Jump to content

Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone


Soulman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα σας. Μπορω μεσω της εφαρμογης CU να δω ποιες απο τις επαφες μου εχουν CU?

 

Καλημέρα,

 

Όχι. Ωστόσο είχα διαβάσει σχόλιο του προγραμματιστή της εφαρμογής στο Play Store, ότι θα προσθέσουν αυτή τη δυνατότητα μελλοντικά.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΣΟΥ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΤΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΠΗΡΕΑΣΕ ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΤΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΔΙΚΤΥΟΥ ΜΑΣ, ΣΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΜΕ ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ 10GB ΚΑΙ 1000 ΛΕΠΤΑ ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑ 7 ΗΜΕΡΕΣ. ΣΤΕΙΛΕ Α ΣΤΟ 1252 ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΔΩΡΟ ΣΟΥ.

 

SMS που ηρθε απο την Vodafone

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα μου ήρθε αυτό το μήνυμα. Μπορείς να ενεργοποιήσεις το πακέτο μέχρι τις 17/2 και έχει ισχύ 7 μέρες από την ενεργοποίηση.

Συσκευή: Realme 8 5G 4/64 GB

Carriers: 🟢 Cosmote - 🔴 Nova

Link to comment
Share on other sites

νομιζω πρεπει να μπει πρωτη ειδηση και στην κεντρικη σελιδα του φορουμ.

10GB 1000 λεπτα προς ολους.

https://techmaniacs.gr/vodafone-10gb-kai-1000-lepta-pros-oloys-entelos-dorean/

Link to comment
Share on other sites

Επανήλθε στο 1252 το πακέτο CU talk to all, που δίνει 300' προς όλους+300' προς Vodafone για 30 ημέρες με 7€! Μας τρολλάρει η Vodafone?
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Επανήλθε στο 1252 το πακέτο CU talk to all, που δίνει 300' προς όλους+300' προς Vodafone για 30 ημέρες με 7€! Μας τρολλάρει η Vodafone?

 

δεν υπαρχει καποιο τετοιο πακετο στην vodafone cu αλλα το μονο που υπαρχει ειναι το Talk to ALL Weekly που δινει με 3 ευρω 150 λεπτα προς ολους +150 λεπτα προς cu για 7 ημερες! δες εδω https://www.vodafonecu.gr/paketa/inner/talk-to-all-weekly/

το μοναδικο που εχει 7,06 ευρω ειναι το πακετο με 200 λεπτα προς ολους και προς 22 χωρες του εξωτερικου το πακετο ονομαζεται

Talk Abroad δες εδω https://www.vodafonecu.gr/paketa/inner/talk-abroad/

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Αν πάρεις στο 1252 ακούγεται όντως το πακέτο (Στις επιλογές των πακέτων ομιλίας). Στα app δεν υπάρχει...

 

Καλά δεν υπάρχει! Όντως ακούγεται! Έχεις δίκιο!! Καλά και μπορείς να το ενεργοποιήσεις? Ή όχι ? Αυτό πρώτη φορά το βλέπω να μην υπάρχει στο ίντερνετ και να παραμένει ένα πακέτο που έχει καταργηθεί στο 1252 !!

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Καλά δεν υπάρχει! Όντως ακούγεται! Έχεις δίκιο!! Καλά και μπορείς να το ενεργοποιήσεις? Ή όχι ? Αυτό πρώτη φορά το βλέπω να μην υπάρχει στο ίντερνετ και να παραμένει ένα πακέτο που έχει καταργηθεί στο 1252 !!

Μη μου εντείνετε την περιέργεια ρε παιδιά! Γιατί θα με κάνετε να το αγοράσω, μόνο και μόνο για να δω πόσο μπάχαλο έγινε το σύστημά τους και θα φάω τα 7€ μου, ενώ δεν το χρειάζομαι, καθώς έχω ενεργό Student Xclusive 7 και Talk Abroad.

Link to comment
Share on other sites

Μη μου εντείνετε την περιέργεια ρε παιδιά! Γιατί θα με κάνετε να το αγοράσω, μόνο και μόνο για να δω πόσο μπάχαλο έγινε το σύστημά τους και θα φάω τα 7€ μου, ενώ δεν το χρειάζομαι, καθώς έχω ενεργό Student Xclusive 7 και Talk Abroad.

 

πολυ μπαχαλο οντως στο ivr του 1252 που ακουγεται. Εγω δεν ενεργοποιω πακετο ποτε απο το 1252 αλλα μονο μεσω vodafonecu.gr λογω του online bonu οποτε για αυτο δεν το ειχα προσεξει. Ας δοκιμασει καποιος να το ενεργοποιησει να δουμε εαν γινεται.

Εγω ειχα υπολοιπο 5 ευρω και μου ελεγε οτι το υπολοιπο μου δεν φτανει για ενεργοποιηση αυτο του πακετου αρα προφανως και θα ενεργοποιειται .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

πολυ μπαχαλο οντως στο ivr του 1252 που ακουγεται. Εγω δεν ενεργοποιω πακετο ποτε απο το 1252 αλλα μονο μεσω vodafonecu.gr λογω του online bonu οποτε για αυτο δεν το ειχα προσεξει. Ας δοκιμασει καποιος να το ενεργοποιησει να δουμε εαν γινεται.

Εγω ειχα υπολοιπο 5 ευρω και μου ελεγε οτι το υπολοιπο μου δεν φτανει για ενεργοποιηση αυτο του πακετου αρα προφανως και θα ενεργοποιειται .

