Jump to content

Samsung Galaxy S21 Ultra


George6633
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε ευχαριστώ για την ενημέρωση. Μπαίνω να το ψάξω . Αν και απ ότι θυμάμαι κανένα μαγαζί δε το έχει διαθέσιμο μέσω σκρουτζ . Ακόμη και το imob που λέει διαθέσιμο δε το έχει. Το ΦΠΑ το αφαιρεί άμεσα και πληρώνεις τελική τιμή χωρίς ΦΠΑ ή γίνεται κάποιου είδους επιστροφή;

 

Άμεσα γίνεται

Link to comment
Share on other sites

Πάντως ρε παιδιά, παρατηρώ ότι στα καταστήματα του σκρουτζ η φοροδιαφυγή δίνει και παίρνει. Πρόσφατα ήθελε φίλος να αγοράσει κινητό, μου στέλνει το site και βλέπω το εξής. Τιμή 750 ευρώ χωρίς δυνατότητα τιμολογίου. Τιμή καταστήματος 917 και με τιμολόγιο 740. Επίσης κάποια καταστήματα λέγανε σε περίπτωση τιμολογίου θέλουνε 30 μέρες για επεξεργασία των στοιχείων. Σήμερα επίσης που έψαχνα συσκευή, μίλησα με ένα καταστήμα το οποίο έχει το s21 ultra 512gb στα 1350 ευρώ αλλά δε μπορεί να κόψει τιμολόγιο και αν θέλω τιμολόγιο θα γίνει παραγγελία από επίσημο διανομέα στα 1470 ευρώ. Τι ακριβώς παίζει με τα τιμολόγια και δε θέλει κανείς να κόψει τιμολόγιο;
Link to comment
Share on other sites

ποια τιμολόγια και κουράφεξαλα αφού δεν φαίνεται εισάγομενο πως θα το εξάγει .... χαχα

τι θες τώρα να αναστεναξει το σύμπαν

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Πάντως ρε παιδιά, παρατηρώ ότι στα καταστήματα του σκρουτζ η φοροδιαφυγή δίνει και παίρνει. Πρόσφατα ήθελε φίλος να αγοράσει κινητό, μου στέλνει το site και βλέπω το εξής. Τιμή 750 ευρώ χωρίς δυνατότητα τιμολογίου. Τιμή καταστήματος 917 και με τιμολόγιο 740. Επίσης κάποια καταστήματα λέγανε σε περίπτωση τιμολογίου θέλουνε 30 μέρες για επεξεργασία των στοιχείων. Σήμερα επίσης που έψαχνα συσκευή, μίλησα με ένα καταστήμα το οποίο έχει το s21 ultra 512gb στα 1350 ευρώ αλλά δε μπορεί να κόψει τιμολόγιο και αν θέλω τιμολόγιο θα γίνει παραγγελία από επίσημο διανομέα στα 1470 ευρώ. Τι ακριβώς παίζει με τα τιμολόγια και δε θέλει κανείς να κόψει τιμολόγιο;

 

Φίλε πάτα αγορά μέσω σκρουτζ και προχώρα. Όταν βάλεις τιμολόγιο θα σου αφαιρέσει το ΦΠΑ αφού άμεσα κάνει έλεγχο αν δικαιούσαι.

Ζητά όπως προβλέπεται κωδικούς ααδε

Link to comment
Share on other sites

Φίλε πάτα αγορά μέσω σκρουτζ και προχώρα. Όταν βάλεις τιμολόγιο θα σου αφαιρέσει το ΦΠΑ αφού άμεσα κάνει έλεγχο αν δικαιούσαι.

Ζητά όπως προβλέπεται κωδικούς ααδε

 

