Jump to content

Samsung Galaxy S21 Ultra


George6633
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η συσκευή με τον 888 έφτασε χθες και σεταριστικε.

5G κανονικά - στη θέση 2 sim.

VoLTE και VoWiFi παίζουν κανονικά!

 

Όσο γινόταν το setup το τηλέφωνο πολύ πιο δροσερό. Τα υπόλοιπα εν καιρό.

 

Sent from my SM-T865 using Tapatalk

Αγορά από που;

 

Στάλθηκε από το SM-G770F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Αγορά από που;

 

Στάλθηκε από το SM-G770F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ebay UK. Η συσκευή είναι απο Hong Kong.

Link to comment
Share on other sites

Τι εταιρεία κινητής έχεις? εγώ με vodafone δεν έχω δει ακόμη 5g.μηπως να περάσω άλλη ρομ?

 

Στάλθηκε από το SM-G9980 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι εταιρεία κινητής έχεις? εγώ με vodafone δεν έχω δει ακόμη 5g.μηπως να περάσω άλλη ρομ?

 

Στάλθηκε από το SM-G9980 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Snap εκδοση εχεις? Η Voda εχει ενεργοποιηση 5G στη συνδεση σου? Έχεις βαλει τη ΣΙΜ στη θεση 2? Ποια 5G Band εχει η Vodafone? H συσκευη υποστηριζει Band - n78.

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή με τον 888 έφτασε χθες και σεταριστικε.

5G κανονικά - στη θέση 2 sim.

VoLTE και VoWiFi παίζουν κανονικά!

 

Όσο γινόταν το setup το τηλέφωνο πολύ πιο δροσερό. Τα υπόλοιπα εν καιρό.

 

Sent from my SM-T865 using Tapatalk

 

Πως γίνεται να είδες 5g σε Snapdragon από την στιγμή που στην Ελλάδα την μπάντα δεν την υποστήριζει; άλλαξες ρομ;

Link to comment
Share on other sites

εχω την εντυπωση οτι ο φιλος geovass δεν μενει ελλαδα αλλα αγγλια

 

Ααα ΟΚ.δεν ήξερα.

Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται να είδες 5g σε Snapdragon από την στιγμή που στην Ελλάδα την μπάντα δεν την υποστήριζει; άλλαξες ρομ;

 

Εαν η Vodafone υποστηρίζει n78 3400 - 3800 MHz, τοτε η εκδοση με τον Snap θα δει 5G.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Χρησιμοποιεί κάποιος την εφαρμογή καταγραφής κλήσεων Cube ACR και του δουλεύει κανονικά δηλ.να καταγράφει και τον συνομιλιτή;Σε εμένα καταγράφει μόνο τον εαυτό μου και όχι τον συνομιλιτή ενώ στα Note20 Ultra και Note10+ που επίσης έχω λειτουργεί άψογα.:confused:
Link to comment
Share on other sites

γενικα οτι βαζεις απο playstore δν δουλευει σωστα..αν βαλεις ασιατιτη ρομ με odin θα εχεις κανονικα ηχογραφηση στο dialer.αυτες η ρομ υποστηριζονται !
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

γενικα οτι βαζεις απο playstore δν δουλευει σωστα..αν βαλεις ασιατιτη ρομ με odin θα εχεις κανονικα ηχογραφηση στο dialer.αυτες η ρομ υποστηριζονται !

 

Και όμως, εμενα με HK ROM δεν εχει ηχογραφηση στο dialer.

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον θέλει να αποφύγει 3rd party apps και να έχει ηχογράφηση μέσω της εγγραφής στον dialer, χωρίς να φλασάρει απαραίτητα άλλη ρομ, δοκιμάστε και τη λύση του Samkey, μπορείτε να δείτε και το thread εδώ.

 

Σε S21+ Android 11 και CSC THL παίζει χωρίς προβλήματα, στα θετικά η ενημέρωση της Hiya για ανεπιθύμητους αριθμούς κατά την κλήση.

