Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

1 hour ago, drRodiL said:

Παίδες αξίζει να δώσω το s21ultra 12/256 και ακόμα ένα ποσό κοντά στα 350€ για τη μετάβαση στο αντίστοιχο s22?

Έχω διαβάσει μέχρι τη σελίδα 82 όπου μέχρι τότε υπήρχαν αρκετά θέματα κυρίως με drain μπαταρίας και χαμένες κλήσεις,  παρ όλα αυτά το μικρόβιο της αλλαγής κάνει party στο μυαλό μου.

Να σημειώσω ότι από το 21 είμαι φουλ ικανοποιημένος.

Σε αυτό που σου είπε κ ο Νίκος θα συμφωνήσω απόλυτα κ εγώ της ίδιας σκέψης ήμουν αλλά οι διαφορές είναι τόσες μικρές που δεν θα δεις διαφορά κ το 21 είναι κ αυτό τερατακι κ απροβληματιστο.  Αλλά κ από την άλλη κ τα 2 είναι πολύ όμορφα κινητά και μου αρέσει λίγο περισσότερο το 22. Αν δεν βιάζεσαι κάνε υπομονή μέχρι το καλοκαίρι που θα έχουν λυθεί όλα τα θέματα.  Εγώ το πήρα απόφαση μένω στο 21 κ βλέπουμε από του χρόνου για το 23.

1 hour ago, drRodiL said:

 

 

1 hour ago, drRodiL said:

 

 

Edited by challenge143
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

1 hour ago, costsa41 said:

Ήρθε και η θήκη τανκ. Απίστευτη προστασία! Ούτε γυαλί χρειάζεται ούτε τίποτα. Προστατεύει και τις κάθετες επιφάνειες άριστα!! Το υλικό της πολύ καλό και σταθερό στο χέρι και δεν αφήνει πίσω τίποτα ούτε δαχτυλιές ούτε τιποτα. Με λίγο περισσότερο όγκο από τις άλλες είναι η απόλυτη προστασία! Για να έχετε μέτρο σύγκρισηςδίνει τόσο όγκοόσοοι περισσότερες spigen9a93a68b5d8a342c296eb3787b8b9109.jpg

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk






 

Αυτη ετσι οπως την κοβω πρεπει να εχει και συναγερμο amber alert  επανω...Ασε που ετσι οπως τα απλωσες τα περασα για οπλα...

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, costsa41 said:

Μπαζούκα σκέτο. Πλάκα πλάκα που να δεις το πίσω μέρος. πόσο προστατεύει τις κάμερες, πόσο ωραίο είναι και το καλύτερο την edge πλευρά ,που λίγες το κάνουν. Και από την εμπειρία δεν είναι περισσότερο παχιά από την οποιαδήποτε spigen. Οπότε καλύτερα αυτή. 

Τούμπανο! Προσωπικά προτιμώ θήκες που διατηρούν τον χαρακτήρα με τις ξεχωριστές οπές πίσω, ώστε να μη χάνεται η πρόθεση της samsung να καταργήσει το ενιαίο bump στο ultra

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα...
Έχουμε εικόνα για το πως πάνε οι παραδόσεις τον τελευταίο καιρό; Υφίσταται η "ταλαιπωρία" που υπήρχε ή έχουν διορθωθεί τα πράγματα; Βλέπω στο skroutz σε κάποια online κυρίως καταστήματα ότι τα δίνουν σε πιο χαμηλές τιμές όμως τείνω να μην τα εμπιστεύομαι πάρα τις καλές κριτικές που έχουν..έχετε κάποια εμπειρία σε αυτό το κομμάτι;;

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Χτες το βράδυ έκανα factory reset από recovery. Με έτρωγε επειδή το κινητό το είχα το είχα στήσει μισό από smartswitch μισό από icloud. Το κινητό πάει καλύτερα. Το glitch μου το έχει κάνει 2 φορές μόνο σε ανάλυση wqhd (ακόμη και με vivid). Κόλλημα και πάγωμα οθόνης δεν είχα σήμερα. Γενικά βλεπω ότι σίγουρα υπάρχει θέμα (και) με το software. Βιάστηκαν να το βγάλουν? Ίσως? Θεωρώ ότι θα βελτιωθεί αρκετά με τα επερχόμενα update αλλά θα πάρει πιο πολύ καιρό από ό,τι στις προηγούμενες ναυαρχίδες 

