Jump to content

Τα πάντα για το Frog Mobile


sideras1985
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Moysatos μέσα από την εφαρμογή της Cosmote, αν πατήσεις στο γρανάζι που είναι πάνω πάνω δίπλα στα αρχικά σου, πατώντας ανάλυση δείχνει ποτέ λήγει το ποσό που έχεις. Αλλιώς με sms στο 1330 σου λέει τα υπόλοιπα και μέχρι πότε ισχύουν.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες ήρθε σε κανέναν άλλο μήνυμα στο βάτραχο από αποστολέα what's up για 1500' και 1500 sms για τα σκ του 2018 για βατραχους επίσης; Στέλνω αυτό που λέει το λεκτικό αλλά δεν πηγαίνει με τίποτα. WK στο 1330.
Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

ηρθε και εδω,αλλά δεν δοκιμασα ενεργοποιηση,καθως δεν θα χρησιμοποιηθεί καθόλου...
Link to comment
Share on other sites

ηρθε και εδω,αλλά δεν δοκιμασα ενεργοποιηση,καθως δεν θα χρησιμοποιηθεί καθόλου...

 

Το ίδιο και εγώ. Χαμένα θα πάνε.

Link to comment
Share on other sites

Όντως και εγώ που τα είχα όλο το 2017 δεν έχω κανέναν να μιλησω η να στείλω.
Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Το δώρο με τα 3 γίγα για το Σαββατοκύριακο είναι συμβατό με τον διπλασιασμό της πρώτης κάρτας ανανέωσης ή τυχόν ενεργοποίηση του δώρου την καταργεί;
Link to comment
Share on other sites

εαν τελειωσουν τα data καποιας προσφορας ή αυτα που εχεις αγορασει, σου ζηταει να βαλεις καποιο πακετο για να μπορεις να συνεχισεις ή σου τραβαει λεφτα απο το υπολοιπο που εχεις?

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

εαν τελειωσουν τα data καποιας προσφορας ή αυτα που εχεις αγορασει, σου ζηταει να βαλεις καποιο πακετο για να μπορεις να συνεχισεις ή σου τραβαει λεφτα απο το υπολοιπο που εχεις?

 

Αν έχεις ενεργοποιημένο το cosmote my internet, σε παραπέμπει να βάλεις πακέτο. Αν όχι, σου τραβάει λεφτά.

Edited by tetartos
Link to comment
Share on other sites

εαν μπορω να μπω απο το κινητο εδω http://myinternet.cosmote.gr

σημαινει πως ειναι ενεργοποιημενο? :)

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

εαν μπορω να μπω απο το κινητο εδω http://myinternet.cosmote.gr

σημαινει πως ειναι ενεργοποιημενο? :)

 

Δεν μπορώ να πιστέψω διαφορετικά.

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση: για ομιλια συμφερει η Frog η μονο για δεδομενα..?

 

Απάντηση: Δεν ξέρουμε πόσο μιλάς και με ποιον. Μπορεί ναι, μπορεί όχι.

Link to comment
Share on other sites

Εχω 120 δωρεαν καθε μηνα προς ολους απο wind. Απλα ρωταω αν αξιζει με τα δεδομενα να κολλησω και καποιο με ομιλια μαζι πολυ οικονομικα..
Link to comment
Share on other sites

Εχω 120 δωρεαν καθε μηνα προς ολους απο wind. Απλα ρωταω αν αξιζει με τα δεδομενα να κολλησω και καποιο με ομιλια μαζι πολυ οικονομικα..

 

Ο βάτραχος συμφέρει πολύ για δεδομένα, αλλά και για μικρές σε διάρκεια κλήσεις, μιας και έχει χρέωση ανά δευτερόλεπτο.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Εχω 120 δωρεαν καθε μηνα προς ολους απο wind. Απλα ρωταω αν αξιζει με τα δεδομενα να κολλησω και καποιο με ομιλια μαζι πολυ οικονομικα..
Αν είσαι καλυμμένος με 120' τον μήνα νομίζω ότι θα έρθεις στην παρέα μας, με 7.46€ (προ φόρων) θα έχεις τα 120' + 4gb (2+2 δωρεάν) + τα όποια δώρα έχεις τους πρώτους 6 μήνες με κάθε ανανέωση 10€!!!!

