Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάθε πόσους μήνες πρέπει να κάνω ανανέωση χρόνου στο ΑΠΛΟ cu; Στο f2go πλέον είναι ανά δίμηνο και έχω μαζέψει 25 ευρώ καθώς δεν το χρησιμοποιώ ιδιαίτερα και δε θέλω να χάσω ούτε τον αριρθμό ούτε το ποσό. Σκέφτομαι να το μετατρέψω σε cu, αλλά πληροφορήθηκα ότι κι εκεί είναι πλέον ανά ΔΥΟ μήνες και ΔΕΚΑ ευρώ ελάχιστη ανανέωση. Ξέρω ότι η ελάχιστη είναι 5. Τι γίνεται; Το λένε έτσι οι πωλητές για να έχουν σίγουρα τα 5 ευρώ/μήνα;
Link to comment
Share on other sites

~+89λ€÷€1 καθαρά…

εξαργύρωση 1 ευρώ αύξησε την διάρκεια ανανέωσης φοιτητικού καρτοκινητου έκδοσης 2017 που δεν ανανεώνεται αυτοματα η διάρκεια του....

 

πολύ καλο, δε λέω.... :)

 

 

Sent from my L200 using Tapatalk

 

για οποιαδήποτε κάρτα εγγραφεί@σχετική εφαρμογή

Sqd7LhLaTa85pwyiSeU-CjGPK6N1eJnSNAPf7oCq-BmOJhlnVUg4zdfIiYJ8LjlAO_0=s180-rw:this:

Link to comment
Share on other sites

Πάλι τα ίδια με το give back promo... Έχει έρθει σε κανέναν παιδιά;

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

5gb internet με 5 ευρώ για 15 ημέρες! προσφορά έως 9/12 ! δείτε εδώ https://www.vodafonecu.gr/upiresies-cu/5-gb-5-euros/

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Σας εχω ερωτηση..ισως βλακεια, εχω 800μβ στο καρτοκινητο μου, μπορω να βαλω τη σιμ σε μια καρτα usb ειναι βονταφονε και ειναι και 4γ και να εχω ιντερνετ στον υπολογιστη;αν ναι χρειαζεται και εξτρα; Το δοκιμασα αλλα μου εβγαλε μια σελιδα βονταφονε και ζηταει κωδικο καρτοιντερνετ...τι λετε;εχω ελπιδες.

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

Σας εχω ερωτηση..ισως βλακεια, εχω 800μβ στο καρτοκινητο μου, μπορω να βαλω τη σιμ σε μια καρτα usb ειναι βονταφονε και ειναι και 4γ και να εχω ιντερνετ στον υπολογιστη;αν ναι χρειαζεται και εξτρα; Το δοκιμασα αλλα μου εβγαλε μια σελιδα βονταφονε και ζηταει κωδικο καρτοιντερνετ...τι λετε;εχω ελπιδες.
Δεν έχει σωστές ρυθμίσεις, πρέπει να αλλάξεις το apn σε Internet.vodafone.gr
Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει σωστές ρυθμίσεις, πρέπει να αλλάξεις το apn σε Internet.vodafone.gr

 

Τι εννοεις που να τα γραψω αυτα στα windows;

 

----- προσθήκη μηνύματος 47 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Γιατί δεν το κανεις hotspot το κινητό ?

 

Ειναι παλιας τεχνολογιας και θελω να εκμεταλευτω τα gb γιατι μεχρι τωρα πηγαιναν χαμενα

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις πρόγραμμα θα αλλάξεις τις ρυθμίσεις τι ακριβώς χρησιμοποιείς; Τι μάρκα είναι το USB stick ?
Link to comment
Share on other sites

με το που βαζω το στικακι στο pc αναγνωριζει και μου ζηταει πιν της ΣΙΜ..το βαζω και μετα μου ανοιγει μονο του μια σελιδα και ζηταει κωδικο για καρτοιντερνετ...μηπως πρεπει να κατεβασω εφαρμογή στο pc? το εχει κανει καποιος άλλος;

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

O.k

Θα πας στο network και internet settings και θα αλλάξεις τις ρυθμίσεις .

Αν έχεις Huawei μπορώ να σου στείλω το αντίστοιχο πρόγραμμα.

Link to comment
Share on other sites

O.k

Θα πας στο network και internet settings και θα αλλάξεις τις ρυθμίσεις .

Αν έχεις Huawei μπορώ να σου στείλω το αντίστοιχο πρόγραμμα.[/quote

το stikaki einai Huawei K5008-Z Vodafone και το δουλευα παλιοτερα με 4g καρτα με συμβολαιο μονο για δεδομενα...τωρα δεν εχω πλεον αυτή τη καρτα και θελω να χρησιμοποιησω τη ΣΙΜ του κινητου με τα δεδομενα της μεσω του στικ στον υπολογιστη...όπως εκανα παλιοτερα..με την άλλη ΣΙΜ.... με την άλλη σιμ δεν εβαζα καν προγραμμα την αναγνωριζε το pc εβαζα πιν και τελος…. τωρα δε βλεπω καπου να μπορω να παω να βαλω το ΑΡΝ κτλπ...δε ξερω αν καταλαβαίνεις ετσι όπως τα γραφω...ευχαριστω παντως

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε το mobile Partner από το link : http://modemsolution.com/?wpfb_dl=202

Βάλε στα settings το σωστό APN

Link to comment
Share on other sites

τελικα η εφαρμογή δεν με βοηθησε αλλα βρηκα τις ρυθμισεις ΑΡΝ στα windows και όλα μια χαρα ευχαριστω

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

Στο τελευταίο update του My CU app, πρόσθεσαν τις αποκλειστικές προσφορές.

 

Επιτέλους! Τους το είχα γράψει σε σχόλιο και εν τέλη το έλαβαν υπόψιν.c3dca92f046a98fe4ee9d8d82699aff3.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Με 13€ δινουν 1000' προς ολους και 10GB

 

που το είδες αυτό?

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Στον ηλεκτρικο Πειραια

 

και στην ομόνοια έχουν διαφορές τέτοιες προσφορές

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Τα gb ρωτηστε με ποιον τρόπο μαζεύεται αυτό το νούμερο Γιατί κάποια στιγμή που είχα ρωτήσει στη Θεσσαλονίκη πλατεία Αριστοτέλους ναι μεν ήταν 10 gigabyte αλλά έβαζαν μέσα social chat play now,cu nights κτλ. Δενν ήταν δηλαδή καθαρά 10gb για χρήση οπουδήποτε και οποτεδηποτε Ήθελε ο χρήστης.

 

Στάλθηκε από το X52X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο τελευταίο update του My CU app, πρόσθεσαν τις αποκλειστικές προσφορές.

 

Επιτέλους! Τους το είχα γράψει σε σχόλιο και εν τέλη το έλαβαν υπόψιν.c3dca92f046a98fe4ee9d8d82699aff3.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

Κάτι αντίστοιχο ειδα και στην εφαρμογή my vodafone το vodafone you μπορείς να διαλέξεις και να φτιάξεις πακετο αναλογα με τις ανάγκες σου.

 

 

3aa527fac135efb03ff8a8a704522179.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by zerokill
Link to comment
Share on other sites

Πάλι τα ίδια με το give back promo... Έχει έρθει σε κανέναν παιδιά;

 

Εμένα μου έδωσε χθες περίπου 4GB, από το Give back.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου το έδωσε προχθές. Η προσφορά αυτή έγινε για τον προηγούμενο μήνα η γίνεται κάθε μήνα?

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...