2 minutes ago, costsa41 said:

Φαίνονται πολύ καθαρά οι κάμερες πίσω ότι δεν είναι ενιαίες αλλά ξεχωριστές. Απλά έχει γύρω τους τέτοια προστασία που και να σου πέσει με την πίσω πλάτη δε θα καταλάβουν τίποτα και διατηρεί το look τους που είναι ξεχωριστό. Στο youtube που είδα βίντεο μετά αυτός το πετούσε στο τραπέζι.....εννοείται δεν το δοκίμασα......

Μια χαρά φαίνονται οι κάμερες απλώς είναι σαν να δημιουργείς εσύ ένα bump πλέον. Καθαρά θέμα γούστου βέβαια. Από προστασία είναι τοπ 

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Απορία! Όταν ακούω ραδιόφωνο στο Tunein ή και όταν ακούω μουσική από Samsung music μου βγάζει στις ειδοποιήσεις αντίστοιχη ειδοποίηση όπως φαίνεται στη φωτογραφία. Μέχρι εδώ καλά. Το περίεργο (γιατί στο Note 9 δε μου το έκανε) είναι ότι αφού κλείσω την εφαρμογή και σε άσχετους χρόνος μου ξαναβγάζει την ειδοποίηση στις ειδοποιήσεις χωρίς να έχω ενεργοποιήσει κάποια από τις δύο εφαρμογές. Και η απορία μου, είναι κάποια λειτουργία στο android 12, κάποια ρύθμιση ή κάτι άλλο; Δεν το έχω κάνει αλλά εκτιμώ ότι αν απενεργοποιήσω τις ειδοποιήσεις των εφαρμογών αυτών δε θα μου το βγάζει και όταν τις χρησιμοποιώ.

1938810325_Inked2022-03-3020_40.10_LI.thumb.jpg.f90467956e71a1a7f80d1f22bd8fd48a.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Dark_Lord said:

Χτες το βράδυ έκανα factory reset από recovery. Με έτρωγε επειδή το κινητό το είχα το είχα στήσει μισό από smartswitch μισό από icloud. Το κινητό πάει καλύτερα. Το glitch μου το έχει κάνει 2 φορές μόνο σε ανάλυση wqhd (ακόμη και με vivid). Κόλλημα και πάγωμα οθόνης δεν είχα σήμερα. Γενικά βλεπω ότι σίγουρα υπάρχει θέμα (και) με το software. Βιάστηκαν να το βγάλουν? Ίσως? Θεωρώ ότι θα βελτιωθεί αρκετά με τα επερχόμενα update αλλά θα πάρει πιο πολύ καιρό από ό,τι στις προηγούμενες ναυαρχίδες 

Μια χαρά φαίνονται οι κάμερες απλώς είναι σαν να δημιουργείς εσύ ένα bump πλέον. Καθαρά θέμα γούστου βέβαια. Από προστασία είναι τοπ 

το εστησες απο το μηδεν ή εκανες επαναφορα καποιου back up?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites



Παίδες αξίζει να δώσω το s21ultra 12/256 και ακόμα ένα ποσό κοντά στα 350€ για τη μετάβαση στο αντίστοιχο s22?
Έχω διαβάσει μέχρι τη σελίδα 82 όπου μέχρι τότε υπήρχαν αρκετά θέματα κυρίως με drain μπαταρίας και χαμένες κλήσεις,  παρ όλα αυτά το μικρόβιο της αλλαγής κάνει party στο μυαλό μου.
Να σημειώσω ότι από το 21 είμαι φουλ ικανοποιημένος.


