Jump to content

Google Pixel 7 Pro


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εγώ απο google store Αγγλίας το αγόρασα, το πλήρωσα με κάρτα Ελληνική απο εδώ και πληρώνω εδώ και καιρό 100gb χώρο στο google one αλλά vpn δεν έχω!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, _NikitaS_ said:

Οι κλήσεις που χάνεις μήπως είναι από σταθερά forthnet; Αν ναι, με volte είναι λογικό. Δε λειτουργεί σωστά... 

Όχι. Έχω παρατηρήσει ακόμα και της συζύγου που είναι vodafone να χάνω κλήσεις. Χάνω ακόμα και από Cosmote ενδοεταιρικά.

Υπάρχει κάτι άλλο να δοκιμάσω;

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, Nikos_s3 said:

Από Amazon.de το αγόρασα..το προφίλ πληρωμών είναι κανονικά ελληνικό.

Ούτε είχες αλλάξει πιο παλιά; Γιατί το κρατάει για ένα χρόνο, ανεξάρτητα αν τώρα έχεις επιλεγμένο το Ελληνικό.

Τι να πω, είσαι περίπτωση... 😀

Πάντως για όποιον ενδιαφέρεται και δεν του έχει εμφανιστεί το vpn μπορεί με το τρόπο αυτό. Αν και δε χρειάζεται να μας φακελώνει η Google λίγο πιο πολύ! 

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Παρέμεινε, μόνο το πρόβλημα με το σταθερό της Forthnet… σήμερα το διαπίστωσα , εμφανίζει το τηλ κατειλημμένο. 
Αποδεκτό … μπροστά στο χαμό που επικρατούσε πριν … 

Άρχισαν να εμφανίζονται ανεπίσημα renders με το 8 pro … κ αναφορές για κυκλοφορία τον Ιούνιο … 

Link to comment
Share on other sites

Παρέμεινε, μόνο το πρόβλημα με το σταθερό της Forthnet… σήμερα το διαπίστωσα , εμφανίζει το τηλ κατειλημμένο. 
Αποδεκτό … μπροστά στο χαμό που επικρατούσε πριν … 
Άρχισαν να εμφανίζονται ανεπίσημα renders με το 8 pro … κ αναφορές για κυκλοφορία τον Ιούνιο … 
Οκτωβρίο θα βγει όπως κάθε χρόνο.

Sent from my SM-X800 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δε με χαλάει αισθητικά η μπάρα.
Ίσα ίσα που δίνει στο κινητό τον δικό του χαρακτήρα.
Το κακό με την μπάρα πίσω, επειδή μιλάμε για βαρύ κινητό, είναι ότι δεν έχει σωστό κέντρο βάρους το κινητό.
Έχοντας παράλληλα και το S22U, το οποίο στα χαρτιά είναι βαρύτερο, μου έδινε την ακριβώς αντίθετη εντύπωση.
Ότι δηλαδή είναι πιο ελαφρύ και πιο βολικό στο χέρι.

Sent from my Samsung S23+

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Και το s10 είχε αυτη την μπαρα περιπου. Αλλα ναι γούστα ειναι αυτα, εμενα μου αρεσει πολυ το design του iphone, απλα δε θελω να παρω apple, νιώθω σαν προβατο

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα είμαι σε δίλημμα. Google Pixel 7 Pro ή Iphone 14 Pro Max ?

Με ενδιαφέρει κατά κύριο λόγο αυτονομία μπαταρίας και η κάμερα.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, padodinamos said:

Καλησπέρα είμαι σε δίλημμα. Google Pixel 7 Pro ή Iphone 14 Pro Max ?

Με ενδιαφέρει κατά κύριο λόγο αυτονομία μπαταρίας και η κάμερα.

Αν δεν σε απασχολουν τα περισσότερα χρήματα και δεν σε ενοχλεί το ios , σίγουρα iPhone 

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ALIEN_3_ said:

Αν δεν σε απασχολουν τα περισσότερα χρήματα και δεν σε ενοχλεί το ios , σίγουρα iPhone 

Εμένα πάντως το μόνο που με ενοχλεί στην κάμερα είναι η έλλειψη hdr στο 4k 60fps αλλιώς μου αρέσει περισσότερο το αποτέλεσμα του post processing του pixel.. Είχα και 14 pro max. 