Έτσι θα το κάνω μάλλον φίλε μου . Όλα αυτά τα έμαθα πριν μου πεις για σκρουτζ . Σε ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γνωριζει κανεις κανενα μαγαζι περαν του επισημου σερβις που να μπορει να αλλαξει με ασφαλεια μπαταρια και να ειναι αυθεντικη?Εχω γνωστο απο αμερικη και ψηνομαι για το snapdragon αλλα μετα απο 3 χρονια που θα θελω μπαταρια δε ξερω πως θα γινει αυτο. Ειχα και ενα S6 edge+ απο Hong Kong και οταν ηρθε η ωρα για μπαταρια την πατησα αφου ενα μαγαζι μου την αλλαξε βεβαιωνοντας με οτι ειναι αυθεντικη αλλα φουσκωσε μετα απο 3 μηνες και δε θελω να την ξαναπατησω ετσι...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια γνωριζει κανεις κανενα μαγαζι περαν του επισημου σερβις που να μπορει να αλλαξει με ασφαλεια μπαταρια και να ειναι αυθεντικη?Εχω γνωστο απο αμερικη και ψηνομαι για το snapdragon αλλα μετα απο 3 χρονια που θα θελω μπαταρια δε ξερω πως θα γινει αυτο. Ειχα και ενα S6 edge+ απο Hong Kong και οταν ηρθε η ωρα για μπαταρια την πατησα αφου ενα μαγαζι μου την αλλαξε βεβαιωνοντας με οτι ειναι αυθεντικη αλλα φουσκωσε μετα απο 3 μηνες και δε θελω να την ξαναπατησω ετσι...

 

Γιατί όχι στο επίσημο service για μπαταρία εφόσον ΔΕΝ νομίζω ότι έχει διαφορά από αυτή που φοράει ο Exynos;

Λογικά δεν σου καλύπτουν service λόγο ανταλλακτικών αλλά εφόσον η μπαταρία είναι ίδια γιατί να μην σου την αλλάξουν επί πληρωμή;

Είχες ρωτήσει και σου είχαν πει ότι δεν σου την αλλάζουν τότε με το S6+ edge;

Link to comment
Share on other sites

Πάρτο πρώτα να το χαρείς και μην αγχώνεσαι με μπαταρίες κλπ από τώρα που ούτε κάν το έχεις στα χέρια σου... πολλά μπορούν να αλλάξουν μέχρι τότε.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Γιατί όχι στο επίσημο service για μπαταρία εφόσον ΔΕΝ νομίζω ότι έχει διαφορά από αυτή που φοράει ο Exynos;

Λογικά δεν σου καλύπτουν service λόγο ανταλλακτικών αλλά εφόσον η μπαταρία είναι ίδια γιατί να μην σου την αλλάξουν επί πληρωμή;

Είχες ρωτήσει και σου είχαν πει ότι δεν σου την αλλάζουν τότε με το S6+ edge;

 

Παιδιά είχα ρωτήσει τοτε και δεν αναλαμβάνουν κάν, είναι πολιτική της Samsung για να αποτρέψουν πιθανώς αγορές ή παραεισαγωγες με snapdragon γι'αυτο προβληματιζομαι. Το κινητό θα το χαρώ σίγουρα αν δώσω 1000 ευρω όμως θέλω να είμαι σίγουρος ότι θα έχω την επιλογή να το κρατήσω χωρίς να ανησυχώ για την μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γνωριζει κανεις κανενα μαγαζι περαν του επισημου σερβις που να μπορει να αλλαξει με ασφαλεια μπαταρια και να ειναι αυθεντικη?Εχω γνωστο απο αμερικη και ψηνομαι για το snapdragon αλλα μετα απο 3 χρονια που θα θελω μπαταρια δε ξερω πως θα γινει αυτο. Ειχα και ενα S6 edge+ απο Hong Kong και οταν ηρθε η ωρα για μπαταρια την πατησα αφου ενα μαγαζι μου την αλλαξε βεβαιωνοντας με οτι ειναι αυθεντικη αλλα φουσκωσε μετα απο 3 μηνες και δε θελω να την ξαναπατησω ετσι...

 

Εγω αν ημουν στην θεση σου,πιο πολυ θα με απασχολουσε η ιδια η εγγυηση του κινητου αν παθει κατι,μιας και τον πρωτο χρονο για το οτιδηποτε θα πρεπει η συσκευη να σταλθει πισω στην Αμερικη απο οπου αγοραστηκε(τρεχα γυρευε δηλαδη),2ρο χρονο εγγυησης δεν θα εχεις και τελος λογω Snapdragon,δεν θα μπορεις ουτε να την επισκευασεις επι πληρωμη εαν παθει κατι η συσκευη.

 

Το λεω και το ξαναλεω,οτι απορω κυριολεκτικα με τον κοσμο που παει και δινει τοσα λεφτα για κινητα,χωρις να τον απασχολει ποτε η σιγουρια και ασφαλεια του να αγορασει κατι απο Ευρωπη/Ελλαδα(εαν εχει προοπτικη να κρατησει την συσκευη για πολυ καιρο παντα).