Αστειεύεσαι; Κάτσε εκεί που είσαι. Καταλαβαίνω φυσικά το μικρόβιο της αλλαγής αλλά έχουμε ξεφύγει (και για μένα το λέω). Η λογική απάντηση είναι ξεκάθαρα όχι, από 'κει και πέρα αν θες να κάνεις το κέφι σου το αλλάζεις. Αλλά σε τέτοια περίπτωση δε νομίζω ότι χρειάζεσαι επιβεβαίωση από κανένα forum.
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Nikos_Mpl said:

το εστησες απο το μηδεν ή εκανες επαναφορα καποιου back up?

Επαναφορά από smartswitch 

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Dark_Lord said:

Επαναφορά από smartswitch 

Το στήσιμο το έκανες από την αρχή ή εοανεφερες back up ? Νομίζω ότι κάτι παίζει με το στήσιμο σου.θα πρότεινα να το κάνεις ρεσετ και να το στήσεις από την αρχή .

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nikos_Mpl said:

Το στήσιμο το έκανες από την αρχή ή εοανεφερες back up ? Νομίζω ότι κάτι παίζει με το στήσιμο σου.θα πρότεινα να το κάνεις ρεσετ και να το στήσεις από την αρχή .

Επανέφερα απ' backup. Απλώς την προηγούμενη φορά το glitch της οθόνης μου το έκανε στα πρώτα 20 λεπτά πριν προλάβω να επαναφέρω τίποτα. Και οποιοδήποτε φριζαρισμα κλπ έγινε μετά το τρίτο update. ,Αν χρειαστεί μετά το επόμενο uodate θα το κάνω και από την αρχή αλλά μόνο για τις εφαρμογές. Δε θέλω να χάσω sms και φωτογραφίες. Άλλωστε δεν έκανα επαναφορα από προηγούμενο Samsung μοντέλο. Όλο το στήσιμο του κινητού ήταν pure από την αρχή...το θέμα της οθόνης ειδικά είναι θέμα ασυμβατότητας με την gpu σίγουρα. Για αυτό το κάνει μόνο στη φουλ αναλυση

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

On 27/3/2022 at 11:12 ΜΜ, alfa said:

Post από τα Lidl, είπα να μην απαντήσω αλλά δεν άντεξα... ρε φίλε έχεις ενεργοποιημένο το Smartlock, μάλλον δεν ξέρεις τι είναι Αυτό.

Ναι δεν ήξερα . Αλλά να σε ρωτήσω εσυ για κάθε τι που δεν ξέρεις σε Ειρωνεύονται..;;; Όμορφο Ε ;; Μπράβο σου !!! Κάτι έκανες τώρα !!! 
Εσύ που έσκασες  τόσα λεφτά για ένα κινητό που είναι ίδιο με το περσινό και η εταιρεία σου προκαλεί  τεχνητό throttling σου άρεσε; Μάλλον όχι ..!!! Τι να κάνω εγώ κα γελάω μαζί σου η να σε κοροϊδεύω !!;; Η άγνοια για κάτι δεν είναι τόσο κακό όσο το να ειρωνεύεσαι κάποιον !!!

Edited by Dimitris_w
Link to comment
Share on other sites



Ήρθε και η θήκη τανκ. Απίστευτη προστασία! Ούτε γυαλί χρειάζεται ούτε τίποτα. Προστατεύει και τις κάθετες επιφάνειες άριστα!! Το υλικό της πολύ καλό και σταθερό στο χέρι και δεν αφήνει πίσω τίποτα ούτε δαχτυλιές ούτε τιποτα. Με λίγο περισσότερο όγκο από τις άλλες είναι η απόλυτη προστασία! Για να έχετε μέτρο σύγκρισηςδίνει τόσο όγκοόσοοι περισσότερες spigen9a93a68b5d8a342c296eb3787b8b9109.jpg

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk










Ωραίος! Ποια θήκη είναι;
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, costsa41 said:

