Jump to content

Google Pixel 8 Pro


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ είμαι ειμαι με τιμολόγιο από γερμανικό. Έχω φιλο Γερμανία. Θα ενημερώσω εν τέλη αν μπορώ να το πάρω. 

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

το τηλεφωνο ερχεται με stable 14 ετσι?

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, emp87 said:

ισχυει μονο για τα buds στο ιταλικο και στο ισπανικο και οχι για το ρολοι?

Ναι μόνο για buds, όχι ρολόι, τουλάχιστον στο ιταλικό που παρήγγειλα κιόλας... Μόλις στείλει ενημερώνω, δεν τα στείλανε ακόμα...

2 ώρες πριν, nikolasn80 said:

το τηλεφωνο ερχεται με stable 14 ετσι?

Ναι σωστά 

Link to comment
Share on other sites

αν καποιος το παρει μεσω του αγγλικου αμαζον απο ελλαδα ειναι δυνατον να κανει claim για το ρολοι αργοτερα για παραλαβη σε αγγλικη διευθυνση?

Link to comment
Share on other sites

απο το αγγλικο αμαζον παντως και αν πληρωσεις σε αγγλικες λιρες και συμπεριλαμβανομενων των import fees βγαινει 100 ευρω σχεδον φθηνοτερο απο τα υπολοιπα αμαζον και αμα εχεις ατομο αγγλια για να κανεις claim το ρολοι συν λογιαριασμο revolut παιρνεις και 1% επιστροφη στην παραγγελια βγαινει ακομη φθηνοτερο ως αγορα

 

αμα κανεις και ενα λογαριασμο free trial 30 ημερων amazon premium δεν πληρωνεις και μεταφορικα αν δεν κανω λαθος

Edited by emp87
Link to comment
Share on other sites

απο το αγγλικο αμαζον παντως και αν πληρωσεις σε αγγλικες λιρες και συμπεριλαμβανομενων των import fees βγαινει 100 ευρω σχεδον φθηνοτερο απο τα υπολοιπα αμαζον και αμα εχεις ατομο αγγλια για να κανεις claim το ρολοι συν λογιαριασμο revolut παιρνεις και 1% επιστροφη στην παραγγελια βγαινει ακομη φθηνοτερο ως αγορα
 
αμα κανεις και ενα λογαριασμο free trial 30 ημερων amazon premium δεν πληρωνεις και μεταφορικα αν δεν κανω λαθος
Πως ακριβώς το βγάζεις αυτό? Πληρώνεις σε λίρες και το συγκρίνεις με την τιμή σε ευρώ?

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

αν γινει πληρωμη σε λιρες βγαινει 1031 ευρω αν γινει σε ευρω 1055

 

αμα εχεις revolut και γνωστο στην αγγλια αξιζει

Edited by emp87
Link to comment
Share on other sites

αν γινει πληρωμη σε λιρες βγαινει 1031 ευρω αν γινει σε ευρω 1055
 
αμα εχεις revolut και γνωστο στην αγγλια αξιζει
Οκ. Βγάζει το VAT για αυτό βγαίνει φθηνότερα. Με βάση την ονομαστική που έχει 999 λίρες= 1.175 ευρώ eurgbp= 0.85.
Δεν ξέρω αν αξίζει το μπλέξιμο γιατί αν χρειαστεί να το επιστρέψεις ή αν αποφασίσεις να το επιστρέψεις, ξέρεις τι γίνεται με τελωνεια;

Sent from my SM-S918B using Tapatalk

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, Shuffle said:

Και εδώ το ίδιο.

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
 

Πότε παραλαμβάνεις;

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, doganos said:

Ωραία. Περιμένουμε εντυπώσεις. Τι πάροχο κινητής έχεις;

Παιδιά όσοι το πάρετε να μας ενημερώσετε αν παίζει 5g. Και αν υποστηρίζει wifi calling. Cosmote. Το 7 pro γιαυτό το έδωσα μένω σε υπόγειο και χωρίς wifi calling δεν είχα σήμα πουθενά ευχαριστώ. Και καλορίζικο σε όσους το πάρουν.

