Jump to content

Samsung Galaxy S21 Ultra


George6633
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ορίστε και η δική μου. Το κουβαλάω από το πρωί στην τσέπη του μπουφάν και επειδή είμαι συνέχεια σε κίνηση λόγο δουλειάς σκίζει την μπαταρία. Όταν κάνω δουλειά γραφείου βράχος η μπαταρία.

 

Το ims από την άλλη καινούργιο φρούτο. Απενεργοποιησα το volte αλλά δεν...

@alextrela ποια εφαρμογή μηνυμάτων χρησιμοποιείς? Την στοκ samsung ή της google? Έχεις ενεργοποιησει το RCS? Διάβασα ότι μπορεί να οφείλεται στο RCS. Βλέπω ότι δεν έχεις καθόλου κατανάλωση. 7e1f26435a03cb47cfaa9ba0eb0a95a6.jpg

 

Sent from my SM-G998B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Εγώ πάντα και παντού βάζω sms textra δεν βάζω stock η Google σε καμία συσκευή, της αφαιρώ.

 

Sent from my SM-G9980 using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντα και παντού βάζω sms textra δεν βάζω stock η Google σε καμία συσκευή, της αφαιρώ.

 

Sent from my SM-G9980 using Tapatalk

Πως την aφαιρεις αφού είναι εφαρμογή συστήματος η stock?

 

Στάλθηκε από το SM-G770F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Πως την aφαιρεις αφού είναι εφαρμογή συστήματος η stock?

 

Στάλθηκε από το SM-G770F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μέσω adb.

 

Sent from my SM-G9980 using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Από iPhone ήρθα και εγώ σε 21 ultra. Ξέρει κανείς καμιά εφαρμογή για email? (Exchange)

 

Εγω τα τελευταία 5 χρόνια σε Samsung συσκευές πάντα λειτουργώ την stock εφαρμογή της Samsung για 3 λογαριασμούς και εναν exchange... Η αλήθεια είναι ότι δεν με έχει προδώσει ποτέ ιδιαίτερα σε λογαριασμούς οπως gmail και exchange με push real time notification...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Εγω τα τελευταία 5 χρόνια σε Samsung συσκευές πάντα λειτουργώ την stock εφαρμογή της Samsung για 3 λογαριασμούς και εναν exchange... Η αλήθεια είναι ότι δεν με έχει προδώσει ποτέ ιδιαίτερα σε λογαριασμούς οπως gmail και exchange με push real time notification...

 

ποια ειανι η στοκ και δεν μπορω να την βρω; μονο gmail και outlook εχω στο κινητο. Πως λεγεται;

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

ποια ειανι η στοκ και δεν μπορω να την βρω; μονο gmail και outlook εχω στο κινητο. Πως λεγεται;

 

Θα μπεις στο Galaxy store και θα βάλεις στην αναζήτηση το "Samsung mail" και την περνάς περνάς λογαριασμούς και αν είσαι οκ απενεργοποιεις gmail & outlook

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Μετά από 5ωρο από τελευταία φόρτιση.

 

Αυτό που παρατήρησα ότι αν πχ είσαι συνεπιβάτης σε αυτοκίνητο και ακουμπάς κινητό στο γόνατο η αν είσαι όρθιος σε μετρό και κρατάς προς τα κάτω το τηλέφωνο δεν καταγράφει δραστηριότητα.

 

Το ίδιο αν περπατάς και εχεις εξίσου το κινητό στο χέρι προς τα κάτω.

 

Αν το βάλεις τσέπη όμως και περπατάς αμέσως καταγράφει δραστηριότητα.

 

Γενικά για τη χρήση μου πολύ μικρή επίπτωση έχει.

 

145117279cbe595f478b98ed520bc1c0.jpg

 

Sent from my SM-G9980 using Tapatalk

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Η eurobank δουλεύει με πληρωμή pos μέσω κινητού ή ρολογιού;

 

Απο ότι ξέρω γενικός δουλεύει αλλα αυτή την στιγμή η εφαρμογή έχει βγει off λόγω αναβάθμιση

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Είναι η βελτιωμένη επεξεργασία κατεβάζεις την κουρτίνα και την κλείνεις.

 

Στάλθηκε από το SM-G9980 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by bikiapo
Link to comment
Share on other sites

Βελτιωμένη επεξεργασία πάνω σε τι;

 

from my S10 lite

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα κι εγώ 256..

Το έχω μερικές μέρες,

Μετά την απογοήτευση του S20+ μου φαίνεται πολύ καλό χωρίς να ζεσταίνεται, με καλή αυτονομία, καλή κάμερα, ωραία απόκριση το πενάκι

 

Μπράβο στη Samsung

Edited by qosmio
Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα κι εγώ 256..

Το έχω μερικές μέρες,

Μετά την απογοήτευση του S20+ μου φαίνεται πολύ καλό χωρίς να ζεσταίνεται, με καλή αυτονομία, καλή κάμερα, ωραία απόκριση το πενάκι

 

Μπράβο στη Samsung

 

Σε τι ακριβως απογοητευτηκες απο το S20+ ?

Link to comment
Share on other sites

Για καποιους το S20+ δεν εκανε λογω exynos κυριως. Το S21 εχει πλησιασει την snapdragon εκδοαη.

Προσωπικα δεν με ενδιαφερει οτι υπαρχει η Snap εκδοση και το S20+ το συγκρινω με τις προηγουμενες Samsung ναυαρχιδες που ειχα και ειναι και ειναι το καλυτερο με διαφορα σε ολα εκτος του design που εκει παραμενει καλυτερο το ασημι S7 Edge.

Edited by GMF80
Link to comment
Share on other sites

Σε τι ακριβως απογοητευτηκες απο το S20+ ?

Ζεσταινόταν κατά τη χρήση πολύ και δεν είχε καθόλου καλή αυτονομία

Απόγευμα με άφηνε, έπρεπε να είμαι συνέχεια με ενα φορτιστή.

3 ώρες SOT max

Link to comment
Share on other sites

Το 256 σε καλή τιμή στο Amazon.es. Δέκα μέρες που το κοιταζω δεν είδα αλλού τέτοια τιμή. Έχει 1080 +μεταφορικά (10 ευρώ). Δίνει δώρο κουπόνι αξίας 100 ευρώ για αγορές από το Amazon.es.

Με απαλλαγή φπα βγαίνει μαζι μεμεταφορικά λίγο κάτω από 900 ευρώ και αν υπολογίσουμε το κουπόνι αγορών τότε λίγο κάτω από 800 ευρώ τελική τιμή.

Edited by vlgeor
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους..Κατοχος και εγω απο χθες.Σε καποια στιγμη ενω το εστηνα αρχισε να αναβοσβηνει γρηγορα η οθονη(σαν τρεμοπαιγμα).Μπορει να μου πει καποιος γιατι μπορει να εγινε αυτο;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...