Jump to content

Φήμες και νέα για τα Sony Xperia


KOUNELOS1986
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κατα τύχη μπήκα για άλλη δουλεια σε ένα κατάστημα se και ήταν ένας υπάλληλος από

τα κεντρικά που είχε έρθει εκεί και οπως καταλαβαίνετε του ζήτησα να το περιεργαστώ λίγο..

νομίζω κατι μου είπε για αρχές Απριλίου?κάτι τέτοιο...

Το Neo θα καθυστερήσει..

καλά βάλαμε και είδαμε κανα 2 λεπτά από μία ταινία και έπαθα πλάκα...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Δεν ξερω αν εχει αναφερθει σε προηγουμενα posts,αλλα το sar του κινητου ειναι 0.66....πραγμα αξιοσημειωτο για sony ericsson κινητο....well done
Link to comment
Share on other sites

thanks, θέλω να δω την οθόνη αν "ακούει καλά", για μένα αυτό είναι πολύ σημαντικό και ο μοναδικός τρόπος να συγκρίνω με το Iphone 4 Που έχω είναι να τα βάλω δίπλα δίπλα όταν έρθει το arc με το καλό

 

Προσωπικα δεν περιμένω να χει οθόνη σαν του iPhone,προς το παρόν είναι το καλύτερο στο θέμα υπακοής στις εντολές που του δινοντε.

ωστόσο θέλω να δω την οθόνη του arc αν είναι, ισάξια με του galaxy s στο θέμα ευκρίνεια και, φωτεινότητα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν εχει αναφερθει σε προηγουμενα posts,αλλα το sar του κινητου ειναι 0.66....πραγμα αξιοσημειωτο για sony ericsson κινητο....well done

 

Ειναι πολυ χαμηλο οντως αλλα επειδη προσανατολιζομαι για το Νεο μηπως ξερεις το sar και γι αυτο;

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να ρωτήσεις κάτι τέτοιο στο topic του Neo ώστε να είμαστε on-topic. :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Επαθα μολις τωρα .

 

Συγκρινα στο επισημο site SonyEricsson το Arc με το Neo για να δω τις διαφορες τους .

 

Και βλεπω μπροστινη καμερα - στο Arc οπως επισης - στο Video Chat Ready .

 

Τι το βγαλαν αφου δεν εχει καμερα για βιντεοκληση ? Υπαρχει το X10 ηδη και ειναι και πιο φθηνο

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

μολις το πηρα 530 απο easybuy.gr;)

 

Αφου δεν εχει βιντεοκληση γιατι πηρες αυτο και οχι το Χ10 ας πουμε που ναι φθηνοτερο ?

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

σε σχεση με το χ10 εχει μεγαλυτερη οθονη με περισσοτερα χρωματα,ραδιο,tv out,και καλυτερο φακο. τα βασικα πιστευω αυτα ειναι
«Κρύπτειν αμαθίην κρέσσον ή ες το μέσον φέρειν»
Link to comment
Share on other sites

Και επειδη δεν κανει βιντεοκληση ειναι χειροτερο απο το xperia x10;

@skoj Για πες εντυπωσεις.Τα πλαστικα του ειναι καλα;Διαθεσιμη μνημη για εγκατασταση εφαρμογων ποση εχει;Κανει lags;

Link to comment
Share on other sites

Εντυπωσεις σε λιγο για να το σεταρω και να το δουλεψω λιγο..εχω αλλαξει ολα τα καλα android ..θα σας πω....λιγο χρονο...

 

Sent from my LT15i using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααα

Είναι λίγες οι φορές που έχω κολλήσει με κάτι τρελά, και ειδικά smartphone. Με το που είδα video review τρελάθηκα με το συγκεκριμένο ενώ συνήθως όταν έβλεπα reviews πάνω σε τηλέφωνα έλεγα "Τι να το κάνω μωρέ, μόνο τηλέφωνα θέλω να παίρνω".

