Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για Αξεσουάρ


dimangelid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχω δοκιμασει πολλα καλωδια σε πολλες συσκευες και ολα λειτουργουσαν κανονικα!

δε βλεπω το λογο να μη λειτουργει το καλωδιο που εδειξες

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κι εγώ δεν βλέπω κάποιον λόγο να μην λειτουργεί, όμως όπως είπε και ο navi55 δεν λειτουργούν σε όλα. Π.χ καλώδιο "μαμίσιο" HTC δεν φορτίζει Huawei κινητό ή το αντίστροφο.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα,

 

είδα αυτό στο site του πλαισίου αλλά μου φαίνεται λιγάκι ακριβό.

http://www.plaisio.gr/kinita-smartphones/accessories/gadget/Smart-Wifi-Ghost-Car-WD0604I.htm

 

έχει πάρει κανείς κάτι αντίστοιχο εξ ανατολής??

 

Ευχαριστώ

Nokia 5110 -> Nokia 3210 -> Nokia 3410 -> Nokia 7250 -> Nokia 6230 -> Nokia N70 -> Nokia N76 -> Nokia E66 -> Samsung Galaxy S1 -> LG Optimus 4x -> Lenovo S90 -> Xiaomi Redmi 4X -> Xiaomi Redmi 5 Plus -> Xiaomi Poco X3 NFC

 

Cube U30GT2

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τα ακουστικά που είχα χαλασαν(το έαν ακουστικό δεν ακούγεται). Τι μάρκα ακουστικών να πάρω; Τι χαρακτηριστικά να προσέξω;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα ρε παιδες, αγορασα το gkm touch στο note 2 για να το κανω να συνδεθει με το ipega 9025 gamepad μου αλλα δεν εχω καταφερει τιποτα, το χειριστηριο παιζει αλλα σε πολυ λιγα παιχνιδια, υπαρχει καποιος που το εχει κανει να βοηθήσει?
Link to comment
Share on other sites

Ωχ!! και σκεφτόμουνα να πάρω κάτι τέτοιο! Δεν υπάρχει καμιά εφαρμογή για την λειτουργία τους???

Δές εδώ

http://www.eyes4tech.com/how-to-setup-ipega-remote-bluetooth-gamepad-controller/

και εδώ

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2033780

 

κάτι βρήκαν!!!

Edited by stargr
Link to comment
Share on other sites

κ ομως παιδες! με υπομονη και προσοχη αυτο εδωσε την λυση!

http://blog.geekbuying.com/index.php/2014/01/07/g910-game-controller-new-firmware-and-connection-app-fix-the-analog-stick-problem/comment-page-1/#comment-112895

παιζει πλεον τα παντα σχεδον!

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

Καλώς ήρθες στον κόσμο των Κινέζων :) Το ίδιο είναι ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες στον κόσμο των Κινέζων :) Το ίδιο είναι ;)

 

Γραφει το σιτε οτι ειναι 1 προς 1 αντιγραφη. Το εχει παρει κανεις να μας πει αν ειναι ποιοτικο ; γιατι μου φαινεται υπερβολικο τα 29 ευρω για ενα μικρο πραγματακι με ενα ελατηριο,

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Έχω το cat s50 και ψαχνω για μια θήκη τύπου folio που να είναι universal μιας και δεν βγαίνει απο όσο γνωρίζω για το συγκεκριμένο κινητό κάποια.

Όσο έψαξα στο νετ βρήκα κάποιες που είναι με βεντούζες αλλά δεν ξέρω κατα πόσο το συγκεκριμένο υλικό που έχει στην πίσω όψη το κιν. θα κολλαει στις βεντούζες. Επίσης βρήκα κάποιες με αυτοκόλλητο 3Μ αλλά δεν ξέρω κατα πόσο μπορεί να μου χαλάσει την πίσω όψη του κιν.

http://www.tuffphones.co.uk/media/catalog/product/cache/1/thumbnail/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/c/a/cat-s50.jpg

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Ενας φιλος εχει παρει αυτη http://www.aliexpress.com/item/1pcs-Car-Air-Vent-Mount-cradle-Stand-Holder-For-Universal-5-Inch-Phone-Universal-Car-Holder/32239110896.html για τα χρηματα της μια χαρα ειναι. Δεν εχω δει απο κοντα τη γνησια που εχει το public παντος οι δυο την ιδια δουλεια κανουν.