 

Η αλλαγη της μπαταριας στην οποια αναφερεσαι μετα απο 3χρονια(που μπορει μεχρι τοτε να εχεις αλλαξει συσκευη),ειναι ενα τιποτα σε σχεση με τα παραπανω που αναφερω.

 

Μια ερωτηση πανω στο θεμα της εγγυησης που δεν το γνωριζω μηπως το εχει ρωτησει καποιος ηδη στην Smartec. Συσκευες αγορασμενες απο Ευρωπαικα Amazon(πωλητης το ιδιο το amazon)περαν του Αγγλικου,μπορουμε να τα παμε στην εδω Smartec,τα καλυπτουν εντος εγγυησης ή μιλαμε μονο με το Amazon?

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

Εγω αν ημουν στην θεση σου,πιο πολυ θα με απασχολουσε η ιδια η εγγυηση του κινητου αν παθει κατι,μιας και τον πρωτο χρονο για το οτιδηποτε θα πρεπει η συσκευη να σταλθει πισω στην Αμερικη απο οπου αγοραστηκε(τρεχα γυρευε δηλαδη),2ρο χρονο εγγυησης δεν θα εχεις και τελος λογω Snapdragon,δεν θα μπορεις ουτε να την επισκευασεις επι πληρωμη εαν παθει κατι η συσκευη.

 

Το λεω και το ξαναλεω,οτι απορω κυριολεκτικα με τον κοσμο που παει και δινει τοσα λεφτα για κινητα,χωρις να τον απασχολει ποτε η σιγουρια και ασφαλεια του να αγορασει κατι απο Ευρωπη/Ελλαδα(εαν εχει προοπτικη να κρατησει την συσκευη για πολυ καιρο παντα).

 

Η αλλαγη της μπαταριας στην οποια αναφερεσαι μετα απο 3χρονια(που μπορει μεχρι τοτε να εχεις αλλαξει συσκευη),ειναι ενα τιποτα σε σχεση με τα παραπανω που αναφερω.

 

Μια ερωτηση πανω στο θεμα της εγγυησης που δεν το γνωριζω μηπως το εχει ρωτησει καποιος ηδη στην Smartec. Συσκευες αγορασμενες απο Ευρωπαικα Amazon(πωλητης το ιδιο το amazon)περαν του Αγγλικου,μπορουμε να τα παμε στην εδω Smartec,τα καλυπτουν εντος εγγυησης ή μιλαμε μονο με το Amazon?

 

Νομίζω πως ότι είναι ευρωπαϊκό καλύπτεται, στην smartec ρωτάνε/βρίσκουν imei αν είναι ευρωπαϊκό το φτιάχνουν αν όχι τρως άκυρο. Το ξέρω ότι ρισκάρω αλλά ποτέ δεν είχα πρόβλημα με ότι και αν είχα από πλευράς hardware και είμαι διατεθειμένος να πάρω το ρίσκο του ότι δε θα έχει εγγύηση αλλά επειδή και μετά από 3 χρόνια κάποιος άλλος στην οικογένεια μου θα πάρει το κινητό αν εγώ αποφασίσω να αλλάξω, θα ήθελα να έχω την επιλογή του ότι αν αλλάξω κάτι πχ μπαταρια/οθόνη να είναι original και να λειτουργεί άψογα αλλά δε βλέπω κάποιον να ξέρει κάποιο αξιόπιστο μαγαζί εκτός επίσημου να κάνει καλή δουλειά με original Samsung ανταλλακτικά.

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω ότι ρισκάρω αλλά ποτέ δεν είχα πρόβλημα με ότι και αν είχα από πλευράς hardware και είμαι διατεθειμένος να πάρω το ρίσκο του ότι δε θα έχει εγγύηση αλλά επειδή και μετά από 3 χρόνια κάποιος άλλος στην οικογένεια μου θα πάρει το κινητό αν εγώ αποφασίσω να αλλάξω, θα ήθελα να έχω την επιλογή του ότι αν αλλάξω κάτι πχ μπαταρια/οθόνη να είναι original και να λειτουργεί άψογα αλλά δε βλέπω κάποιον να ξέρει κάποιο αξιόπιστο μαγαζί εκτός επίσημου να κάνει καλή δουλειά με original Samsung ανταλλακτικά.

