Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το πρώτο λογικά θα γίνεται. Στο δεύτερο δεν ξέρω, καρτοκινητο giffgaff ανανεώνεται κανονικά με χρεωστική MasterCard της Eurobank TT.

 

Sent from my Redmi Note5 using Tapatalk

 

δουλεύει η giffgaff στην Ελλάδα?

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Ναι. Είμαστε Off topic, υπάρχει σχετικό θέμα στα δίκτυα εξωτερικού.

 

Envoyé de mon Redmi Note5 en utilisant Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπέκυψα κι εγω στις αυξήσεις και άλλαξα πακέτο απο 8.5 στα 12 ευρω και OPEN SOCIAL PASS

Έχασα τα χιλιάδες λεπτά ομιλίας και SMS ετων αλλα μεχρι στιγμής φαινεται καλύτερη επιλογή αφου εχω πλέον 2 GB (3 GB μου έδωσε δεν ξέρω αν ειναι προσφορά) για Social apps που χρησιμοποιώ πιο συχνά !!

Βέβαια εξακολουθώ να βάζω 10 ευρω, με δώρο κάποια ΜΒ, και τα υπόλοιπα 5 (για να εχω αέρα) τα βάζω απο Vodafone Thank you Cashback :)

Link to comment
Share on other sites

Υπέκυψα κι εγω στις αυξήσεις και άλλαξα πακέτο απο 8.5 στα 12 ευρω και OPEN SOCIAL PASS

Έχασα τα χιλιάδες λεπτά ομιλίας και SMS ετων αλλα μεχρι στιγμής φαινεται καλύτερη επιλογή αφου εχω πλέον 2 GB (3 GB μου έδωσε δεν ξέρω αν ειναι προσφορά) για Social apps που χρησιμοποιώ πιο συχνά !!

Βέβαια εξακολουθώ να βάζω 10 ευρω, με δώρο κάποια ΜΒ, και τα υπόλοιπα 5 (για να εχω αέρα) τα βάζω απο Vodafone Thank you Cashback :)

 

στα υπαρχον πακετα open τα μηνιαια μονο εχουνε προστεθει και 300 μυνηματα προς ολους με την ιδια τιμη του πακετου δηλαδη 12 ευρω.. πιστευω οτι ειναι καλη λυση , αλλα καλυτερα ογκος σκετος παρα μονο για social / video . αλλα και παλι πολυ καλη τιμη.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Σε καινούργιο αριθμό cu το 4g παίζει κατευθείαν ή πρέπει να το ενεργοποιήσω με κάποιο τρόπο;
Link to comment
Share on other sites

Συνήθως ενεργό είναι αλλά κάλεσε δωρεάν 1285, επιλογή 0.

 

Envoyé de mon Redmi Note5 en utilisant Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ok ευχαριστώ μόλις το ενεργοποίησα. Και κάτι ακόμα το cu που πήρα δίνει 1000 λεπτά προς όλους, 600sms και 10gb το μήνα με 13 ευρώ. Αυτά γίνονται εφόσον ενεργοποιήσω τα πακέτα open voice & social 30 και open voice & video 30 συνδυαστικά. Αν κατάλαβα σωστά ότι ποσό βάζω για ανανέωση αυτό διπλασιαζεται. Ξέρετε πως ακριβώς δουλεύει αυτό; Πχ βάζω 10 ευρώ και μπαίνουν μέσα καθαρά 18;
Link to comment
Share on other sites

Ok ευχαριστώ μόλις το ενεργοποίησα. Και κάτι ακόμα το cu που πήρα δίνει 1000 λεπτά προς όλους, 600sms και 10gb το μήνα με 13 ευρώ. Αυτά γίνονται εφόσον ενεργοποιήσω τα πακέτα open voice & social 30 και open voice & video 30 συνδυαστικά. Αν κατάλαβα σωστά ότι ποσό βάζω για ανανέωση αυτό διπλασιαζεται. Ξέρετε πως ακριβώς δουλεύει αυτό; Πχ βάζω 10 ευρώ και μπαίνουν μέσα καθαρά 18;

 

ειναι προσωπικη προσφορα , ισως για νεο πακετο συνδεσης , το μονο που ξερω για διπλασιαμο καρτας ειναι αμα εχεις την ευρωπαικη καρτα νεων και αφορα ηλικιες εως 30 χρονων που βαζωντας 10 ευρω καρτα σου δινει αλλα 10 ευρω bonus καρτα υπολοιπο. ( εαν εισαι λιγοτερο απο 30 χρονων καλο θα ειναι να την βγαλεις !) .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα εάν έχω υπόλοιπο πχ 8.5 ευρώ που λήγουν 27/03 και μια μέρα πριν (26/03) ενεργοποιήσω κάποιο πακέτο αξίας 8.5 ευρώ αυτό θα μπορεί να χρησιμοποιηθεί μέχρι 26/04 ή επειδή θα έχει μηδενιστεί το υπόλοιπο μου δεν θα μπορώ να έχω κάποιο πακέτο;
Link to comment
Share on other sites

θα μπορεί να χρησιμοποιηθεί μέχρι 26/4 Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έκανα αίτηση για την Ευρωπαϊκή κάρτα νέων και πλήρωσα online.Απο πρόσφατη εμπειρία σας πόσο καιρό κάνει τώρα να ρθει;

 

 

Για να ενημερώσω όποιον ενδιαφέρεται εχθές μου στείλανε email το πρωί ότι φεύγει από Αθήνα και σήμερα την είχα στα χέρια μου...Πιο γρήγορα δεν γινόταν!!Σύνολο 4 μέρες μαζί με Σάββατο και Κυριακή.Μπράβο τους,τώρα θα βάλω την προσφορά της Vodafone αφού περάσει περίπου ένα 20ημερο με βάση την νεότερη ανακοίνωση τους.