Εγώ ενεργοποιώ πακέτα (φοιτητικά, Talk Abroad), τα οποία δεν παρέχουν online bonus από όπου και αν ενεργοποιηθούν. Οπότε τα ενεργοποιώ από όπου νά'ναι.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, σε συνέβη και σε εσάς μετά κατά τη διάρκεια πραγματοποίησης μιας κλήσης, αργότερα συνδέει το 112;

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Nαι έχει αναφερθεί http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7952757#post7952757 και απο οτι φαινεται φταιει το volte/vowifi
Link to comment
Share on other sites

Εχω ενεργοποιημενο το daily travel pass..ξερει κανεις τι ειναι γιατι δε θυμαμαι...ειναι κατι που με χρεωνει;

Αγαπάτε ΑΛΛΗΛΟΥΣ- Κακο ΔΕΝ κανει...

Samsung Galaxy S2, HTC ONE(Μ7),Iphone6s, Samsung J7(2016),Samsung S9, iphone7,iphone 13pro max
Ipad 3,Ipad 5

Link to comment
Share on other sites

Οταν βρεθείς σε αυτές τις χώρες που περιλαμβάνει (εκτός Ε.Ε.) θα χρεωθείς .
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια...

εχω ενα θειο που εχει vodafone καρτοκινητο και με εχει πρηξει να του βαζω λεει 10 ευρω καρτα μεσω ιντερνετ

για να μην πηγαινει στο μαγαζι λεει που ειναι ελαχιστο το 15

 

με δεκαρα παιρνει κανενα λεπτο ομιλιας?

 

σορρυ που ρωταω αλλα δεν γνωριζω γιατι ειμαι και σε αλλη εταιρεια και με συμβολαιο

 

ευχαριστω προκαταβολικα

+bobb -=azor=-
Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται αν είχε από παλιά κάποια προσφορά που διατηρείται αλλά σίγουρα με αυξημένο κόστος...Μπορείς να δεις καλώντας στο 1252 από το κινητό του...Διαφορετικά με την ανανέωση μπορείς να παίρνεις δωρεάν χρόνο ομιλίας προς vodafone ή δεδομένα για 30 μέρες και ακολούθως να αγοράζεις κάποιο πακέτο τα οποία πρόκειται να αυξηθούν κοντά στα 10€ το πιο οικονομικό...
Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται αν είχε από παλιά κάποια προσφορά που διατηρείται αλλά σίγουρα με αυξημένο κόστος...Μπορείς να δεις καλώντας στο 1252 από το κινητό του...Διαφορετικά με την ανανέωση μπορείς να παίρνεις δωρεάν χρόνο ομιλίας προς vodafone ή δεδομένα για 30 μέρες και ακολούθως να αγοράζεις κάποιο πακέτο τα οποία πρόκειται να αυξηθούν κοντά στα 10€ το πιο οικονομικό...

 

πολυ κουλο αυτο με τα 15 ευρω! . απο την αλλη υπαρχουνε αυτοματα πακετα στο νεο καρτοκινητο το vodafone you που βαζεις καρτα και ενεργοποιειται μονο του το πακετο. Καλυτερα ρωτησε τον τι χρηση κανει και αμα τον βολευει αστω σε αυτο το πακετο ( ιδιαιτερα αμα εχει τα δωρεαν λεπτα προς ολους με καποια μικρη χρεωση που εδινε παλια και το διατηρουν μονο οσοι παλιοι το ειχανε αλλιως καντο του cu να κερδιζει και 120 λεπτα προς vodafone ως bonus ανναεωσης .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια...

εχω ενα θειο που εχει vodafone καρτοκινητο και με εχει πρηξει να του βαζω λεει 10 ευρω καρτα μεσω ιντερνετ

για να μην πηγαινει στο μαγαζι λεει που ειναι ελαχιστο το 15

 

με δεκαρα παιρνει κανενα λεπτο ομιλιας?

 

σορρυ που ρωταω αλλα δεν γνωριζω γιατι ειμαι και σε αλλη εταιρεια και με συμβολαιο

 

ευχαριστω προκαταβολικα

 

Αν κατάλαβα καλα θέλεις να μαθεις τι μπόνους ανανεωσης εχεις με την online καρτα των 10ε, σωστα;

Link to comment
Share on other sites

Ναι μάλλον θα μας κάνει δώρο τις νέες αυξήσεις..αυτή την εβδομάδα μάλλον δε θα τις γλιτώσουμε.

 

Στάλθηκε από το G8341 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ξερουμε εαν θα δώσει κανα δωράκι η βονταφον για του Βαλεντίνου;

Έχουμε ήδη ένα "καλό" δώρο! Τα 1000 λεπτά και τα 10gb! Μόνο για 7 μέρες βέβαια.... αλλά τουλάχιστον δωρεάν!

Link to comment
Share on other sites

Επίσης αυτή την εβδομάδα οι πόντοι του παιχνιδιού είναι στο μισό για τα πακέτα ακόμη και τώρα. Το ξενερωτικό με τους πόντους είναι ότι δε μπορεις να ενεργοποιείς 2 ίδια πακέτα αν δε λήξει το πρώτο. πχ ενεργοποίησα και ήδη κατανάλωσα το βραδινό 10gb πακέτο και τώρα πρέπει να περιμένω να λήξει για να το ξαναπάρω... ελπίζω να μείνει τελικά το μισό των πόντων.

 

Επίσης τα mb του παιχνιδιού έχουν την υπέρτατη προτεραιότητα. πχ μπήκα youtube και αντι να τρώει απο το videopass έτρωγε απο τα mb του big bang

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Vodafone CU, Νέο Καρτοκινητό Vodafone
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked
  • This topic was locked and unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...