 

Αξιοπιστο και μη επισημο δεν πανε μαζι,για αυτο το λογο και δεν παιρνεις και αναλογη απαντηση,και ειδικα οταν μιλαμε για Αμερικανικη εκδοση.

 

Γιατι αυτο που δεν υπολογιζεις παλι,ειναι οτι για να αλλαξει ο αλλος την μπαταρια,πρεπει να σου ανοιξει την συσκευη για να σου βαλει την καινουργια.

Αυτο θα εχει επιπτωσεις και στην αδιαβροχοποιηση(ip68 water resistant)της συσκευης. Επισης θα πρεπει να σου δωσει και εγγυηση καλης λειτουργιας 6μηνων ή 1χρονου(δεν θυμαμαι ποση εγγυηση δινει η Samsung στην Ευρωπη για τις μπαταριες).

 

Ξερω οτι μετα απο 3χρονια η συσκευη δεν θα κοστιζει οσο τωρα,αλλα προσωπικα τοσο ακριβη συσκευη(δες ποσο κοστιζει η αλλαγη οθονης αν παθει κατι εκτος εγγυησης) δεν θα την εμπιστευομουν σε μη επισημο service.

Link to comment
Share on other sites

Αξιοπιστο και μη επισημο δεν πανε μαζι,για αυτο το λογο και δεν παιρνεις και αναλογη απαντηση,και ειδικα οταν μιλαμε για Αμερικανικη εκδοση.

 

Γιατι αυτο που δεν υπολογιζεις παλι,ειναι οτι για να αλλαξει ο αλλος την μπαταρια,πρεπει να σου ανοιξει την συσκευη για να σου βαλει την καινουργια.

Αυτο θα εχει επιπτωσεις και στην αδιαβροχοποιηση(ip68 water resistant)της συσκευης. Επισης θα πρεπει να σου δωσει και εγγυηση καλης λειτουργιας 6μηνων ή 1χρονου(δεν θυμαμαι ποση εγγυηση δινει η Samsung στην Ευρωπη για τις μπαταριες).

 

Ξερω οτι μετα απο 3χρονια η συσκευη δεν θα κοστιζει οσο τωρα,αλλα προσωπικα τοσο ακριβη συσκευη(δες ποσο κοστιζει η αλλαγη οθονης αν παθει κατι εκτος εγγυησης) δεν θα την εμπιστευομουν σε μη επισημο service.

 

 

Νομίζω ότι γι 'αυτό είναι το φόρουμ για να ανταλλάσουμε απόψεις και εμπειρίες.Δεν έγινε κάτι αν δεν πάρω απάντηση, απλά είπα να δοκιμάσω. Είδα ότι παιδιά σε άλλα μηνύματα έχουν αγοράσει από Αμερική ή Ασία παλαιότερες συσκευές και ήλπιζα μήπως κάποιος είχε άποψη περί του θέματος.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι γι 'αυτό είναι το φόρουμ για να ανταλλάσουμε απόψεις και εμπειρίες.Δεν έγινε κάτι αν δεν πάρω απάντηση, απλά είπα να δοκιμάσω. Είδα ότι παιδιά σε άλλα μηνύματα έχουν αγοράσει από Αμερική ή Ασία παλαιότερες συσκευές και ήλπιζα μήπως κάποιος είχε άποψη περί του θέματος.

 

Συνηθως πολλοι που δεν ειχαν αγορασει εκδοσεις με Snapdragon που δεν εισαγονται στην Ελλαδα,δεν τις κρατουσαν πανω απο 1χρονο για να τους απασχολει το κομματι της εγγυησης και αρα και της αλλαγης μπαταριας.

 

Γιαυτο και εγω στα αναφερω αυτα. Για να τα βαλεις κατω και να δεις οτι στο τελος δεν αξιζει για μας στην Ελλαδα η αγορα Snapdragon s21ultra.

 

Αν παλι θες να εχεις για δικους σου λογους Snapdragon συσκευη,η οποια να σε καλυπτει και στο κομματι αλλαγης μπαταριας/εγγυησης σε βαθος χρονου,τοτε μπορεις να κοιταξεις σε συσκευες αλλων εταιρειων οπως Oneplus,Xiaomi(infoquest),Sony,να εχεις το κεφαλι σου ησυχο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γνωριζει κανεις κανενα μαγαζι περαν του επισημου σερβις που να μπορει να αλλαξει με ασφαλεια μπαταρια και να ειναι αυθεντικη?Εχω γνωστο απο αμερικη και ψηνομαι για το snapdragon αλλα μετα απο 3 χρονια που θα θελω μπαταρια δε ξερω πως θα γινει αυτο. Ειχα και ενα S6 edge+ απο Hong Kong και οταν ηρθε η ωρα για μπαταρια την πατησα αφου ενα μαγαζι μου την αλλαξε βεβαιωνοντας με οτι ειναι αυθεντικη αλλα φουσκωσε μετα απο 3 μηνες και δε θελω να την ξαναπατησω ετσι...

