Jump to content

Redmi Note 10 / Pro


celtic1453
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα, απο προχθες και εγω στην παρεα, ολα καλα ομως εχω μια απορια: στα θεματα η φωτεινη η σκοτεινη λειτουργια παιζει; Στην σκοτεινη τιποτε με εγχρωμα γραφικα δεν παιζει; Προερχομαι απο S8 και ειναι το μονο που μου λειπει, εκει αναλογα με το θεμα αλλαζαν και τα χρωματα στα μενου, εδω η ασπρο η μαυρο;
Link to comment
Share on other sites

Για την cube acr δεν έχει να κάνει με MIUI, εγώ την κατέβασα και παίζει απροβλημάτιστα σε OnePlus 8Pro, αλλά δυστυχώς (για μένα που χρησιμοποιώ συνεχώς ακουστικό bluetooth) δεν καταγράφει τον συνομιλητή σου. Edited by terkos2

3 Λαλούν και 2 Χορεύουν

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά ούτε κολλήματα έχω ούτε επανεκκίνησεις ούτε η μπαταρία πέφτει ούτε με τις ειδοποιήσεις έχω θέμα ούτε και υπερθέρμανση που λέτε μερικοί. Πχ τώρα το έχω λιώσει παραλία εδώ και δύο ώρες με social media Spotify camera κτλ και το κινητό είναι παγωμένο.. Εκτός από τα κλασσικά (nova που δεν δουλεύει Spotify να θέλει restart για να κλείσει και διάφορα τέτοια χαζά και ασήμαντα) το κινητό δουλεύει ρολόι.. Για τα λεφτά του είναι αυτή την στιγμή έξω ναυαρχίδα κανονική. Η δε οθόνη οθονάρα θα έλεγα κάτω από τον ήλιο τα σπάει. Πολύ ευχαριστημένος σε γενικές γραμμές.

 

Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για τον nova εννοείς ότι δεν δουλεύουν τα gestures.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Για την cube acr δεν έχει να κάνει με MIUI, εγώ την κατέβασα και παίζει απροβλημάτιστα σε OnePlus 8Pro, αλλά δυστυχώς (για μένα που χρησιμοποιώ συνεχώς ακουστικό bluetooth) δεν καταγράφει τον συνομιλητή σου.

Έτσι είναι ,στο bluetooth του αυτοκινήτου δεν λειτουργεί καλά γράφει μόνο εμένα καλά το συνομιλητή μου χαμηλά .... Αυτό βέβαια είναι πταίσμα

Link to comment
Share on other sites

:blink: Σοβαρά; Τί αινίγματα είναι αυτά που μας κάνει η Xiaomi; Σ'ευχαριστώ πάντως :happy:

Παρακαλώ, το κάνουνε με αινίγματα για να μην βαριόμαστε :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Για τον nova εννοείς ότι δεν δουλεύουν τα gestures.

ναι αυτο :) αλλα δεν με νοιαζει πλεον εχω στρωσει τοσο ομορφα τον στοκ λανσερ που τον ξεχασα εντελως τον nova ! :)

Link to comment
Share on other sites

Εχθες εβγαζα σε ένα μπιτσομπαρο φωτο με το rn 10 pro και ένα s21 ultra και μην γελάσετε αλλά σε καλό φωτισμό το xiaomi με 108 που τραβούσα έβγαζε καλύτερες.βεβαια όταν σκοτείνιασε εκεί υπέφερε το xiaomi έπεσε πολύ η ποιότητα.αλλα δεν περίμενα εστω και σε καλό φωτισμονα μπορέσω να κοντράρω κινητό 1200 ευρώ.η κοπέλα που το είχε έπαθε σοκ
Link to comment
Share on other sites

Εχθες εβγαζα σε ένα μπιτσομπαρο φωτο με το rn 10 pro και ένα s21 ultra και μην γελάσετε αλλά σε καλό φωτισμό το xiaomi με 108 που τραβούσα έβγαζε καλύτερες.βεβαια όταν σκοτείνιασε εκεί υπέφερε το xiaomi έπεσε πολύ η ποιότητα.αλλα δεν περίμενα εστω και σε καλό φωτισμονα μπορέσω να κοντράρω κινητό 1200 ευρώ.η κοπέλα που το είχε έπαθε σοκ

Στην βραδινή φωτό που έβγαλες χρησιμοποίησες την λειτουργία νύχτα; Εγώ όταν δοκίμασα το note 7 με google camera και το pro στη λειτουργία νύχτα, το pro το έκανε σκόνη.καμι

α σύγκριση. Σταθεροποίησα καλά το κινητό τι φωτογραφίες που ήτανε ήταν πεντακάθαρες με ελάχιστο θόρυβο.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς σε μένα μόνο τη φωνή μου καταγράφει. Ο άλλος δεν ακούγεται καν. Εκτός αν θέλει κάποια ρύθμιση. Πάντως έδωσα όλες τις άδειες.