 

Τεσπα, για να μην πολυλογώ. Έχω τρελαθεί με αυτό το smartphone και σκοπεύω να το πάρω, απλά δεν το παραγγέλνω στην περίπτωση της ξενέρας ότι κάτι δεν μου λειτουργεί σωστά. Περιμένω να δω αν αξίζει (Βασικά μόνο που είδα το exmor θα το έπαιρνα χωρίς δεύτερη σκέψη) ή αν κάτι πάει στραβά να περιμένω το πολυπόθητο iPhone5

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα το επέστρεφα... χθες!

Θεωρώ το mini πολύ καλό σε σχέση specs/τιμή, αλλά στην πράξη είναι πολύ buggy...

Link to comment
Share on other sites

Εντυπωσεις σε λιγο για να το σεταρω και να το δουλεψω λιγο..εχω αλλαξει ολα τα καλα android ..θα σας πω....λιγο χρονο...

 

Sent from my LT15i using Tapatalk

 

μη μας ξεχασεις!!!καλοριζικο!

 

θελω ν αλλαξω το 3gs μου (εχω ανοιξει κ αναλογο θεμα) και το γλυκοκοιταω, αυτο και το neo!!:D:!:

:cool:
Link to comment
Share on other sites

Αφου δεν εχει βιντεοκληση γιατι πηρες αυτο και οχι το Χ10 ας πουμε που ναι φθηνοτερο ?

 

Δεν ενδιαφέρει όλους η videoκλήση, να μη σου πω ότι λίγους τους ενδιαφέρει.

 

Αλλά γιατί δεν κάνεις συγκριτικο μεταξύ X10i και Arc να δεις τις διαφορές; Ειναι αρκετές.

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

ok...εχουμε και λεμε...μνημη με αρκετα προγραμματα και launcher pro φορτωμενο γυρο στα 180 mb με 200 ελευθερα...μια χαρα..δεν ειναι desire hd αλλα σαν το galaxy s 9000 περιπου(ποθ το εχω ακομα root me simply 2.7)..οθονη καλυτερη του desire hd αλλα σαν του samsung δεν ειναι..το μαυρο μεγαλη διαφορα....σε φωτο και βιντεο καλυτερα γιατι επεμβαινει το bravia engine και διορθωνη λιγο το contrast...καμερα μια χαρα καλυτερη του htc και λιγο καλυτερη του galaxy..μπαταρια απο τις 11 μεχρι τωρα με ολα on και widgets (fancy) κλπ 1 ωρα mp3 wifi μιση και bluetooth μιση,τηλ περιπου μια ωρα mail κλπ ειναι στο 43%..Μια χαρα...καλυτερο και απο τα αλλα 2 τηλ...ταχυτητα τωρα,,,desire hd δεν ειναι,,λιγο ποιο αργο λογω ram νομιζω,αλλα μου φαινεται λιγο πιο γρηγορο η αντε τα ιδια με galaxy..αλλα το galaxy ειναι root με πολλα booster επανω..;)

ποιοτητα καλη αλλα λιγο το πισω πλαστικο χμμμμ...που και που ακους και ενα κλικ(τριξιμο)..αλλα λιγο..πολυ λεπτο και πολυ ομορφο παντως..περιμενω να παρω και το galaxy s2 .....:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

ok...εχουμε και λεμε...μνημη με αρκετα προγραμματα και launcher pro φορτωμενο γυρο στα 180 mb με 200 ελευθερα...μια χαρα..δεν ειναι desire hd αλλα σαν το galaxy s 9000 περιπου(ποθ το εχω ακομα root me simply 2.7)..οθονη καλυτερη του desire hd αλλα σαν του samsung δεν ειναι..το μαυρο μεγαλη διαφορα....σε φωτο και βιντεο καλυτερα γιατι επεμβαινει το bravia engine και διορθωνη λιγο το contrast...καμερα μια χαρα καλυτερη του htc και λιγο καλυτερη του galaxy..μπαταρια απο τις 11 μεχρι τωρα με ολα on και widgets (fancy) κλπ 1 ωρα mp3 wifi μιση και bluetooth μιση,τηλ περιπου μια ωρα mail κλπ ειναι στο 43%..Μια χαρα...καλυτερο και απο τα αλλα 2 τηλ...ταχυτητα τωρα,,,desire hd δεν ειναι,,λιγο ποιο αργο λογω ram νομιζω,αλλα μου φαινεται λιγο πιο γρηγορο η αντε τα ιδια με galaxy..αλλα το galaxy ειναι root με πολλα booster επανω..;)

