Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7390


d2000217
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

:worry:- φιλε μου θα ρωτησω την δευτερα τον τεχνικο εκει που το πηρα αν φερνει ανταπτορακι ,σεβομαι την προτιμηση αλλα το διπλο σε αποκοπτει πληρως απο το περιβαλλον

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 742
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

:worry:- φιλε μου θα ρωτησω την δευτερα τον τεχνικο εκει που το πηρα αν φερνει ανταπτορακι ,σεβομαι την προτιμηση αλλα το διπλο σε αποκοπτει πληρως απο το περιβαλλον

 

Nαι φιλε μου αν μπορεις ρωτησε,εχεις δικιο το διπλο σε αποκοπτει αλλα ακους καλυτερα το σταθμο που θελεις:D

Link to comment
Share on other sites

:)- καμια σχεση το διπλο της Νοκια με το μονο της Μοτορολα ,εγω το βαζω και κατω απο την μεση γιατι ειναι πολυ δυνατο - δευτερα πρωι ρωταω και αμεσως το απογευμα θα γραψω οτι μου πει

 

σαν αυτα λες ? http://64.233.183.104/search?q=cache:Qnw1EIodwngJ:www.tangshop.com/celphonhan.html+Nokia+cellular+phone+handsfree+adaptor&hl=el&ct=clnk&cd=7&gl=gr

 

:rolleyes:- βρηκα και αυτο:

 

http://i.pricerunner.com/prod/15_11_16_17_i196043622s/100x100/product.jpeg

 

Motorola Nokia HS-81 Stereo Headset 3.5mm Jack plug

 

Finally, a handsfree headset that’s every bit as hi-fi as your dedicated headphones. These stylish, neckband-style headphones have large earpads and boast high performance Sennheiser stereo sound. There’s also a microphone and answer button for easy handsfree use. Powerful bass or sparkling treble – with the Nokia Stereo Headset HS-81 it’s all there. Compatible with devices supporting the Nokia 2.5 mm AV interface.Compatible with5200, 5300, 5700,6110 Navigator, 6290,6300, 7390

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes:- βρηκα και αυτο:

 

http://i.pricerunner.com/prod/15_11_16_17_i196043622s/100x100/product.jpeg

 

Motorola Nokia HS-81 Stereo Headset 3.5mm Jack plug

 

Finally, a handsfree headset that’s every bit as hi-fi as your dedicated headphones. These stylish, neckband-style headphones have large earpads and boast high performance Sennheiser stereo sound. There’s also a microphone and answer button for easy handsfree use. Powerful bass or sparkling treble – with the Nokia Stereo Headset HS-81 it’s all there. Compatible with devices supporting the Nokia 2.5 mm AV interface.Compatible with5200, 5300, 5700,6110 Navigator, 6290,6300, 7390

 

Eνταξει αυτο ειναι υπερβολικο νομιζω:lol:

 

:)- καμια σχεση το διπλο της Νοκια με το μονο της Μοτορολα ,εγω το βαζω και κατω απο την μεση γιατι ειναι πολυ δυνατο - δευτερα πρωι ρωταω και αμεσως το απογευμα θα γραψω οτι μου πει

 

σαν αυτα λες ? http://64.233.183.104/search?q=cache:Qnw1EIodwngJ:www.tangshop.com/celphonhan.html+Nokia+cellular+phone+handsfree+adaptor&hl=el&ct=clnk&cd=7&gl=gr

 

Ναι σαν αυτα;)

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes:- μηπως αυτο ειναι ?

 

http://img.inkfrog.com/pix/brandelux/NOK-ADP003_B.jpg

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes:- μηπως αυτο ειναι ?

 

http://img.inkfrog.com/pix/brandelux/NOK-ADP003_B.jpg

 

Nαι μαλλον αυτο ειναι που το βρηκες;

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes:- στο google αλλα θα ρωτησω αυριο αν το φερνουν εδω

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

Χαίρετε. Έχω ένα 6300, το λατρεύω, αλλά είναι να πάρω επιδότηση και σκέφτομαι σοβαρά το 7390. Με προβλημάτισε το ότι διάβασα ότι η οθόνη του δεν είναι ιδιαίτερα φωτεινή, αλλά όταν το είδα μπροστά μου δε μου φάνηκε σκοτεινή. Το άτομο το οποίο έχει αυτό το κινητό μου το σύστησε ανεπιφύλακτα, μου είπε ότι δεν του βγάζει κανένα πρόβλημα, ότι ο ήχος του είναι λαμπρός (τον άκουσα κι εγώ), αλλά κάποιοι από αυτό το φόρουμ έγραψαν ότι ο ήχος του δεν είναι καλός ούτε από τα ηχεία του, ούτε από τα ακουστικά του. Τι να πιστέψω; Ότι υπάρχουν κάποιες ελαττωματικές συσκευές στην αγορά αυτού του μοντέλου; Εσείς θα μου το συστήνατε ανεπιφύλακτα; Επίσης δε μου αρέσουν οι συσκευές με το λειτουργικό σύστημα σύμπιαν, δε μου χρειάζονται οι εφαρμογές που υποστηρίζει το σύμπιαν. Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την απάντησή σας!
Link to comment
Share on other sites

