το chat μου έδωσε 200 λεπτά για 14 ημέρες και προώθησε και αυτό το αίτημα μου ,έχω γίνει πύραυλος από τις πολλές προωθήσεις 😜🤣

Link to comment
Share on other sites

Για νέο πελάτη, τα 120' τον μήνα τα δίνει ακόμα και αν εχει περάσει 2μηνο απο τοτε που εβαλες καρτα (και συνεπως εχει μηδενιστεί το όποιο υπόλοιπο);

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, geopapa123 said:

Για νέο πελάτη, τα 120' τον μήνα τα δίνει ακόμα και αν εχει περάσει 2μηνο απο τοτε που εβαλες καρτα (και συνεπως εχει μηδενιστεί το όποιο υπόλοιπο);

Καλή ερώτηση που δεν γνωρίζω την απάντηση γιατί στο τέλος του διμήνου εγώ πάντα βάζω 10€ σε κατάστημα.
Έχω την εντύπωση πως δεν θα τα δίνει γιατί μη βάζοντας αυτά τα λίγα ευρώ στο τακτό χρονικό διάστημα που έχει ορίσει η εταιρεία, με έναν τρόπο αθετείς την άτυπη επιδότηση της, οπότε και εκείνη διακόπτει τα "δώρακια".
" Μα αφου έχουμε καρτοκινητή όχι συμβόλαιο για να χρειάζεται να πληρώνουμε κάθε μήνα."
Ε ναι. ανά δίμηνο πληρώνουμε.
Δυστυχώς δεν παρέχονται υπηρεσείες χωρίς κάποιου είδους δέσμευση. 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, opmgls said:

Καλή ερώτηση που δεν γνωρίζω την απάντηση γιατί στο τέλος του διμήνου εγώ πάντα βάζω 10€ σε κατάστημα.
Έχω την εντύπωση πως δεν θα τα δίνει γιατί μη βάζοντας αυτά τα λίγα ευρώ στο τακτό χρονικό διάστημα που έχει ορίσει η εταιρεία, με έναν τρόπο αθετείς την άτυπη επιδότηση της, οπότε και εκείνη διακόπτει τα "δώρακια".
" Μα αφου έχουμε καρτοκινητή όχι συμβόλαιο για να χρειάζεται να πληρώνουμε κάθε μήνα."
Ε ναι. ανά δίμηνο πληρώνουμε.
Δυστυχώς δεν παρέχονται υπηρεσείες χωρίς κάποιου είδους δέσμευση. 

Λογικά τα δίνουν εκτός κι αν περάσει 3μηνο οπότε έτσι κι αλλιώς μπαίνει φραγή

Link to comment
Share on other sites

Ανακοινώνεται ότι από 17/06/2024 για τους συνδρομητές καρτοκινητής τηλεφωνίας WHAT’S UP, COSMOKARTA, FROG των οποίων οι συνδέσεις είναι ενταγμένες σε COSMOTE ONE, η δυνατότητα επιλογής της παροχής του Δωρεάν Πακέτου 2GB για 7 ημέρες αντικαθίσταται από νέο προνόμιο που θα προσφέρει επιπλέον 10% επί του καθαρού ποσού ανανέωσης μετά την εφαρμογή τέλους κινητής σε κάθε ανανέωση του χρηματικού τους υπολοίπου και για τους συνδρομητές COSMOTE Neo από νέο προνόμιο 10% επί του ποσού της μηνιαίας χρέωσης που έχουν επιλέξει.

Στις συνδέσεις που έχει ενεργοποιηθεί το ανωτέρω πακέτο μέχρι και την άνω ημερομηνία (16/06/2024), θα είναι δυνατή η χρήση του πακέτου μέχρι την κατανάλωση ή τη λήξη του.
...
Περισσότερες πληροφορίες στο www.cosmote.gr, στο 13888 (χρέωση 0,21€/κλήση), ή στο Δίκτυο Καταστημάτων COSMOTE - ΓΕΡΜΑΝΟΣ.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, runner70 said:

Ανακοινώνεται ότι από 17/06/2024 για τους συνδρομητές καρτοκινητής τηλεφωνίας WHAT’S UP, COSMOKARTA, FROG των οποίων οι συνδέσεις είναι ενταγμένες σε COSMOTE ONE, η δυνατότητα επιλογής της παροχής του Δωρεάν Πακέτου 2GB για 7 ημέρες αντικαθίσταται από νέο προνόμιο που θα προσφέρει επιπλέον 10% επί του καθαρού ποσού ανανέωσης μετά την εφαρμογή τέλους κινητής σε κάθε ανανέωση του χρηματικού τους υπολοίπου και για τους συνδρομητές COSMOTE Neo από νέο προνόμιο 10% επί του ποσού της μηνιαίας χρέωσης που έχουν επιλέξει.

Στις συνδέσεις που έχει ενεργοποιηθεί το ανωτέρω πακέτο μέχρι και την άνω ημερομηνία (16/06/2024), θα είναι δυνατή η χρήση του πακέτου μέχρι την κατανάλωση ή τη λήξη του.
...
Περισσότερες πληροφορίες στο www.cosmote.gr, στο 13888 (χρέωση 0,21€/κλήση), ή στο Δίκτυο Καταστημάτων COSMOTE - ΓΕΡΜΑΝΟΣ.

Νομίζω ότι είναι καλύτερο έτσι 

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, p_k said:

Νομίζω ότι είναι καλύτερο έτσι 

Ναι και εγω αυτο θεωρω, ειναι σαν να κανουν δωρο το τελος κινητης σε αυτους που ειναι στο cosmote one.

Link to comment
Share on other sites

Έτσι, είναι σωστή κίνηση από πλευράς εταιρείας, το προηγούμενο δώρο ήταν μικρής διάρκειας εξάλλου.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, GREGORYMO said:

Τι καλύτερα ?

0.70€ δώρο αντί 2GB για 7 ημέρες?

Ναι, τα 2gb δεν είναι τίποτε για πολλούς χρήστες.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, GREGORYMO said:

Ενώ τα 0.70€ ?

 

4 minutes ago, GREGORYMO said:

Ενώ τα 0.70€ ?

Ευκαιρία να έχουμε παραπάνω υπόλοιπο επίσης μια Ευκαιρία να βάλουν επιτέλους και περισσότερα GB στο What's Up 

Edited by elkons
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, elkons said:

 

Ευκαιρία να έχουμε παραπάνω υπόλοιπο επίσης μια Ευκαιρία να βάλουν επιτέλους και περισσότερα GB στο What's Up 

Τι εννοείς ευκαιρία?

Τι θα μπορούσε να γίνει δηλαδή?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, GREGORYMO said:

Τι εννοείς ευκαιρία?

Τι θα μπορούσε να γίνει δηλαδή?

Μετά από αυτή την κίνηση μερικοί πχ από What's Up θα ξεμένουν πιο γρήγορα..θα κάνει ο κόσμος παράπονα και θα αναγκαστούν να βάλουν παραπάνω gb στα πακέτα ή στα tokens

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, elkons said:

Μετά από αυτή την κίνηση μερικοί πχ από What's Up θα ξεμένουν πιο γρήγορα..θα κάνει ο κόσμος παράπονα και θα αναγκαστούν να βάλουν παραπάνω gb στα πακέτα ή στα tokens

Μα, είπες ότι 2GB είναι 'τίποτα'

Link to comment
Share on other sites

Just now, GREGORYMO said:

Μα, είπες ότι 2GB είναι 'τίποτα'

Εγώ το είπα αυτό.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...