ποιοτητα καλη αλλα λιγο το πισω πλαστικο χμμμμ...που και που ακους και ενα κλικ(τριξιμο)..αλλα λιγο..πολυ λεπτο και πολυ ομορφο παντως..περιμενω να παρω και το galaxy s2 .....:rolleyes:

Μεγεια και απο μενα.Φανταζομαι παντως το πλαστικο του ειναι καλυτερο απο αυτο του galaxy.Επανεκκινησεις σου εχει κανει καθολου,γιατι κατι διαβασα στους xda.

Link to comment
Share on other sites

ok...εχουμε και λεμε...μνημη με αρκετα προγραμματα και launcher pro φορτωμενο γυρο στα 180 mb με 200 ελευθερα...μια χαρα..δεν ειναι desire hd αλλα σαν το galaxy s 9000 περιπου(ποθ το εχω ακομα root me simply 2.7)..οθονη καλυτερη του desire hd αλλα σαν του samsung δεν ειναι..το μαυρο μεγαλη διαφορα....σε φωτο και βιντεο καλυτερα γιατι επεμβαινει το bravia engine και διορθωνη λιγο το contrast...καμερα μια χαρα καλυτερη του htc και λιγο καλυτερη του galaxy..μπαταρια απο τις 11 μεχρι τωρα με ολα on και widgets (fancy) κλπ 1 ωρα mp3 wifi μιση και bluetooth μιση,τηλ περιπου μια ωρα mail κλπ ειναι στο 43%..Μια χαρα...καλυτερο και απο τα αλλα 2 τηλ...ταχυτητα τωρα,,,desire hd δεν ειναι,,λιγο ποιο αργο λογω ram νομιζω,αλλα μου φαινεται λιγο πιο γρηγορο η αντε τα ιδια με galaxy..αλλα το galaxy ειναι root με πολλα booster επανω..;)

ποιοτητα καλη αλλα λιγο το πισω πλαστικο χμμμμ...που και που ακους και ενα κλικ(τριξιμο)..αλλα λιγο..πολυ λεπτο και πολυ ομορφο παντως..περιμενω να παρω και το galaxy s2 .....:rolleyes:

 

Μεγεια φιλε μου μπορεις να μου πεις το ηχειο του πως ειναι;Η ποιοτητα κλησης;Γενικα αν μπορεις ενα συγκριτικο με το galaxy s που εχω τωρα και αν αξιζει να το αλλαξω για το Arc

Link to comment
Share on other sites

Μηπως εχεις δουλεψει ποτε iphone να μας πεις πως τα παει σε σχεση με το «μηλο» στην ταχυτητα;;Και στην αποκριση της αφης;;;
:cool:
Link to comment
Share on other sites

ακουστικο οκ...καλυτερο απο htc τα ιδια με galaxy..οσο με το iphone λογο OS το iphone ποιο ομαλο γενικα σε λειτουργια..επανεκκινηση μηδεν μεχρι τωρα.μια χαρα..μπαταρια στο 24 με ανοιχτο wifi απο την ωρα του προηγουμενου ποστ...
Link to comment
Share on other sites

αυτο με την αποκριση αφης ενδιαφερει και εμενα, μπορεις να δοκιμασεις να τραβηξεις μερικες γραμμες στην οθονη και να μας πεις ποσο γρηγορα ακολουθαει το σχεδιο το δαχτυλο σου? Μπορεις να το κανεις με οποιαδηποτε paint εφαρμογη απο το market η ακομη καλυτερα αν μπορεσεις να μπεις στο κρυφο service test menu του κινητου. :-))
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Φήμες και νέα για τα Sony Xperia
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...