Για τον συντοπίτη που θέλει φωτογραφία. Η προστασία της στις edge πλευρές δεν υπάρχει και στις κάμερες. Στο πάνω μέρος δεν το συζητώ. Όπως και να πέσει το κινητό είναι προστατευμένο. Και δεν είναι τόσο πλατιά όσο δείχνει.
https://www.amazon.de/SUPCASE-Outdoor-Samsung-Protective-Protector-black/dp/B09P2WN7BK/ref=mp_s_a_1_3?crid=XZ38XMG9T4WZ&keywords=supcase+s22+ultra&qid=1648706297&sprefix=subcase+s22%2Caps%2C209&sr=8-31a516140e2ba542cf2b716e0798c059c.jpg1df75aeb90a0b57d3a1321efe96bf5c9.jpg

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Πειρασμός!

Link to comment
Share on other sites

Για τον συντοπίτη που θέλει φωτογραφία. Η προστασία της στις edge πλευρές δεν υπάρχει και στις κάμερες. Στο πάνω μέρος δεν το συζητώ. Όπως και να πέσει το κινητό είναι προστατευμένο. Και δεν είναι τόσο πλατιά όσο δείχνει.
https://www.amazon.de/SUPCASE-Outdoor-Samsung-Protective-Protector-black/dp/B09P2WN7BK/ref=mp_s_a_1_3?crid=XZ38XMG9T4WZ&keywords=supcase+s22+ultra&qid=1648706297&sprefix=subcase+s22%2Caps%2C209&sr=8-31a516140e2ba542cf2b716e0798c059c.jpg1df75aeb90a0b57d3a1321efe96bf5c9.jpg

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Σαν βάρος πως το νοιώθεις στο χέρι? Έχω μια spigen και το σκέφτομαι.
Link to comment
Share on other sites

Απορία!

Εδώ και 6 χρόνια παίζω το CSR Racing 2 (για να περνάει η ώρα). Δεν θα μιλήσω για προηγούμενες συσκευές, αλλά μόνο για S10+ και S22 Ultra....

Στο S10+ τα γραφικά είναι κρυσταλλο...Στο S22 Ultra είναι πιξελιασμένα...

Έχω δοκιμάσει όλους τους συνδυασμούς....και με ρυθμίσεις μέσα από το Game Plugins και με τη ρύθμιση της οθόνης σε WQHD+

 

Κάνω κάτι λάθος??? 🤔

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, costsa41 said:

Καμία διαφορά ειδικά που έχεις spigen. Είναι πολύ ελαφριά λόγω του υλικού του κεντρικού τμήματος και είναι το ίδιο πλατιά με τις spigen που θεωρούνται από τις πιο πλατιές θήκες αλλά φυσικά από τις πιο καλές. Και το κυριότερο πίσω δε μαζεύει ούτε σκόνη και δεν κάνει δαχτυλιές!! Μπορώ να σου πω ότι η spigen με το πενάκι που είχα στο 21 ήταν πιο βαριά από αυτή.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Εγώ, πάλι, θεωρώ ως κορυφαία σε προστασία, αλλά ταυτόχρονα και σε ποιότητα/εμφάνιση με λεπτομέρειες σε Kevlar (και την έχω πάρει, βέβαια) αυτή:

Urban Armor Gear Monarch Case Samsung Galaxy S22 Ultra Case [Wireless Charging Compatible, Military Standard Drop Protection, Drop-Resistant Mobile Phone Case, Ultra Slim Bumper] Kevlar Black : Amazon.de: Electronics & Photo

 

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, costsa41 said:

Πραγματικά πολύ καλή σε προστασία κι αυτή!! Την είχα δει, απλά πίστεψα ότι το πίσω μέρος της λόγω της κατασκευής της, θα με ενοχλούσε. Παρέχει πραγματικά υψηλή προστασία αλλά είναι πιο παχιά.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Tην έχω και σε iPhone 13 Pro και είναι πραγματικά απολαυστική η αίσθηση της πλάτης της (σαγρέ στα σημεία που έχει kevlar)!

