Jump to content

[Επίσημο] Nokia 7390


d2000217
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

:confused: - οτι πεις ,στειλε σε ενα 8310 ή ενα K 700 ενα δικο σου sms με 210 χαρακτηρες και πες μου αν του ερθει σε 1 μονο (!)

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 742
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

γι αυτό σου είπα και παραπάνω ότι μπορεί να παίζει ρόλο και το κινητό του παραλήπτη. για το κ 700 που λες πάντως ελάχιστες φορές έχει τύχει κάτι τέτοιο.
http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

στον παραλήπτη όμως πάει σαν ένα, όσα και να έχω στείλει!

 

:worry: - ξαναδιαβασε τι εγραψες φιλε μου (!)

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

μετά μου θυμήσες για το κ 700, και εξάλλου είπα ότι έχει γίνει ελάχιστες φορές!οκ?

σημείωσε λαθάκι!:O

http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

:O - φιλε δεν υπαρχει κανενα θεμα στις αρχες την ειχα πατησει κι εγω γιατι αν παλαιος Nokia-κιας δεν ειχα κοιταξει αυτην την ρυθμιση (!)

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

:O - φιλε δεν υπαρχει θεμα στις αρχες την ειχα πατησει κι εγω γιατι αν παλαιος Nokiaκιας δεν ειχα κοιταξει αυτην τη ρυθμιση (!)

 

μια διευκρίνηση κορίτσι είμαι!!!

http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

:lol: - oh sorry αλλα με τετοια κινηταρα που ασχολουμαστε τα μπερδεψα (!)

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

τις τελευταίες μέρες όταν παίρνω ή με παίρνουν τηλ μου βγάζει στο επάνω μέρος της οθόνης ένα σηματάκι κίτρινο που μοιάζει πολύ με την τετραγωνική ρίζα!!

είδα στο βιβλιαράκι με τις οδηγίες αλλά δεν βρήκα πουθενά να εξηγεί αυτό το σχήμα...

γνωρίζει κανένας τι είναι???:confused::worry:

http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

:worry: - αγαπητη μηπως ειναι λουκετακι και το μπερδευεις επειδη εμφανιζεται φευγαλεα ?

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

τις τελευταίες μέρες όταν παίρνω ή με παίρνουν τηλ μου βγάζει στο επάνω μέρος της οθόνης ένα σηματάκι κίτρινο που μοιάζει πολύ με την τετραγωνική ρίζα!!

είδα στο βιβλιαράκι με τις οδηγίες αλλά δεν βρήκα πουθενά να εξηγεί αυτό το σχήμα...

γνωρίζει κανένας τι είναι???:confused::worry:

 

Όντως έτσι είναι. Τις τελευταίες μέρες το παρατήρησε και η γυναίκα μου στο δικό της (κίτρινο φιδάκι το είπε:rolleyes:). Ρώτησα στο Nokia Club και είπανε ότι δείχνει σύνδεση με το δίκτυο και ανταλλαγή δεδομένων

My mobile History:

ERICSSON GO118 -- ERICSSON GF768 -- ERICSSON T28s -- SONY ERICSSON P900 -- SONY ERICSSON G900 -- HTC LEGEND -- SAMSUNG GALAXY S3 mini -- SAMSUNG GALAXY S5 mini -- XIAOMI Mi5 -- XIAOMI Mi Mix 2s

Link to comment
Share on other sites

:confused: - ομολογω πως τετοιο "κιτρινο οφη" ή "σχημα ριζας" να πω την αληθεια δεν εχω δει ακομη (!)

NOKIA ρε είπαμε κι εαν ποτέ το άλλαζα...πάλι NOKIA θα έπαιρνα (!)

fighting0060.gif

Link to comment
Share on other sites

Όντως έτσι είναι. Τις τελευταίες μέρες το παρατήρησε και η γυναίκα μου στο δικό της (κίτρινο φιδάκι το είπε:rolleyes:). Ρώτησα στο Nokia Club και είπανε ότι δείχνει σύνδεση με το δίκτυο και ανταλλαγή δεδομένων

 

Α! Ευχαριστώ! λέω και εγω τι είναι τώρα τούτο?:O

ωραία το περιέγραψε πάντως. :lol:

http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1310/1310135q5fto1gp1w.gif
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ποια είναι η τελευταία έκδοση λογισμικού για το τηλέφωνο;

έχω την 4.51 υπάρχει νεότερη;

 

Μου κάνει συνέχεια restarts δεν την παλέυω άλλο...