 

Στάλθηκε από το SM-G996B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον θέλει να αποφύγει 3rd party apps και να έχει ηχογράφηση μέσω της εγγραφής στον dialer, χωρίς να φλασάρει απαραίτητα άλλη ρομ, δοκιμάστε και τη λύση του Samkey, μπορείτε να δείτε και το thread εδώ.

 

Σε S21+ Android 11 και CSC THL παίζει χωρίς προβλήματα, στα θετικά η ενημέρωση της Hiya για ανεπιθύμητους αριθμούς κατά την κλήση.

 

Στάλθηκε από το SM-G996B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

ωραιος, περιμενω το 512 τις επομενες μερες και θα το δοκιμασω, μοιαζει ευκολο σαν διαδικασια. αυτο που δεν καταλαβα ειναι τι κανει, δεν αλλαζει csc αλλα ξεκλειδωνει ιδιοτητες του υπαρχοντος dialer ας πουμε?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται παίζει πολύ καλή τιμή στο Ισπανικό Amazon για το 256GB. 1130 ευρώ+12 ευρώ μεταφορικά.
Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται παίζει πολύ καλή τιμή στο Ισπανικό Amazon για το 256GB. 1130 ευρώ+12 ευρώ μεταφορικά.

 

Καλή τιμή αλλά ήδη στην Ελλάδα υπάρχει ετοιμοπαραδοτο στα 1170 με δώρο γιατί να αγχώνεσαι από Ισπανία;

Link to comment
Share on other sites

Με την διαφορά αγοράζεις και έναν φορτιστή..

Στο Σκρουτζ πάντως από τα 1190 ξεκινάει το ασημί και 1260 το μαύρο

Link to comment
Share on other sites

1170 ξεκινάει Κ ίσως αν ψαχτεις λίγο παραπάνω ίσως το βρεις Κ κανένα 20 ,30 αρι ποιο φτηνά. Το θέμα δεν είναι τα 50 Κ τα 20 ευρώ . Το θέμα είναι η αξιοπιστία από που θα το αγοράσεις Κ αν κάτι πάει στραβά (ελλαδιτσα δίπλα στην πόρτα σου η αντιπροσωπεία). Κ δεν χρειάζεται να αναφέρουμε ότι στο εξωτερικό αναλαμβάνουν κάνουν γρήγορα Κ.τ.λ. . Για μένα προσωπική άποψη μου είναι Κ ίσως θέμα ψυχολογικό , λίγοι πιστεύω είναι αυτοί που θα επιχειρουσαν κάτι τέτοιο που σκέφτεσαι.
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω είναι πολύ ξεπερασμένο πλέον αυτό που λες. Έχω αγοράσει πολλές φορές από Amazon Ευρωπαικης Ένωσης και πότε δεν είχα πρόβλημα στην αντιπροσωπεία.

Εκτός κι αν μιλάς για DOA οπότε εκεί ναι έχεις δίκιο.

Όσο για την τιμή του στο Σκρουτζ ξεκινάει στα 1191.

Link to comment
Share on other sites

EzCal έχει δοκιμάσει κανείς σε tv, μα μας πει, τι αποτέλεσμα μας δίνει η νέα εφαρμογή.

Αν όντος βελτιώνει την εικόνα ή είναι ένα ακόμη αποτέλεσμα του μάρκετινγκ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ο φίλος είχε δίκιο πλέον η Vodafone έχει 5g μάλλον έπρεπε να το βάλω σιμ2 μια χαρά οπότε.βέβαια δεν είχα μετανιώσει ούτε στιγμή για την επιλογή μου να πάρω snapdragon έκδοση.bd8b9149eb31501c1be03c3c652c8b39.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G9980 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω 5g ρε παιδιά με Vodafone, τι πρέπει να κάνω?

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

ουτε εγω εμεις περιμενουμε. ο φιλος που εχει 5g εχει snap ισως για αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...