Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάτι αντίστοιχο ειδα και στην εφαρμογή my vodafone το vodafone you μπορείς να διαλέξεις και να φτιάξεις πακετο αναλογα με τις ανάγκες σου.

 

 

3aa527fac135efb03ff8a8a704522179.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Αυτο ειναι και για CU?

ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Κάτι αντίστοιχο ειδα και στην εφαρμογή my vodafone το vodafone you μπορείς να διαλέξεις και να φτιάξεις πακετο αναλογα με τις ανάγκες σου.

 

 

3aa527fac135efb03ff8a8a704522179.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Σε cu καρτα ανοίγοντας το my vodafone δεν το βρίσκω.

 

Το άλλο το give back promo τι είναι?

 

Να ενημερώσω οτι με ανανέωση 1€ απο thank you παρατείνεται και το υπόλοιπο.

Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν το βρίσκεις στο cu γιατί είναι μόνο για το καρτοκινητό Vodafone.

 

https://www.vodafone.gr/vodafone-you/

Link to comment
Share on other sites

Το έδωσε όλους το give back; Εγώ ακόμα το περιμένω!

 

Το έδωσε τελικά την Δευτέρα, αλλά είχα κάνει ήδη ερώτημα και στο live chat του cu... 8,5gb :up:

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Πολύ μου αρέσει αυτό που έκανε η Vodafone του να επιλέγει ο καθένας ότι του αρμόζει για τις ανάγκες του.

 

Αν φτάσουν κάποια στιγμή και στο επίπεδο του ευρωπαϊκού μέσου όρου παροχών/τιμής θα είναι τέλειο. Το να βλέπουμε εν έτος 2018 – 2019 500mb internet είναι απαράδεκτο. Έπρεπε να ξεκινάνε από 1gb και η φωνή κατ’ ελάχιστο 500 λεπτά και SMS 50.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Πολύ μου αρέσει αυτό που έκανε η Vodafone του να επιλέγει ο καθένας ότι του αρμόζει για τις ανάγκες του.

 

Αν φτάσουν κάποια στιγμή και στο επίπεδο του ευρωπαϊκού μέσου όρου παροχών/τιμής θα είναι τέλειο. Το να βλέπουμε εν έτος 2018 – 2019 500mb internet είναι απαράδεκτο. Έπρεπε να ξεκινάνε από 1gb και η φωνή κατ’ ελάχιστο 500 λεπτά και SMS 50.

 

αφορά μόνο Vodafone νέο καρτοκινητο και όχι cu και επίσης γενικά είναι ακριβά κατά την γνώμη μου.

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Υπόψην τα μισά είναι 15νθημερα πακέτα !

Οξωωωω ρεεεεε

10 ευρώ κάρτα και αυτή από επιστροφή supermarket & thank you

Link to comment
Share on other sites

Υπόψην τα μισά είναι 15νθημερα πακέτα !

Οξωωωω ρεεεεε

10 ευρώ κάρτα και αυτή από επιστροφή supermarket & thank you

 

ποτε το εφαρμοσε και η vodafone ελαχιστη ανανεωση 10 ευρω; . οπως η κοσμοτε ; .

παντως στο my vodafone που μπηκα η 5 ευρω ανανεωση ισχυει κανονικα; .

τι αλλαξε το cach back ; εξαργυρωσης; σε 10 ευρω; ή οχι; .

Edited by JOHNMEGARYTHMOS

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Εαν εχω φραγη, δε δουλευει το cashback; Ενας φιλος ρωτησε στο twitter της βονταφον και μάλλον δεν λειτουργει η εξυπηρετηση. Επεσε πολύ στην εξυπηρετηση η βονταφον παντως.

 

Edit: ξαναμιλησα με το φιλο μου, ανυπαρκτη η εξυπηρετηση...

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Εαν εχω φραγη, δε δουλευει το cashback; Ενας φιλος ρωτησε στο twitter της βονταφον και μάλλον δεν λειτουργει η εξυπηρετηση. Επεσε πολύ στην εξυπηρετηση η βονταφον παντως.

 

 

 

Edit: ξαναμιλησα με το φιλο μου, ανυπαρκτη η εξυπηρετηση...

 

 

 

Νταξει facebook twitter insta viber whats app vodafone app και μεσω του τσατ στη σελιδα δεν μου φαίνεται παράξενο.Αν και στο τσατ στη σελίδα της βόντα είναι η υποστήριξη άμεση.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Νταξει facebook twitter insta viber whats app vodafone app και μεσω του τσατ στη σελιδα δεν μου φαίνεται παράξενο.Αν και στο τσατ στη σελίδα της βόντα είναι η υποστήριξη άμεση.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

εγώ που είχα μίλησει στο Skype προσφατα με το τμήμα εξυπηρέτησης δεν μου απάντησαν γρήγορα. στο Vodafone app πολύ παλιά που το είχα χρησιμοποιήσει ήτανε πολύ γρήγοροι. όσο για το Viber και εκεί το ίδιο. τα αλλά social δεν τα έχω χρησιμοποιήσει.

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Πιο παλιά η βονταφον εξυπηρετουσε άμεσα σε ολα τα μεσα κοινωνικης δικτυωσης, τωρα οχι πιά. Μεγαλο φαουλ κατα τη γνωμη μου. Σαν να μη θελουν τους καρτοκινητους συμπεριφερονται. Αυτο που δεν καταλαβαινουν ειναι οτι εαν καποιος βλεπει ανεπαρκεια στην εξυπηρετηση, ουτε συμβολαιο θα κάνει...
Link to comment
Share on other sites

Ε, και δεν παίρνεις τηλέφωνο αν έχεις πρόβλημα; Σιγά το γεγονός που θα σε αποτρέψει αν έχεις μια καλή προσφορά για συμβόλαιο, το να μην σου απαντήσουν αμέσως στα social media.

 

Sent from my moto g(6) play

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει χρέωση όταν παίρνεις τηλ;

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις πρόβλημα τι θα κάνεις; Προσωπικά θα πάρω τηλέφωνο. Δεν νομίζω πως στο fb είναι το ίδιο άμεσο με το να μιλήσεις με κάποιον που θα σε παραπέμψει σε τεχνικό τμήμα.

 

 

 

Sent from my moto g(6) play

Link to comment
Share on other sites

Ο ανταγωνισμός σε εξυπηρετεί άμεσα. Η λεπτομέρεια κάνει τον επαγγελματία. Ασε που καλύτερα είναι τα γραπτά, αφού τα γραπτά μένουν.
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις τέτοιο πρόβλημα και δεν έχεις στραφεί στον ανταγωνισμό, κάτι θα σε κρατάει και παραμένεις.

 

Sent from my moto g(6) play

Link to comment
Share on other sites

Εμενα προσωπικά δε με κραταει τιποτα. Είμαι εδω και καιρό αλλού. Ο φιλος μου ομως ξενερωσε και θα φυγει. Απλά εγραψα εδω μηπως και το διαβασει καποιος που εχει σχεση με την εταιρεία και τους ξυπνησει εκει στα σοσιαλ μιντια.
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά όταν έχω κάποιο θέμα, μπαίνω στο chat του vodafonecu.gr και εξυπηρετούμε άμεσα.
Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπήρξε καμμία μεταβολή.

Στις 17 Δεκεμβρίου ξεκινάει η μεταβολή , δηλαδή η δυνατότητα απενεργοποίησης.

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα. Δηλαδή τα 100ΜΒ 20 ευρώ θα πληρώνω ή μάλλον για να μου φάει το υπόλοιπο της κάρτας με την μία.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...