Ευχαριστώ

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και η 04.54 (09-07-07).

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και η 04.54 (09-07-07).

 

Ωραία, ευχαριστώ

Μπορώ να την περάσω online?

Προσπαθώ και μου λέει sorry, the nokia software updater service is currently

unavailable. Please disconnect your device and try again later.

 

Τι κάνω είναι μόνιμο το πρόβλημα ή ξέρω γω να ξαναδοκιμάσω το βραδάκι;

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Πριν λιγες μερες αγορασα μια καρτα mikroSD μαρκας Kingston απο το Πλαισιο με σκοπο να την τοποθετησω στο 7390 μου οταν το εκανα ανακαληψα οτι την "εβλεπε" σαν 256 Mb ενο ινε 1 Gb.Σκεφτηκα οτι ισος ηθελε "φορμαρησμα" πραγμα που εκανα χορις αποτελεσμα.Στο Card reader λιτουργη κανονικα κα φενετε σαν αφερουμενος δισκος 1Gb.Στο επησημο φορουμ για το 7390 δεν βρηκα κατι παροτι διαβασα :cry: και τις 48 σελιδες!!! Το λογισμικο του τηλεφωνου ινε αναβαθμησμενο ,σιμφονα με τον Nokia Softweare Updater.Αν καπιος ξερι κατι ας το γραψη ,ευχαρηστω!
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση . έχει η μητέρα μου το κινητό 1 χρόνο περίπου και είναι όλα ok . παρατηρώ όμως ότι η ένταση όταν χτυπάει το κινητό δεν είναι και ιδιαιτερα δυνατή. έκδοση λογισμικού που έχει το κινητό είναι η 3.84 .γνωρίζει κανεις αν στην τελευταία έκδοση που κυκλοφορεί διορθώνεται τίποτα τέτοιο με την ένταση ??:confused:
[/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει η 4.51 μπορείς να πας σε ένα nokia shop να στην περάσουν,

δυναμώνει καπως η ένταση πάντως.

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Καλησπέρα παιδιά, έχω να κάνω μια ερώτηση... πήρα χτες το κινητάκι μεταχειρισμένο, μου έδωσαν μαζί και την απόδειξη αγοράς, έχει αγοραστεί 11/9/2007 μήπως ξέρει κάποιος να μου πεί αν είναι ακόμα στην εγγύηση γιατι ξέχασα να ρωτήσω??? επίσεις αναβάθμιση μπορώ να κάνω κανονικά απο το site της nokia?γιατί προφανώς ο προηγούμενος δεν είχε κάνει αναβάθμιση και έχει ακόμα το πρόβλημα με τους ήχους που σβήνουν όποτε κλείνω το τηλέφωνο...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, έχω να κάνω μια ερώτηση... πήρα χτες το κινητάκι μεταχειρισμένο, μου έδωσαν μαζί και την απόδειξη αγοράς, έχει αγοραστεί 11/9/2007 μήπως ξέρει κάποιος να μου πεί αν είναι ακόμα στην εγγύηση γιατι ξέχασα να ρωτήσω??? επίσεις αναβάθμιση μπορώ να κάνω κανονικά απο το site της nokia?γιατί προφανώς ο προηγούμενος δεν είχε κάνει αναβάθμιση και έχει ακόμα το πρόβλημα με τους ήχους που σβήνουν όποτε κλείνω το τηλέφωνο...

 

Έχει περίπου άλλο ένα χρόνο 2 χρόνια εγγύηση, μπορείς να αναβαθμίσεις μέσω pc suite.

Με την Wind κάνεις πράγματι οικονομία...αφού δεν έχεις ποτέ σήμα, δεν μιλάς, δεν στέλνεις μηνύματα, δεν χρεώνεσαι...

Wind Όσα παίρνει ο άνεμος

Link to comment
Share on other sites

Έχει περίπου άλλο ένα χρόνο 2 χρόνια εγγύηση, μπορείς να αναβαθμίσεις μέσω pc suite.

Σ'ευχαριστώ πολύ για την απάντηση!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Γεια χαρα,

Μετα απο μια χαζομαρα της γυναίκας μου σβήσαμε ολες τις εφαρμογές, θέματα, ηχους απο το τηλέφωνο, μιλάω για οτι υπαρχει μεσα στο τηλεφωνο απο τον κατασκευαστη, υπαρχει τρόπος να βρεθούν?

 

 

Ευχαριστω,

Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...