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, costsa41 said:

Πραγματικά πολύ καλή σε προστασία κι αυτή!! Την είχα δει, απλά πίστεψα ότι το πίσω μέρος της λόγω της κατασκευής της, θα με ενοχλούσε. Παρέχει πραγματικά υψηλή προστασία αλλά είναι πιο παχιά.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Τις UAG τις χρησιμοποιούσα από το S3 ακόμα που δεν κυκλοφορούσαν στην Ελλάδα και έπαιρνα από ΗΠΑ. Είναι πραγματικά εγγύηση τότε ειδικά που στα κινητά η οθόνη έπαγε για πλάκα. Το μόνο που πλέον με κάνει να μην τις παίρνω είναι ότι έχει μείνει λίγο πολύ στο ίδιο στυλ κατά τα άλλα τις θεωρώ κορυφή σε ασφάλεια. 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, costsa41 said:

Για τον συντοπίτη που θέλει φωτογραφία. Η προστασία της στις edge πλευρές δεν υπάρχει και στις κάμερες. Στο πάνω μέρος δεν το συζητώ. Όπως και να πέσει το κινητό είναι προστατευμένο. Και δεν είναι τόσο πλατιά όσο δείχνει.
https://www.amazon.de/SUPCASE-Outdoor-Samsung-Protective-Protector-black/dp/B09P2WN7BK/ref=mp_s_a_1_3?crid=XZ38XMG9T4WZ&keywords=supcase+s22+ultra&qid=1648706297&sprefix=subcase+s22%2Caps%2C209&sr=8-31a516140e2ba542cf2b716e0798c059c.jpg1df75aeb90a0b57d3a1321efe96bf5c9.jpg

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Η θήκη έχει δικό της τζάμι μπροστά; 

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, costsa41 said:

Όχι δεν έχει. Είναι διπλή θήκη απλά. Έχει πλαίσιο που το τοποθετείς αρχικά και μετά την υπόλοιπη θήκη που καλύπτει την πλάτη του τηλεφώνου. Απλά παρέχει τέτοια προστασία που και να πέσει με την οθόνη του δεν ακουμπά κάτω παρά μόνο η θήκη. Στο YouTube που το είδα το πετούσε ο άλλος στο τραπέζι και δεν πάθαινε κάτι .

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Θα έλεγα να μην το αφήσεις χωρίς προστασία στην οθόνη... 

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Μια που αναφέρθηκε  και επειδή το θεωρώ γελοίο τέτοια συσκευή να μην έχει ραδιόφωνο ποιά θεωρείτε την καλύτερη εφαρμογή για ραδιόφωνο?

Εγώ είχα μία το Replaio radio αλλά με νευριάζει με διαφημίσεις κτλ

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Niman72 said:

Μια που αναφέρθηκε  και επειδή το θεωρώ γελοίο τέτοια συσκευή να μην έχει ραδιόφωνο ποιά θεωρείτε την καλύτερη εφαρμογή για ραδιόφωνο?

Εγώ είχα μία το Replaio radio αλλά με νευριάζει με διαφημίσεις κτλ

Tunein Πολύ καλό.

 

Link to comment
Share on other sites



Για τον συντοπίτη που θέλει φωτογραφία. Η προστασία της στις edge πλευρές δεν υπάρχει και στις κάμερες. Στο πάνω μέρος δεν το συζητώ. Όπως και να πέσει το κινητό είναι προστατευμένο. Και δεν είναι τόσο πλατιά όσο δείχνει.
https://www.amazon.de/SUPCASE-Outdoor-Samsung-Protective-Protector-black/dp/B09P2WN7BK/ref=mp_s_a_1_3?crid=XZ38XMG9T4WZ&keywords=supcase+s22+ultra&qid=1648706297&sprefix=subcase+s22%2Caps%2C209&sr=8-31a516140e2ba542cf2b716e0798c059c.jpg1df75aeb90a0b57d3a1321efe96bf5c9.jpg

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk




Τι εννοείς "Η προστασία της στις edge πλευρές δεν υπάρχει και στις κάμερες"; Ότι προστατεύονται εξίσου edge πλευρές και κάμερες ή ότι κάπου δεν έχει τόση προστασία;
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...