Επίσης από πλευράς μπαταρίας 7μιση ώρες οθόνη σε 22 ώρες standby το θεωρώ εξαιρετικό.. (και ήμουν φουλ σε 5g αλλιως θα έβγαζε σίγουρα ακόμα παραπάνω) 

Υ. Γ. Με adaptive battery off είναι καλύτερη η αυτονομία και οι θερμοκρασίες της συσκευής.. 

Screenshot_20230317-222328.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, padodinamos said:

Καλύτερη κάμερα ποιο έχει; Pixel 7 Pro ή Iphone 14 Pro Max;

pixel μακράν!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Να ντουφεκισω να του περάσω δεύτερη sim ως esim ή θα τα παίξει όπως παλιά;

Βρήκα ένα καρτοκινητο vodafone που για 9 μήνες δίνει unlimited τα πάντα με 12 ευρώ και είπα να το έχω για ίντερνετ ως δεύτερο. 

Απλά δε θέλω μετά να έχω μαζικά drop calls. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, _NikitaS_ said:

Να ντουφεκισω να του περάσω δεύτερη sim ως esim ή θα τα παίξει όπως παλιά;

Βρήκα ένα καρτοκινητο vodafone που για 9 μήνες δίνει unlimited τα πάντα με 12 ευρώ και είπα να το έχω για ίντερνετ ως δεύτερο. 

Απλά δε θέλω μετά να έχω μαζικά drop calls. 

Άστο καλύτερα.Με δύο κάρτες όλο μπερδέματα είναι.

Edited by spyridon70
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος που το χρησιμοποιει στο αμάξι (ANDROID AUTO); Υποστηρίζει ασύρματη σύνδεση;

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος που το χρησιμοποιει στο αμάξι (ANDROID AUTO); Υποστηρίζει ασύρματη σύνδεση;

Η ασύρματη σύνδεση είναι θέμα αυτοκινήτου και όχι συσκευής αλλά απ' όσο ξέρω τα pixel υποστηρίζονται από τις περισσότερους κατασκευαστές ασύρματα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Finn said:


Η ασύρματη σύνδεση είναι θέμα αυτοκινήτου και όχι συσκευής αλλά απ' όσο ξέρω τα pixel υποστηρίζονται από τις περισσότερους κατασκευαστές ασύρματα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Έχω εγώ παίζει κανονικά.. Αρκεί να υποστηρίζει το ηχοσύστημα του αυτοκινήτου wireless android auto και carplay 

Link to comment
Share on other sites

Στο s22 που έχουμε σπίτι όταν γίνεται μια κλήση,ανεξάρτητα αν έχει κλειστά ή ανοικτά τα δεδομένα, εμφανίζεται το HD στην οθόνη.Σε cosmote pixel 7 που έχουν πάρει το volte εμφανίζεται το HD σήμα;

Link to comment
Share on other sites

 

20 minutes ago, spyridon70 said:

Στο s22 που έχουμε σπίτι όταν γίνεται μια κλήση,ανεξάρτητα αν έχει κλειστά ή ανοικτά τα δεδομένα, εμφανίζεται το HD στην οθόνη.Σε cosmote pixel 7 που έχουν πάρει το volte εμφανίζεται το HD σήμα;

Ναι 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, sm4rt said:

 

Ναι 

Οκ.Ευχαριστω για την απάντηση.Αν δεν φέρει επίσημα η Vodafone το pixel με όλες τις δυνατότητες του, θα αλλάξω σε κοσμοτε τον Νοέμβριο που λήγει το συμβόλαιο μου 

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, spyridon70 said:

Στο s22 που έχουμε σπίτι όταν γίνεται μια κλήση,ανεξάρτητα αν έχει κλειστά ή ανοικτά τα δεδομένα, εμφανίζεται το HD στην οθόνη.Σε cosmote pixel 7 που έχουν πάρει το volte εμφανίζεται το HD σήμα;

Ναι κανονικά αν και νομίζω πρέπει να έχεις ανοιχτά τα δεδομένα.( δεν είμαι σίγουρος)

Edited by guy_fawkes

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, spyridon70 said:

Οκ.Ευχαριστω για την απάντηση.Αν δεν φέρει επίσημα η Vodafone το pixel με όλες τις δυνατότητες του, θα αλλάξω σε κοσμοτε τον Νοέμβριο που λήγει το συμβόλαιο μου 

Γιατι το shizuku δε σου κάνει?

Edited by sm4rt
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...