Link to comment
Share on other sites

θα μπορεί να χρησιμοποιηθεί μέχρι 26/3

 

Είσαι σίγουρος; Στου πατέρα μου το πακέτο (φωνής) συνεχίζει και με μηδέν υπόλοιπο.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζετε εάν τα mb και ο χρόνος ομιλίας λήγουν κάποια συγκεκριμένη ώρα; Πχ 12.00 το βράδυ; Επειδή στην εφαρμογή λέει μόνο την ημερομηνία και όχι την ώρα.
Link to comment
Share on other sites

Μήπως γνωρίζετε εάν τα mb και ο χρόνος ομιλίας λήγουν κάποια συγκεκριμένη ώρα; Πχ 12.00 το βράδυ; Επειδή στην εφαρμογή λέει μόνο την ημερομηνία και όχι την ώρα.

Κανονικά λήγουν τα μεσάνυχτα της μέρας που αναγράφεται...Συνήθως βέβαια κρατάνε κάποια λεπτά μετά τα μεσάνυχτα και δεν μηδενίζονται αμέσως...Αν θες όμως να σου προστεθούν με αγορά του ίδιου πακέτου κάν'το πριν τα μεσάνυχτα!

Link to comment
Share on other sites

00:02 έκανα ανανέωση και δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα με το υπολοιπο χρόνου ομιλίας και Mb που είχα. Ενεργοποίησα και το πακέτο με τα 8.5 ευρώ και ο υπόλοιπος χρόνος ομιλίας που είχα και τα MB προστέθηκαν κανονικά.
http://briefcase.pathfinder.gr/download/534985
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Γνωρίζει κάποιος να μου πει αν μπορώ να αλλάξω αριθμό χωρίς ν αλλάξει το πρόγραμμα μου στην Vodafone?

 

Αλλαγή απλά αριθμού. Γίνεται?

Ποιο είναι το κόστος?

Ο αριθμός μου ήταν της Cosmote (6975ΧΧΧΧ)

και έκανα φορητοτητα απο χρόνια.

Έχω καρτοπρογραμμα στην Vodafone.

 

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Μέσα στην εφαρμογή του cu που ακριβώς είναι το cu shake;
Όταν βάλεις κάρτα μέσω της εφαρμογής στο εμφανίζει. Δεν υπάρχει άλλος τρόπος.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

http://briefcase.pathfinder.gr/download/534985
Link to comment
Share on other sites

Όταν βάλεις κάρτα μέσω της εφαρμογής στο εμφανίζει. Δεν υπάρχει άλλος τρόπος.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

 

οποτε εαν κολλησει η σελιδα ή δεν εχεις ιντερνετ κοπει ή κοπει το ρευμα , δεν μπορεις να ενεργοποιησεις το cu shake μπαινοντας στο mycu ή στην εφαρμογη; .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Γνωρίζει κάποιος να μου πει αν μπορώ να αλλάξω αριθμό χωρίς ν αλλάξει το πρόγραμμα μου στην Vodafone?

 

Αλλαγή απλά αριθμού. Γίνεται?

Ποιο είναι το κόστος?

Ο αριθμός μου ήταν της Cosmote (6975ΧΧΧΧ)

και έκανα φορητοτητα απο χρόνια.

Έχω καρτοπρογραμμα στην Vodafone.

 

Ευχαριστω.

 

Αλλάζεις σίγουρα.

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

οποτε εαν κολλησει η σελιδα ή δεν εχεις ιντερνετ κοπει ή κοπει το ρευμα , δεν μπορεις να ενεργοποιησεις το cu shake μπαινοντας στο mycu ή στην εφαρμογη; .
Αν γίνει κάτι από όλα αυτά προφανώς θα πρέπει να μιλήσεις με την εξυπηρέτηση πελατών. Όσες φορές πάντως έχω χρησιμοποιήσει το Cu Shake ποτέ δεν είχα πρόβλημα.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

http://briefcase.pathfinder.gr/download/534985
Link to comment
Share on other sites

Τώρα που δεν υπάρχει το "CU Talk to All", ποιο πακέτο βάζουμε για να μην χαθούν τα λεπτά που έχουν μαζευτεί;

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

Τώρα που δεν υπάρχει το "CU Talk to All", ποιο πακέτο βάζουμε για να μην χαθούν τα λεπτά που έχουν μαζευτεί;

 

Τα λεπτά θα χαθούν όπως και να έχει. Διότι για να μεταφερθούν, πρέπει να ενεργοποιηθεί το ίδιο ακριβώς πακέτο.

 

Οπότε επίλεξε ένα από τα διαθέσιμα.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...