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όσοι το πάρετε να μας ενημερώσετε αν παίζει 5g. Και αν υποστηρίζει wifi calling. Cosmote. Το 7 pro γιαυτό το έδωσα μένω σε υπόγειο και χωρίς wifi calling δεν είχα σήμα πουθενά ευχαριστώ. Και καλορίζικο σε όσους το πάρουν.
Με QPR1 beta 2, παίζουν VoLTE και 5G σε Cosmote σίγουρα.

Sent from my Pixel 6 using Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, baiosss said:

Με QPR1 beta 2, παίζουν VoLTE και 5G σε Cosmote σίγουρα.

Sent from my Pixel 6 using Tapatalk
 

Μόνο με ρουτ παιζει; 

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Μόνο με ρουτ παιζει; 
Με την beta μαμά τα έχεις και τα δύο. 5G και VoLTE, χωρίς root. Με root 5G στην σταθερή Α14.

Sent from my Pixel 6 using Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Κάθε πότε βγαίνει νέα beta?
Δεν θυμάμαι. Η μηνιαία η λιγότερο

Sent from my Pixel 6 using Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, nikosz75013 said:

Παιδιά όσοι το πάρετε να μας ενημερώσετε αν παίζει 5g. Και αν υποστηρίζει wifi calling. Cosmote. Το 7 pro γιαυτό το έδωσα μένω σε υπόγειο και χωρίς wifi calling δεν είχα σήμα πουθενά ευχαριστώ. Και καλορίζικο σε όσους το πάρουν.

Μπορείς να έχεις Wifi calling από το P6 και μετά, χωρίς root. Με τη χρήση δύο εφαρμογών. Είναι πολύ απλό.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Sotnem said:

Μπορείς να έχεις Wifi calling από το P6 και μετά, χωρίς root. Με τη χρήση δύο εφαρμογών. Είναι πολύ απλό.

Το 7 pro είχα και δεν μπόρεσα να βρω άκρη πάντως .και το έδωσα. 

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Πειράζει να σας θυμίσω ότι αν στην cosmote έχετε ανοιχτούς τους διακόπτες του volte και wifi calling δε θα δέχεστε κλήσεις από τα παλιά forthnet; 

Ξέρω κουράζω που το λέω συνέχεια αλλά για κάποιους δεν είναι αμελητέα παρατήρηση. Εγώ άλλαξα δίκτυο γι αυτό το λόγω. 

Μιλάω πάντα για τα τωρινά δεδομένα (ακόμα και για την beta που έχω περάσει ήδη στην συσκευη μου pixel 7 Pro) 

Link to comment
Share on other sites

απο amazon uk παντως φαινεται να τα στελνουν και τα δυο μαζι εφοσον τα βαλεις και τα δυο ξεχωριστα στο καλαθι αγορων (κινητο και ρολοι) αφαιρωντας το ποσο της εκπτωσης χωρις να χρειαστει να μπλεξεις με κωδικους και αγγλικες διευθυνσεις και τα import fees καταβαλλονται προτακαταβολικα χωρις επιπλεον χρεωσεις (στελνονται απο amazon eu sarl)

Edited by emp87
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, _NikitaS_ said:

Πειράζει να σας θυμίσω ότι αν στην cosmote έχετε ανοιχτούς τους διακόπτες του volte και wifi calling δε θα δέχεστε κλήσεις από τα παλιά forthnet; 

Ξέρω κουράζω που το λέω συνέχεια αλλά για κάποιους δεν είναι αμελητέα παρατήρηση. Εγώ άλλαξα δίκτυο γι αυτό το λόγω. 

Μιλάω πάντα για τα τωρινά δεδομένα (ακόμα και για την beta που έχω περάσει ήδη στην συσκευη μου pixel 7 Pro) 

γιατί δεν το γράφεις στην υπογραφή σου? Ετσιθα το βλέπουν όλοι χωρίς να επαναλαμβάνεσαι :)

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...