Jump to content

Samsung Galaxy A52s 5G


Dr_Xous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Εάν εξαιρέσεις τον λίγο καλύτερο επεξεργαστή και την ταχύτερη θύρα USB δεν βρίσκω σημαντικές διαφορές.
Από ενημερώσεις πιο σίγουρος θα ένιωθα με το A52s 5G.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, christos_087 said:

Παιδια, θα σας δελεασω τωρα αλλα ο Γερμανος εβγαλε το S20 Fe 5g με Snapdragon 865 σε προσφπρα για 7 ημερες στα 330!

Έτοιμος είμαι για την αγορά αλλά με προβληματίζουν πολύ τα θέματα που αναφέρουν οι κάτοχοι του και έχουν να κάνουν με το ξεκλείδωμα (δακτύλου & προσώπου) και την ανεύρεση σήματος κινητής.

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, minast said:

Εάν εξαιρέσεις τον λίγο καλύτερο επεξεργαστή και την ταχύτερη θύρα USB δεν βρίσκω σημαντικές διαφορές.
Από ενημερώσεις πιο σίγουρος θα ένιωθα με το A52s 5G.

Ισως εχει και λιγο καλύτερες καμερες... πιστευω ομως οτι το Α52s εχει λίγο καλυτερη μπαταρία...

 

21 minutes ago, kerber said:

Έτοιμος είμαι για την αγορά αλλά με προβληματίζουν πολύ τα θέματα που αναφέρουν οι κάτοχοι του και έχουν να κάνουν με το ξεκλείδωμα (δακτύλου & προσώπου) και την ανεύρεση σήματος κινητής.

Νομιζω εχουν λυθει αυτα που αναφερεις..Ο 865 εχει καλο σημα νομιζω..

Link to comment
Share on other sites

Παιδια οποιος θελει φορτιστη τον ξανα εβγαλε παλι σε προσφορα 

https://www.e-shop.gr/samsung-travel-charger-ta800nb-25watt-usb-no-cable-black-bulk-p-TEL.200002

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, billmes1981 said:

Παιδια οποιος θελει φορτιστη τον ξανα εβγαλε παλι σε προσφορα 

https://www.e-shop.gr/samsung-travel-charger-ta800nb-25watt-usb-no-cable-black-bulk-p-TEL.200002

ειναι αυθεντικος??

Link to comment
Share on other sites

Ναι τα προϊόντα του eShop δεν είναι μαϊμού.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο 15 μηνες αδιακοπης χρησης σαν να μην περασε μια μερα... Υπερ-αριστη διαχειριση  ενεργειας φανταστικα Sot.:classic_biggrin:

spacer.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, s_wind said:

Μετα απο 15 μηνες αδιακοπης χρησης σαν να μην περασε μια μερα... Υπερ-αριστη διαχειριση  ενεργειας φανταστικα Sot.:classic_biggrin:

spacer.png

 

 

Edited by Mat10
Ο Samsung Internet αξίζει σαν browser για εξοικονόμηση μπαταρίας σε σχέση με opera ή brave? 
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο 15 μηνες αδιακοπης χρησης σαν να μην περασε μια μερα... Υπερ-αριστη διαχειριση  ενεργειας φανταστικα Sot.:classic_biggrin:
315854193_2156365561202244_7692075256088446763_n.jpg?stp=cp0_dst-jpg_e15_fr_q65&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=110474&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=FxR1-MSmxBoAX-V7kvt&_nc_ht=scontent.fath5-1.fna&oh=00_AfAxiimPXz0dEIcyNtOL_bGSXmmM3Kc7pBeEkzGb-cY21w&oe=637E69F5
 
 
Ποιο θέμα χρησιμοποιείς;
Ευχαριστώ!

Sent from my SM-A528B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πριν, ernesto1983 said:

ας ξεκινησουμε με την σειρα S και σιγα σιγα να ερθει και στην σειρα Α!

Εγώ βλέπω το ανάποδο.  Στη σειρά Α επικεντρώνονται στον Exynos. Ακόμα και το Α54 που ετοιμάζουν θα βάλουν τον νέο Exynos 1380 λένε.  

6 ώρες πριν, christos_087 said:

ειναι αυθεντικος??

Ναι κι εγώ από e-shop τον αγόρασα μαζί με το καλώδιο. Μάλιστα για τον φορτιστή μόνο, έχει και 1 χρόνο εγγύηση μου είπαν. Μέσα από το ίδιο κατάστημα τα παρέλαβα. 

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, siberiantiger said:

Ποιο θέμα χρησιμοποιείς;
Ευχαριστώ!