Φίλε μπορείς να το αγοράσεις από εδώ https://www.eglobalcentraleu.com/catalogsearch/result/?cat=&q=S21+ultra+512gb και να σε καλύψουν αυτοί σε περίπτωση σέρβις και εγγύηση. Η εγγύηση είναι δική τους και αναλαμβάνουν οι ίδιοι την επισκευή .

 

ΠΡΟΣΟΧΗ. Το site δίνει δική του εγγύηση και όχι του κατασκευαστή. Ακόμη και exynos ευρωπαϊκό να πάρεις δε θα έχεις εγγύηση. Μπορείτε να διαβάσετε περισσότερα στο site .

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι γι 'αυτό είναι το φόρουμ για να ανταλλάσουμε απόψεις και εμπειρίες.Δεν έγινε κάτι αν δεν πάρω απάντηση, απλά είπα να δοκιμάσω. Είδα ότι παιδιά σε άλλα μηνύματα έχουν αγοράσει από Αμερική ή Ασία παλαιότερες συσκευές και ήλπιζα μήπως κάποιος είχε άποψη περί του θέματος.

 

Πάρε τον exynos που είναι μια χαρά και την εγγύηση της εταιρείας δεν υπάρχει κανένας λόγος να πάρεις με snap.

iPHONE 14 Pro Max 512GB   S24ULTRA 512GB

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ όλους για τις απόψεις τους. Σκέφτομαι για κάτι τέτοιο καθως έχω γνωστό από Αμερική. Η τιμή σε σχέση με οτιδήποτε άλλο είναι πολύ καλύτερη. Μιλάμε για 700 και κάτι ευρώ καινούργιο. Οκ θα υπάρχει η απώλεια του 5G αλλά δε με νοιάζει καθώς όλες οι άλλες μπάντες 4G υπάρχουν. Έχω πάρει καινούργιο pixel για τη γυναίκα μου έτσι σε τιμή τζάμπα στην ουσία και λειτουργεί άψογα εδώ και χρόνια. 700 κάτι ευρώ καινούργιο αντε να το βρεις σε κάνα χρόνο εδώ όταν πλέον θα βγει το S22 ultra και αν.

 

https://www.ebay.com/itm/Samsung-Galaxy-S21-Ultra-5G-SM-G998U-128GB-Black-Verizon-Unlocked-New/184746855054?epid=8043691393&hash=item2b03c54a8e:g:6vkAAOSwRbZgZ-gv

Link to comment
Share on other sites

Μιλάμε για 700 και κάτι ευρώ καινούργιο.

 

Condition: Οpen box

tem location:United States

 

Αρα

α)δεν μιλαμε για 100% καινουργιο με ανοιγμενο κουτι

β)ο πωλητης βρισκεται Αμερικη αρα εχει πολλα μεταφορικα και ακομα χειροτερα τελωνειο

γ)εγγυηση τρεχα γυρευε αν παθει κατι η συσκευη.

 

Απο εκει και περα για να το κλεισουμε το θεμα ειναι καθαρα το κομματι της εγγυησης/υποστηριξης/service στην μεση. Αν δεν σε απασχολουν αυτα,αγορασε απο οπου θες Snapdragon μοντελο. Αν σε απασχολουν αυτα,δεν αγοραζεις Snapdragon. Απλα τα πραγματα.

Edited by Fulgore1
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μπορείς να το αγοράσεις από εδώ https://www.eglobalcentraleu.com/catalogsearch/result/?cat=&q=S21+ultra+512gb και να σε καλύψουν αυτοί σε περίπτωση σέρβις και εγγύηση. Η εγγύηση είναι δική τους και αναλαμβάνουν οι ίδιοι την επισκευή .