:rolleyes:- διαβασε μερικα ποστ πιο πανω και θα βγαλεις συμπερασμα σαφη γιατι ναι μεν υπαρχει υποκειμενικοτητα του καθε χρηστη αλλα αν κατι ειναι κακο σε μια συσκευη δεν μπορει να κρυφτει - κανενα μα κανενα προβλημα σε οθονη/ηχο μεγαφωνου/μενου/χειροσμο/φωτο-βιντεο/γραφη sms/ποιοτητα κατασκευης και το μονο που ομολογω ειναι οτι δεν δουλευει δυνατα το διπλο ακουστικο του αλλα με 3 Ε υπαρχει η λυση (!)

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes:- διαβασε μερικα ποστ πιο πανω και θα βγαλεις συμπερασμα σαφη γιατι ναι μεν υπαρχει υποκειμενικοτητα του καθε χρηστη αλλα αν κατι ειναι κακο σε μια συσκευη δεν μπορει να κρυφτει - κανενα μα κανενα προβλημα σε οθονη/ηχο μεγαφωνου/μενου/χειροσμο/φωτο-βιντεο/γραφη sms/ποιοτητα κατασκευης και το μονο που ομολογω ειναι οτι δεν δουλευει δυνατα το διπλο ακουστικο του αλλα με 3 Ε υπαρχει η λυση (!)

 

Σ' ευχαριστώ πολύ, ήσουν ιδιαίτερα διαφωτιστικός, αλλά τί εννοείς με το 3 Ε;

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes:- 3 Εuro κανει ενα hands free της Motorola το οποιο ναι μεν μονο αλλα αποδιδει μακραν καλυτερα σε ηχο απο το διπλο της Nokia ,εμενα με εχει καλυψει απολυτα σε ομιλια και ραδιοφωνο και για τον φιλο που ψαχνει ανταπτορα αυριο θα εχω νεα μιας και σημερα δεν μπορεσα να βρω τον τεχνικο (!) το 7390 με εχει καλυψει απολυτα σε αυτα που θελω και αν ειχε καποιο ελλατωμα σοβαρο θα το ειχα πει μιας και δεν εχω παρωπιδες

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes:- 3 Εuro κανει ενα hands free της Motorola το οποιο ναι μεν μονο αλλα αποδιδει μακραν καλυτερα σε ηχο απο το διπλο της Nokia ,εμενα με εχει καλυψει απολυτα σε ομιλια και ραδιοφωνο και για τον φιλο που ψαχνει ανταπτορα αυριο θα εχω νεα μιας και σημερα δεν μπορεσα να βρω τον τεχνικο (!) το 7390 με εχει καλυψει απολυτα σε αυτα που θελω και αν ειχε καποιο ελλατωμα σοβαρο θα το ειχα πει μιας και δεν εχω παρωπιδες

 

Φιλε μου νομιζω πως βρηκα ανταπτορα στο mediamarkt.Οταν μπορεσω θα παω απο εκει να δω.Παντως σε ευχαριστω ;)

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes:- 3 Εuro κανει ενα hands free της Motorola το οποιο ναι μεν μονο αλλα αποδιδει μακραν καλυτερα σε ηχο απο το διπλο της Nokia ,εμενα με εχει καλυψει απολυτα σε ομιλια και ραδιοφωνο και για τον φιλο που ψαχνει ανταπτορα αυριο θα εχω νεα μιας και σημερα δεν μπορεσα να βρω τον τεχνικο (!) το 7390 με εχει καλυψει απολυτα σε αυτα που θελω και αν ειχε καποιο ελλατωμα σοβαρο θα το ειχα πει μιας και δεν εχω παρωπιδες

 

Και δε μου λες, υπάρχει και μονό και διπλό handsfree της Motorola; Κι επίσης είναι ένα συγκεκριμένο μοντέλο ακουστικών της Μοτορόλα που ταιριάζει με το 7390, ή να πάω να αγοράσω οποιοδήποτε ακουστικό της Μοτορόλα; Κι αν είναι κάποιος συγκεκριμένος τύπος ακουστικών της Μοτορόλα, τότε ποιος ακριβώς είναι αυτός; Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την απάντησή σου.