Sent from my SM-A528B using Tapatalk
 

Θεμα:

spacer.png

Εικονιδια:

spacer.png

Στυλ Γραμματοσειρας :

spacer.png

5 ώρες πριν, Mat10 said:

 

Οχι για εξοικονομηση τσιμπαει λιγο περισσοτερο απο opera.

Τον εχω ομως γιατι μπορεις να ορισεις την γραμματοσειρα που θες , βαζω Gothic bold και κανω φανταστικη πλοηγηση ξεκουραστα χωρις να ζουμαρω σελιδες...πας ρυθμισεις /εργαστηρια και οριζεις την γραμματοσειρα της συσκευης.Επισης το μεγεθος κειμενου το εχω στο 130%.

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, s_wind said:

Θεμα:

spacer.png

Εικονιδια:

spacer.png

Στυλ Γραμματοσειρας :

spacer.png

Οχι για εξοικονομηση τσιμπαει λιγο περισσοτερο απο opera.

Τον εχω ομως γιατι μπορεις να ορισεις την γραμματοσειρα που θες , βαζω Gothic bold και κανω φανταστικη πλοηγηση ξεκουραστα χωρις να ζουμαρω σελιδες...πας ρυθμισεις /εργαστηρια και οριζεις την γραμματοσειρα της συσκευης.Επισης το μεγεθος κειμενου το εχω στο 130%.

Το θέμα πάντως δεν μπορεί να βρεθεί με αυτό το όνομα αλλά σκέτο Blue high contrast εκτός και αν έχεις κάποιο λινκ για αυτό

 

edit:Όταν γίνεται η εφαρμογή το λέει στην επικεφαλίδα!

Edited by Shinig
Xiaomi Mi8 Global 6/128 Xiaomi.eu Dev Rom
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Shinig said:

Το θέμα πάντως δεν μπορεί να βρεθεί με αυτό το όνομα αλλά σκέτο Blue high contrast εκτός και αν έχεις κάποιο λινκ για αυτό

 

edit:Όταν γίνεται η εφαρμογή το λέει στην επικεφαλίδα!

Πηγαινε ρυθμισεις / προσβασιμοτητα/ βελτιωσεις ορατοτητας /θεμα υψηλης αντιθεσης και κατεβασε το μπλε.Εχει και κιτρινο.

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι παιδιά.  Εμένα δεν μοθ βγάζει το εικονίδιο volte πάνω,  ενώ έχω ενεργοποιημενη την υπηρεσία και μέσα από τις ρυθμίσεις.  Τι φταίει?

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, rebelos2019 said:

Να ρωτήσω κάτι παιδιά.  Εμένα δεν μοθ βγάζει το εικονίδιο volte πάνω,  ενώ έχω ενεργοποιημενη την υπηρεσία και μέσα από τις ρυθμίσεις.  Τι φταίει?

Αν έχεις vodafone δεν στο εμφανίζει αλλά δουλεύει κανονικά 

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα δεν εμφανίζεται το volte έχω cosmote

Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

AI BE ΣΕ ΛΕΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να αναπαράγονται τα notifications και από το τηλέφωνο όταν υπάρχει συνδεδεμένη συσκευή bluetooth?

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, alex_1982 said:

Υπάρχει τρόπος να αναπαράγονται τα notifications και από το τηλέφωνο όταν υπάρχει συνδεδεμένη συσκευή bluetooth?

Υπάρχει με την εφαρμογή Samsung sound assistant.

Πας στις σύνθετες ρυθμίσεις της εφαρμογής και ξετικάρεις το "ειδοποιήσεις μέσω ακουστικών".

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, sotosok said:

Γνωρίζει κανείς πως αφαιρώ το εικονίδιο κάτω δεξιά για την ζωντανή απομαγνητοφωνηση; Screenshot_20221121-120212_Settings.thumb.jpg.e3011c39337e71c90e40443e29e27f25.jpg

Ρυθμίσεις> Προσβ/τητα> Βελτιώσεις ακοής> Ζωντανή απομαγνητοφώνηση> 

Διακόπτης Συντόμευση Ζωντανή απομαγνητοφώνηση στο off

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, klgrpls said:

Υπάρχει με την εφαρμογή Samsung sound assistant.

Πας στις σύνθετες ρυθμίσεις της εφαρμογής και ξετικάρεις το "ειδοποιήσεις μέσω ακουστικών".

Η εφαρμογή αυτή είναι της Samsung ή τρίτων; Στο Galaxy Store την βρίσκω;

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, alex_1982 said:

Υπάρχει τρόπος να αναπαράγονται τα notifications και από το τηλέφωνο όταν υπάρχει συνδεδεμένη συσκευή bluetooth?

μέσα από τις ρυθμίσεις του bluetooth γίνεται

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...