 

 

 

ΠΡΟΣΟΧΗ. Το site δίνει δική του εγγύηση και όχι του κατασκευαστή. Ακόμη και exynos ευρωπαϊκό να πάρεις δε θα έχεις εγγύηση. Μπορείτε να διαβάσετε περισσότερα στο site .

Επειδή δεν πολυκατάλαβα... Δεν είναι ευρωπαϊκό το σαιτ; και με exynos πάλι δεν καλύπτεται στην Ελλάδα;

 

Στάλθηκε από το SM-G770F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Αφού έχεις φίλο στην Αμερική μετά από 3 χρόνια πρώτα ο Θεός στειλτω στο φίλο σου να σου περάσει μια μπαταρία εκεί στην αμερικα Κ στο ξανά στέλνει πίσω.
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι γι 'αυτό είναι το φόρουμ για να ανταλλάσουμε απόψεις και εμπειρίες.Δεν έγινε κάτι αν δεν πάρω απάντηση, απλά είπα να δοκιμάσω. Είδα ότι παιδιά σε άλλα μηνύματα έχουν αγοράσει από Αμερική ή Ασία παλαιότερες συσκευές και ήλπιζα μήπως κάποιος είχε άποψη περί του θέματος.
Εγώ μαζί σου φίλε μου! Το ξαναγράφω και ας γίνομαι γραφικός! Άλλη συσκευή η μία και δυστυχώς άλλη η άλλη - και ας τα τιμολογει τα ίδια η Σαμσουγκ.

 

Πέρασαν 2 exynos απο τα χέρια μου και πήγαν πίσω. Αν "ρισκαρεις" στο θέμα εγγύησης, τότε το τσιμπάς με κλειστά τα μάτια! Για μένα μονόδρομος ακόμα η Snapdragon έκδοση, όχι τόσο για performance, αλλά για θερμοκρασίες, μπαταρία και σήμα κινητής/WiFi.

 

Sent from my SM-T865 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν πολυκατάλαβα... Δεν είναι ευρωπαϊκό το σαιτ; και με exynos πάλι δεν καλύπτεται στην Ελλάδα;

 

Στάλθηκε από το SM-G770F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν είναι ευρωπαϊκό φίλε μου αλλά έχει αποθήκες στην Ευρώπη. Στην ουσία κάνει εισαγωγή από χώρες της Ασίας αλλά και από όλο τον κόσμο. Στο site εκεί που λέει terms and conditions https://www.eglobalcentraleu.com/warranty-policy-eu

 

Θα δεις ότι όλα τα προϊόντα είναι εισαγωγής και έρχονται χωρίς επίσημη εγγύηση. Εγγύηση προσφέρει η ίδια εταιρία όπου αν πάθει κάτι ή συσκευή, την στέλνεις σε αυτούς και οι ίδιοι θα κάνουν την επισκευή χωρίς κόστος. Βέβαια δε θα σου αλλάξουν δωρεάν σπασμένη οθόνη πχ ,αλλά αν η οθόνη είναι ελαττωματική θα στο καλύψουν.

 

Προσωπικά θα σου έλεγα να περιμένεις λίγο καιρό ακόμη, σίγουρα θα υπάρξει πτώση τιμής η κάποια προωθητική ενέργεια για το καλοκαίρι. Οι διαφορές του snapdragon με τον exynos είναι μικρές. Κάπου κερδίζεις και κάπου χάνεις σε κάθε συσκευή. Εγώ θέλω οπωσδήποτε εγγύηση διότι ακόμη και burn in να κάνει η οθόνη θα σου την αλλάξουν, όπως και την μπαταρία σε περίπτωση που πάει σέρβις, άρα στην ουσία κατά 50% έχεις καινούργια συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια μπορει καποιος να μου πει που μπορω να βρω εναν οδηγο για το πως θα χρησιμοποιησω το samkey?Εχω το s21 plus και θελω να το παω σε Ισραηλιτικη rom μονο και μονο για την ηχογραφηση κλησης.

Μπορει καποιος να με βοηθησει?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια μπορει καποιος να μου πει που μπορω να βρω εναν οδηγο για το πως θα χρησιμοποιησω το samkey?Εχω το s21 plus και θελω να το παω σε Ισραηλιτικη rom μονο και μονο για την ηχογραφηση κλησης.

Μπορει καποιος να με βοηθησει?

Ευχαριστω

 

Το Samkey γιατί το θες φίλε μου; η συσκευή είναι κλειδωμένη σε κάποιο δίκτυο;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...