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα από γνωστή αλυσίδα ηλεκτρικών συσκευών το Samsung Galaxy Alpha (χρώμα scuba blue).Όταν το έθεσα σε λειτουργία διαπίστωσα ότι το κινητό ήταν branded από εταιρεία κινητής τηλεφωνίας.Πήγα στο μαγαζί να μου το αντικαταστήσουν με άλλο, ακριβώς το ίδιο (unbranded), αλλά μου ζήτησαν και το κουτί του.Δυστυχώς το κουτί το έχω πετάξει, κρατώντας όμως όλα τα παρελκόμενα και τα βιβλιαράκια που συνοδεύουν το κινητό και φυσικά έχοντας ξεκολλήσει και τα τρία αυτοκόλλητα με το ΙΜΕΙ της συσκευής.Τους το είπα αυτό και μάλιστα τους πρότεινα να μου φέρουν το νέο κινητό και αφού το ελέγξω επι τόπου μπροστά τους για να σιγουρευτώ ότι είναι unbranded, να κρατήσουν το κουτί του νέου κινητού.Δεν το δέχτηκαν..Να διευκρινήσω ότι παραδέχτηκαν ότι είναι λάθος τους γιατί δεν πουλάνε branded κινητά - αφού δε συνεργάζονται με εταιρείες κινητής τηλεφωνίας - όπως επίσης ότι τους έστειλε λάθος παρτίδα κινητών ο προμηθευτής η οποία κανονικά προοριζόταν για τα καταστήματα της εταιρείας κινητής τηλεφωνίας.Σας παρακαλώ αν κάποιος έχει το κουτί του συγκεκριμένου κινητού, θα του ήμουν ευγνώμων να με εξυπηρετήσει δίνοντας μου το (αφού πρώτα αφαιρέσει απο αυτό τα αυτοκόλλητα με το ΙΜΕΙ της συσκευής του) να κάνω την αντικατάσταση και να του το δώσω πάλι πίσω (αρκεί να δουν αυτοί στο μαγαζί το ρημαδοκουτί).Αν κάποιος έχει κάποια άλλη ιδέα-λύση στο πρόβλημα μου παρακαλώ ας την προτείνει.Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου απευθυνσου στο επίσημο θέμα της συσκευής στο φόρουμ! Κατηγορία Συσκευές>σαμσουνγκ > Samsung Android phones > και εκεί θα δεις το επίσημο θέμα της.... Καλή τύχη!

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου απευθυνσου στο επίσημο θέμα της συσκευής στο φόρουμ! Κατηγορία Συσκευές>σαμσουνγκ > Samsung Android phones > και εκεί θα δεις το επίσημο θέμα της.... Καλή τύχη!

 

Ευχαριστώ πολύ teotsi, ευτυχώς βρέθηκε λύση στο πρόβλημα..

Link to comment
Share on other sites

Γραφει το σιτε οτι ειναι 1 προς 1 αντιγραφη. Το εχει παρει κανεις να μας πει αν ειναι ποιοτικο ; γιατι μου φαινεται υπερβολικο τα 29 ευρω για ενα μικρο πραγματακι με ενα ελατηριο,

 

Ξαδερφος μου το πληρωσε 36 ευρω με μετεφορικα απο Ελληνικο gadgetομαγαζο και οταν μου το εδειξε περιχαρης οτι ειναι ακριβο αλλα ποιοτηκο του εδειξα ακριβως το ιδιο ,ιδια μαρκα 4 ευρω στο ebay :) Σημερα του παρηγγηλα αλλα δυο να βαλει και αλλα του αμαξια...

Link to comment
Share on other sites

Γραφει το σιτε οτι ειναι 1 προς 1 αντιγραφη. Το εχει παρει κανεις να μας πει αν ειναι ποιοτικο ; γιατι μου φαινεται υπερβολικο τα 29 ευρω για ενα μικρο πραγματακι με ενα ελατηριο,

Εχω αντιστοιχη σε λευκο απο το DealExtreme.

Ακλονητη και με τιμη χωμα.

 

Με κλειστα ματια φιλε μου!;)

Link to comment
Share on other sites

Από το Ericsson GF768, στο 12 Pro Max, μια αιωνιότητα

Highlights: Nokia E66, HTC HD2, iPhone 4, LG G3, Xiaomi Mi Max

 

http://mowned.com/sig/george_soutzouk.smart.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για Αξεσουάρ
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...