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes:- εχω πιο πανω μεγαλη φωτο του πως ειναι το hands free της Motorola που ολως παραδοξως ανακαλυψα οτι ταιριαζει ,δεν ξερω αν εχει διπλο μα μια ερωτηση σε αναλογο μαγαζι και δοκιμη θα σε πεισει - οσον αφορα για τον ανταπτορα που ζητησε ο φιλος πιο χθες το καταστημα δεν ειχε αλλα μου ειπε οτι εχει μεσα η συσκευασια του 5300

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes:- εχω πιο πανω μεγαλη φωτο του πως ειναι το hands free της Motorola που ολως παραδοξως ανακαλυψα οτι ταιριαζει ,δεν ξερω αν εχει διπλο μα μια ερωτηση σε αναλογο μαγαζι και δοκιμη θα σε πεισει - οσον αφορα για τον ανταπτορα που ζητησε ο φιλος πιο χθες το καταστημα δεν ειχε αλλα μου ειπε οτι εχει μεσα η συσκευασια του 5300

 

Σ' ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

:love:- once Nokia always Nokia (!) the obsession never dies

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

:love:- once Nokia always Nokia (!) the obsession never dies

 

Σωστός ο Τσακης :), by the way ο κωδικός για τον εξελληνισμό των μαύρων στολιδιών μας ειναι 0534727 με το Nemesis ,προκειμένου να γίνονται οι μελλοντικές αναβαθμίσεις μέσω NSU(Nokia Software Updater) σαν ελληνικές και να μην υπάρχει κίνδυνος να χάσουμε το ελληνικό language pack :);)

Link to comment
Share on other sites

:D- στα υποψην περι Nemesis ,ευχαριστουμε για την ενημερωση (!)

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

,προκειμένου να γίνονται οι μελλοντικές αναβαθμίσεις μέσω NSU(Nokia Software Updater) σαν ελληνικές και να μην υπάρχει κίνδυνος να χάσουμε το ελληνικό language pack :);)

 

Αυτο συμβαινει μονο στην περιπτωση που η συσκευη

ειναι παρα-εισαγωγη ,εκτος alpha copy,και εχει product code εκτος του Ελληνικου ;)

 

Για να βρειτε το product code της συσκευης σας ,κοιταζετε κατω απο την

μπαταρια στην συσκευη

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αυτο συμβαινει μονο στην περιπτωση που η συσκευη

ειναι παρα-εισαγωγη ,εκτος alpha copy ;)

 

Μα εννοείται ότι η black chrome συσκευή είναι παραεισαγωγή,δεν εισάγεται επίσημα από Alpha Copy γιαυτό τα ανέφερα κιόλας:);)

Link to comment
Share on other sites

Μα εννοείται ότι η black chrome συσκευή είναι παραεισαγωγή,δεν εισάγεται επίσημα από Alpha Copy γιαυτό τα ανέφερα κιόλας:);)

 

 

Δεν εννοειται τιποτε ,αρκετος κοσμος διαβαζει ,αλλα δεν γνωριζει

λεπτομερειες ...;)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, θα ήθελα να με διαφωτίσετε και πάλι. Διάβασα μέσα στο ίντερνετ πως ο ήχος του 7390 μέσω ακουστικών είναι κακός και χαμηλός. Αληθεύει; Δηλαδή δε θα μπορέσω να το χρησιμοποιήσω και ως mp3 player και να μείνω ικανοποιημένος από τον ήχο του; Όποιος έχει το εν λόγω κινητό, ας μου απαντήσει σας παρακαλώ υπεύθυνα, όπως και για τη διάρκεια της μπαταρίας αν αυτή είναι ικανοποιητική. Σας ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!!Χρειάζομαι την βοήθειά σας!Αγόρασα χθες το 7390 και ενώ σήμερα χάζευα στο μενού για να το μάθω καλά διέγραψα κατά λάθος έναν φάκελο.Μπορεί κάποιος να μου πει ποιους φακέλους περιέχει για να τους ξαναδημιουργήσω?

Είναι στο μενού "Εφαρμογές"-"Συλλογή"- Μάλλον "Sensor" λεγόταν (οι άλλοι 2 είναι ο Μετατροπέας και το ρολόι κόσμου). Περιείχε αν θυμάμαι καλά 4 υποφακέλους.

Pleaseeee!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!!Χρειάζομαι την βοήθειά σας!Αγόρασα χθες το 7390 και ενώ σήμερα χάζευα στο μενού για να το μάθω καλά διέγραψα κατά λάθος έναν φάκελο.Μπορεί κάποιος να μου πει ποιους φακέλους περιέχει για να τους ξαναδημιουργήσω?

Είναι στο μενού "Εφαρμογές"-"Συλλογή"- Μάλλον "Sensor" λεγόταν (οι άλλοι 2 είναι ο Μετατροπέας και το ρολόι κόσμου). Περιείχε αν θυμάμαι καλά 4 υποφακέλους.

Pleaseeee!

Αυτά τα τρία ήταν εικονίδια των εφαρμογών,αν το περιγράφεις σωστά διεγραψες αυτές,αν όχι τότε τι ακριβώς διέγραψες,τι βλέπεις πλέον στον φάκελο Εφαρμογές ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...