 

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν είδα να λέει πως είναι φοιτητής. Πώς να το κάνει φοιτητικό/ειδική προσφορά το ίδιο νούμερο;
Γίνεται με χαρτζιλίκι.

Αν κάποιος δεν μπορεί να αποχωριστεί το νούμερο του πληρώνει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αναφέρθηκε περί "φοιτητικού/ειδικής προσφοράς" στην προηγούμενη σελίδα. Μάλλον εγινε μπέρδεμα με τη wind. Χωρίς κάποιο πάσο (έστω και τρίτου προσώπου για online αίτησεις) φοιτητικό wu δεν γίνεται. Επίσης μετατροπή σε "ειδικής προσφοράς"(προνομιακο) wu με τα 1500' & 1.5 gb δεν γίνεται σε υπάρχον νούμερο,η προσφορά αυτή δίνεται μόνο σε νέο.
Γίνεται αρκεί να πληρώσεις "φιλοδώρημα".
Link to comment
Share on other sites

φιλοδωρημα σε ποιον? στο καταστημα ?

φανταζομαι οτι γινεται αντιληπτο οτι δεν μπορουμε να επικροτουμε εδω παρατυπες μεθοδους. Ειμαι λιγο περιεργος απο την αλλη,γιατι αν υπαρχει καποια μεθοδος προφανως πρεπει να ειναι εν γνωση της εταιριας,και εστω και πλαγιως να την υιοθετει,αλλιως μιλαμε για (παρανομη) εκμεταλλευση καποιας "τρυπας" σε καποιο συστημα κλπ.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

φιλοδωρημα σε ποιον? στο καταστημα ?

 

Βγαίνουμε εκτός θέματος και εκτός ΟΠΧ. Μιλάμε για παράνομες συμπεριφορές από άτομα που εξαπατούν την εταιρεία που δουλεύουν.

Ας καθαρίσει το θέμα κάποιος mod.

Link to comment
Share on other sites

το συμπληρωσα,αλλα οπως και να εχει,ναι,χρειαζεται καθαρισμα το θεμα...
Link to comment
Share on other sites

2η φορά που βάζω 5gb και μου ήρθε πάλι το δώρο 2 φορές. Με αυτόν τον ρυθμό αξίζει και το 1 πακέτο και το άλλο. Αν σε κάποιον του φτάνουν τα 4gb δεν χρειάζεται να ξοδέψει 8 ευρώ.

 

Στην Πράγα τα δεδομένα θα δουλεύουν?

 

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

φιλοδωρημα σε ποιον? στο καταστημα ?

φανταζομαι οτι γινεται αντιληπτο οτι δεν μπορουμε να επικροτουμε εδω παρατυπες μεθοδους. Ειμαι λιγο περιεργος απο την αλλη,γιατι αν υπαρχει καποια μεθοδος προφανως πρεπει να ειναι εν γνωση της εταιριας,και εστω και πλαγιως να την υιοθετει,αλλιως μιλαμε για (παρανομη) εκμεταλλευση καποιας "τρυπας" σε καποιο συστημα κλπ.

 

Υπάρχει τρόπος που στο κάνουν στο όνομα σου

Άρα η εταιρεία είναι εν γνώση

Όποτε δεν είναι παράνομο απλά δεν το ξέρει κανείς σχετικά

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω αν ο δωρεάν χρόνος ομιλίας για κάθε ανανέωση και ο διπλασιασμός του χρόνου ομιλίας, στην πρώτη ανανέωση κάθε μήνα, ισχύει ΜΟΝΟ για ανανεώσεις που γίνονται με κάρτα και σε καταστήματα η ΚΑΙ ηλεκτρονικά (mycosmote).

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...