Jump to content

Φήμες και νέα για τα Sony Xperia


KOUNELOS1986
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Eγώ πάντως λόγω της χαμηλής τιμής του το θεωρώ φαβορί για αγορά....

Μπορεί να μην είναι το γρηγορότερο αλλά τι να το κάνεις...

Άμα σε καλύπτει εκεί που θες.... τότε είναι super....

 

Ερώτηση: Αν το παραγγείλω από expansys ή άλλο site.... η εγγύηση μετράει για Ελλάδα.... τι παίζει?

Σωστα, αν σε καλυπτει κατι το παιρνεις.

Nαι, η εγγυηση μετραει για την Ελλαδα.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Πολύ ωραία συσκευή με καλή κάμερα και ηχείο γιατί είχα ψιλο-απογοητευτεί με τα Android σε αυτά τα θέματα !! Ξέρει κάποιος αν το Bravia Engine λειτουργεί και σε άλλους video-players ; Δηλαδή , αν π.χ. κατεβάσω τον rockplayer από το market , όταν παίζει το video θα το βελτιώνει η BE , ή είναι μόνο για τον stock android player ;
Nokia 6110->Nokia 3310->Ericsson T20e->Nokia 3510i->SE T68i->Panasonic GD87->SE K700->Siemens CX75->SE K750->SE W850->SE K800->SE C702->SE K850->SE C902->SE Yari->SE Satio->Samsung Galaxy S II->HTC One->Nokia Lumia 930->Galaxy S6->Galaxy S7->HTC U11->Oneplus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία συσκευή με καλή κάμερα και ηχείο γιατί είχα ψιλο-απογοητευτεί με τα Android σε αυτά τα θέματα !! Ξέρει κάποιος αν το Bravia Engine λειτουργεί και σε άλλους video-players ; Δηλαδή , αν π.χ. κατεβάσω τον rockplayer από το market , όταν παίζει το video θα το βελτιώνει η BE , ή είναι μόνο για τον stock android player ;

 

δεν ξερω να σου απαντησω σιγουρα, αλλα αυτο που εχω δει στανταρ σε διαφορα βιντεο ειναι πως στις ρυθμισεις εχει δικο του μενου για να το ενεργοποιεις/απενρεγοποιεις.

οποτε θελω να υποθετω οτι θα παιζει και με αλλους players.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία συσκευή με καλή κάμερα και ηχείο γιατί είχα ψιλο-απογοητευτεί με τα Android σε αυτά τα θέματα !! Ξέρει κάποιος αν το Bravia Engine λειτουργεί και σε άλλους video-players ; Δηλαδή , αν π.χ. κατεβάσω τον rockplayer από το market , όταν παίζει το video θα το βελτιώνει η BE , ή είναι μόνο για τον stock android player ;

Μα το Bravia Engine Mobile δεν σχετίζεται με εφαρμογές αλλά είναι στις κύριες ρυθμίσεις της συσκευής και αφορά την απόδοση γραφικών της οθόνης σε όλες τις εφαρμογές.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπέρα.

 

Μεχρι τωρα ήμουν κάτοχος ενος Ε72 που δε με καλυπτει καθόλου πλέον.

Θέλω να κάνω τη μεταβαση σε smart phone αλλα εχω μεγάλο διλημα μεταξύ iPhone 4 και του Arc (η οποιουδηποτε άλλου Αndroid κινητου).

Βοηθηστε με λιγο παιδια...... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπέρα.

 

Μεχρι τωρα ήμουν κάτοχος ενος Ε72 που δε με καλυπτει καθόλου πλέον.

Θέλω να κάνω τη μεταβαση σε smart phone αλλα εχω μεγάλο διλημα μεταξύ iPhone 4 και του Arc (η οποιουδηποτε άλλου Αndroid κινητου).