Φαίνεται στο Note 10pro να δουλεύει καλύτερα.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς σε μένα μόνο τη φωνή μου καταγράφει. Ο άλλος δεν ακούγεται καν. Εκτός αν θέλει κάποια ρύθμιση. Πάντως έδωσα όλες τις άδειες.

Φαίνεται στο Note 10pro να δουλεύει καλύτερα.

Έτσι μου είχε κάνει η σ

υγκεκριμένη εφαρμογή εμένα σε ένα galaxy a7 που είχα του 18 και στο mi9 lite.Μόνο εμένα έγραφε Καμπανα ο συνομιλητής δεν ακουγόταν καθόλου, δεν ξέρω τι παίζει.

Link to comment
Share on other sites

Διαλέγει συσκευές η εφαρμογή φαίνεται. Ακόμα κι από ίδιες εταιρίες.

Αφού δεν είναι θέμα ρύθμισης θα την απεγκαταστήσω πάλι.

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα δεν δούλεψε σωστά.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Διαλέγει συσκευές η εφαρμογή φαίνεται. Ακόμα κι από ίδιες εταιρίες.

Αφού δεν είναι θέμα ρύθμισης θα την απεγκαταστήσω πάλι.

 

Ίσως έχει να κάνει με τις δικλείδες ασφαλείας κάθε κινητού...στο Α5 του 16 παίζει μια χαρά.στο Α7 tab 4g δεν παίζει καθόλου ούτε το true phone σαν ηχογράφηση....το σίγουρο είναι ότι παίζει σε παλιά αντροιντ 8 και πισω

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα!

Μπορείτε να μου προτείνετε μια καλή θήκη προστασίας; Αποφεύγω γενικά τις διάφανες, επειδή κιτρινίζουν.

Να καλύπτει καλά τις κάμερες και να μην είναι και πολύ γκουμούτσα.

Edited by Green_Dragon
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα!

Μπορείτε να μου προτείνετε μια καλή θήκη προστασίας; Αποφεύγω γενικά τις διάφανες, επειδή κιτρινίζουν.

Να καλύπτει καλά τις κάμερες και να μην είναι και πολύ γκουμούτσα.

Νομίζω αυτή της nillkin,με συρόμενο καπάκι για τις κάμερες ,θα σε καλύψει.
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω αυτή της nillkin,με συρόμενο καπάκι για τις κάμερες ,θα σε καλύψει.

 

Και εγώ αυτή πήρα πρώτα αλλά δεν μου άρεσε καθόλου το σκληρό πλαστικό της. Ήταν και παχιά. Τώρα έχω μια της spigen και είμαι ευχαριστημένος. Μαλακό πλαστικό και σχετικά λεπτή.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ αυτή πήρα πρώτα αλλά δεν μου άρεσε καθόλου το σκληρό πλαστικό της. Ήταν και παχιά. Τώρα έχω μια της spigen και είμαι ευχαριστημένος. Μαλακό πλαστικό και σχετικά λεπτή.

Και εγώ έχω μια αδυναμία στις Spigen. Ποια πήρες; Θυμάσαι;

Link to comment
Share on other sites

Αυτή. Την ίδια έχω και σε ένα poco f3.

 

Καλύπτει καλά την κάμερα αυτή η θήκη αν το ακουμπήσεις με την πλάτη το κινητό;

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Σε όλες τις συσκευές μου, έβαζα πάντα θήκες spigen. Τις θεωρώ από τις καλύτερες και ποιοτικές θήκες προστασίας. Μέχρι το redmi note 8 pro, είχα σαν την παραπάνω carbon look. Τώρα στο 10 επειδή είναι το κοραλί χρώμα και μου αρέσει, του έβαλα πάλι spigen εννοείται, αλλά την διαφανή στην πλάτη

 

https://mozik.gr/axesouar-kiniton/thikes-kiniton/thikes-xiaomi/spigen-ultra-hybrid-for-xiaomi-redmi-note-10-pro-matte-black-msxi00101-p

Ζεις μονάχα μια φορά..
Link to comment
Share on other sites

Σε όλες τις συσκευές μου, έβαζα πάντα θήκες spigen. Τις θεωρώ από τις καλύτερες και ποιοτικές θήκες προστασίας. Μέχρι το redmi note 8 pro, είχα σαν την παραπάνω carbon look. Τώρα στο 10 επειδή είναι το κοραλί χρώμα και μου αρέσει, του έβαλα πάλι spigen εννοείται, αλλά την διαφανή στην πλάτη

 

https://mozik.gr/axesouar-kiniton/thikes-kiniton/thikes-xiaomi/spigen-ultra-hybrid-for-xiaomi-redmi-note-10-pro-matte-black-msxi00101-p

 

Το κοραλί είναι το σιελ;;

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Κάποιο καλό τζαμακι έχετε να προτείνετε;

 

Στάλθηκε από το SM-G998B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Redmi Note 10 / Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...