Βοηθηστε με λιγο παιδια...... :wacko:

 

Καλυτερα να ανοιξεις theard στους διαξιφισμους. Θα παρεις περισσοτερες γνωμες.;)

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω οτι εκανα την καλυτερη αγορα μεχρι τωρα και δν το μετανιωνω ασχετως καποια μικροπροβληματα που οφειλονται σε μενα
Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Κανένα νέο για το κινητάκι?????

neo-play-arc-neo pro με σειρα επιτυχιας

super σειρα απο SE

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Είδα απο κοντά και έπαιξα για κανα μισάωρο με το κινητό. Super γρήγορο, μου έκανε μεγάλη εντύπωση η ταχύτητα. Η οθόνη του τα σπάει κυριολεκτικά... έχω πάθει πλάκα.
Phantom Of The Opera
Link to comment
Share on other sites

Είδα απο κοντά και έπαιξα για κανα μισάωρο με το κινητό. Super γρήγορο, μου έκανε μεγάλη εντύπωση η ταχύτητα. Η οθόνη του τα σπάει κυριολεκτικά... έχω πάθει πλάκα.

 

Έχουν φέρει σε κάποιο κατάστημα μοντέλο προπαραγωγής;

Όταν ο Bell εφήυρε το τηλέφωνο βρήκε δυο αναπάντητες από τον Chuck Norris...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ο επεξεργαστής που φοράει είναι ίσως ο καλύτερος μονοπύρηνος σήμερα. Αλλά με τον επερχόμενο ανταγωνισμό... θα τα βρει σκούρα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με πληροφορίες στις 8 Απριλίου έρχεται το Arc στην Ελλάδα.

Τιμή γύρω στα 560 € με ΦΠΑ

 

Eπιβεβαιώνω τα παραπάνω από αντιπρόσωπο της SE. Το είδα το τηλέφωνο απο κοντά για καμιά ώρα και μου έκανε ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΗ εντύπωση. ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ οθόνη, 2.3.2, αρκετές χρήσιμες πινελιές της SE στο UI και με κορυφαία τεχνικά χαρακτηριστικά. Βέβαια δεν ήταν τόσο smooth όσο το NS μου ούτε τόσο γρήγορο. Πιστεύω οτι μετά από καιρό η SE θα έβγαλε ένα πολύ δυνατό τηλέφωνο.

What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να είναι έτσι όπως τα λες. Χρειάζεται κάτι τέτοιο η SE για να αρχίσει να ξανά κερδίζει την εμπιστοσύνη του κόσμου.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Και βέβαια ξέχασα να αναφέρω, τον ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΚΟ σχεδιασμό του, ίσως το πιο ιδιαίτερο τηλέφωνο που ξεφεύγει σχεδιστικά από την πεπατημένη όλων των υπόλοιπων iphone style μοντέλων και που προσφέρει ένα κομψότατο και πραγματικά πανέμορφο τηλέφωνο (ίσως αποτελέσει λόγο για αγορά από μόνο του αφού είναι "κόσμημα")! Και αυτά τα λέει κάποιος ο οποίος δεν έχει και σε μεγάλη εκτίμηση την SE.
What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

συγγνώμη αλλά το NS ποιο είναι ?

 

Βαλε το κερσορα πανω στο avatar του verve77 και θα καταβαλεις...;)

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Βαλε το κερσορα πανω στο avatar του verve77 και θα καταβαλεις...;)

thanks, θέλω να δω την οθόνη αν "ακούει καλά", για μένα αυτό είναι πολύ σημαντικό και ο μοναδικός τρόπος να συγκρίνω με το Iphone 4 Που έχω είναι να τα βάλω δίπλα δίπλα όταν έρθει το arc με το καλό

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα στην παρέα!!

το έπιασα σημερα στα χέρια μου..πραγματικά εντυπωσιακό!!

και η οθόνη...απίστευτη!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κα απο μένα...

Αγαπητοί φίλοι, το έχουν φέρει σε κάποιο κατάστημα?

Πού το είδατε?

Πότε επιτέλους θα είναι ετοιμοπαράδοτο??

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Φήμες και νέα για τα Sony Xperia
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...